Żłobek albo miniprzedszkole

Założony przez
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 dalej
Gość napisał(a):mysle że trzeba tam pójśc i zobaczyć bo to inaczej wygląda z zewnątrz.

Gość

15-03-2009, 10:58
#1
mysle że trzeba tam pójśc i zobaczyć bo to inaczej wygląda z zewnątrz.
Gość napisał(a):czy mogę prosić o adresy i ewentualne opinie [b]o innych [/b](za te na Targowej dziekuje) przedszkolach i żłobkach w Ostrołęce? jak przedstawia się sytuacja finansowa, tj. ile się płaci, na ile godzin, ile posiłków, jaka opieka itp. itd. [b]bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi[/b]

Gość

18-03-2009, 08:19
#2
czy mogę prosić o adresy i ewentualne opinie [b]o innych [/b](za te na Targowej dziekuje) przedszkolach i żłobkach w Ostrołęce? jak przedstawia się sytuacja finansowa, tj. ile się płaci, na ile godzin, ile posiłków, jaka opieka itp. itd. [b]bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi[/b]
Gość napisał(a):witam mam pytanie co sądzicie o pryatnym przedszkolu na stacji? jak tam jest?{co}

Gość

06-04-2009, 22:42
#3
witam mam pytanie co sądzicie o pryatnym przedszkolu na stacji? jak tam jest?{co}
Gość napisał(a):A może ktoś mi doradzi co zrobić jak moje dziecko nie dostało się do trzylatków {smutny} Tylko proszę nie mówcie, żebym się rozwiodła, bo samotne matki mają pierszeństwo. Też słyszałam o prywatnym na stacji - powiedzcie coś na ten temat {co}

Gość

07-05-2009, 21:15
#4
A może ktoś mi doradzi co zrobić jak moje dziecko nie dostało się do trzylatków {smutny} Tylko proszę nie mówcie, żebym się rozwiodła, bo samotne matki mają pierszeństwo. Też słyszałam o prywatnym na stacji - powiedzcie coś na ten temat {co}
Gość napisał(a):a ja mam szczescie i synek idzie od wrzesnia do przedszkola.i chetnie zaopiekuje sie jakims bobaskiem u siebie w domu{mruga}

Gość

10-05-2009, 12:54
#5
a ja mam szczescie i synek idzie od wrzesnia do przedszkola.i chetnie zaopiekuje sie jakims bobaskiem u siebie w domu{mruga}
Gość napisał(a):...to ciekawe ! to pani dziecko zostało przyjęte do przedszkola i nazywa to pani szczęściem po to tylko żeby pani mogła chętnie zaopiekować się obcym dzieckiem?{nie}[color=#ff0000][/color]

Gość

10-05-2009, 13:26
#6
...to ciekawe ! to pani dziecko zostało przyjęte do przedszkola i nazywa to pani szczęściem po to tylko żeby pani mogła chętnie zaopiekować się obcym dzieckiem?{nie}[color=#ff0000][/color]
Gość napisał(a):..... to nawet jest bardzo ciekawe, powinna się Pani wstydzić przyznać do tego, że siedzi Pani w domu a dziecko posyła do przedszkola i będzie sie zajmować cudzym dzieckiem. Jest w Ostrołęce tyle rodziców, którzy oboje pracują i ich dziecko nie dostało się do przedszkola...   Ciekawe w którym to przedszkolu pierwszeństwo mają dzieci osób bezrobotnych...????

Gość

11-05-2009, 18:45
#7
..... to nawet jest bardzo ciekawe, powinna się Pani wstydzić przyznać do tego, że siedzi Pani w domu a dziecko posyła do przedszkola i będzie sie zajmować cudzym dzieckiem. Jest w Ostrołęce tyle rodziców, którzy oboje pracują i ich dziecko nie dostało się do przedszkola...   Ciekawe w którym to przedszkolu pierwszeństwo mają dzieci osób bezrobotnych...????
Gość napisał(a):nie bezrobotnych tylko samotnych rodziców.ludzie co sie z wami dzieje!!!!!

Gość

16-05-2009, 15:40
#8
nie bezrobotnych tylko samotnych rodziców.ludzie co sie z wami dzieje!!!!!
Gość napisał(a):samotne matki i tak maja ciezko,takze chociaz tak mozna im pomóc!!!!!!!!!

Gość

16-05-2009, 15:42
#9
samotne matki i tak maja ciezko,takze chociaz tak mozna im pomóc!!!!!!!!!
Gość napisał(a):czy ktos moze napisac cos o zlobkach dla dzieci?? chodzi o rocznego malucha. nie moge znalesc zadnej informacji na ten temat {smutny}

Gość

27-05-2009, 17:55
#10
czy ktos moze napisac cos o zlobkach dla dzieci?? chodzi o rocznego malucha. nie moge znalesc zadnej informacji na ten temat {smutny}
Gość napisał(a):Kiedyś było przy parku, za przedszkolem na Piłsudskiego. Moje dziecko tam chodziło i byłam bardzo zadowolona- rok 2001- wtedy dyrektorzy przedszkoli byli niezmiernie wdzięczni rodzicom, że zapisali dziecko do ich przedszkola. Likwidowano oddziały, np 17- oddała 1 budynek na jakąś przychodnię. Inna sprawa, że dużo ludzi nie miało pracy i nie mieli kasy na opłaty. Jeśli nie masz zaufanej opiekunki, o której masz pewność, że poświęci czas i uwagę malcowi to żłobek jak najbardziej polecam.Pozdrawiam

Gość

27-05-2009, 22:28
#11
Kiedyś było przy parku, za przedszkolem na Piłsudskiego. Moje dziecko tam chodziło i byłam bardzo zadowolona- rok 2001- wtedy dyrektorzy przedszkoli byli niezmiernie wdzięczni rodzicom, że zapisali dziecko do ich przedszkola. Likwidowano oddziały, np 17- oddała 1 budynek na jakąś przychodnię. Inna sprawa, że dużo ludzi nie miało pracy i nie mieli kasy na opłaty. Jeśli nie masz zaufanej opiekunki, o której masz pewność, że poświęci czas i uwagę malcowi to żłobek jak najbardziej polecam.Pozdrawiam
Gość napisał(a):E. R.nie jest pępkiem świata.

Gość

03-07-2009, 16:59
#12
E. R.nie jest pępkiem świata.
Gość napisał(a):witam poszukuje miejsca dla mojego dziecka bo od września idę do pracy i szukam na gwałt przedszkola czy ktoś może mi doradzić gdzie szukać?{co}

Gość

13-08-2009, 22:15
#13
witam poszukuje miejsca dla mojego dziecka bo od września idę do pracy i szukam na gwałt przedszkola czy ktoś może mi doradzić gdzie szukać?{co}
Gość napisał(a):poszukuje informacji o akademii przedszkolaka {usmiech}

Gość

12-09-2009, 10:19
#14
poszukuje informacji o akademii przedszkolaka {usmiech}
Gość napisał(a):{usmiech}Już wkrótce rusza Świetlikowo Artystyczno-Językowe dla dzieci 2-10 lat.Nie wiesz jak zorganizować czas dla swojej pociechy?Chcesz żeby Twoje Dziecko ciekawie spędzało czas?Jeśli tak, to zapraszamy do Świetlikowa Artystyczno–Językowego.Prowadzimy profesjonalną, doraźną opiekę nad dziećmi w wieku od 2 do 10 lat.Zapraszamy wszystkie dzieci, których mamy, mają bardzo dużo spraw na głowie.Jeśli jesteś rodzicem, masz małe dziecko i chcesz spokojnie zrobić zakupy, zapisać się na s zajęcia fitness, wyjść na kawę z przyjaciółką, do lekarza, fryzjera lub kosmetyczki możesz zostawić swoje dziecko w Świetlikowie pod opieką pedagoga/opiekunaŚwietlikowo Artystyczno – Językowe  proponuje opiekę doraźną( godzinową ) - możliwość umówienia się na opiekę każdego dnia od poniedziałku do soboty - kiedy rodzice są zabiegani, robią zakupy lub chcą pójść do kina.[b]Oferujemy: • domowe, kameralne warunki, • pobyt nawet do godz 19-tej ( Świetlikowo czynne w godz 10.00-19.00 )• pomoc w nauce, w odrabianiu lekcji• naukę jęz angielskiego• szeroką gamę zajęć warsztatowych, artystycznych, muzycznych• gry i zabawy edukacyjne• gry i zabawy rozwijające emocjonalnie• kontakt ze sztuką i literaturą• odpoczynek, relaksZapraszamy na zajęcia artystyczne, gdzie Twoje dziecko będzie mogło zostać pod troskliwą opieką i skorzysta z naturalnej radości tworzenia Informacje i zapisy - dora62@o2.plZAPISY DO 1 grudnia  

Gość

05-11-2009, 17:31
#15
{usmiech}Już wkrótce rusza Świetlikowo Artystyczno-Językowe dla dzieci 2-10 lat.Nie wiesz jak zorganizować czas dla swojej pociechy?Chcesz żeby Twoje Dziecko ciekawie spędzało czas?Jeśli tak, to zapraszamy do Świetlikowa Artystyczno–Językowego.Prowadzimy profesjonalną, doraźną opiekę nad dziećmi w wieku od 2 do 10 lat.Zapraszamy wszystkie dzieci, których mamy, mają bardzo dużo spraw na głowie.Jeśli jesteś rodzicem, masz małe dziecko i chcesz spokojnie zrobić zakupy, zapisać się na s zajęcia fitness, wyjść na kawę z przyjaciółką, do lekarza, fryzjera lub kosmetyczki możesz zostawić swoje dziecko w Świetlikowie pod opieką pedagoga/opiekunaŚwietlikowo Artystyczno – Językowe  proponuje opiekę doraźną( godzinową ) - możliwość umówienia się na opiekę każdego dnia od poniedziałku do soboty - kiedy rodzice są zabiegani, robią zakupy lub chcą pójść do kina.[b]Oferujemy: • domowe, kameralne warunki, • pobyt nawet do godz 19-tej ( Świetlikowo czynne w godz 10.00-19.00 )• pomoc w nauce, w odrabianiu lekcji• naukę jęz angielskiego• szeroką gamę zajęć warsztatowych, artystycznych, muzycznych• gry i zabawy edukacyjne• gry i zabawy rozwijające emocjonalnie• kontakt ze sztuką i literaturą• odpoczynek, relaksZapraszamy na zajęcia artystyczne, gdzie Twoje dziecko będzie mogło zostać pod troskliwą opieką i skorzysta z naturalnej radości tworzenia Informacje i zapisy - dora62@o2.plZAPISY DO 1 grudnia  
Gość napisał(a):http://www.swietlikowo.eu/

Gość

16-11-2009, 02:56
#16
http://www.swietlikowo.eu/
Gość napisał(a):fajnie że istniej możliwość dodzwonienia się do świetlikowa już nie wspomnę o znalezienia miejsca w którym ono się mieści{zly}

Gość

11-12-2009, 14:15
#17
fajnie że istniej możliwość dodzwonienia się do świetlikowa już nie wspomnę o znalezienia miejsca w którym ono się mieści{zly}
Gość napisał(a):Już nie mówiąc o tym że pani ze świetlikowa w rozmowie telefonicznej była bardzo niemiła i niekompetentna. szkoda

Gość

13-12-2009, 18:45
#18
Już nie mówiąc o tym że pani ze świetlikowa w rozmowie telefonicznej była bardzo niemiła i niekompetentna. szkoda
Gość napisał(a):Droga Pani-trzeba czytać uważnie co jest napisane na stronie-wtedy będzie Pani znała adres i wiedziała w jakich godzinach (obecnie) trzeba dzwonić aby ktoś odebrał telefon. Po za tym osoba, która odbiera telefony, na pewno nie jest nie miła.Nie ocenia się ludzi, których się nie zna.

Gość

13-12-2009, 20:25
#19
Droga Pani-trzeba czytać uważnie co jest napisane na stronie-wtedy będzie Pani znała adres i wiedziała w jakich godzinach (obecnie) trzeba dzwonić aby ktoś odebrał telefon. Po za tym osoba, która odbiera telefony, na pewno nie jest nie miła.Nie ocenia się ludzi, których się nie zna.
Gość napisał(a):Jeżeli podajecie adres i nikt w budynku z tą numeracją nie potrafi wskazać istnienia takiego miejsca jak owe Świetlikowo to chyba coś jest nie tak. Co do telefonu to niestety ale ani w wyznaczonych godzinach tak komórka jak i stacjonarny nie odpowiada. Może brak dobrej informacji, ale cóż doba konkurencji więc bez problemu nie to miejsce to inne.

Gość

13-12-2009, 23:26
#20
Jeżeli podajecie adres i nikt w budynku z tą numeracją nie potrafi wskazać istnienia takiego miejsca jak owe Świetlikowo to chyba coś jest nie tak. Co do telefonu to niestety ale ani w wyznaczonych godzinach tak komórka jak i stacjonarny nie odpowiada. Może brak dobrej informacji, ale cóż doba konkurencji więc bez problemu nie to miejsce to inne.

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów