dobry gineklog do prowadzenia ciąży w ostrołęce

Założony przez egna
strony: wstecz 1 ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... 53 dalej
Gość napisał(a):o USG trójwymiarowym poczytaj wyżej na stronie {usmiech}

Gość

20-08-2008, 07:58
#1
o USG trójwymiarowym poczytaj wyżej na stronie {usmiech}
Gość napisał(a):dr Pyskło wykonuje usg trójwymiarowe ul Sienkiewicza z tyłu stokrotki za zwykłe bierze 60 zł. (brał może teraz brać więcej)

Gość

20-08-2008, 09:11
#2
dr Pyskło wykonuje usg trójwymiarowe ul Sienkiewicza z tyłu stokrotki za zwykłe bierze 60 zł. (brał może teraz brać więcej)
Gość napisał(a):kto jest najlepszy w wleczeniu hormonów który dr endykronolog???{co}

Gość

20-08-2008, 09:12
#3
kto jest najlepszy w wleczeniu hormonów który dr endykronolog???{co}
Gość napisał(a):5.IX O GODZ. 18.00 ZAPRASZAMY NA  UL: TARGOWA 11 GDZIE ODBEDZIE SIE SPOTKANIE W SPRAWIE ZAPISOW DO NASZEGO OSRODKA PRZEDSZKOLNEGO!    SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH RODZICOW I DZIECI W WIEKU 2,5 -5,5 LAT.

Gość

25-08-2008, 12:08
#4
5.IX O GODZ. 18.00 ZAPRASZAMY NA  UL: TARGOWA 11 GDZIE ODBEDZIE SIE SPOTKANIE W SPRAWIE ZAPISOW DO NASZEGO OSRODKA PRZEDSZKOLNEGO!    SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH RODZICOW I DZIECI W WIEKU 2,5 -5,5 LAT.
Gość napisał(a):Czy ktoś może pi napisać coś o dr Jastrzębskim? chodzi mi o prowadzenie ciąży i ewentualny kontakt z nim w szpitalu{?}w ogóle to nigdzie nie ma żadnych opinii na jego temat{co}

Gość

08-09-2008, 14:41
#5
Czy ktoś może pi napisać coś o dr Jastrzębskim? chodzi mi o prowadzenie ciąży i ewentualny kontakt z nim w szpitalu{?}w ogóle to nigdzie nie ma żadnych opinii na jego temat{co}
Gość napisał(a):czy to jest taki starszy pan? nie jestem na 100%pewna ale wydaje mi się że to on badał mnie gdy trafiłam na patologię-tak 'delikatnie' że zaczęłam krwawić-wiec nie polecam. ale z drugiej strony po doktorze Bucińskim, który jest megadelikatny to każdy wydaje się niedelikatny...

Gość

08-09-2008, 15:41
#6
czy to jest taki starszy pan? nie jestem na 100%pewna ale wydaje mi się że to on badał mnie gdy trafiłam na patologię-tak 'delikatnie' że zaczęłam krwawić-wiec nie polecam. ale z drugiej strony po doktorze Bucińskim, który jest megadelikatny to każdy wydaje się niedelikatny...
Gość napisał(a):co myslicie o doktor Czasiuk jest dobrym gin

Gość

13-09-2008, 10:02
#7
co myslicie o doktor Czasiuk jest dobrym gin
Gość napisał(a):DR CZASIUK POLECAM ŻEBY NIE ONA TO NIE WIEDZIAŁABYM ŻE MAM TARCZYCĘ. JEST ŚWIETNYM NIE TYLKO GINEKOLOGIEM ALE I ENDOKRYNOLOGIEM.

Gość

13-09-2008, 21:48
#8
DR CZASIUK POLECAM ŻEBY NIE ONA TO NIE WIEDZIAŁABYM ŻE MAM TARCZYCĘ. JEST ŚWIETNYM NIE TYLKO GINEKOLOGIEM ALE I ENDOKRYNOLOGIEM.
Gość napisał(a):dzieki bardzo bo nie wiedziałam czy jest w porządku gin. myslalam ze jest dobrym endokrynologiem

Gość

14-09-2008, 10:27
#9
dzieki bardzo bo nie wiedziałam czy jest w porządku gin. myslalam ze jest dobrym endokrynologiem
Gość napisał(a):każdy człowiek ma tarczycę :)tak czy inaczej - dzięki niej zaszłam w ciążę - miałam za niski progesteron, a żaden ginekolog nie pofatygował się, żeby go zbadac..

Gość

15-09-2008, 11:51
#10
każdy człowiek ma tarczycę :)tak czy inaczej - dzięki niej zaszłam w ciążę - miałam za niski progesteron, a żaden ginekolog nie pofatygował się, żeby go zbadac..
Gość napisał(a):A ktory sie zorientowal czy sama sobie zrobiłas badania na progesteron?

Gość

15-09-2008, 20:08
#11
A ktory sie zorientowal czy sama sobie zrobiłas badania na progesteron?
Gość napisał(a):Polecam Dr Niewinskiego. Prowadzi moja druga ciaze i bylam bardzo zadowolona. Teraz tez do niego chodze.

Gość

15-09-2008, 21:15
#12
Polecam Dr Niewinskiego. Prowadzi moja druga ciaze i bylam bardzo zadowolona. Teraz tez do niego chodze.
Gość napisał(a):żaden ginekolog nie zrobił badań.. po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych mój cykl wynosił 14 dni.. Poszłam do jednego lekarza - chciał przepisać mi znowu tabletki anty (no sorry, ja chciałam się starać o dzidziusia), drugi to samo.. Posżłam do endokrynologa (Czasiuk) i pierwsze co, to zrobiła mi badania hormonów: progesteron + prolaktyna.. Wyszły mi na takim poziomie, jakbym dawno po menopauzie była.. Leczenie Duphastonem, aby przedłużyć fazę lutealną i.. Teraz odliczam dni do spotkania z Synkiem :) (jeszcze ze 2 tygodnie co najwyżej) :)Chociaż dr Czasiuk mojej ciązy nie prowadzi.. Chodzę do Bucińskiego i bardzo sobie Go chwalę :) Cudowny lekarz..Jednak jeżeli macie problemy z hormonami, najlepiej od razu iść do endokrynologa (u drugiej pani nie byłam, nawet nie wiem kto to.. do dr Czasiuk dostałam skierowanie od lekarza rodzinnego, więc to nie ja wybrałam :))

Gość

16-09-2008, 20:11
#13
żaden ginekolog nie zrobił badań.. po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych mój cykl wynosił 14 dni.. Poszłam do jednego lekarza - chciał przepisać mi znowu tabletki anty (no sorry, ja chciałam się starać o dzidziusia), drugi to samo.. Posżłam do endokrynologa (Czasiuk) i pierwsze co, to zrobiła mi badania hormonów: progesteron + prolaktyna.. Wyszły mi na takim poziomie, jakbym dawno po menopauzie była.. Leczenie Duphastonem, aby przedłużyć fazę lutealną i.. Teraz odliczam dni do spotkania z Synkiem :) (jeszcze ze 2 tygodnie co najwyżej) :)Chociaż dr Czasiuk mojej ciązy nie prowadzi.. Chodzę do Bucińskiego i bardzo sobie Go chwalę :) Cudowny lekarz..Jednak jeżeli macie problemy z hormonami, najlepiej od razu iść do endokrynologa (u drugiej pani nie byłam, nawet nie wiem kto to.. do dr Czasiuk dostałam skierowanie od lekarza rodzinnego, więc to nie ja wybrałam :))
Gość napisał(a):ja tez byłam u doktor Czasiuk to była pierwsza lekarz która poznała sie tez ze z moimi hormonami jest nie najlepiej tyle lekrzy widziało mojewyniki z tarczycy ale żaden niezauważył mojej podwyższonej tarczycy tylko ona wiec dzieki niej tylko wiem To miło ze napisałas też o niej wiem do kogo teraz bede chodzila a jak po duphastonie sie czujesz? długo go brałaś? do którego tygodnia ciąży? czy bieżesz go dalej? jak to ma sie do ciąży nic nie szkodzi?

Gość

17-09-2008, 08:51
#14
ja tez byłam u doktor Czasiuk to była pierwsza lekarz która poznała sie tez ze z moimi hormonami jest nie najlepiej tyle lekrzy widziało mojewyniki z tarczycy ale żaden niezauważył mojej podwyższonej tarczycy tylko ona wiec dzieki niej tylko wiem To miło ze napisałas też o niej wiem do kogo teraz bede chodzila a jak po duphastonie sie czujesz? długo go brałaś? do którego tygodnia ciąży? czy bieżesz go dalej? jak to ma sie do ciąży nic nie szkodzi?
Gość napisał(a):Duphaston brałam przez 3 cykle tylko, aż mi się ustabilizowało wszytsko (czułam się bardzo dobrze :)).. Musiałam podnieść progesteron, bo nie utrzymałabym ciązy.. Pózniej odczekałam miesiąc i zrobiłam ponowne badania - wyniki wyszły wkońcu przyzwoite, więc skończyłam go brać.. W ciążę zaszłam dopiero po pół roku po leczeniu, i nie brałam nic w niej (no, oprócz kwasu foliowego, witamin i pózniej nospy i magnezu, bo miałam plameinia w II trymestrze).Duphaston i luteinę można brać w ciązy bez problemu - mają dzioałanie podtrzymujące :) Mi nie były potrzebne na szczęście :)

Gość

19-09-2008, 18:32
#15
Duphaston brałam przez 3 cykle tylko, aż mi się ustabilizowało wszytsko (czułam się bardzo dobrze :)).. Musiałam podnieść progesteron, bo nie utrzymałabym ciązy.. Pózniej odczekałam miesiąc i zrobiłam ponowne badania - wyniki wyszły wkońcu przyzwoite, więc skończyłam go brać.. W ciążę zaszłam dopiero po pół roku po leczeniu, i nie brałam nic w niej (no, oprócz kwasu foliowego, witamin i pózniej nospy i magnezu, bo miałam plameinia w II trymestrze).Duphaston i luteinę można brać w ciązy bez problemu - mają dzioałanie podtrzymujące :) Mi nie były potrzebne na szczęście :)
Gość napisał(a):oczywiście wszytsko należy konsultować z lekarzem prowadzącym - broń Boże nic na własną rękę (oprócz Folika w I trymestrze).Już nie muszę nic brać - ciązą donoszona, 39tydzień, tylko tak patrzę, że mam uparciucha w brzuchu i jest Mu tam za dobrze :)Pozdrawiam

Gość

19-09-2008, 18:34
#16
oczywiście wszytsko należy konsultować z lekarzem prowadzącym - broń Boże nic na własną rękę (oprócz Folika w I trymestrze).Już nie muszę nic brać - ciązą donoszona, 39tydzień, tylko tak patrzę, że mam uparciucha w brzuchu i jest Mu tam za dobrze :)Pozdrawiam
Gość napisał(a):do Pani zadowolonej z lek.med.Czasiuk...gratuluje synka, ale mysle ze to raczej przypadek..poczytaj o badaniach na poziom prolaktyny {mruga} to nie jest tak ze idziesz sobie do laboratorium i robisz wynik....nie bedzie wiarygodny na pewno.

Gość

20-09-2008, 14:32
#17
do Pani zadowolonej z lek.med.Czasiuk...gratuluje synka, ale mysle ze to raczej przypadek..poczytaj o badaniach na poziom prolaktyny {mruga} to nie jest tak ze idziesz sobie do laboratorium i robisz wynik....nie bedzie wiarygodny na pewno.
Gość napisał(a):witam wszystkie mamy gratuluję wam.Bo ja mam problem z zajściem w ciążę staramy się z mężęm od roku i nic na poczatku nieprzywiązywałam do tego takiej wagi ale teraz tak wybieram się do lek. ale niewiem do którgo najlepiej iść POMÓRZCIE

Gość

22-09-2008, 16:21
#18
witam wszystkie mamy gratuluję wam.Bo ja mam problem z zajściem w ciążę staramy się z mężęm od roku i nic na poczatku nieprzywiązywałam do tego takiej wagi ale teraz tak wybieram się do lek. ale niewiem do którgo najlepiej iść POMÓRZCIE
Gość napisał(a):GRATULUJE

Gość

22-09-2008, 16:31
#19
GRATULUJE
Gość napisał(a):co sądzicie o dr Niewińskim? jestem w 4 m-cu ciązy i juz robił mi 4 razy  USG i mówim ze z ciążą wszystko ok. Bardzo dziekuje za odp.

Gość

22-09-2008, 16:35
#20
co sądzicie o dr Niewińskim? jestem w 4 m-cu ciązy i juz robił mi 4 razy  USG i mówim ze z ciążą wszystko ok. Bardzo dziekuje za odp.

strony: wstecz 1 ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... 53 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów