Żłobek albo miniprzedszkole

Założony przez
strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 dalej
Gość napisał(a):Witajcie,może ktoś wie, czy w O-ce istnieje jakieś prywatne miniprzedszkole albo żłobek? Niedługo muszę wracać do pracy, a w państwowym żłobku nie ma miejsc i dużo dzieci czeka w kolejce. Dużo mówi się o polityce prorodzinnej, ale życia się matkom nie ułatwia. Wiem, że moje dziecko to mój problem, ale w podobnej sytuacji jest sporo młodych kobiet - teraz rodzi wyż demograficzny.

Gość

26-11-2007, 10:49
#1
Witajcie,może ktoś wie, czy w O-ce istnieje jakieś prywatne miniprzedszkole albo żłobek? Niedługo muszę wracać do pracy, a w państwowym żłobku nie ma miejsc i dużo dzieci czeka w kolejce. Dużo mówi się o polityce prorodzinnej, ale życia się matkom nie ułatwia. Wiem, że moje dziecko to mój problem, ale w podobnej sytuacji jest sporo młodych kobiet - teraz rodzi wyż demograficzny.
Gość napisał(a):Widzę, że dużo ludzi czyta ale nikt nie zna odpowiedzi. Szkoda.

Gość

08-12-2007, 10:07
#2
Widzę, że dużo ludzi czyta ale nikt nie zna odpowiedzi. Szkoda.
Gość napisał(a):przykro mi ale chyba cos takiego w Ostrolece nie istnieje jest to zbyt zacofane miasto. Tak jak ty poszukiwałam to wiele osób mnie poprostu wyśmiało. pozdrawiam.

Gość

08-12-2007, 18:50
#3
przykro mi ale chyba cos takiego w Ostrolece nie istnieje jest to zbyt zacofane miasto. Tak jak ty poszukiwałam to wiele osób mnie poprostu wyśmiało. pozdrawiam.
Gość napisał(a):Witam! jestem w tym samym problemie, ale niestety nie ma w Ostrłęce takiego miejsca. A szkoda! Pozdrawiam Iza{smutny}

Gość

01-02-2008, 22:22
#4
Witam! jestem w tym samym problemie, ale niestety nie ma w Ostrłęce takiego miejsca. A szkoda! Pozdrawiam Iza{smutny}
Gość napisał(a):{smutny}Witam ja równiez chcialabym znalez takie mini przedszkole ale to raczej nie w Ostrołęce, a zeby dziecko dostalo sie do panstwowego to tzeba mic duzo szczescia jak skladalam podanie aby prrzyjeli mojo córke to pani ze smutno mino powiedziala mi zebym raczej pomyslala o prywatnej niani bo w kolejce jest bardzo duzo dzieci a ograniczona liczba miejsc.Moze załapiemy sie w przyszłym roku>{!}

Gość

16-03-2008, 09:08
#5
{smutny}Witam ja równiez chcialabym znalez takie mini przedszkole ale to raczej nie w Ostrołęce, a zeby dziecko dostalo sie do panstwowego to tzeba mic duzo szczescia jak skladalam podanie aby prrzyjeli mojo córke to pani ze smutno mino powiedziala mi zebym raczej pomyslala o prywatnej niani bo w kolejce jest bardzo duzo dzieci a ograniczona liczba miejsc.Moze załapiemy sie w przyszłym roku>{!}
Gość napisał(a):Co Państwo macie na myśli mówiąc miniprzedszkole? Czy chodzi o opiekę całodzienną, czy kilka godzin w ciągu dnia. Proszę o opinie ponieważ myślę o otwarciu przedszkola prywatnego w Ostrołęce i chciałabym wiedzieć czego Państwo oczekujecie od takiego miejsca.

Gość

26-03-2008, 10:18
#6
Co Państwo macie na myśli mówiąc miniprzedszkole? Czy chodzi o opiekę całodzienną, czy kilka godzin w ciągu dnia. Proszę o opinie ponieważ myślę o otwarciu przedszkola prywatnego w Ostrołęce i chciałabym wiedzieć czego Państwo oczekujecie od takiego miejsca.
Gość napisał(a):od dd: (nie zalogowałam się)mówiąc o miniprzedszkolu miałam na myśli np. przedszkole założone w domu prywatnym lub dużym mieszkaniu w bloku dla 5-10 dzieci na 8-9 godzin (z możliwością naprawdę wyjątkowo i za dodatkową opłatą odebrania dziecka trochę później).Wróciłam do pracy, dziecko ma opiekunkę (fajną {usmiech}).Żłobka się nie doczekałam.

Gość

26-03-2008, 15:10
#7
od dd: (nie zalogowałam się)mówiąc o miniprzedszkolu miałam na myśli np. przedszkole założone w domu prywatnym lub dużym mieszkaniu w bloku dla 5-10 dzieci na 8-9 godzin (z możliwością naprawdę wyjątkowo i za dodatkową opłatą odebrania dziecka trochę później).Wróciłam do pracy, dziecko ma opiekunkę (fajną {usmiech}).Żłobka się nie doczekałam.
Gość napisał(a):z przedszkolem w O-ce można się załamać. Zlożyłam podane do przedszkola na centrum do grupy 3-latków. Oczywiście dziecka nie przyjęli. Grupa liczy 8 dzieciaków i trzeba być samotną matką, najlepiej rencistką. A gdzie wsparcie dla pełnych rodzin, gdzie oboje rodziców pracują? Nic tylko trzeba się rozwieść żeby dziecko za rok przyjęli

Gość

13-05-2008, 22:23
#8
z przedszkolem w O-ce można się załamać. Zlożyłam podane do przedszkola na centrum do grupy 3-latków. Oczywiście dziecka nie przyjęli. Grupa liczy 8 dzieciaków i trzeba być samotną matką, najlepiej rencistką. A gdzie wsparcie dla pełnych rodzin, gdzie oboje rodziców pracują? Nic tylko trzeba się rozwieść żeby dziecko za rok przyjęli
Gość napisał(a):na centrum przyjmują tylko po znajomości!!!!!

Gość

14-05-2008, 17:22
#9
na centrum przyjmują tylko po znajomości!!!!!
Gość napisał(a):{usmiech}KOCHANI RODZICE!!! Juz od wrzesnia w Ostrolece rusza niepubliczne przedszkole dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat. Poza wykwalifikowana kadra pedagogiczna z przedszkolem wspolpracowac bada specjalisci: logopedzi i psycholodzy. Grupy max. 15 osobowe, a grup ma powstac 4!  Co WY na to????

Gość

25-07-2008, 09:40
#10
{usmiech}KOCHANI RODZICE!!! Juz od wrzesnia w Ostrolece rusza niepubliczne przedszkole dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat. Poza wykwalifikowana kadra pedagogiczna z przedszkolem wspolpracowac bada specjalisci: logopedzi i psycholodzy. Grupy max. 15 osobowe, a grup ma powstac 4!  Co WY na to????
Gość napisał(a):a koszty? ile będzie się płaciło za miesiąc albo za dzień?

Gość

25-07-2008, 14:22
#11
a koszty? ile będzie się płaciło za miesiąc albo za dzień?
Gość napisał(a):Do konca roku, do grudnia, bez dofinansowania ze strony p.Prezydenta, koszt bedzie wiekszy{smutny}i wyniesie 300zl> a od stycznia nowego roku gdy przedszkole znajdzie sie w przewidzianym budzecie miasta, koszt o9bnizy sie o polowe i wyniesie 150-180zl!

Gość

25-07-2008, 14:30
#12
Do konca roku, do grudnia, bez dofinansowania ze strony p.Prezydenta, koszt bedzie wiekszy{smutny}i wyniesie 300zl> a od stycznia nowego roku gdy przedszkole znajdzie sie w przewidzianym budzecie miasta, koszt o9bnizy sie o polowe i wyniesie 150-180zl!
Gość napisał(a):gdzie można się dowiedzieć czegoś więcej o tym przedszkolu??

Gość

28-07-2008, 13:35
#13
gdzie można się dowiedzieć czegoś więcej o tym przedszkolu??
Gość napisał(a):Kiedy wszystko zostanie ,,dopięte na ostatni guzik" (na pewno w sierpniu) wtedy zostanie zorganizowane spotkanie z rodzicami którzy będą chcieli zaznajomić sie z forma i sposobem funkcjonowania przedszkola! myślę ze gdy wszystkie formalności(niestety straszna biurokracje mamy ) zostaną załatwione to o tym przedszkolu będzie głośno!!!

Gość

28-07-2008, 13:52
#14
Kiedy wszystko zostanie ,,dopięte na ostatni guzik" (na pewno w sierpniu) wtedy zostanie zorganizowane spotkanie z rodzicami którzy będą chcieli zaznajomić sie z forma i sposobem funkcjonowania przedszkola! myślę ze gdy wszystkie formalności(niestety straszna biurokracje mamy ) zostaną załatwione to o tym przedszkolu będzie głośno!!!
Gość napisał(a):A właśnie, myślę ze p.Prezydent tez mógł by odpowiedzieć na państwa zapytanie dotyczące niepublicznego przedszkola działającego metoda projektów pod patronatem Fundacji Rozwoju Dzieci im. Jana Amosa Komeńskiego!!! Moze wtedy wszystkie działania ze strony UM nabrały by szybszego tempa...!!!

Gość

28-07-2008, 13:57
#15
A właśnie, myślę ze p.Prezydent tez mógł by odpowiedzieć na państwa zapytanie dotyczące niepublicznego przedszkola działającego metoda projektów pod patronatem Fundacji Rozwoju Dzieci im. Jana Amosa Komeńskiego!!! Moze wtedy wszystkie działania ze strony UM nabrały by szybszego tempa...!!!
Gość napisał(a): {usmiech}12 sierpnia o godz.10.00 odbędzie się Sesja Rady Gminy w sprawie zmiany w budżecie Miasta Ostrołęki na 2008 rok!!! A ja jako mama dwojki maluchow mam nadzieje ze znajda sie fundusze na utworzenie tego przedszkola dla naszych pociech......!!!!!!!!!!!!!

Gość

06-08-2008, 08:10
#16
{usmiech}12 sierpnia o godz.10.00 odbędzie się Sesja Rady Gminy w sprawie zmiany w budżecie Miasta Ostrołęki na 2008 rok!!! A ja jako mama dwojki maluchow mam nadzieje ze znajda sie fundusze na utworzenie tego przedszkola dla naszych pociech......!!!!!!!!!!!!!
Gość napisał(a):OD 1.X. RUSZA W OSTROLECE ,,BAJKOWY OSRODEK PRZEDSZKOLNY" DLA DZIECI W WIEKU 3-5 LAT{usmiech} NA ULICY LOKALNEJ!!! NA DZIEN DZISIEJSZY DODATKOWE INFORMACJE NA TEMAT PRZEDSZKOLA ORAZ REZERWACJA MIEJSC pod nr.tel.609378574. NATOMIAST JESZCZE W SIERPNIU ODBEDZIE SIE WSTEPNE SPOTKANIE Z ZAINTERESOWANYMI RODZICAMI!!!

Gość

09-08-2008, 08:32
#17
OD 1.X. RUSZA W OSTROLECE ,,BAJKOWY OSRODEK PRZEDSZKOLNY" DLA DZIECI W WIEKU 3-5 LAT{usmiech} NA ULICY LOKALNEJ!!! NA DZIEN DZISIEJSZY DODATKOWE INFORMACJE NA TEMAT PRZEDSZKOLA ORAZ REZERWACJA MIEJSC pod nr.tel.609378574. NATOMIAST JESZCZE W SIERPNIU ODBEDZIE SIE WSTEPNE SPOTKANIE Z ZAINTERESOWANYMI RODZICAMI!!!
Gość napisał(a):To przedszkole to nie na Lokalnej tylko na TARGOWEJ!!!!

Gość

11-08-2008, 07:37
#18
To przedszkole to nie na Lokalnej tylko na TARGOWEJ!!!!
Gość napisał(a):5.IX O GODZ. 18.00 ZAPRASZAMY NA  UL: TARGOWA 11 GDZIE ODBEDZIE SIE SPOTKANIE W SPRAWIE ZAPISOW DO NASZEGO OSRODKA PRZEDSZKOLNEGO!    SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH RODZICOW I DZIECI W WIEKU 2,5 -5,5 LAT.

Gość

25-08-2008, 12:07
#19
5.IX O GODZ. 18.00 ZAPRASZAMY NA  UL: TARGOWA 11 GDZIE ODBEDZIE SIE SPOTKANIE W SPRAWIE ZAPISOW DO NASZEGO OSRODKA PRZEDSZKOLNEGO!    SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH RODZICOW I DZIECI W WIEKU 2,5 -5,5 LAT.
Gość napisał(a):kto będzie prowadził to przedszkole, jaka kadra i kto będzie obejmował władzę

Gość

26-08-2008, 21:20
#20
kto będzie prowadził to przedszkole, jaka kadra i kto będzie obejmował władzę

strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów