dobry gineklog do prowadzenia ciąży w ostrołęce

Założony przez egna
strony: wstecz 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... 53 dalej
Gość napisał(a):Dziewczyny jakie macie opinie na temat szpitala w Makowie Mazowieckim, podobno mają tam całkiem dobre warunki a i specjaliści są ok. Może ktoś ma info z pierwszej ręki. Pozdrawiam serdecznie.

Gość

29-04-2008, 15:17
#1
Dziewczyny jakie macie opinie na temat szpitala w Makowie Mazowieckim, podobno mają tam całkiem dobre warunki a i specjaliści są ok. Może ktoś ma info z pierwszej ręki. Pozdrawiam serdecznie.
Gość napisał(a):Szukam opinii o leku clostibegyt, czy ktoras może brała ten srodek wspomagajacy i jakie byly jego skutki

Gość

05-05-2008, 20:56
#2
Szukam opinii o leku clostibegyt, czy ktoras może brała ten srodek wspomagajacy i jakie byly jego skutki
Gość napisał(a):witam !!! puchną mi strasznie nogi jestem już po terminie czy powinnam sie zgłosić do lekarza czy to normalne pod koniec ciąży???

Gość

07-05-2008, 14:14
#3
witam !!! puchną mi strasznie nogi jestem już po terminie czy powinnam sie zgłosić do lekarza czy to normalne pod koniec ciąży???
Gość napisał(a):lepiej zgłoś sie do lekarza

Gość

07-05-2008, 15:28
#4
lepiej zgłoś sie do lekarza
Gość napisał(a):witam!!! chciała bym sie dowiedzieć czy miała któraś z was znieczulenie  wewnątrzoponowe u nas w szpitalu i jaki jest jego koszt?????

Gość

09-05-2008, 10:56
#5
witam!!! chciała bym sie dowiedzieć czy miała któraś z was znieczulenie  wewnątrzoponowe u nas w szpitalu i jaki jest jego koszt?????
Gość napisał(a):Hej mam pytanie czy któraś z pań chodziła do szkoły rodzenia w ostrołęce . Chciałabym się dowiedzieć jaki jest koszt , od kiedy można zacząć chodzić i ile razy w tygodniu są spotkania . I gdzie sie mieści .

Gość

12-05-2008, 13:04
#6
Hej mam pytanie czy któraś z pań chodziła do szkoły rodzenia w ostrołęce . Chciałabym się dowiedzieć jaki jest koszt , od kiedy można zacząć chodzić i ile razy w tygodniu są spotkania . I gdzie sie mieści .
Gość napisał(a):Z tego co wiem to istnieją znieczulenia zewnątrzoponowe i podpajęczynówkowe. Ja miałam podpajęczynówkowe przed cc.

Gość

12-05-2008, 13:41
#7
Z tego co wiem to istnieją znieczulenia zewnątrzoponowe i podpajęczynówkowe. Ja miałam podpajęczynówkowe przed cc.
Gość napisał(a):ja również szukam szkoły rodzenia w ostrołęce. będe wdzięczna za podanie namiarów na nią.

Gość

16-05-2008, 18:19
#8
ja również szukam szkoły rodzenia w ostrołęce. będe wdzięczna za podanie namiarów na nią.
Gość napisał(a):witam szkola rodzenia ma byc w przychodni na hallera tam przyjmuje bucinski ktorego rowniez polecam

Gość

17-05-2008, 21:25
#9
witam szkola rodzenia ma byc w przychodni na hallera tam przyjmuje bucinski ktorego rowniez polecam
Gość napisał(a):ja chodziłam do szkoły rodzenia przy szpitalu, koszt 80 zł spotkania raz w tyg. po 1,5 godz. W sumie chyba 9 godzin, juz nie pamietam bo było  to rok temu. Telefon do szkoły 765 13 25. Zapisy od 7 do 15 od 27 tyg. ciąży. Pozdrawiam{usmiech}

Gość

23-05-2008, 21:35
#10
ja chodziłam do szkoły rodzenia przy szpitalu, koszt 80 zł spotkania raz w tyg. po 1,5 godz. W sumie chyba 9 godzin, juz nie pamietam bo było  to rok temu. Telefon do szkoły 765 13 25. Zapisy od 7 do 15 od 27 tyg. ciąży. Pozdrawiam{usmiech}
Kasia_153 napisał(a):[quote=]ja chodziłam do szkoły rodzenia przy szpitalu, koszt 80 zł spotkania raz w tyg. po 1,5 godz. W sumie chyba 9 godzin, juz nie pamietam bo było  to rok temu. Telefon do szkoły 765 13 25. Zapisy od 7 do 15 od 27 tyg. ciąży. Pozdrawiam{usmiech}[/quote]Mam pytanie co do tego : Czy 80zł to koszt każdej wizyty? i czy w 32 tyg to nie za późno żeby jeszcze sie zapisać do szkoły? bardzo proszę{wstyd} o odpowiedź

Kasia_153

Wpisów: 2
Dołączył: 24.05.2008
24-05-2008, 12:41
#11
[quote=]ja chodziłam do szkoły rodzenia przy szpitalu, koszt 80 zł spotkania raz w tyg. po 1,5 godz. W sumie chyba 9 godzin, juz nie pamietam bo było  to rok temu. Telefon do szkoły 765 13 25. Zapisy od 7 do 15 od 27 tyg. ciąży. Pozdrawiam{usmiech}[/quote]Mam pytanie co do tego : Czy 80zł to koszt każdej wizyty? i czy w 32 tyg to nie za późno żeby jeszcze sie zapisać do szkoły? bardzo proszę{wstyd} o odpowiedź
Gość napisał(a):80 zł to koszt od jednej osoby - a jeśli chodzi o to czy nie jest za późno to ja zaczęłam chodzić do szkoły rodzenia pod koniec lipca a na początku września miałam termin porodu. Bardzo polecam szkołę rodzenia przy szpitalu - powodzenia

Gość

24-05-2008, 21:47
#12
80 zł to koszt od jednej osoby - a jeśli chodzi o to czy nie jest za późno to ja zaczęłam chodzić do szkoły rodzenia pod koniec lipca a na początku września miałam termin porodu. Bardzo polecam szkołę rodzenia przy szpitalu - powodzenia
Gość napisał(a):chce dowiedziec sie o dr Piątku

Gość

24-05-2008, 22:24
#13
chce dowiedziec sie o dr Piątku
Gość napisał(a):80 zł to koszt za całość nie za spotkanie, a w 32 tyg. jeszcze nie jest za późno.Pozdrawiam{usmiech}

Gość

25-05-2008, 21:24
#14
80 zł to koszt za całość nie za spotkanie, a w 32 tyg. jeszcze nie jest za późno.Pozdrawiam{usmiech}
Kasia_153 napisał(a):Ślicznie dziękuję za odpowiedź i Pozdrawiam{usmiech}

Kasia_153

Wpisów: 2
Dołączył: 24.05.2008
28-05-2008, 17:11
#15
Ślicznie dziękuję za odpowiedź i Pozdrawiam{usmiech}
Gość napisał(a):ja rowniez polecam szkole rodzenia przy szpitalu. Polozne naprawde sa bardzo mile i kompetentne. Jest tez spotkanie z neonatologiem i pediatra. Oczywiscie zwiedzanie sal porodowych rowniez jezeli nie ma w tym czasie porodu.Co do opieki w trakcie i po porodzie to nie ma sie czego bac! Osobiscie jestem bardzo zadowolona z personelu naszego szpitala a rodzilam po raz pierwszy 3 miesiace temu. Po prostu w razie problemow trzeba pytac a na pewno otrzymacie fachową pomoc!

Gość

03-06-2008, 14:00
#16
ja rowniez polecam szkole rodzenia przy szpitalu. Polozne naprawde sa bardzo mile i kompetentne. Jest tez spotkanie z neonatologiem i pediatra. Oczywiscie zwiedzanie sal porodowych rowniez jezeli nie ma w tym czasie porodu.Co do opieki w trakcie i po porodzie to nie ma sie czego bac! Osobiscie jestem bardzo zadowolona z personelu naszego szpitala a rodzilam po raz pierwszy 3 miesiace temu. Po prostu w razie problemow trzeba pytac a na pewno otrzymacie fachową pomoc!
Gość napisał(a):{nie} NIGDY do Achcinskiej! Pierwsza ciążę poroniłam. Na wizyty chodziłam właśnie do niej. Gdy poszłam na kolejna stwierdziła że ciąża jest mała na swój wiek wiec trafiłam do szpitala. I szok dzidziuś już nie żył. Gdy zaszłam w kolejna ciąże tez poszłam do niej ale więcej tego nie zrobię. Bałam sie że przy drugiej będzie to samo. Raz na ulicy poczułam sie bardzo źle. Wiec poszłam do przychodni. A pani doktor stwierdziła ze w psychologa bawić sie nie będzie! I jak się okazało druga ciąża była z małymi komplikacjami. ( Chodziłam już do innego lekarza)Ale na szczęście jest już dobrze.

Gość

03-06-2008, 17:47
#17
{nie} NIGDY do Achcinskiej! Pierwsza ciążę poroniłam. Na wizyty chodziłam właśnie do niej. Gdy poszłam na kolejna stwierdziła że ciąża jest mała na swój wiek wiec trafiłam do szpitala. I szok dzidziuś już nie żył. Gdy zaszłam w kolejna ciąże tez poszłam do niej ale więcej tego nie zrobię. Bałam sie że przy drugiej będzie to samo. Raz na ulicy poczułam sie bardzo źle. Wiec poszłam do przychodni. A pani doktor stwierdziła ze w psychologa bawić sie nie będzie! I jak się okazało druga ciąża była z małymi komplikacjami. ( Chodziłam już do innego lekarza)Ale na szczęście jest już dobrze.
Gość napisał(a):szkoła rodzenia na Hallera już działa właśnia zaczynam tam chodzić  piersze wrazenie niezłe {ok}pozdrawiam wszystkie brzuszki

Gość

10-06-2008, 17:30
#18
szkoła rodzenia na Hallera już działa właśnia zaczynam tam chodzić  piersze wrazenie niezłe {ok}pozdrawiam wszystkie brzuszki
Gość napisał(a):Jeśli chodzi o szpital w Ostrołęce nie polecam rodziłam tam 3 miesiące temu. Leżałam na patologii przez 1,5 tyg. po terminie a do tego dr Piątek chciał mnie wypisać do domu po terminie... Gdy dr Buciński (którego bardzo polecam)zrobił mi usg i okazało się że mój synek ma wodonercze i trzeba było rozwiązać ciążę oni się tym wogóle nie przejęli dr Buciński przychodził pytał i wogóle... Nic nie zrobili dopiero gdy mojemu synkowi zanikało tętno miał już 80 czasami mniej zrobili mi cesarkę a opieka po? śmieszne to co się tam dzieje.Położne tylko czekają na koperte gdy urodziłam i mój mąż chciał ze mną zostać to powiedziały że nie ma mowy a jeśli potrzebuję opieki to ona zostanie po dyżurzę za 250 zł.?widziałam opiekę jaką miała moja szwagierka w łomży to się nazywa opieka poród zresztą też i za darmo był z nią mąż i bardzo polecam tylko tam!!!!!!!

Gość

11-06-2008, 09:26
#19
Jeśli chodzi o szpital w Ostrołęce nie polecam rodziłam tam 3 miesiące temu. Leżałam na patologii przez 1,5 tyg. po terminie a do tego dr Piątek chciał mnie wypisać do domu po terminie... Gdy dr Buciński (którego bardzo polecam)zrobił mi usg i okazało się że mój synek ma wodonercze i trzeba było rozwiązać ciążę oni się tym wogóle nie przejęli dr Buciński przychodził pytał i wogóle... Nic nie zrobili dopiero gdy mojemu synkowi zanikało tętno miał już 80 czasami mniej zrobili mi cesarkę a opieka po? śmieszne to co się tam dzieje.Położne tylko czekają na koperte gdy urodziłam i mój mąż chciał ze mną zostać to powiedziały że nie ma mowy a jeśli potrzebuję opieki to ona zostanie po dyżurzę za 250 zł.?widziałam opiekę jaką miała moja szwagierka w łomży to się nazywa opieka poród zresztą też i za darmo był z nią mąż i bardzo polecam tylko tam!!!!!!!
Gość napisał(a):ja od poczatku polecam doktora Bucinskiego robil mi ciecie nie majac dyzuru to wspanialy lekarz  i nie leci na kasenaprawdejesli chcecie miec komfort to naprawde go polecampoznaje swoje pacjentki i dowiaduje sie o mame i  o dzidziusia ja zawdzieczam mu bardzo duzo mam sliczna zdrowa corcie {ok}

Gość

11-06-2008, 20:26
#20
ja od poczatku polecam doktora Bucinskiego robil mi ciecie nie majac dyzuru to wspanialy lekarz  i nie leci na kasenaprawdejesli chcecie miec komfort to naprawde go polecampoznaje swoje pacjentki i dowiaduje sie o mame i  o dzidziusia ja zawdzieczam mu bardzo duzo mam sliczna zdrowa corcie {ok}

strony: wstecz 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... 53 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów