Żłobek albo miniprzedszkole

Założony przez
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 dalej
Gość napisał(a):Jeśli chodzi jeszcze o ten standard- wypas napewno kosztuje, ale minimum na ul. Targowej też... Przedszkole do którego ja chodziłam 25 lat temu wyglądało podobnie... Ale jak się trochę przyłożycie do wykończenia to będzie nieżle...POWODZENIA

Gość

21-10-2008, 15:54
#1
Jeśli chodzi jeszcze o ten standard- wypas napewno kosztuje, ale minimum na ul. Targowej też... Przedszkole do którego ja chodziłam 25 lat temu wyglądało podobnie... Ale jak się trochę przyłożycie do wykończenia to będzie nieżle...POWODZENIA
Gość napisał(a):Nie wiem bo się chyba troszkę pogubiłam...czy ten wpis dotyczący ze niby ja jestem p.dyrektor to był pisany pod moim adresem...? Bo nie wszystkie opinie pozytywne wyszły odemnie!!! Ja nie bronie zaciekle tej placówki po prostu wyraziłam swoje zdanie a raczej zdanie mojego syna bo to On jest dla mnie najważniejszy!!!! I musi być tam coś fajnego że On naprawdę chętnie tam chodzi!!!! A ma Pani racje że FullWypas, jeśli chodzi o wyposażenie to to nie jest...ale mam nadzieje że to tylko kwestia czasu!!!! Pozdrawiam!!! MAMA.  

Gość

29-10-2008, 08:57
#2
Nie wiem bo się chyba troszkę pogubiłam...czy ten wpis dotyczący ze niby ja jestem p.dyrektor to był pisany pod moim adresem...? Bo nie wszystkie opinie pozytywne wyszły odemnie!!! Ja nie bronie zaciekle tej placówki po prostu wyraziłam swoje zdanie a raczej zdanie mojego syna bo to On jest dla mnie najważniejszy!!!! I musi być tam coś fajnego że On naprawdę chętnie tam chodzi!!!! A ma Pani racje że FullWypas, jeśli chodzi o wyposażenie to to nie jest...ale mam nadzieje że to tylko kwestia czasu!!!! Pozdrawiam!!! MAMA.  
Gość napisał(a):MINI PRZEDSZKOLE- GRUPY ZABAWOWECHCESZ ZROBIĆ ZAKUPY W SOBOTĘ, A NIEMASZ ZKIM ZOSTAWIĆ SWOJEJ POCIECHY?ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROFESJONALNEJ OPIEKI RÓWNIEŻ W KAZDĄ SOBOTĘ OD GODZINY 8.30-14.30 UL.TARGOWA 11 W OSTROŁĘCE.GODZINY BĘDĄ RÓWNIEŻ DOSTOSOWANE DO POTRZEB RODZICÓW I DZIECI.SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Gość

04-11-2008, 22:46
#3
MINI PRZEDSZKOLE- GRUPY ZABAWOWECHCESZ ZROBIĆ ZAKUPY W SOBOTĘ, A NIEMASZ ZKIM ZOSTAWIĆ SWOJEJ POCIECHY?ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROFESJONALNEJ OPIEKI RÓWNIEŻ W KAZDĄ SOBOTĘ OD GODZINY 8.30-14.30 UL.TARGOWA 11 W OSTROŁĘCE.GODZINY BĘDĄ RÓWNIEŻ DOSTOSOWANE DO POTRZEB RODZICÓW I DZIECI.SERDECZNIE ZAPRASZAMY
Gość napisał(a):Moje dziecko od niedawna chodzi do przedszkola prywatnego na ul.Kaczyńskiej (to jest za TBSami),no i wcale je chwale.Czynsz tam wynosi 250 zł + 11 zł za dzienne wyrzywienie-płatne dopiero po przebyłym miesiącu,a nie z góry.Polecam.

Gość

05-11-2008, 18:06
#4
Moje dziecko od niedawna chodzi do przedszkola prywatnego na ul.Kaczyńskiej (to jest za TBSami),no i wcale je chwale.Czynsz tam wynosi 250 zł + 11 zł za dzienne wyrzywienie-płatne dopiero po przebyłym miesiącu,a nie z góry.Polecam.
Gość napisał(a):to tyle samo jak na Targowej.

Gość

05-11-2008, 18:46
#5
to tyle samo jak na Targowej.
Gość napisał(a):na Targowej jest 450 w tym jest wyżywienie - pedagog,logopeda, i niedługo angielski. a także dużo zajęć

Gość

06-11-2008, 08:56
#6
na Targowej jest 450 w tym jest wyżywienie - pedagog,logopeda, i niedługo angielski. a także dużo zajęć
Gość napisał(a):NABÓR W NOWYM ROKU do przedszkolaNABÓR W NOWYM ROKU do "grup zabawowych"ZAPRASZAMY OD 7.00 DO 17.00 OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W SOBOTY OD 7.30 - 14.30 . BUDYNEK LOK-u ul. TARGOWA 11ZAJĘCIA DLA DZIECI OD 2,5 - 5,5 LAT . MAMY DO ZAOFEROWANIA:ZAJĘCIA JĘZYKA ANGIELSKIEGO, ZAJĘCIA GRUPOWE I INDYWIDUALNE Z LOGOPEDĄ , PSYCHOLOG. WYSPECJALIZOWANA KADRA NAUCZYCIELI .INDYWIDUALNE DOSTOSOWANIE DO POTRZEB DZIECKA I RODZICÓW. ZAJĘCIA PROWADZONE METODĄ PROJEKTÓW BADAWCZYCH.4 POSIŁKI WCIĄGU DNIA. RODZICE MAJĄ PRAWO BYĆ Z DZIECKIEM NAWET CAŁY DZIEŃ JAK RÓWNIEŻ MAJĄ WGLĄD W TO CO ROBI DZIECKO W CIĄGU DNIA, OPRÓCZ TEGO RODZIC NA BIEŻĄCO OTRZYMUJE INFORMACJE O SWOIM DZIECKU .SPOTKANIA INDYWIDUALNE Z RODZICAMI.MOŻLIWOŚĆ POZOSTAWIENIA DZIECKA NA GODZINY....ZAPRASZAMY BARDZO SERDECZNIE WSZELKIE INFORMACJE POD NUMEREM TEL. 500153 788 i 880575204 LUB ZAPRASZAMY OSOBIŚCIE ul.Targowa 11

Gość

03-01-2009, 10:28
#7
NABÓR W NOWYM ROKU do przedszkolaNABÓR W NOWYM ROKU do "grup zabawowych"ZAPRASZAMY OD 7.00 DO 17.00 OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W SOBOTY OD 7.30 - 14.30 . BUDYNEK LOK-u ul. TARGOWA 11ZAJĘCIA DLA DZIECI OD 2,5 - 5,5 LAT . MAMY DO ZAOFEROWANIA:ZAJĘCIA JĘZYKA ANGIELSKIEGO, ZAJĘCIA GRUPOWE I INDYWIDUALNE Z LOGOPEDĄ , PSYCHOLOG. WYSPECJALIZOWANA KADRA NAUCZYCIELI .INDYWIDUALNE DOSTOSOWANIE DO POTRZEB DZIECKA I RODZICÓW. ZAJĘCIA PROWADZONE METODĄ PROJEKTÓW BADAWCZYCH.4 POSIŁKI WCIĄGU DNIA. RODZICE MAJĄ PRAWO BYĆ Z DZIECKIEM NAWET CAŁY DZIEŃ JAK RÓWNIEŻ MAJĄ WGLĄD W TO CO ROBI DZIECKO W CIĄGU DNIA, OPRÓCZ TEGO RODZIC NA BIEŻĄCO OTRZYMUJE INFORMACJE O SWOIM DZIECKU .SPOTKANIA INDYWIDUALNE Z RODZICAMI.MOŻLIWOŚĆ POZOSTAWIENIA DZIECKA NA GODZINY....ZAPRASZAMY BARDZO SERDECZNIE WSZELKIE INFORMACJE POD NUMEREM TEL. 500153 788 i 880575204 LUB ZAPRASZAMY OSOBIŚCIE ul.Targowa 11
Gość napisał(a):Strasznie zimno jest w grupach zabawowych na Targowej.

Gość

16-01-2009, 21:24
#8
Strasznie zimno jest w grupach zabawowych na Targowej.
Gość napisał(a):Czy ktoś wie, kto zarządza tym przedszkolem na Targowej? :)

Gość

17-01-2009, 09:21
#9
Czy ktoś wie, kto zarządza tym przedszkolem na Targowej? :)
Gość napisał(a):TAM WSPÓŁPRACUJĄ ZE SOBĄ NAUCZYCIELE SPECJALIŚCI I RODZICE CO "STANOWI" GRUPĘ

Gość

18-01-2009, 11:24
#10
TAM WSPÓŁPRACUJĄ ZE SOBĄ NAUCZYCIELE SPECJALIŚCI I RODZICE CO "STANOWI" GRUPĘ
Gość napisał(a):Ogrzewanie tam działa moje dizecko biega w krótkiej bluzce i nie jest źle

Gość

18-01-2009, 23:40
#11
Ogrzewanie tam działa moje dizecko biega w krótkiej bluzce i nie jest źle
Gość napisał(a):Zgadzam się,że ogrzewanie działa,jednak nie jest tak cieplo,by pomykac w koszulce. A jacy specjaliści mają kontakt z dziećmi z grup zabawowych?

Gość

23-01-2009, 16:26
#12
Zgadzam się,że ogrzewanie działa,jednak nie jest tak cieplo,by pomykac w koszulce. A jacy specjaliści mają kontakt z dziećmi z grup zabawowych?
Gość napisał(a):Na Targowej korytarz i łazienka nie jest ogrzewana i w tych pomieszczeniach jest bardzo zimno. Pozostałe sale, w których dzieci się bawią są ciepłe.

Gość

02-02-2009, 16:14
#13
Na Targowej korytarz i łazienka nie jest ogrzewana i w tych pomieszczeniach jest bardzo zimno. Pozostałe sale, w których dzieci się bawią są ciepłe.
Gość napisał(a):łazienka jest ogrzewana tylko korytarz ma mały grzejnik i nie starcza na całość

Gość

02-02-2009, 20:25
#14
łazienka jest ogrzewana tylko korytarz ma mały grzejnik i nie starcza na całość
Gość napisał(a):Panie z Targowej to musza miec anielska cierpliwosc,zeby zapanowac nad kilkanastoma rozwrzeszczanymi dzieciakami. Pozdrawiam. :-) Źycze wytrwalosci. :-)

Gość

19-02-2009, 22:02
#15
Panie z Targowej to musza miec anielska cierpliwosc,zeby zapanowac nad kilkanastoma rozwrzeszczanymi dzieciakami. Pozdrawiam. :-) Źycze wytrwalosci. :-)
Gość napisał(a):Nie wszystko tam jest w porządku, moje dziecko tam chodzi bo nie było innego wyjścia. A zapowiadany logopeda i psycholog czy dofinansowanie z UM to wielki pic na wodę.

Gość

21-02-2009, 05:26
#16
Nie wszystko tam jest w porządku, moje dziecko tam chodzi bo nie było innego wyjścia. A zapowiadany logopeda i psycholog czy dofinansowanie z UM to wielki pic na wodę.
Gość napisał(a):Panie są sympatyczne,zwłaszcza p. Sylwia. Nigdy nie spotkalam p. Dyrektor w przedszkolu. Ciekawe,czemu tak rzadko bywa???{jezyk}

Gość

22-02-2009, 17:34
#17
Panie są sympatyczne,zwłaszcza p. Sylwia. Nigdy nie spotkalam p. Dyrektor w przedszkolu. Ciekawe,czemu tak rzadko bywa???{jezyk}
Gość napisał(a):wyjście zawsze jest. Można zawsze zapisać dziecko do prywatnego przedszkola jeśli coś nie pasuje. nie wydaje mi się żeby pani dziecko chodziło bo chodzi moje i tam LOGOPEDA JEST CO TYDZIEŃ!    HM

Gość

24-02-2009, 19:52
#18
wyjście zawsze jest. Można zawsze zapisać dziecko do prywatnego przedszkola jeśli coś nie pasuje. nie wydaje mi się żeby pani dziecko chodziło bo chodzi moje i tam LOGOPEDA JEST CO TYDZIEŃ!    HM
Gość napisał(a):Te forum nie ma sensu bo jak rodzic pisze że coś jest tam nie w porządku to zaraz odpowiadają przedszkolanki że jest świetnie. Rzeczywiście jest chłodno, jedzenie też zimne! Droga Pani Dyrektor proszę zadbać o te przedszkole bo warunki pozostawiają wiele do życzenia....{nie}

Gość

25-02-2009, 05:25
#19
Te forum nie ma sensu bo jak rodzic pisze że coś jest tam nie w porządku to zaraz odpowiadają przedszkolanki że jest świetnie. Rzeczywiście jest chłodno, jedzenie też zimne! Droga Pani Dyrektor proszę zadbać o te przedszkole bo warunki pozostawiają wiele do życzenia....{nie}
Gość napisał(a):Co myślicie o przedszkolu na Targowej? Warto wysłac tam dziecko na kilka godzin dziennie? Prosze o odpowiedz.:)

Gość

14-03-2009, 22:39
#20
Co myślicie o przedszkolu na Targowej? Warto wysłac tam dziecko na kilka godzin dziennie? Prosze o odpowiedz.:)

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów