Żłobek albo miniprzedszkole

Założony przez
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 dalej
Gość napisał(a):Oczywiście, zawsze może Pani i ma prawo, skorzystać z usług konkurencji.

Gość

14-12-2009, 16:32
#1
Oczywiście, zawsze może Pani i ma prawo, skorzystać z usług konkurencji.
Gość napisał(a):Witam szukam rodziców chcących spotkać się wraz ze swoimi pociechami, z innymi osobami, tworzących grupę osób, na godzinę w tygodniu, w celu spędzenia wspólnie czasu na zabawach, zajęciach tematycznych : maluch i jego rodzic. Zainteresowanych proszę o maile na adres mateuszmarcin@interia.pl

Gość

25-01-2010, 22:42
#2
Witam szukam rodziców chcących spotkać się wraz ze swoimi pociechami, z innymi osobami, tworzących grupę osób, na godzinę w tygodniu, w celu spędzenia wspólnie czasu na zabawach, zajęciach tematycznych : maluch i jego rodzic. Zainteresowanych proszę o maile na adres mateuszmarcin@interia.pl
Gość napisał(a):adres mailowy: mateuszmarcin222@interia.plczekam na chętnych!!!!{usmiech}

Gość

25-01-2010, 23:37
#3
adres mailowy: mateuszmarcin222@interia.plczekam na chętnych!!!!{usmiech}
Gość napisał(a):Drodzy rodzice,panie które koncza 5 letnie studia z zakresu wychowania przedszkolnego, nie sa przedszkolankami,a nauczycielami!! maja mgr.a nie skonczone jakies studium,przedszkolankami sa dziewczynki uczestniczace do przedszkola. Nie jestem nauczycielem,zeby nie bylo ze bronie swego,ale wkurza mnie to gdy ludzie nie maja wogle szacunku do nauczycieli,ktorzy wiele lat pracy poswiecaja aby uzyskac tytuł mgr.a poxniej sa nazywani przdszkolankami..to zenujace,te panie w panstowych przedszkolach obejmuje KARTA NAUCZCIELA,bo to sa nauczyciele.POzdrawiam

Gość

10-02-2010, 08:07
#4
Drodzy rodzice,panie które koncza 5 letnie studia z zakresu wychowania przedszkolnego, nie sa przedszkolankami,a nauczycielami!! maja mgr.a nie skonczone jakies studium,przedszkolankami sa dziewczynki uczestniczace do przedszkola. Nie jestem nauczycielem,zeby nie bylo ze bronie swego,ale wkurza mnie to gdy ludzie nie maja wogle szacunku do nauczycieli,ktorzy wiele lat pracy poswiecaja aby uzyskac tytuł mgr.a poxniej sa nazywani przdszkolankami..to zenujace,te panie w panstowych przedszkolach obejmuje KARTA NAUCZCIELA,bo to sa nauczyciele.POzdrawiam
Gość napisał(a):Witam. Trochę nasza Ostrołęka już się rozwinęła czy może maja Państwo aktualne wiadomości co do żłobków chociażby prywatnych dla maluszka 10-cio miesięcznego. Gdzie mogła bym oddać w dobre ręce moją pociechę ? a może jakaś dobra niania za nie wielką cenę? Z niecierpliwością czekam na jakieś informacje :)Pozdrawiam  Beata.

Gość

02-03-2010, 11:56
#5
Witam. Trochę nasza Ostrołęka już się rozwinęła czy może maja Państwo aktualne wiadomości co do żłobków chociażby prywatnych dla maluszka 10-cio miesięcznego. Gdzie mogła bym oddać w dobre ręce moją pociechę ? a może jakaś dobra niania za nie wielką cenę? Z niecierpliwością czekam na jakieś informacje :)Pozdrawiam  Beata.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Drodzy rodzice,panie które koncza 5 letnie studia z zakresu wychowania przedszkolnego, nie sa przedszkolankami,a nauczycielami!! maja mgr.a nie skonczone jakies studium,przedszkolankami sa dziewczynki uczestniczace do przedszkola. Nie jestem nauczycielem,zeby nie bylo ze bronie swego,ale wkurza mnie to gdy ludzie nie maja wogle szacunku do nauczycieli,ktorzy wiele lat pracy poswiecaja aby uzyskac tytuł mgr.a poxniej sa nazywani przdszkolankami..to zenujace,te panie w panstowych przedszkolach obejmuje KARTA NAUCZCIELA,bo to sa nauczyciele.POzdrawiam[/quote]masz rację, popieram cię

Gość

02-03-2010, 19:20
#6
[quote=Gość]Drodzy rodzice,panie które koncza 5 letnie studia z zakresu wychowania przedszkolnego, nie sa przedszkolankami,a nauczycielami!! maja mgr.a nie skonczone jakies studium,przedszkolankami sa dziewczynki uczestniczace do przedszkola. Nie jestem nauczycielem,zeby nie bylo ze bronie swego,ale wkurza mnie to gdy ludzie nie maja wogle szacunku do nauczycieli,ktorzy wiele lat pracy poswiecaja aby uzyskac tytuł mgr.a poxniej sa nazywani przdszkolankami..to zenujace,te panie w panstowych przedszkolach obejmuje KARTA NAUCZCIELA,bo to sa nauczyciele.POzdrawiam[/quote]masz rację, popieram cię
Gość napisał(a):[quote=Gość]Drodzy rodzice,panie które koncza 5 letnie studia z zakresu wychowania przedszkolnego, nie sa przedszkolankami,a nauczycielami!! maja mgr.a nie skonczone jakies studium,przedszkolankami sa dziewczynki uczestniczace do przedszkola. Nie jestem nauczycielem,zeby nie bylo ze bronie swego,ale wkurza mnie to gdy ludzie nie maja wogle szacunku do nauczycieli,ktorzy wiele lat pracy poswiecaja aby uzyskac tytuł mgr.a poxniej sa nazywani przdszkolankami..to zenujace,te panie w panstowych przedszkolach obejmuje KARTA NAUCZCIELA,bo to sa nauczyciele.POzdrawiam[/quote]

Gość

03-03-2010, 11:42
#7
[quote=Gość]Drodzy rodzice,panie które koncza 5 letnie studia z zakresu wychowania przedszkolnego, nie sa przedszkolankami,a nauczycielami!! maja mgr.a nie skonczone jakies studium,przedszkolankami sa dziewczynki uczestniczace do przedszkola. Nie jestem nauczycielem,zeby nie bylo ze bronie swego,ale wkurza mnie to gdy ludzie nie maja wogle szacunku do nauczycieli,ktorzy wiele lat pracy poswiecaja aby uzyskac tytuł mgr.a poxniej sa nazywani przdszkolankami..to zenujace,te panie w panstowych przedszkolach obejmuje KARTA NAUCZCIELA,bo to sa nauczyciele.POzdrawiam[/quote]
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Drodzy rodzice,panie które koncza 5 letnie studia z zakresu wychowania przedszkolnego, nie sa przedszkolankami,a nauczycielami!! maja mgr.a nie skonczone jakies studium,przedszkolankami sa dziewczynki uczestniczace do przedszkola. Nie jestem nauczycielem,zeby nie bylo ze bronie swego,ale wkurza mnie to gdy ludzie nie maja wogle szacunku do nauczycieli,ktorzy wiele lat pracy poswiecaja aby uzyskac tytuł mgr.a poxniej sa nazywani przdszkolankami..to zenujace,te panie w panstowych przedszkolach obejmuje KARTA NAUCZCIELA,bo to sa nauczyciele.POzdrawiam[/quote][/quote]Oj tak o tym zapomina wielu rodziców, jakby Pnie pracujące w przedszkolu nic nie robiły tylko siedziały i na dzieci patrzymy a to naprawde ciezka praca i wie o tym każda mam która sziedi w domu ze swoim jednym dzieckiem a co tu mówic z gromadką 30 dzieci. Pozdrawiam

Gość

03-03-2010, 11:44
#8
[quote=Gość][quote=Gość]Drodzy rodzice,panie które koncza 5 letnie studia z zakresu wychowania przedszkolnego, nie sa przedszkolankami,a nauczycielami!! maja mgr.a nie skonczone jakies studium,przedszkolankami sa dziewczynki uczestniczace do przedszkola. Nie jestem nauczycielem,zeby nie bylo ze bronie swego,ale wkurza mnie to gdy ludzie nie maja wogle szacunku do nauczycieli,ktorzy wiele lat pracy poswiecaja aby uzyskac tytuł mgr.a poxniej sa nazywani przdszkolankami..to zenujace,te panie w panstowych przedszkolach obejmuje KARTA NAUCZCIELA,bo to sa nauczyciele.POzdrawiam[/quote][/quote]Oj tak o tym zapomina wielu rodziców, jakby Pnie pracujące w przedszkolu nic nie robiły tylko siedziały i na dzieci patrzymy a to naprawde ciezka praca i wie o tym każda mam która sziedi w domu ze swoim jednym dzieckiem a co tu mówic z gromadką 30 dzieci. Pozdrawiam
Gość napisał(a):witam z tego co słyszałam jeśli zebrałaby się pięcioosobowa grupa mam z maluchami przed roczkiem to grupy zabawowe mają możliwość otworzenia żłobka dla maluchów.

Gość

12-03-2010, 19:16
#9
witam z tego co słyszałam jeśli zebrałaby się pięcioosobowa grupa mam z maluchami przed roczkiem to grupy zabawowe mają możliwość otworzenia żłobka dla maluchów.
Gość napisał(a):[quote=Gość]witam z tego co słyszałam jeśli zebrałaby się pięcioosobowa grupa mam z maluchami przed roczkiem to grupy zabawowe mają możliwość otworzenia żłobka dla maluchów.[/quote]Hm... a co to są te grupy zabawowe? czy ktoś wie na ten temat cos wiecej?

Gość

14-03-2010, 22:50
#10
[quote=Gość]witam z tego co słyszałam jeśli zebrałaby się pięcioosobowa grupa mam z maluchami przed roczkiem to grupy zabawowe mają możliwość otworzenia żłobka dla maluchów.[/quote]Hm... a co to są te grupy zabawowe? czy ktoś wie na ten temat cos wiecej?
Gość napisał(a):coś w rodzaju prywatnego przedszkola z tego co wiem jest tam obecnie 15 dzieci w wieku od 2 - 5 lat. i jak rozmawiałam z dyrektor to mają możliwości otworzenia żłobka. mieszczą się na ul. Targowej 11.

Gość

17-03-2010, 10:23
#11
coś w rodzaju prywatnego przedszkola z tego co wiem jest tam obecnie 15 dzieci w wieku od 2 - 5 lat. i jak rozmawiałam z dyrektor to mają możliwości otworzenia żłobka. mieszczą się na ul. Targowej 11.
Gość napisał(a):Witam! Jestem mamą 11 miesięcznej dziewczynki. Do chwili obecnej moim dzieckiem opiekowała się jej chrzesna ale niestety wraca do pracy, więc muszę znaleść inną opiekę dla mojej córki. W naszym "kochanym mieście" oprócz 20 miejsc w żłobku dla takich małych dzieci nic nie ma. Co mam robić?? Jestem w kropce!! Proszę o jakąś podpowiedź!! Pozdrawiam  

Gość

21-04-2010, 11:21
#12
Witam! Jestem mamą 11 miesięcznej dziewczynki. Do chwili obecnej moim dzieckiem opiekowała się jej chrzesna ale niestety wraca do pracy, więc muszę znaleść inną opiekę dla mojej córki. W naszym "kochanym mieście" oprócz 20 miejsc w żłobku dla takich małych dzieci nic nie ma. Co mam robić?? Jestem w kropce!! Proszę o jakąś podpowiedź!! Pozdrawiam  
Gość napisał(a):wybierz się na ulice Targową 11 tam jest przedszkole gdzie mają możliwość otwarcia żłobka :)

Gość

22-04-2010, 10:39
#13
wybierz się na ulice Targową 11 tam jest przedszkole gdzie mają możliwość otwarcia żłobka :)
Gość napisał(a):Oj nie...na Targowej...nigdy w życiu.Tam sporo rzeczy pozostawia wiele do życzenia...niestety{nie}Ja licze że coś się otworzy przed wrześniem dla tych naszych maluszków...{usmiech}

Gość

27-04-2010, 22:00
#14
Oj nie...na Targowej...nigdy w życiu.Tam sporo rzeczy pozostawia wiele do życzenia...niestety{nie}Ja licze że coś się otworzy przed wrześniem dla tych naszych maluszków...{usmiech}
Gość napisał(a):jest jeszcze na samym koncu goworowskiej w domku ale kurcze podobno drogo ja wybieram sie tam ze swoim maluszkiem.. i wiem ze jedne dziecko małe tez tam będzie we wrześniu.. tak wiec moze tam to jest dokładnie "akademia maluszka" opieka profesjonalna, ucza angielskiego , wszystko nowoczesne .. tylko cena nie znam dokładnie ale kolezanka mówiła ze całkiem sobie zyczą... na Ostrołęckie zarobki za duuużo ale polecam.

Gość

28-04-2010, 21:56
#15
jest jeszcze na samym koncu goworowskiej w domku ale kurcze podobno drogo ja wybieram sie tam ze swoim maluszkiem.. i wiem ze jedne dziecko małe tez tam będzie we wrześniu.. tak wiec moze tam to jest dokładnie "akademia maluszka" opieka profesjonalna, ucza angielskiego , wszystko nowoczesne .. tylko cena nie znam dokładnie ale kolezanka mówiła ze całkiem sobie zyczą... na Ostrołęckie zarobki za duuużo ale polecam.
Gość napisał(a):A to na Goworoskiej czy Farnej...? Bo ja tez coś slyszalam o nowym żłobku ktore ma ruszyc jeszcze w sierpniu...{zakochany}Czy ktos cos o tym wie?

Gość

29-04-2010, 22:23
#16
A to na Goworoskiej czy Farnej...? Bo ja tez coś slyszalam o nowym żłobku ktore ma ruszyc jeszcze w sierpniu...{zakochany}Czy ktos cos o tym wie?
Gość napisał(a):główna ulica to Goworowska a szczególnego adresu nie znam :)

Gość

30-04-2010, 11:46
#17
główna ulica to Goworowska a szczególnego adresu nie znam :)
Gość napisał(a):Czy naprawdę mają coś nowego otworzyć w tym naszym "kochanym" mieście? Ciekawe tylko ile będzie miejsc, jaka opieka i najważniejsze ile to będzie kosztowało? Ja poprostu muszę coś znaleść nie mam nikogo w rodzinie kto mógłby się zająć moim dzieckiem.  

Gość

04-05-2010, 07:47
#18
Czy naprawdę mają coś nowego otworzyć w tym naszym "kochanym" mieście? Ciekawe tylko ile będzie miejsc, jaka opieka i najważniejsze ile to będzie kosztowało? Ja poprostu muszę coś znaleść nie mam nikogo w rodzinie kto mógłby się zająć moim dzieckiem.  
Gość napisał(a):Kto szuka, ten znajduje. :)

Gość

05-05-2010, 11:25
#19
Kto szuka, ten znajduje. :)
Gość napisał(a):wiem że na Targowej to często zmieniają sie panie. Podobno p. dyrektor jest bardzo wymagająca. Robi dzieciom w glowach zamieszanie , niezdąza sie przyzwyczaic do jednej to zjawia się jakaś druga. I co to jest za p. dyrektor  

Gość

20-05-2010, 23:06
#20
wiem że na Targowej to często zmieniają sie panie. Podobno p. dyrektor jest bardzo wymagająca. Robi dzieciom w glowach zamieszanie , niezdąza sie przyzwyczaic do jednej to zjawia się jakaś druga. I co to jest za p. dyrektor  

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów