Żłobek albo miniprzedszkole

Założony przez
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 dalej
Gość napisał(a):300 zl z wyzywieniem  za prywatne ?  

Gość

17-08-2010, 14:28
#1
300 zl z wyzywieniem  za prywatne ?  
Gość napisał(a):300zl to tylko czesne do tego trzeba dodac wyzywienie bodajze 7,5/dzień. Czy ktoś był na tym spotkaniu inf? Podzielcie sie. Ja sie wybierasm tam z córką porozmawiać. Czy wpisowe tam jakieś jest? Bo na Kołobrzeskiej krzykneli 300zł wpisowego PARAOJA!! Podobno Chatkę Puchatka chwalą??

Gość

17-08-2010, 22:56
#2
300zl to tylko czesne do tego trzeba dodac wyzywienie bodajze 7,5/dzień. Czy ktoś był na tym spotkaniu inf? Podzielcie sie. Ja sie wybierasm tam z córką porozmawiać. Czy wpisowe tam jakieś jest? Bo na Kołobrzeskiej krzykneli 300zł wpisowego PARAOJA!! Podobno Chatkę Puchatka chwalą??
Gość napisał(a):W Jasiu i Małgosi wpisowe też 300zł opłata jak na studiach!!

Gość

20-08-2010, 20:20
#3
W Jasiu i Małgosi wpisowe też 300zł opłata jak na studiach!!
Gość napisał(a):Dziewczyny a od jakiego wieku dzieciaczki są przyjmowane do żłobków ostrołęckich??? Dziękuję za odpowiedź {mruga}

Gość

21-08-2010, 07:55
#4
Dziewczyny a od jakiego wieku dzieciaczki są przyjmowane do żłobków ostrołęckich??? Dziękuję za odpowiedź {mruga}
Gość napisał(a):Od pół roku, zle trzeba mieć duuuuuuuuże plecy. Mi córeczki nie przyjeli choc oboje z męzem pracowaliśmy!! Powodzenia życzę!!

Gość

22-08-2010, 15:24
#5
Od pół roku, zle trzeba mieć duuuuuuuuże plecy. Mi córeczki nie przyjeli choc oboje z męzem pracowaliśmy!! Powodzenia życzę!!
Gość napisał(a):[quote=Gość]Od pół roku, zle trzeba mieć duuuuuuuuże plecy. Mi córeczki nie przyjeli choc oboje z męzem pracowaliśmy!! Powodzenia życzę!! [/quote]Dziękuję za odpowiedź :) To jak tak to muszę już tych dużych pleców szukać, nie wiedziałam, że jest aż tak ciężko {smutny}

Gość

22-08-2010, 17:12
#6
[quote=Gość]Od pół roku, zle trzeba mieć duuuuuuuuże plecy. Mi córeczki nie przyjeli choc oboje z męzem pracowaliśmy!! Powodzenia życzę!! [/quote]Dziękuję za odpowiedź :) To jak tak to muszę już tych dużych pleców szukać, nie wiedziałam, że jest aż tak ciężko {smutny}
Gość napisał(a):Jest bardzo ciezko jak trafia sie bliźniaki to juz 2 miejsca odpadają!  

Gość

22-08-2010, 20:57
#7
Jest bardzo ciezko jak trafia sie bliźniaki to juz 2 miejsca odpadają!  
Gość napisał(a):[quote=Gość]Jest bardzo ciezko jak trafia sie bliźniaki to juz 2 miejsca odpadają!  [/quote]{usmiech} ja właśnie spodziewam się bliźniaków {usmiech}

Gość

22-08-2010, 21:41
#8
[quote=Gość]Jest bardzo ciezko jak trafia sie bliźniaki to juz 2 miejsca odpadają!  [/quote]{usmiech} ja właśnie spodziewam się bliźniaków {usmiech}
Gość napisał(a):{gafa}to życzę szczęśliwego rozwiąznia i oby dzieciaczki były przyjęte, ale lepiej popytać znajomych czy nie znają dyrektorki. Moja córka nie została przyjęta do przedszkola ma3lata i też szukam znajomości, jutro wybieram sie do Prezydenta może coś poradzi, mam nnadzieję!!{usmiech}

Gość

23-08-2010, 22:19
#9
{gafa}to życzę szczęśliwego rozwiąznia i oby dzieciaczki były przyjęte, ale lepiej popytać znajomych czy nie znają dyrektorki. Moja córka nie została przyjęta do przedszkola ma3lata i też szukam znajomości, jutro wybieram sie do Prezydenta może coś poradzi, mam nnadzieję!!{usmiech}
Gość napisał(a):[quote=Gość]{gafa}to życzę szczęśliwego rozwiąznia i oby dzieciaczki były przyjęte, ale lepiej popytać znajomych czy nie znają dyrektorki. Moja córka nie została przyjęta do przedszkola ma3lata i też szukam znajomości, jutro wybieram sie do Prezydenta może coś poradzi, mam nnadzieję!!{usmiech} [/quote]{usmiech} dziękuję {usmiech} mam nadzieję, że udało Ci się coś dziś załatwić {mruga}

Gość

24-08-2010, 18:22
#10
[quote=Gość]{gafa}to życzę szczęśliwego rozwiąznia i oby dzieciaczki były przyjęte, ale lepiej popytać znajomych czy nie znają dyrektorki. Moja córka nie została przyjęta do przedszkola ma3lata i też szukam znajomości, jutro wybieram sie do Prezydenta może coś poradzi, mam nnadzieję!!{usmiech} [/quote]{usmiech} dziękuję {usmiech} mam nadzieję, że udało Ci się coś dziś załatwić {mruga}
Gość napisał(a):Prexydent była na urlopie rozmawiałam z zastępcą Panem Płocha, w czwartek mam iść do niego spowrotem po odpowiedz! Oby była pozytywna!!

Gość

25-08-2010, 19:40
#11
Prexydent była na urlopie rozmawiałam z zastępcą Panem Płocha, w czwartek mam iść do niego spowrotem po odpowiedz! Oby była pozytywna!!
Gość napisał(a):Ale z tego co wiem to na Kilińskiego to wpisowe idzie na poczet ostatniego miesiąca pobytu dziecka {ok} a i wyprawki nie trzeba kupować no i stawka żywieniowa to tylko 7,50zł {zdziwko}Ja byłam tam z synkiem i jestem zdecydowana {usmiech} a zwiedziłam wszystkie prywatne placówki w Ostrołęce. W zeszłym roku płacilam opiekunce za 4godz. - 400zł/miesiecznie, a teraz mam caly dzien za 300zl. Ja uważam że warto!!!  

Gość

25-08-2010, 21:26
#12
Ale z tego co wiem to na Kilińskiego to wpisowe idzie na poczet ostatniego miesiąca pobytu dziecka {ok} a i wyprawki nie trzeba kupować no i stawka żywieniowa to tylko 7,50zł {zdziwko}Ja byłam tam z synkiem i jestem zdecydowana {usmiech} a zwiedziłam wszystkie prywatne placówki w Ostrołęce. W zeszłym roku płacilam opiekunce za 4godz. - 400zł/miesiecznie, a teraz mam caly dzien za 300zl. Ja uważam że warto!!!  
Gość napisał(a):Tylko nikt n ie wie czy jego dziecko będzie chodziło przez cały rok do przedszkola! Wiele rodziców czeka na miejsca rezerwowe w panstwowych przedszkolach i jakby nap po4 mies sie miejsce zwolniło to pieniądze przepqadają, a wyprawka majątku nie kosztuje to żadna rewelacja! Co do posiłków co cenę naprawde mają atrakcyjną, gdyz sama zwiedziłam prywatne przedszkola do Jasia i Małgosi też się wybieram zobaczyć, tylko z tego co widziałam to nie ma żadnego placu zabaw na dworzu! Trochę niedobrze bo dzieci mogłyby sie jeszcze pobawić!Pozdrawiam

Gość

26-08-2010, 11:59
#13
Tylko nikt n ie wie czy jego dziecko będzie chodziło przez cały rok do przedszkola! Wiele rodziców czeka na miejsca rezerwowe w panstwowych przedszkolach i jakby nap po4 mies sie miejsce zwolniło to pieniądze przepqadają, a wyprawka majątku nie kosztuje to żadna rewelacja! Co do posiłków co cenę naprawde mają atrakcyjną, gdyz sama zwiedziłam prywatne przedszkola do Jasia i Małgosi też się wybieram zobaczyć, tylko z tego co widziałam to nie ma żadnego placu zabaw na dworzu! Trochę niedobrze bo dzieci mogłyby sie jeszcze pobawić!Pozdrawiam
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ale z tego co wiem to na Kilińskiego to wpisowe idzie na poczet ostatniego miesiąca pobytu dziecka {ok} a i wyprawki nie trzeba kupować no i stawka żywieniowa to tylko 7,50zł {zdziwko}Ja byłam tam z synkiem i jestem zdecydowana {usmiech} a zwiedziłam wszystkie prywatne placówki w Ostrołęce. W zeszłym roku płacilam opiekunce za 4godz. - 400zł/miesiecznie, a teraz mam caly dzien za 300zl. Ja uważam że warto!!!  [/quote]Musiałaś mieć bardzo drogą opiekunkę, że za 4 godz płaciłaś 400zł SZOK!, Ludzie za 8godz plącą 500-600zł!!

Gość

26-08-2010, 12:02
#14
[quote=Gość]Ale z tego co wiem to na Kilińskiego to wpisowe idzie na poczet ostatniego miesiąca pobytu dziecka {ok} a i wyprawki nie trzeba kupować no i stawka żywieniowa to tylko 7,50zł {zdziwko}Ja byłam tam z synkiem i jestem zdecydowana {usmiech} a zwiedziłam wszystkie prywatne placówki w Ostrołęce. W zeszłym roku płacilam opiekunce za 4godz. - 400zł/miesiecznie, a teraz mam caly dzien za 300zl. Ja uważam że warto!!!  [/quote]Musiałaś mieć bardzo drogą opiekunkę, że za 4 godz płaciłaś 400zł SZOK!, Ludzie za 8godz plącą 500-600zł!!
Gość napisał(a):Jeszcze raz przeczytałam komentarz i sie chyba mylisz ze na poczet ostatniego miesiaca pobytu dziecka. Ja jak dzwoniłam to Pani mnie poinformowała, że idzie na poczet 12 miesiąca pobytu dziecka w przedszkolu, powiedziała bedzie Pani płaciła za 11m iesięcy a 12 będzie gratis pokryje Pani tylko koszta wyżywienia dziecka. Albo już sie sami mylą w tym co mówią. U Prezydenta na razie nic nie załatwiłam mam sie w poniedziałek dowiedzie, coś kiepsko to widzę!! Pozdrawiam

Gość

26-08-2010, 21:38
#15
Jeszcze raz przeczytałam komentarz i sie chyba mylisz ze na poczet ostatniego miesiaca pobytu dziecka. Ja jak dzwoniłam to Pani mnie poinformowała, że idzie na poczet 12 miesiąca pobytu dziecka w przedszkolu, powiedziała bedzie Pani płaciła za 11m iesięcy a 12 będzie gratis pokryje Pani tylko koszta wyżywienia dziecka. Albo już sie sami mylą w tym co mówią. U Prezydenta na razie nic nie załatwiłam mam sie w poniedziałek dowiedzie, coś kiepsko to widzę!! Pozdrawiam
Gość napisał(a):Rok przedszkolny trwa 12 miesięcy. Przedszkola są placówkami nieferyjnymi tak mówi ustawa. A swoją drogą 300 złotych opłaty to zupełnie niewielkie stawki jak na prywatne przedszkola. Myślę, że przedszkole znajdzie swoich zwolenników nawet jeśli będą miejsca w publicznych placówkach. Potrzeba tylko trochę czasu, aż rodzice nabiorą zaufania. Oczywiście pod warunkiem, że właścicielka będzie odpowiedzialnie podchodzić do tej delikatnej działalności i już na starcie pokaże wysoki poziom oraz zapewni dobre warunki. Nie można rezygnować z proponowanej oferty i ograniczaniu zatrudnienia nawet jeśli grupa będzie liczyła piątkę dzieci. I koniecznie musi być ładny, kolorowy plac zabaw z bezpiecznym sprzętem Taka jest prawda a wiem co piszę. Życzę prowadzącej determinacji i dużo cierpliwości a napewno będzie dobrze. Najważniejsze to nie przejmowć się plotkami, bo do powiedzenia zawsze najwięcej mają ci co bezpośrednio nie zetknęli się z daną placówką. Powodzenia.

Gość

27-08-2010, 19:52
#16
Rok przedszkolny trwa 12 miesięcy. Przedszkola są placówkami nieferyjnymi tak mówi ustawa. A swoją drogą 300 złotych opłaty to zupełnie niewielkie stawki jak na prywatne przedszkola. Myślę, że przedszkole znajdzie swoich zwolenników nawet jeśli będą miejsca w publicznych placówkach. Potrzeba tylko trochę czasu, aż rodzice nabiorą zaufania. Oczywiście pod warunkiem, że właścicielka będzie odpowiedzialnie podchodzić do tej delikatnej działalności i już na starcie pokaże wysoki poziom oraz zapewni dobre warunki. Nie można rezygnować z proponowanej oferty i ograniczaniu zatrudnienia nawet jeśli grupa będzie liczyła piątkę dzieci. I koniecznie musi być ładny, kolorowy plac zabaw z bezpiecznym sprzętem Taka jest prawda a wiem co piszę. Życzę prowadzącej determinacji i dużo cierpliwości a napewno będzie dobrze. Najważniejsze to nie przejmowć się plotkami, bo do powiedzenia zawsze najwięcej mają ci co bezpośrednio nie zetknęli się z daną placówką. Powodzenia.
Gość napisał(a):300zł to sie płaci wpisowego na studia! W oce wpisowe jest od100-góra200zł!

Gość

27-08-2010, 21:10
#17
300zł to sie płaci wpisowego na studia! W oce wpisowe jest od100-góra200zł!
Gość napisał(a):Witam Drodzy Rodzice punkt przedszkolny "Jaś i Małgosia" działa 12 miesięcy w roku. Zapisując dziecko do nas płacicie państwo wpisowe w wysokości 300zł, które jest przeniesione na 12 miesiąc obecności państwa dziecka, a co niesie za sobą płacicie za 11 miesięcy a w 12 miesiącu pokrywacie tylko koszt jedzenia. Wszelkie wątpliwości proszę kierować pod numer tel. 518 - 044 - 771, udzielimy odpowiedzi na wszelkie nurtujące Was pytania.

Gość

28-08-2010, 21:49
#18
Witam Drodzy Rodzice punkt przedszkolny "Jaś i Małgosia" działa 12 miesięcy w roku. Zapisując dziecko do nas płacicie państwo wpisowe w wysokości 300zł, które jest przeniesione na 12 miesiąc obecności państwa dziecka, a co niesie za sobą płacicie za 11 miesięcy a w 12 miesiącu pokrywacie tylko koszt jedzenia. Wszelkie wątpliwości proszę kierować pod numer tel. 518 - 044 - 771, udzielimy odpowiedzi na wszelkie nurtujące Was pytania.
Gość napisał(a):Chwileczke ,300 zl miesiecznie + 7,5 zl za dzien za posiłki czyli jezeli dziecko chodzi do przedszkola tylko 20 dni w miesiacu to za samo jedzenie wychodzi 150 zl czyli 450 zł miesięcznie.Ktos napisal ze opiekunka to koszt 500-600zł za 8 godzin dziennie (rozumiem ze bez weekendow) to nie wiem czy nie lepiej zaplacic niani.Co jezeli dziecko jest alegrikiem?Czy przedszkole zapewni jedzienie tylko takie jakie dziecko moze jesc?bez ryzyka ze zje cos co moze mu zaszkodzic?

Gość

31-08-2010, 14:06
#19
Chwileczke ,300 zl miesiecznie + 7,5 zl za dzien za posiłki czyli jezeli dziecko chodzi do przedszkola tylko 20 dni w miesiacu to za samo jedzenie wychodzi 150 zl czyli 450 zł miesięcznie.Ktos napisal ze opiekunka to koszt 500-600zł za 8 godzin dziennie (rozumiem ze bez weekendow) to nie wiem czy nie lepiej zaplacic niani.Co jezeli dziecko jest alegrikiem?Czy przedszkole zapewni jedzienie tylko takie jakie dziecko moze jesc?bez ryzyka ze zje cos co moze mu zaszkodzic?
Gość napisał(a):Bardzo dobre pytanie! Wywalczyłam moja coreka została przyjęta do przedszkola z ddcyzji Pani Dyrektor Oświaty i Prezydenta. Hura!! Dziś mialyśmybtrudne roztanie, płakała.... alew mam nadziję że będzie lepiej{usmiech}. Pozdrawiam

Gość

02-09-2010, 09:52
#20
Bardzo dobre pytanie! Wywalczyłam moja coreka została przyjęta do przedszkola z ddcyzji Pani Dyrektor Oświaty i Prezydenta. Hura!! Dziś mialyśmybtrudne roztanie, płakała.... alew mam nadziję że będzie lepiej{usmiech}. Pozdrawiam

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów