Żłobek albo miniprzedszkole

Założony przez
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 dalej
Gość napisał(a):To mało istotne czyje nazwisko będzie widniało na pieczątce czy szyldzie firmy...najważniejsze żeby wszyscy współpracownicy (np.nauczyciele+szefostwo) byli wobec siebie lojalni, szczerzy, otwarci a przede wszystkim mieli do siebie ZAUFANIE, to jest gwarancją sukcesu całego przedsięwzięcia!!!{usmiech}

Gość

28-08-2008, 21:50
#1
To mało istotne czyje nazwisko będzie widniało na pieczątce czy szyldzie firmy...najważniejsze żeby wszyscy współpracownicy (np.nauczyciele+szefostwo) byli wobec siebie lojalni, szczerzy, otwarci a przede wszystkim mieli do siebie ZAUFANIE, to jest gwarancją sukcesu całego przedsięwzięcia!!!{usmiech}
Gość napisał(a):Kolejne pytania:Czy odpłatność zawiera również wyżywienie całodzienne? Jeli tak, to 300 zł to niewiele.Poza tym to bardzo ważne kto będzie w takim przedszkolu tworzył kadrę kierowniczą i wychowawczą...Bo patrząc na maila jakim Pani się posługuje to ja mam mieszane uczucia...

Gość

29-08-2008, 11:58
#2
Kolejne pytania:Czy odpłatność zawiera również wyżywienie całodzienne? Jeli tak, to 300 zł to niewiele.Poza tym to bardzo ważne kto będzie w takim przedszkolu tworzył kadrę kierowniczą i wychowawczą...Bo patrząc na maila jakim Pani się posługuje to ja mam mieszane uczucia...
Gość napisał(a):Wszystkie odpowiedzi dotyczące mini przedszkola zostały napisane przez przyszłych pracowników którzy są odpowiedzialni za ogłoszenia i rozmowy na forum. Dyrektor mini przedszkola nie ponosi odpowiedzialności za np. adres meilowy. Wszystkie szczegółowe informacje zostaną przedstawione na spotkaniu iformacyjnym również wtedy ujawni się dyrektor jak i kadra zarządzająca. Natomiast wszelkie informacje co do płatności napewno zostaną zmienione. Za wszelkie niezgodności i niejasności przepraszamy.Natomiast trzeba zwrócić uwagę na to iż na forum mogą pisać i "dopisywać "rózni autorzy którzy się nie podpisują i nie do końca jest wiadomo kto za co jest odpowiedzialny. Na tym forum napewno nie ma konkretnych informacji ani jasnych , a napewno takowe będą na spotkaniu dnia 5 września o godzinie 18 na ul.Targowej 11. dziękujeto oficjalny komunikat.

Gość

29-08-2008, 22:11
#3
Wszystkie odpowiedzi dotyczące mini przedszkola zostały napisane przez przyszłych pracowników którzy są odpowiedzialni za ogłoszenia i rozmowy na forum. Dyrektor mini przedszkola nie ponosi odpowiedzialności za np. adres meilowy. Wszystkie szczegółowe informacje zostaną przedstawione na spotkaniu iformacyjnym również wtedy ujawni się dyrektor jak i kadra zarządzająca. Natomiast wszelkie informacje co do płatności napewno zostaną zmienione. Za wszelkie niezgodności i niejasności przepraszamy.Natomiast trzeba zwrócić uwagę na to iż na forum mogą pisać i "dopisywać "rózni autorzy którzy się nie podpisują i nie do końca jest wiadomo kto za co jest odpowiedzialny. Na tym forum napewno nie ma konkretnych informacji ani jasnych , a napewno takowe będą na spotkaniu dnia 5 września o godzinie 18 na ul.Targowej 11. dziękujeto oficjalny komunikat.
Gość napisał(a):Jeśli pani która czepia sie adresu meilowego jest zainteresowana informacjami to napewno profesjonalne uzyska pod numerem telefonu. Myśle że nie ma pani zastrzeżeń co do cyfr umieszczonych w numerze!!!!!!!!!!!

Gość

30-08-2008, 17:10
#4
Jeśli pani która czepia sie adresu meilowego jest zainteresowana informacjami to napewno profesjonalne uzyska pod numerem telefonu. Myśle że nie ma pani zastrzeżeń co do cyfr umieszczonych w numerze!!!!!!!!!!!
Gość napisał(a):Odnośnie Ostrołęckiego żłobka.Trzeba mieć nie złe plecy u niemiłej Pani Dyrektor żłobka, żeby się tam dostać.Byłam widziałam i naprawdę nie polecam.Niemiłe Panie, płaczące dzieci i nieprzytulne miejsce,

Gość

01-09-2008, 09:21
#5
Odnośnie Ostrołęckiego żłobka.Trzeba mieć nie złe plecy u niemiłej Pani Dyrektor żłobka, żeby się tam dostać.Byłam widziałam i naprawdę nie polecam.Niemiłe Panie, płaczące dzieci i nieprzytulne miejsce,
Gość napisał(a):Witam serdecznie.Chciałabym się dowiedzieć na jakiej ulicy mieści się żłobek.Myślę o wizycie w tej placówce.

Gość

01-09-2008, 13:10
#6
Witam serdecznie.Chciałabym się dowiedzieć na jakiej ulicy mieści się żłobek.Myślę o wizycie w tej placówce.
Gość napisał(a):Spotkanie w mini przedszkolu przy.ul.TARGOWEJ już się odbyło.Mam pytanie,bo nie uczestniczyłam w spotkaniu,czy jest jeszcze możliwość zapisania dziecka.Poproszę o telefony kontaktowe.Dziękuję

Gość

16-09-2008, 19:13
#7
Spotkanie w mini przedszkolu przy.ul.TARGOWEJ już się odbyło.Mam pytanie,bo nie uczestniczyłam w spotkaniu,czy jest jeszcze możliwość zapisania dziecka.Poproszę o telefony kontaktowe.Dziękuję
Gość napisał(a):Witam,spotaknie tzn. dni otwarte "miniprzeszkola"odbeda sie w dniach 1,2,3 pazdziernika.Dzwonilam pod nr tel wskazany w tyg ostroł.Bedzie mozna uzyskac wszystkie niezbedne inf.

Gość

17-09-2008, 15:57
#8
Witam,spotaknie tzn. dni otwarte "miniprzeszkola"odbeda sie w dniach 1,2,3 pazdziernika.Dzwonilam pod nr tel wskazany w tyg ostroł.Bedzie mozna uzyskac wszystkie niezbedne inf.
Gość napisał(a):obawiam się,że nie zdąrzymy z remontem i zapisy odbęde się tylko 3 pażdziernika. Na bierząco będą informacje. za utrudnienia przepraszam

Gość

18-09-2008, 20:18
#9
obawiam się,że nie zdąrzymy z remontem i zapisy odbęde się tylko 3 pażdziernika. Na bierząco będą informacje. za utrudnienia przepraszam
Gość napisał(a):"GRUPY ZABAWOWE" - ZAPISY 3 PAŻDZIERNIKA (PIĄTEK) OD GODZINY 9.00

Gość

26-09-2008, 16:38
#10
"GRUPY ZABAWOWE" - ZAPISY 3 PAŻDZIERNIKA (PIĄTEK) OD GODZINY 9.00
Gość napisał(a):Czy ktoś już zapisał tam swoje pociechy?

Gość

09-10-2008, 15:08
#11
Czy ktoś już zapisał tam swoje pociechy?
Gość napisał(a):Ja zapisałam swojego syna {usmiech} i jestem bardzo zadowolona bo mój czterolatek z wielka ochota tam chodzi!!! A w zeszłym roku były straszne problemy z przekonaniem go do PAŃSTWOWEGO przedszkola...{smutny} nie wiem od czego to zależy ale w tym przedszkolu na ul.TARGOWEJ jest super!!! A najważniejsze że moje dziecko jest szczęśliwe bawiąc sie i ucząc tam{ok} pozdrawiam i polecam serdecznie! !

Gość

15-10-2008, 09:45
#12
Ja zapisałam swojego syna {usmiech} i jestem bardzo zadowolona bo mój czterolatek z wielka ochota tam chodzi!!! A w zeszłym roku były straszne problemy z przekonaniem go do PAŃSTWOWEGO przedszkola...{smutny} nie wiem od czego to zależy ale w tym przedszkolu na ul.TARGOWEJ jest super!!! A najważniejsze że moje dziecko jest szczęśliwe bawiąc sie i ucząc tam{ok} pozdrawiam i polecam serdecznie! !
Gość napisał(a):Witam.Jesli chodzi o to mini przedszkole a raczej o grupy zabawowe na ul. Targowej to ja jestem ogromnie rozczarowana!!! Tak naprawdę czego innego się spodziewałam!Po pierwsze w dzień otwarcia nie było zorganizowanych żadnych zajęć ani zabaw dla dzieciaków, zeby zobaczyć jak to będzie wyglądało, nawet szafki nie były do końca poskładane a co mowa o zabawkach, które były w kartonach!!!Po drugie sam remont, nie wszystko dopięte na ostatni guzik-jeśli chodzi o sale żadna rewelacja,ściany w kolorze,wykładzina okropna!!! twardszej nie widziałam, po dwóch dniach dziecka w placówce spodenki do kosza.To sie nazywa remont tanim kosztem. Po trzecie koszta, zbyt wygórowane jak na te warunki.Ogólnie miejsce niezbyt przytulne.Jedynie panie przedszkolanki ok  naprawdę miłe.Ja osobiście nie zdecydowałam się posłać mojej pociechy do tej placówki.

Gość

16-10-2008, 08:20
#13
Witam.Jesli chodzi o to mini przedszkole a raczej o grupy zabawowe na ul. Targowej to ja jestem ogromnie rozczarowana!!! Tak naprawdę czego innego się spodziewałam!Po pierwsze w dzień otwarcia nie było zorganizowanych żadnych zajęć ani zabaw dla dzieciaków, zeby zobaczyć jak to będzie wyglądało, nawet szafki nie były do końca poskładane a co mowa o zabawkach, które były w kartonach!!!Po drugie sam remont, nie wszystko dopięte na ostatni guzik-jeśli chodzi o sale żadna rewelacja,ściany w kolorze,wykładzina okropna!!! twardszej nie widziałam, po dwóch dniach dziecka w placówce spodenki do kosza.To sie nazywa remont tanim kosztem. Po trzecie koszta, zbyt wygórowane jak na te warunki.Ogólnie miejsce niezbyt przytulne.Jedynie panie przedszkolanki ok  naprawdę miłe.Ja osobiście nie zdecydowałam się posłać mojej pociechy do tej placówki.
Gość napisał(a):Może warunki faktycznie nie są luksusowe...ale jest czysto, miło i bezpiecznie!!! A my z synem postawiliśmy na te miłe i profesjonalne przedszkolanki i ciekawe zajęcia edukacyjne bo to chyba jest najważniejsze a nie kolory ścian!!!!!!!!!!!!!

Gość

18-10-2008, 11:31
#14
Może warunki faktycznie nie są luksusowe...ale jest czysto, miło i bezpiecznie!!! A my z synem postawiliśmy na te miłe i profesjonalne przedszkolanki i ciekawe zajęcia edukacyjne bo to chyba jest najważniejsze a nie kolory ścian!!!!!!!!!!!!!
Gość napisał(a):A jeśli chodzi o tą NIBY wygórowaną cenę...to śmieszne...550zł za cały dzień 10godz + 4posiłki + bezpieczna zabawa + zajęcia edukacyjne...to jest dużo...??? Żadna z ostrołęckich OPIEKUNEK nie chciała siedzieć z moim dzieckiem za takie pieniądze!!! niestety taka prawda to podobno PSIE pieniądze dla nich!!! A tu proszę...jest wszystko i to bez łaski!!!

Gość

18-10-2008, 11:38
#15
A jeśli chodzi o tą NIBY wygórowaną cenę...to śmieszne...550zł za cały dzień 10godz + 4posiłki + bezpieczna zabawa + zajęcia edukacyjne...to jest dużo...??? Żadna z ostrołęckich OPIEKUNEK nie chciała siedzieć z moim dzieckiem za takie pieniądze!!! niestety taka prawda to podobno PSIE pieniądze dla nich!!! A tu proszę...jest wszystko i to bez łaski!!!
Gość napisał(a): W Pani przypadku jest to 10 godzin za 550 zł, ale w moim to 4-5 godzin za 450 zł więc sama Pani przyzna, że coś tu jest nie tak!

Gość

21-10-2008, 07:52
#16
W Pani przypadku jest to 10 godzin za 550 zł, ale w moim to 4-5 godzin za 450 zł więc sama Pani przyzna, że coś tu jest nie tak!
Gość napisał(a):Tak naprawdę nie chodzi tu o kolory ścian jak Pani napisała, ale o całokształt. Spodziewałam się trochę wyższego standardu (przecież to nowe "przedszkole").Jeśli byłabym w sytuacji takiej, że nie miałabym z kim zostawić dziecka to pewnie moje dziecko chodziłoby do tej placówki a ja na forach pisałabym jak tam jest cudownie... Moje może trochę krytyczne zdanie o tym "przedszkolu" nie jest jedyne! To jest tak jak z gustami każdy ma też inne wymagania i wyobrażenia o tego typu placówkach...Ale to fajnie, że Pani wszystko odpowiada i synek jest zadowolony, to przecież najważniejsze:)Pozdrawiam

Gość

21-10-2008, 08:09
#17
Tak naprawdę nie chodzi tu o kolory ścian jak Pani napisała, ale o całokształt. Spodziewałam się trochę wyższego standardu (przecież to nowe "przedszkole").Jeśli byłabym w sytuacji takiej, że nie miałabym z kim zostawić dziecka to pewnie moje dziecko chodziłoby do tej placówki a ja na forach pisałabym jak tam jest cudownie... Moje może trochę krytyczne zdanie o tym "przedszkolu" nie jest jedyne! To jest tak jak z gustami każdy ma też inne wymagania i wyobrażenia o tego typu placówkach...Ale to fajnie, że Pani wszystko odpowiada i synek jest zadowolony, to przecież najważniejsze:)Pozdrawiam
Gość napisał(a):TO NIE JEST PRZEDSZKOLE. BO ZA PRYWATNE PRZEDSZKOLE Z DUŻYM WYPASEM I STANDARDEM TO BY KOSZTOWAŁO ZNACZNIE WIĘCEJ. A POZATYM SŁOWO STANDARD NIE ZAWSZE DOTYCZY LOKALU TYLKO TEŻ FORMY WYCHOWANIA. Ma pani rację o gustach i wiedzy sie nie rozmawia. Ja sie ciesze że moje dziecko nauczy sie nie tylko gustu ale i funkcjonowania w grupie społecznej i nie tylko.

Gość

21-10-2008, 08:17
#18
TO NIE JEST PRZEDSZKOLE. BO ZA PRYWATNE PRZEDSZKOLE Z DUŻYM WYPASEM I STANDARDEM TO BY KOSZTOWAŁO ZNACZNIE WIĘCEJ. A POZATYM SŁOWO STANDARD NIE ZAWSZE DOTYCZY LOKALU TYLKO TEŻ FORMY WYCHOWANIA. Ma pani rację o gustach i wiedzy sie nie rozmawia. Ja sie ciesze że moje dziecko nauczy sie nie tylko gustu ale i funkcjonowania w grupie społecznej i nie tylko.
Gość napisał(a):Ja również jestem rozczarowana warukami jakie zastałam w przedszkolu. Moje dziecko jest jeszcze małe i chciałam z nim uczęszczać na grupy zabawowe.Postanowiłam jednak na początek dowiedzieć się czegoś na ten temat i wstąpiłam do przedszkola na chwilkę.Personel rzeczywiście jest miły, bo Pani która ze mną rozmawiała opowiedziała mi wszystki ze szczegółami.Niestety samo miejsce, a dokładnie wyposażenie zrobiły na mnie bardzo negatywne wrażenie.Mogłabym nawet powiedzieć że nie widziałam tam nic prócz stolikó, krzesteł, kolorowej wykładziny, dmuchanego basenu, tablic na ścianach i drewnianych puzli.Poza tym siedzące tam mamy i babcie również nie miały wesołej miny. Postanowiłam darować sobie te zajęcia.Zresztą w przykładowym planie dnia, o którym opowiadała pani przedszkolana, nie znalazłam nic co było był odpowiednie dla niespełna 2 letniego malucha. Ale nie przekreślam tej placówki - poczekamy zobaczymy  - przecież to dopiero początek.

Gość

21-10-2008, 15:02
#19
Ja również jestem rozczarowana warukami jakie zastałam w przedszkolu. Moje dziecko jest jeszcze małe i chciałam z nim uczęszczać na grupy zabawowe.Postanowiłam jednak na początek dowiedzieć się czegoś na ten temat i wstąpiłam do przedszkola na chwilkę.Personel rzeczywiście jest miły, bo Pani która ze mną rozmawiała opowiedziała mi wszystki ze szczegółami.Niestety samo miejsce, a dokładnie wyposażenie zrobiły na mnie bardzo negatywne wrażenie.Mogłabym nawet powiedzieć że nie widziałam tam nic prócz stolikó, krzesteł, kolorowej wykładziny, dmuchanego basenu, tablic na ścianach i drewnianych puzli.Poza tym siedzące tam mamy i babcie również nie miały wesołej miny. Postanowiłam darować sobie te zajęcia.Zresztą w przykładowym planie dnia, o którym opowiadała pani przedszkolana, nie znalazłam nic co było był odpowiednie dla niespełna 2 letniego malucha. Ale nie przekreślam tej placówki - poczekamy zobaczymy  - przecież to dopiero początek.
Gość napisał(a):Mam wrażenie,że nie jest Pani tylko mamą dziecka, które uczęszcza do tej placówki ale też jedną z pań przedszkolanek albo samą dyrektorką....??? tak zaciekle broni Pani dobrej opinii tej placówki! A ja poprostu tylko wypowiadam swoje zdanie na temat owego "przedszkola". W żaden sposób nie chciałam Pani urazić.

Gość

21-10-2008, 15:37
#20
Mam wrażenie,że nie jest Pani tylko mamą dziecka, które uczęszcza do tej placówki ale też jedną z pań przedszkolanek albo samą dyrektorką....??? tak zaciekle broni Pani dobrej opinii tej placówki! A ja poprostu tylko wypowiadam swoje zdanie na temat owego "przedszkola". W żaden sposób nie chciałam Pani urazić.

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów