dobry gineklog do prowadzenia ciąży w ostrołęce

Założony przez egna
strony: wstecz 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 53 dalej
Gość napisał(a):dr.Wikarski jest super chodzilam calo ciaze i teraz takze chodze do niego na kontrole naprawde polecam{ok}

Gość

29-11-2007, 17:24
#1
dr.Wikarski jest super chodzilam calo ciaze i teraz takze chodze do niego na kontrole naprawde polecam{ok}
Gość napisał(a):{nie}{nie}jeszce raz{nie}  ndo dr Czasiuk .4 lata temu przywitala mnie na trakcie ze to nie rewia mody tylko porodowka , mowila do mnie na Ty a co naJGORSZE TEZ NIE DALA MI ZADNRGO ZNIECZULENIA PRZED ZSZYCIEM !!!!  PO  KILKU MIESIACACH BEDAC NA WIZYCIE KONTROLNEJ TAKZE MOJ LEKARZ PROWADZACY ZAPYTAL SIE MNIE KTO CIĘ DZIEWCZYNO ZSZYWAŁ?TO BYLO OKROPNE RATOWALA MNIE TYLKO POLOZNA OBECNIE JESTEM Z DRUGIM DZIECKIEM W CIAZY I JESLI TRAFIE NA NIA TO TERAZ  JUZ WIEM CO JEJ POWIEDZIEC.!!

Gość

03-12-2007, 21:56
#2
{nie}{nie}jeszce raz{nie}  ndo dr Czasiuk .4 lata temu przywitala mnie na trakcie ze to nie rewia mody tylko porodowka , mowila do mnie na Ty a co naJGORSZE TEZ NIE DALA MI ZADNRGO ZNIECZULENIA PRZED ZSZYCIEM !!!!  PO  KILKU MIESIACACH BEDAC NA WIZYCIE KONTROLNEJ TAKZE MOJ LEKARZ PROWADZACY ZAPYTAL SIE MNIE KTO CIĘ DZIEWCZYNO ZSZYWAŁ?TO BYLO OKROPNE RATOWALA MNIE TYLKO POLOZNA OBECNIE JESTEM Z DRUGIM DZIECKIEM W CIAZY I JESLI TRAFIE NA NIA TO TERAZ  JUZ WIEM CO JEJ POWIEDZIEC.!!
Gość napisał(a):Witam! Mam pytanie do dziewczyn ,które miały cesarki u Mroza. Czy gdybym chciała zrobić cesarkę miesiąc przed porodem to zrobi mi???

Gość

04-12-2007, 14:52
#3
Witam! Mam pytanie do dziewczyn ,które miały cesarki u Mroza. Czy gdybym chciała zrobić cesarkę miesiąc przed porodem to zrobi mi???
Gość napisał(a):miesiac przed terminem.......ciekawe czy jakikolwiek lekarz sie zgodzi.{usmiech}

Gość

04-12-2007, 15:21
#4
miesiac przed terminem.......ciekawe czy jakikolwiek lekarz sie zgodzi.{usmiech}
Gość napisał(a):już teraz ciężko mi jest, a nawet nie chcę myśleć co będzie w ostatnim miesiącu!!! Słyszałam, że ostatni miesiąc podobno jest najgorszy

Gość

08-12-2007, 22:47
#5
już teraz ciężko mi jest, a nawet nie chcę myśleć co będzie w ostatnim miesiącu!!! Słyszałam, że ostatni miesiąc podobno jest najgorszy
Gość napisał(a):nikt nie zrobi ciecia miesiac wczesniej dziecko by mialo problemy z oddychaniem a ciecie tak wogole robi sie planowo 2 tyg przed terminem w osmym miesiacu jest podobnie jak w siudmym ale lepiej z cierpliwoscia poczekac niz pozniej lezec nie wiadomo ile z dzieckiem w szpitalu

Gość

09-12-2007, 12:44
#6
nikt nie zrobi ciecia miesiac wczesniej dziecko by mialo problemy z oddychaniem a ciecie tak wogole robi sie planowo 2 tyg przed terminem w osmym miesiacu jest podobnie jak w siudmym ale lepiej z cierpliwoscia poczekac niz pozniej lezec nie wiadomo ile z dzieckiem w szpitalu
Gość napisał(a):{usmiech}{tak}{mruga}polecam dr Bucińskiego bardzo dokładny i miły lekarz dba o pacjetke

Gość

12-12-2007, 17:31
#7
{usmiech}{tak}{mruga}polecam dr Bucińskiego bardzo dokładny i miły lekarz dba o pacjetke
Gość napisał(a):Mróz?? Brrr... nie polecam!

Gość

17-12-2007, 19:56
#8
Mróz?? Brrr... nie polecam!
Gość napisał(a):co do dr Wikarskiego ja chodziłam cała ciąze opieka super  i teraz tez do nirgo chodze naprawde polecam wada jest to ze niepracuje u nas ale kieruje do przesnysza w ktorym jest ekstra

Gość

17-12-2007, 21:28
#9
co do dr Wikarskiego ja chodziłam cała ciąze opieka super  i teraz tez do nirgo chodze naprawde polecam wada jest to ze niepracuje u nas ale kieruje do przesnysza w ktorym jest ekstra
Gość napisał(a):2 tyg temu rodziłam w Przasnyszu - poprostu suuuuper nie ma się nad czym zastanawiać, opieka wyśmienita i wogóle wszystko, serdecznie polecam!!!

Gość

10-01-2008, 11:44
#10
2 tyg temu rodziłam w Przasnyszu - poprostu suuuuper nie ma się nad czym zastanawiać, opieka wyśmienita i wogóle wszystko, serdecznie polecam!!!
Gość napisał(a):Polecam dr Bucińskiego wspaniały lekarz dba i troszczy sie o pacjętki

Gość

16-01-2008, 02:01
#11
Polecam dr Bucińskiego wspaniały lekarz dba i troszczy sie o pacjętki
Gość napisał(a):wszyscy lekarze są wspaniali ale pacjentki tez muszą być wyrozumiałe .Teraz rodzą młode mamy i uważają że wszystko im się należy,miła atmosfera, uśmiechnięta Położna , znieczulenie ,oczywiście nic nie może boleć a co dają w zamian;są opryskliwe, nie wyrozumiałe,najlepiej żeby urodziły w pięć minut, bo w przeciwnym razie to i Lekarz i Położna są źli.Będzie dobrze tylko wszyscy musimy się postarać.Pozdrawiam.

Gość

18-01-2008, 11:50
#12
wszyscy lekarze są wspaniali ale pacjentki tez muszą być wyrozumiałe .Teraz rodzą młode mamy i uważają że wszystko im się należy,miła atmosfera, uśmiechnięta Położna , znieczulenie ,oczywiście nic nie może boleć a co dają w zamian;są opryskliwe, nie wyrozumiałe,najlepiej żeby urodziły w pięć minut, bo w przeciwnym razie to i Lekarz i Położna są źli.Będzie dobrze tylko wszyscy musimy się postarać.Pozdrawiam.
Gość napisał(a):świeta racja, rodzace tez sie musza wykazać. Bardzo dobra uwaga. pozdrawiam kwietniowe mamuski

Gość

19-01-2008, 20:20
#13
świeta racja, rodzace tez sie musza wykazać. Bardzo dobra uwaga. pozdrawiam kwietniowe mamuski
Gość napisał(a):U którego ostrołęckiego lekarza można sobie załatwić cc na życzenie??

Gość

22-01-2008, 11:58
#14
U którego ostrołęckiego lekarza można sobie załatwić cc na życzenie??
Gość napisał(a):Mie w ciąży prowadziła dr.Achcińska,i nie moge na nio narzekaćchociarz wiem ze potrafi być wredna i oporyskliwa nie raz widziałam w jakim stanie wychodzily od niej pacjetki a na temat dr.Pyskło to mam wyrobione niezyt dobro opinie i to wizytach prywatnych

Gość

22-01-2008, 14:21
#15
Mie w ciąży prowadziła dr.Achcińska,i nie moge na nio narzekaćchociarz wiem ze potrafi być wredna i oporyskliwa nie raz widziałam w jakim stanie wychodzily od niej pacjetki a na temat dr.Pyskło to mam wyrobione niezyt dobro opinie i to wizytach prywatnych
Gość napisał(a):Cesarke można w szpitalu sobie zażyczyć ile teraz nie wiem ale dwa lata temu kosztowała 1500 zł.

Gość

22-01-2008, 14:23
#16
Cesarke można w szpitalu sobie zażyczyć ile teraz nie wiem ale dwa lata temu kosztowała 1500 zł.
Gość napisał(a):Z tego co wiem to u nas w Ostrołęce normaże zszywajo bez znieczulenia  ale ja trafiłam na super lekarza którego goroco polecam dr.Bucińskiego mimo że pierwszo cioże prowadził mi kto inny to teraz na kotrole chodze do niego a i jak bedęznowu w ciąży to napewno wybiore jego.{ok}{tak}

Gość

22-01-2008, 14:29
#17
Z tego co wiem to u nas w Ostrołęce normaże zszywajo bez znieczulenia  ale ja trafiłam na super lekarza którego goroco polecam dr.Bucińskiego mimo że pierwszo cioże prowadził mi kto inny to teraz na kotrole chodze do niego a i jak bedęznowu w ciąży to napewno wybiore jego.{ok}{tak}
Gość napisał(a):Chciałabym sie wypowiedzieć na temat swojego porodu w naszym szpitalu.Przez pierwsze dwie i pol godziny pobytu na trakcie trafiłam na takie położne które miały mie centralnie w nosie po przyjeciu mie na trakt poszły z powrotem spać nawet raz nie zajrzaly az do zmiany personelu o godz.7 potem było lepiej te dwie połozne które były przy porodzie były bardzo miłe i dużo mi pomagały a i dr .Bucińskiego wspominam bardzo dobrze wiec nie można powiedziec ze u nas jest bardzo zle zalezy jeszcze na kogo sie trafi.{co}

Gość

22-01-2008, 14:41
#18
Chciałabym sie wypowiedzieć na temat swojego porodu w naszym szpitalu.Przez pierwsze dwie i pol godziny pobytu na trakcie trafiłam na takie położne które miały mie centralnie w nosie po przyjeciu mie na trakt poszły z powrotem spać nawet raz nie zajrzaly az do zmiany personelu o godz.7 potem było lepiej te dwie połozne które były przy porodzie były bardzo miłe i dużo mi pomagały a i dr .Bucińskiego wspominam bardzo dobrze wiec nie można powiedziec ze u nas jest bardzo zle zalezy jeszcze na kogo sie trafi.{co}
Gość napisał(a):Możecie coś więcej napisać o Pyskło. Proszę. Ja do niego chodzę prywatnie. I jest taki sobie. Nie znam innych lekarzy w Ostrołęce. A za 1500 zł to można sobie zrobić cesarke w prywatnej klinice a nie w tym okropnym ostrołęckim szpitalu.

Gość

22-01-2008, 14:59
#19
Możecie coś więcej napisać o Pyskło. Proszę. Ja do niego chodzę prywatnie. I jest taki sobie. Nie znam innych lekarzy w Ostrołęce. A za 1500 zł to można sobie zrobić cesarke w prywatnej klinice a nie w tym okropnym ostrołęckim szpitalu.
Gość napisał(a):Cesarka w prywatnej klinice to kosztuje co najmniej 3800zł a nie 1500zł:) Tyle to kosztuje położna i sala pojedyńcza do porodu w szpitalu w Warszawie choć też nie wiem czy sie wyrobię w tej kwocie. Więc 1500zł za cesarkę w Ostrołęce to jak za darmo:)

Gość

24-01-2008, 12:50
#20
Cesarka w prywatnej klinice to kosztuje co najmniej 3800zł a nie 1500zł:) Tyle to kosztuje położna i sala pojedyńcza do porodu w szpitalu w Warszawie choć też nie wiem czy sie wyrobię w tej kwocie. Więc 1500zł za cesarkę w Ostrołęce to jak za darmo:)

strony: wstecz 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 53 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów