Żłobek albo miniprzedszkole

Założony przez
strony: wstecz 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 dalej
Gość napisał(a):Ile tzeba zapłacic jeżeli dziecko było w ciągu miesiąca 6 dni w przedszkolu??????

Gość

01-12-2010, 20:55
#1
Ile tzeba zapłacic jeżeli dziecko było w ciągu miesiąca 6 dni w przedszkolu??????
Gość napisał(a):Zapytaj w przedszkolu

Gość

01-12-2010, 23:06
#2
Zapytaj w przedszkolu
Gość napisał(a):6x stawka żywieniowa podejrzewam.

Gość

02-12-2010, 11:13
#3
6x stawka żywieniowa podejrzewam.
Gość napisał(a):6x stawka żywieniowa podejrzewam.

Gość

02-12-2010, 11:14
#4
6x stawka żywieniowa podejrzewam.
Gość napisał(a):ilość dni funkcjonowania przedszkola w danym miesiącu x opłata stała     + te dni w których dziecko było x stawka żywieniowa to daje opłatę łączną za dany miesiąc.

Gość

02-12-2010, 22:16
#5
ilość dni funkcjonowania przedszkola w danym miesiącu x opłata stała     + te dni w których dziecko było x stawka żywieniowa to daje opłatę łączną za dany miesiąc.
Gość napisał(a):Drodzy Rodzice!!!!Trwają zapisy do nowo powstającej grupy maluchów w Punkcie Przedszkolnym "Jaś i Małgosia" ul. Kilińskiego 6a. Więcej inf. pod numerem telefonu 518044771. Zapraszamy

Gość

05-12-2010, 20:27
#6
Drodzy Rodzice!!!!Trwają zapisy do nowo powstającej grupy maluchów w Punkcie Przedszkolnym "Jaś i Małgosia" ul. Kilińskiego 6a. Więcej inf. pod numerem telefonu 518044771. Zapraszamy
Gość napisał(a):Witajcie. Mm pytanie czy można usunąć dziecko z przedszkola (3latka) jak się nie słucha pań?

Gość

06-12-2010, 09:38
#7
Witajcie. Mm pytanie czy można usunąć dziecko z przedszkola (3latka) jak się nie słucha pań?
Gość napisał(a):NIE!!!To jest jakiś absórd. Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej wyraźnie mówi ,że każdy ma dostęp do edukacji. Trzylatek , 0 latek czy 70-latek oni wszyscy mają takie same prawa.

Gość

06-12-2010, 14:23
#8
NIE!!!To jest jakiś absórd. Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej wyraźnie mówi ,że każdy ma dostęp do edukacji. Trzylatek , 0 latek czy 70-latek oni wszyscy mają takie same prawa.
Gość napisał(a):Tak, ale jak mają swoje jakieś zakichane statuty wewnętrzne, czy można je podważyć? Bo w moim przypadku jest tak że mała pól dnia jest grzeczna a drugie pół potrafi dać w kość i wtedy panie mówią że jak się rozkręca to one już jej pozwalają na wszystko bo się nie uspokoi. Moim zdaniem to złe podejście mówiłam im o tym i wybieram się do Pani Dyrektor z tym bo żeby nie było że dziecko się nie słucha to trzeba je usunąć! Dziękuję bardzo za odpowiedz:)

Gość

09-12-2010, 09:09
#9
Tak, ale jak mają swoje jakieś zakichane statuty wewnętrzne, czy można je podważyć? Bo w moim przypadku jest tak że mała pól dnia jest grzeczna a drugie pół potrafi dać w kość i wtedy panie mówią że jak się rozkręca to one już jej pozwalają na wszystko bo się nie uspokoi. Moim zdaniem to złe podejście mówiłam im o tym i wybieram się do Pani Dyrektor z tym bo żeby nie było że dziecko się nie słucha to trzeba je usunąć! Dziękuję bardzo za odpowiedz:)
Gość napisał(a):Nie ma nic większego od Konstytucji. Statut ma służyć głównie dzieciom i to jest piorytet. To kadra nauczyciel muszą dostosować swoje działania tak aby pomóc dziecku i wesprzzeć rodziców. Rodzice muszą współpracować z placówką aby te działania były spójne. To za przeproszeniem ps... obowiązek aby usiąść na tyłku i zastanowić sie jak mamy pracować aby pomóc i postarać się wyeliminować złe zachowania lub niepokojące.Ja nie rozumiem co to znaczy niegrzeczne,że co prosto nie siedzi jak pani karze?Dla kazdego co innego oznacza niegrzeczny. Powinna pani mieć wgląd w obserwacje dziecka jakie prowadzi nauczyciel i zobaczyć co tzn bć niegrzecznym. Konkrety muszą byc konkrety drogi rodzicu. Tu chodzi o dziecko i ono jest najważniejsze.

Gość

21-12-2010, 09:35
#10
Nie ma nic większego od Konstytucji. Statut ma służyć głównie dzieciom i to jest piorytet. To kadra nauczyciel muszą dostosować swoje działania tak aby pomóc dziecku i wesprzzeć rodziców. Rodzice muszą współpracować z placówką aby te działania były spójne. To za przeproszeniem ps... obowiązek aby usiąść na tyłku i zastanowić sie jak mamy pracować aby pomóc i postarać się wyeliminować złe zachowania lub niepokojące.Ja nie rozumiem co to znaczy niegrzeczne,że co prosto nie siedzi jak pani karze?Dla kazdego co innego oznacza niegrzeczny. Powinna pani mieć wgląd w obserwacje dziecka jakie prowadzi nauczyciel i zobaczyć co tzn bć niegrzecznym. Konkrety muszą byc konkrety drogi rodzicu. Tu chodzi o dziecko i ono jest najważniejsze.
Gość napisał(a):Dziękuję pięknie za odpowiedz!

Gość

21-12-2010, 14:16
#11
Dziękuję pięknie za odpowiedz!
Gość napisał(a):Drodzy Rodzice!!!!Trwają zapisy do nowo powstającej grupy maluchów w Punkcie Przedszkolnym "Jaś i Małgosia" ul. Kilińskiego 6a. Więcej inf. pod numerem telefonu 518044771. Zapraszamy

Gość

28-12-2010, 21:41
#12
Drodzy Rodzice!!!!Trwają zapisy do nowo powstającej grupy maluchów w Punkcie Przedszkolnym "Jaś i Małgosia" ul. Kilińskiego 6a. Więcej inf. pod numerem telefonu 518044771. Zapraszamy
Gość napisał(a):Drodzy rodzice,chciałabym założyć Klub malucha w Ostrołęce.Co myslicie o klubiku dla dzieci w wieku od 6 mc do 3 r.ż?Będą trzy grupy, w najmłodszej 15 dzieci, w reszcie po 20 podopiecznych. W starszych grupach 2 nauczycielki i jedna pomoc nauczyciela. W grupie najmłodszej będą zatrudnione 3 zawodowe opiekunki tj. posiadające wiedzę na temat pielęgnacji niemowlęcia. Śniadania i podwieczorki będa przygotowywane na miejscu, obiady cateringowe.Dzieci będą miały dostep do psychologa, pielęgniarki i logopedy.W starszych grupach będzie rytmika, zajęcia plastyczne, j. angielski i dydaktyka- wszystko w formie zabawy.Na pewno plac zabaw, jeszcze nie wiadomo co z ogródkiem- szukam budynku.Cena za miesięczny pobyt dziecka za 8-10 godzin (klub będzie otwarty od 7 do 17) to 500zł juz z wyżywieniem i zajęciami. Będzie tez możliwość przyprowadzania dziecka na 4-5 godzin za 250zł miesięcznie.Inne koszty to 300 zł jednorazowego wpisowego.Proszę o opinie.Dziękuję i pozdrawiam.

Gość

15-01-2011, 21:02
#13
Drodzy rodzice,chciałabym założyć Klub malucha w Ostrołęce.Co myslicie o klubiku dla dzieci w wieku od 6 mc do 3 r.ż?Będą trzy grupy, w najmłodszej 15 dzieci, w reszcie po 20 podopiecznych. W starszych grupach 2 nauczycielki i jedna pomoc nauczyciela. W grupie najmłodszej będą zatrudnione 3 zawodowe opiekunki tj. posiadające wiedzę na temat pielęgnacji niemowlęcia. Śniadania i podwieczorki będa przygotowywane na miejscu, obiady cateringowe.Dzieci będą miały dostep do psychologa, pielęgniarki i logopedy.W starszych grupach będzie rytmika, zajęcia plastyczne, j. angielski i dydaktyka- wszystko w formie zabawy.Na pewno plac zabaw, jeszcze nie wiadomo co z ogródkiem- szukam budynku.Cena za miesięczny pobyt dziecka za 8-10 godzin (klub będzie otwarty od 7 do 17) to 500zł juz z wyżywieniem i zajęciami. Będzie tez możliwość przyprowadzania dziecka na 4-5 godzin za 250zł miesięcznie.Inne koszty to 300 zł jednorazowego wpisowego.Proszę o opinie.Dziękuję i pozdrawiam.
Gość napisał(a):Dobry pomysł bo w żłobku mało miejsc ;) a jaka lokalizacja miałaby być tego klubu? I czy są pzewidywane jakieś znizki jeśli ktoś chciałby zapisać 2 dzieciaczków?

Gość

16-01-2011, 11:26
#14
Dobry pomysł bo w żłobku mało miejsc ;) a jaka lokalizacja miałaby być tego klubu? I czy są pzewidywane jakieś znizki jeśli ktoś chciałby zapisać 2 dzieciaczków?
Gość napisał(a):O zniżkach jeszcze nie myślałam :)Szukanie odpowiedniego budynku niestety jeszcze trwa...mam nadzieję, że w centrum Ostrołęki :)Pozdrawiam.

Gość

16-01-2011, 20:20
#15
O zniżkach jeszcze nie myślałam :)Szukanie odpowiedniego budynku niestety jeszcze trwa...mam nadzieję, że w centrum Ostrołęki :)Pozdrawiam.
Gość napisał(a):Fantastyczny pomysł, gratuluję .Mam kilka pytań1. Jak to jest możliwe aby 3 opiekunki były w stanie podjąć pełną opiekę nad najmłodszymi podopiecznymi( 15 dzieci) z którymi jest zawsze najwięcej pracy i wymagają więcej uwagi a niżeli starsze maluchy?2. Co z wyżywieniem dla dzieci do 1 roku życia?3. Od kiedy ewentualnie miał by ruszyć klub?4. Czy będzie to całoroczna opieka czy też z przerwą wakacyjną?Pozdrawiam

Gość

18-01-2011, 09:25
#16
Fantastyczny pomysł, gratuluję .Mam kilka pytań1. Jak to jest możliwe aby 3 opiekunki były w stanie podjąć pełną opiekę nad najmłodszymi podopiecznymi( 15 dzieci) z którymi jest zawsze najwięcej pracy i wymagają więcej uwagi a niżeli starsze maluchy?2. Co z wyżywieniem dla dzieci do 1 roku życia?3. Od kiedy ewentualnie miał by ruszyć klub?4. Czy będzie to całoroczna opieka czy też z przerwą wakacyjną?Pozdrawiam
Gość napisał(a):[quote=Gość]O zniżkach jeszcze nie myślałam :)Szukanie odpowiedniego budynku niestety jeszcze trwa...mam nadzieję, że w centrum Ostrołęki :)Pozdrawiam. [/quote]Warto pomyśleć bo jeśli ktoś ma 2 maluchów to 1000 zł to już bardzo duża kwota a no 800 zł to jeszcze jeszcze... {mruga}

Gość

18-01-2011, 12:39
#17
[quote=Gość]O zniżkach jeszcze nie myślałam :)Szukanie odpowiedniego budynku niestety jeszcze trwa...mam nadzieję, że w centrum Ostrołęki :)Pozdrawiam. [/quote]Warto pomyśleć bo jeśli ktoś ma 2 maluchów to 1000 zł to już bardzo duża kwota a no 800 zł to jeszcze jeszcze... {mruga}
Gość napisał(a):Czy ktoś moze się wypowiedzięc na temat Punktu przedszkolnego Kangurek , rozważam poslanei tam dziecka

Gość

18-01-2011, 16:14
#18
Czy ktoś moze się wypowiedzięc na temat Punktu przedszkolnego Kangurek , rozważam poslanei tam dziecka
Gość napisał(a):Powstanie kolejna skarbonka na pieniądze, pracowałam kiedyś w takim punkcie przedszkolnym, tam nie jest brane pod  uwagę dobro dziecka tylko ile na nim można zarobić.

Gość

18-01-2011, 21:23
#19
Powstanie kolejna skarbonka na pieniądze, pracowałam kiedyś w takim punkcie przedszkolnym, tam nie jest brane pod  uwagę dobro dziecka tylko ile na nim można zarobić.
Gość napisał(a):Gratuluję pomysłu!!! Ponawiam pytania z powyższej wypowiedzi, cytuję: 1. Jak to jest możliwe aby 3 opiekunki były w stanie podjąć pełną opiekę nad najmłodszymi podopiecznymi( 15 dzieci) z którymi jest zawsze najwięcej pracy i wymagają więcej uwagi a niżeli starsze maluchy?2. Co z wyżywieniem dla dzieci do 1 roku życia?3. Od kiedy ewentualnie miał by ruszyć klub?4. Czy będzie to całoroczna opieka czy też z przerwą wakacyjną?Najwazniejsza jest fachowa opieka nad dziećmi oraz bezpieczeństwo, abysmy My rodzice spokojnie mogli zostawić dzieci w takim miejscu i iść do pracy.Pozdrawiam i trzymam kciuki za powodzenie.  

Gość

19-01-2011, 19:30
#20
Gratuluję pomysłu!!! Ponawiam pytania z powyższej wypowiedzi, cytuję: 1. Jak to jest możliwe aby 3 opiekunki były w stanie podjąć pełną opiekę nad najmłodszymi podopiecznymi( 15 dzieci) z którymi jest zawsze najwięcej pracy i wymagają więcej uwagi a niżeli starsze maluchy?2. Co z wyżywieniem dla dzieci do 1 roku życia?3. Od kiedy ewentualnie miał by ruszyć klub?4. Czy będzie to całoroczna opieka czy też z przerwą wakacyjną?Najwazniejsza jest fachowa opieka nad dziećmi oraz bezpieczeństwo, abysmy My rodzice spokojnie mogli zostawić dzieci w takim miejscu i iść do pracy.Pozdrawiam i trzymam kciuki za powodzenie.  

strony: wstecz 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów