Dobry ginekolog w ostrołęce. Opinie

Założony przez peonia05
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 27 dalej
Gość napisał(a):Zdecydowanie nie polecam pana Piątka.

Gość

13-11-2008, 20:44
#1
Zdecydowanie nie polecam pana Piątka.
Gość napisał(a):Dlaczego nie polecasz dr. Piątka, prosze o uzasadnienie to jest ważne!! Ja robiłam wywiad wśród znajomych i własnie wskazywali na niego!! BYłam na trzech wizytach, miły, doradzi, wytłumaczy, no ale wizyta jest droga:(

Gość

26-11-2008, 10:41
#2
Dlaczego nie polecasz dr. Piątka, prosze o uzasadnienie to jest ważne!! Ja robiłam wywiad wśród znajomych i własnie wskazywali na niego!! BYłam na trzech wizytach, miły, doradzi, wytłumaczy, no ale wizyta jest droga:(
Gość napisał(a):a gdzie w ostrołęce można wypalić laserem nadżerkę?

Gość

27-11-2008, 16:52
#3
a gdzie w ostrołęce można wypalić laserem nadżerkę?
Gość napisał(a):u dr wikarskiego

Gość

27-11-2008, 17:40
#4
u dr wikarskiego
Gość napisał(a):a czy możecie powiedzieć coś o Prof. A. Jasiewicz? nigdy o nim nie słyszałam , moze któraś z Was chodzi do niego?

Gość

03-12-2008, 16:58
#5
a czy możecie powiedzieć coś o Prof. A. Jasiewicz? nigdy o nim nie słyszałam , moze któraś z Was chodzi do niego?
Gość napisał(a):Ja również polecam dr Piątka... w 100%. Nie proponuję natomiast wizyty u dr Mroza.

Gość

03-12-2008, 17:14
#6
Ja również polecam dr Piątka... w 100%. Nie proponuję natomiast wizyty u dr Mroza.
Gość napisał(a):Założycielka tego tematu jest po prostu głupia. Jej tekst "Wiem, że jest temat o ginekologu do prowadzenia ciąży, ale ja nie jestem w ciąży, jak będę to poczytam." Dziecinko, rozpędź się i walnij baranka w ścianę. To kobieta w ciąży może się pytać czy okeślony ginekolog dobrze prowadzi ciąże. Jeśli masz 100 opinii w jednym temacie to zajrzyj i przestań zaśmiecać forum.

Gość

03-12-2008, 19:11
#7
Założycielka tego tematu jest po prostu głupia. Jej tekst "Wiem, że jest temat o ginekologu do prowadzenia ciąży, ale ja nie jestem w ciąży, jak będę to poczytam." Dziecinko, rozpędź się i walnij baranka w ścianę. To kobieta w ciąży może się pytać czy okeślony ginekolog dobrze prowadzi ciąże. Jeśli masz 100 opinii w jednym temacie to zajrzyj i przestań zaśmiecać forum.
Gość napisał(a):Założycielka tego tematu jest po prostu głupia. Jej tekst "Wiem, że jest temat o ginekologu do prowadzenia ciąży, ale ja nie jestem w ciąży, jak będę to poczytam." Dziecinko, rozpędź się i walnij baranka w ścianę. To kobieta w ciąży może się pytać czy okeślony ginekolog dobrze prowadzi ciąże. Jeśli masz 100 opinii w jednym temacie to zajrzyj i przestań zaśmiecać forum.

Gość

03-12-2008, 19:11
#8
Założycielka tego tematu jest po prostu głupia. Jej tekst "Wiem, że jest temat o ginekologu do prowadzenia ciąży, ale ja nie jestem w ciąży, jak będę to poczytam." Dziecinko, rozpędź się i walnij baranka w ścianę. To kobieta w ciąży może się pytać czy okeślony ginekolog dobrze prowadzi ciąże. Jeśli masz 100 opinii w jednym temacie to zajrzyj i przestań zaśmiecać forum.
Gość napisał(a):Polecam dr. Pyskło, bardzo konkretny i miły, przyjmuje w nowym szpitalu na fundusz i prywatnie. Polecam ,jestem wierną pacjentką.

Gość

03-12-2008, 21:54
#9
Polecam dr. Pyskło, bardzo konkretny i miły, przyjmuje w nowym szpitalu na fundusz i prywatnie. Polecam ,jestem wierną pacjentką.
Gość napisał(a):serdecznie polecam doktora Mroza, dwie ciąże u niego, w tym w pierwszej wykrył drobny problem, który został przeoczony u innego ginekologa (nie chcę nikomu psuć reputacji), jeśli miałabym go opisać w dwóch słowach to konkretny fachowiec byłby najlepszym określeniem :)

Gość

16-12-2008, 18:36
#10
serdecznie polecam doktora Mroza, dwie ciąże u niego, w tym w pierwszej wykrył drobny problem, który został przeoczony u innego ginekologa (nie chcę nikomu psuć reputacji), jeśli miałabym go opisać w dwóch słowach to konkretny fachowiec byłby najlepszym określeniem :)
Gość napisał(a):a ile kosztuje wizyta u dr piatka

Gość

11-04-2010, 19:13
#11
a ile kosztuje wizyta u dr piatka
Gość napisał(a):90 zl ale warto:)

Gość

21-05-2010, 19:17
#12
90 zl ale warto:)
Gość napisał(a):dziewczyno zacznij chodzić do ostrołęckich lekarzy to stracisz dużo kasy i zdrowia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jeśli masz konkretny problem polecam Przasnysz,Warszawę.buciński zero komunikatywny.p.czasiuk jak ma dobry humor to jest ok.ja przechodziłam ostrołęckich lekarzy przez 2,5 roku.a w Warszawie wystarczyła jedna wizyta i pobyt w szpitalu i problem rozwiązany.pozdrawiam

Gość

22-05-2010, 09:49
#13
dziewczyno zacznij chodzić do ostrołęckich lekarzy to stracisz dużo kasy i zdrowia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jeśli masz konkretny problem polecam Przasnysz,Warszawę.buciński zero komunikatywny.p.czasiuk jak ma dobry humor to jest ok.ja przechodziłam ostrołęckich lekarzy przez 2,5 roku.a w Warszawie wystarczyła jedna wizyta i pobyt w szpitalu i problem rozwiązany.pozdrawiam
Gość napisał(a):wikarski NAPEWNO NIE!!!!!!!!!chyba ze  któraś chce od razu mieć wypalona nadżerkę, bo to wychodzi mu najbardzej!w Ostrołęce polecam dr Bucińskiego mało rozmowny ale dobry, zna się na tym co robi, a w Przasnyszu to tylko dr Fularski

Gość

22-05-2010, 10:40
#14
wikarski NAPEWNO NIE!!!!!!!!!chyba ze  któraś chce od razu mieć wypalona nadżerkę, bo to wychodzi mu najbardzej!w Ostrołęce polecam dr Bucińskiego mało rozmowny ale dobry, zna się na tym co robi, a w Przasnyszu to tylko dr Fularski
Gość napisał(a):[quote=Gość]a ile kosztuje wizyta u dr piatka [/quote]Ile by nie kosztowała to jest za droga{diabelek}

Gość

22-05-2010, 19:47
#15
[quote=Gość]a ile kosztuje wizyta u dr piatka [/quote]Ile by nie kosztowała to jest za droga{diabelek}
Gość napisał(a):wyżej ktoś napisał, że Pyskło przyjmuje na fundusz. Mam w związku z tym pytanie, czy do niego trzeba się dużo wcześniej zapisywać. Czy można jechać i odrazu tego samego dnia załapać się na wizytę. Będe bardzo wdzięczna za odpowiedź

Gość

08-06-2010, 12:59
#16
wyżej ktoś napisał, że Pyskło przyjmuje na fundusz. Mam w związku z tym pytanie, czy do niego trzeba się dużo wcześniej zapisywać. Czy można jechać i odrazu tego samego dnia załapać się na wizytę. Będe bardzo wdzięczna za odpowiedź
Gość napisał(a):a co sadzicie o dr Jastrzębskim{?}{?}{?}{?}{?}mam zamiar isc do niego ale nie wiem czy warto.........{!}{!}{!}{!}{?}{?}{?}

Gość

09-06-2010, 08:29
#17
a co sadzicie o dr Jastrzębskim{?}{?}{?}{?}{?}mam zamiar isc do niego ale nie wiem czy warto.........{!}{!}{!}{!}{?}{?}{?}
Gość napisał(a):nie idż mialam okazje byc badana tylko raz jak lerzalam w szpitalu, do konca zycia nie zapomne ;/ strasznie nie delikatny !!!!!!!!!!!!!!

Gość

09-06-2010, 09:39
#18
nie idż mialam okazje byc badana tylko raz jak lerzalam w szpitalu, do konca zycia nie zapomne ;/ strasznie nie delikatny !!!!!!!!!!!!!!
Gość napisał(a):slyszalam ze do najdelikatniejszych nie nalezy.... to az tak zle{?}{?}{?}{?}{?}{?}

Gość

09-06-2010, 14:35
#19
slyszalam ze do najdelikatniejszych nie nalezy.... to az tak zle{?}{?}{?}{?}{?}{?}
rosa86 napisał(a):ja chodzę do p. Bucińskiego i jestem zadowolona, tylko nie pytaj się o pierdoły bo wtedy potrafi. Sama się przekonałam, ale pewnie tak samo bym zareagowała będąc na jego miejscu.{usmiech}

rosa86

Wpisów: 9
Dołączył: 10.06.2010
10-06-2010, 12:49
#20
ja chodzę do p. Bucińskiego i jestem zadowolona, tylko nie pytaj się o pierdoły bo wtedy potrafi. Sama się przekonałam, ale pewnie tak samo bym zareagowała będąc na jego miejscu.{usmiech}

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 27 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów