dobry gineklog do prowadzenia ciąży w ostrołęce

Założony przez egna
strony: wstecz 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 53 dalej
Gość napisał(a):Urodziłam w ostrołęckim szpitalu dwoje dzieci natualnie.  Pierwsze sześć lat temu drugie pięć miesięcy temu. Przy drugim miałam znieczulenie zewnątrzoponowe. Osobiście bardzo polecam. Przy pierwszy miałam nacinane krocze i niestety długo dochodziłam do siebie przy drugim nie miałam nacinania i było o wiele lepiej mogłam chodzić itd. Niestety znieczulenie trzeba sobie załatwić. Najlepiej zapytać swojego ginka. Zupełnie inny komfort. Też się bałam porodu i chciałam cesarkę ale teraz cieszę się,że sama urodziłam. Oczywiście kazda z nas wybiera jak chce. Na szpital też nie narzekam. Za pierwszym razem było gorzej, może z braku doswiadczeni jeśli chodzi o opiekę nad dzieckiem i karmieniem.  Ogólnie wspominam wszystko ok.

Gość

22-02-2008, 20:50
#1
Urodziłam w ostrołęckim szpitalu dwoje dzieci natualnie.  Pierwsze sześć lat temu drugie pięć miesięcy temu. Przy drugim miałam znieczulenie zewnątrzoponowe. Osobiście bardzo polecam. Przy pierwszy miałam nacinane krocze i niestety długo dochodziłam do siebie przy drugim nie miałam nacinania i było o wiele lepiej mogłam chodzić itd. Niestety znieczulenie trzeba sobie załatwić. Najlepiej zapytać swojego ginka. Zupełnie inny komfort. Też się bałam porodu i chciałam cesarkę ale teraz cieszę się,że sama urodziłam. Oczywiście kazda z nas wybiera jak chce. Na szpital też nie narzekam. Za pierwszym razem było gorzej, może z braku doswiadczeni jeśli chodzi o opiekę nad dzieckiem i karmieniem.  Ogólnie wspominam wszystko ok.
Gość napisał(a):Jak mogę się spytać ile kosztuje to znieczulenie??

Gość

23-02-2008, 08:16
#2
Jak mogę się spytać ile kosztuje to znieczulenie??
Gość napisał(a):Do Pani która miała znieczulenie zewnątrzoponowe.Jeśli mogę zapytać to do którego lekarza Pani chodziła i jak sobie załatwić to znieczulenie. no i ile to kosztuje? ja w czerwcu będę rodziła moje pierwsze dziecko i brdzo się boję porodu, najchętniej to bym chciała cesarkę ale nie wiem czy uda mi się uprosić mojego lekarza żeby zrobił mi cięcie.

Gość

23-02-2008, 15:09
#3
Do Pani która miała znieczulenie zewnątrzoponowe.Jeśli mogę zapytać to do którego lekarza Pani chodziła i jak sobie załatwić to znieczulenie. no i ile to kosztuje? ja w czerwcu będę rodziła moje pierwsze dziecko i brdzo się boję porodu, najchętniej to bym chciała cesarkę ale nie wiem czy uda mi się uprosić mojego lekarza żeby zrobił mi cięcie.
Gość napisał(a):jeśli można wiedzieć to do którego lekarza pani chodzi bo ja chodziłam do dr Jankowskiego i gdy rodziłam on miał dyżur i chciał mi dać znieczulenie chociaż o nie nie prosiłam bez żadnego wcześniejszego uzgadniania i opłaty ale odmówiłam gdy mi powiedział że po tym zastrzyku muszę się położyć bo będę miała zawroty głowy i tego się wystraszyłam a co do cesarki to bym odradzała dłużej dochodzi się do siebie najlepiej rodzić siłami natury

Gość

24-02-2008, 10:43
#4
jeśli można wiedzieć to do którego lekarza pani chodzi bo ja chodziłam do dr Jankowskiego i gdy rodziłam on miał dyżur i chciał mi dać znieczulenie chociaż o nie nie prosiłam bez żadnego wcześniejszego uzgadniania i opłaty ale odmówiłam gdy mi powiedział że po tym zastrzyku muszę się położyć bo będę miała zawroty głowy i tego się wystraszyłam a co do cesarki to bym odradzała dłużej dochodzi się do siebie najlepiej rodzić siłami natury
Gość napisał(a):witam ponownie. ja też chodzę do doktora Jankowskiego, mam nadzieję że nie będzie źle  że mi pomoże podczas porodu.

Gość

24-02-2008, 13:15
#5
witam ponownie. ja też chodzę do doktora Jankowskiego, mam nadzieję że nie będzie źle  że mi pomoże podczas porodu.
Gość napisał(a):Jankowskiego nie polecam umie tylko brać kasę,a w szpitalu to nawet nie poznaje swoich pacjentek.Zaznaczam ,że przez całą ciążę chodziłam do niego prywatnie i nie zrobił mi nawet wszystkich obowiązkowych badań.{smutny}

Gość

24-02-2008, 14:24
#6
Jankowskiego nie polecam umie tylko brać kasę,a w szpitalu to nawet nie poznaje swoich pacjentek.Zaznaczam ,że przez całą ciążę chodziłam do niego prywatnie i nie zrobił mi nawet wszystkich obowiązkowych badań.{smutny}
Gość napisał(a):Moja pierwsza ciąża -Jankowski-wielki niewypał.Druga-dr.Puskło-gorąco polecam

Gość

24-02-2008, 14:31
#7
Moja pierwsza ciąża -Jankowski-wielki niewypał.Druga-dr.Puskło-gorąco polecam
Gość napisał(a):ja chodze do Pyskly i jestem zadowolona, a usg w jego wykonaniu to perfekcja, polecam, szkoda tylko że dyżury na oddziale ma jedynie we czwartki

Gość

29-02-2008, 19:35
#8
ja chodze do Pyskly i jestem zadowolona, a usg w jego wykonaniu to perfekcja, polecam, szkoda tylko że dyżury na oddziale ma jedynie we czwartki
Gość napisał(a):Czy ktoś mógłby mi napisać ile kosztuje znieczulenie zewnątrzopoowe??

Gość

02-03-2008, 14:57
#9
Czy ktoś mógłby mi napisać ile kosztuje znieczulenie zewnątrzopoowe??
Gość napisał(a):Mam dwoje dzieci.Pierwsze urodziłam przez cięcie,a drugie sama.Nie wyobrażałam sobie naturalnego porodu,strasznie bałam się bólu,nacięcia i jego późniejszych konsekwencji.Rzeczywistość okazała się nie taka straszna {jezyk}.Ból okazał się całkiem do zniesienia(bez znieczulenia),nacięcie też nie bolało,wszystko sie ładnie zagoiło i nie ma nawet śladu.W ogóle nie czuję żadnego dyskomfortu po naturalnym porodzie-mój mąż też nie {mruga}.To prawda,że po cesarce dłużej dochodzi się do siebie,ból jest okropny,ciężko jest się zająć dzieckiem w szpitalu.Nie martwcie się kobietki na zapas,trzeba mieć pozytywne nastawienie i zaufać lekarzom,że chcą dla nas dobrze,a wtedy na pewno łatwiej zniesiecie drobne niedogodności.Pozdrawiam

Gość

03-03-2008, 08:57
#10
Mam dwoje dzieci.Pierwsze urodziłam przez cięcie,a drugie sama.Nie wyobrażałam sobie naturalnego porodu,strasznie bałam się bólu,nacięcia i jego późniejszych konsekwencji.Rzeczywistość okazała się nie taka straszna {jezyk}.Ból okazał się całkiem do zniesienia(bez znieczulenia),nacięcie też nie bolało,wszystko sie ładnie zagoiło i nie ma nawet śladu.W ogóle nie czuję żadnego dyskomfortu po naturalnym porodzie-mój mąż też nie {mruga}.To prawda,że po cesarce dłużej dochodzi się do siebie,ból jest okropny,ciężko jest się zająć dzieckiem w szpitalu.Nie martwcie się kobietki na zapas,trzeba mieć pozytywne nastawienie i zaufać lekarzom,że chcą dla nas dobrze,a wtedy na pewno łatwiej zniesiecie drobne niedogodności.Pozdrawiam
Gość napisał(a):Dobry Ginekolog to nie w Ostrołecę nawet prywatnie.Kochani rodzice bardzo polecam prywatną klinikę w Białymstoku .http://www.klinika-ginekologiczna.pl/

Gość

26-03-2008, 11:52
#11
Dobry Ginekolog to nie w Ostrołecę nawet prywatnie.Kochani rodzice bardzo polecam prywatną klinikę w Białymstoku .http://www.klinika-ginekologiczna.pl/
Gość napisał(a):Niestety nie każdego stać na pobyt w prywatnej klinice.

Gość

26-03-2008, 13:03
#12
Niestety nie każdego stać na pobyt w prywatnej klinice.
Gość napisał(a):nie zgodzę się z panią ja chodziłam do doktora Jankowskiego i bardzo go polecam prowadził moje dwie ciąże i rodziłam w Ostrołęce

Gość

26-03-2008, 13:09
#13
nie zgodzę się z panią ja chodziłam do doktora Jankowskiego i bardzo go polecam prowadził moje dwie ciąże i rodziłam w Ostrołęce
Gość napisał(a):WITAM.MAM PYTANIE DO PANI KTÓREJ CIĄŻĘ PROWADZIŁ DOKTOR JANKOWSKI. JESTEM W CIĄŻY I TEŻ CHODZĘ DO DOKTORA JANKOWSKIEGO, CZY MOŻE MI PANI NAPISAĆ JAK TO JEST KIEDY ZBLIŻA SIĘ TERMIN PORODU, CZY DOKTOR JEST PRZY PORODZIE I CZY MOŻNA LICZYĆ NA POMOC Z JEGO STRONY W SZPITALU? JEST TO MOJA PIERWSZA CIĄŻA I BARDZO SIĘ BOJĘ ZBLIŻAJĄCEGO SIĘ KOŃCA, NAJCHĘTNEJ TO BYM CHCIAŁA CESARKĘ ALE PEWNIE JAK NIE BĘDZIE WSKAZAŃ TO DOKTOR MI JEJ NIE ZROBI. JEŚLI NIE JEST TO DLA PANI PROBLEMEM TO BARDZO PROSZĘ O ODPOWIEDZ. POZDRAWIAM.

Gość

27-03-2008, 15:36
#14
WITAM.MAM PYTANIE DO PANI KTÓREJ CIĄŻĘ PROWADZIŁ DOKTOR JANKOWSKI. JESTEM W CIĄŻY I TEŻ CHODZĘ DO DOKTORA JANKOWSKIEGO, CZY MOŻE MI PANI NAPISAĆ JAK TO JEST KIEDY ZBLIŻA SIĘ TERMIN PORODU, CZY DOKTOR JEST PRZY PORODZIE I CZY MOŻNA LICZYĆ NA POMOC Z JEGO STRONY W SZPITALU? JEST TO MOJA PIERWSZA CIĄŻA I BARDZO SIĘ BOJĘ ZBLIŻAJĄCEGO SIĘ KOŃCA, NAJCHĘTNEJ TO BYM CHCIAŁA CESARKĘ ALE PEWNIE JAK NIE BĘDZIE WSKAZAŃ TO DOKTOR MI JEJ NIE ZROBI. JEŚLI NIE JEST TO DLA PANI PROBLEMEM TO BARDZO PROSZĘ O ODPOWIEDZ. POZDRAWIAM.
Gość napisał(a):Sądzac ile tu wydamy dając lekarzowi i położnej to bardzo bym się zastanowił gdzie rodzic. Słyszałam że KLINIKA w Białymstoku jest na wysokim poziomie i drogo nie kosztuje są tel można zadzwonić, sprawdzić.

Gość

27-03-2008, 16:16
#15
Sądzac ile tu wydamy dając lekarzowi i położnej to bardzo bym się zastanowił gdzie rodzic. Słyszałam że KLINIKA w Białymstoku jest na wysokim poziomie i drogo nie kosztuje są tel można zadzwonić, sprawdzić.
Gość napisał(a):Witam gdy zbliża się termin porodu to doktor Jankowski umawia się ze swoją pacjentką na konkretny dzień do szpitala w moim przypadku z pierwszą ciążą byliśmy umówieni ale niestety do szpitala trafiłam w sobotę a z drugą ciążą gdy trafiłam do szpitala doktor miał dyżur i bardzo mi pomógł bez żadnej łapówki po porodzie też przychodził i pytał o samopoczucie moje i mojej córeczki życzę szczęśliwego rozwiązania i pozytywnego nastawienia

Gość

28-03-2008, 09:15
#16
Witam gdy zbliża się termin porodu to doktor Jankowski umawia się ze swoją pacjentką na konkretny dzień do szpitala w moim przypadku z pierwszą ciążą byliśmy umówieni ale niestety do szpitala trafiłam w sobotę a z drugą ciążą gdy trafiłam do szpitala doktor miał dyżur i bardzo mi pomógł bez żadnej łapówki po porodzie też przychodził i pytał o samopoczucie moje i mojej córeczki życzę szczęśliwego rozwiązania i pozytywnego nastawienia
Gość napisał(a):WITAM PONOWNIE.BARDZO PANI DZIĘKUJE ZA ODPOWIEDŹ I MAM NADZIEJĘ ŻE WSZYSTKO SZCZĘŚLIWIE SIĘ ZAKOŃCZY. JUŻ SIĘ NIE MOGĘ DOCZEKAĆ MOJEGO MALEŃSTWA.POZDRAWIAM.

Gość

28-03-2008, 16:19
#17
WITAM PONOWNIE.BARDZO PANI DZIĘKUJE ZA ODPOWIEDŹ I MAM NADZIEJĘ ŻE WSZYSTKO SZCZĘŚLIWIE SIĘ ZAKOŃCZY. JUŻ SIĘ NIE MOGĘ DOCZEKAĆ MOJEGO MALEŃSTWA.POZDRAWIAM.
Gość napisał(a): Czy znacie jakiegos  z Ostrołęckich ginekologów który prowadzi ciąze po  poronieniach i którego mozecie polecic w takich przypadkach,miałam trzy poronienia wszystkie ciąze obumierały w pierwszym trymestrze około 6,8 tygodnia ,jak narazie nietrafiłam na zadnego lekarza który by mi zlecił jakies sensowne badania ,chodziłam do dr.Wikarskiego ,Jankowskiego i Piątka ,twierdzą ze to przypadek i kazą próbowac dalej , niechce ryzykowac kolejnej ciązy bez badan ,jezeli kogos takiego znacie bardzo prosze o jakies namiary Pozdrawiam

Gość

07-04-2008, 22:59
#18
Czy znacie jakiegos  z Ostrołęckich ginekologów który prowadzi ciąze po  poronieniach i którego mozecie polecic w takich przypadkach,miałam trzy poronienia wszystkie ciąze obumierały w pierwszym trymestrze około 6,8 tygodnia ,jak narazie nietrafiłam na zadnego lekarza który by mi zlecił jakies sensowne badania ,chodziłam do dr.Wikarskiego ,Jankowskiego i Piątka ,twierdzą ze to przypadek i kazą próbowac dalej , niechce ryzykowac kolejnej ciązy bez badan ,jezeli kogos takiego znacie bardzo prosze o jakies namiary Pozdrawiam
Gość napisał(a):Witam ja poroniłam co prawda tylko raz , ale uważam ,że o ten raz za dużo . Powiem z pełną tego świadomością ,że trzech bym nie zniosła . Podobno raz to juz tak bywa i nikt za bardzo się tym nie przejmuje. ja miałam zabieg 5 stycznia 2007 , od tamtej pory wszysto jak było wczesniej dobrze tak mi się rozlegulowało , nie miałam owulacji , ale dzieki stymulacji i wytrwałosci mojej i mojego lekarza udało się . Obecnie jestem w 10 tyg ciąży i jak narazie jest wszystko dobrze. Oczywiście od samego poczatku biorę leki na podtrzymanie ciąży ( duphaston ) i jeszcze mam kuracje antyzakrzepową tj. olej z nasion wiesiołka + acard . Przepraszam ,że zanudzam swoja historją ,ale chciałam pokazać ,że nie było łatwo , ale się udało w najmniej  spodziewanym momencie. Otóż najważniejsza rzecz ja już drugi rok chodzę do profesora , który przyjeżdza  dwa razy w miesiącu z Białegostoku. Z pełną świadomością bardzo go polecam , wcale nie dlatego ,że mi się udało , ale naprawdę jak się siedzi w tej poczekalni to można się na słuchać ile kobiety są wstanie przejść . Najleprzym dowodem jest pani która się starała o dzidziusia 8 lat , wszystkimi możliwymi sposobami . Zaczęła chodzić do profesora i po 6 miesiacach zaszła w ciążę i w listopadzie urodziła dwóch chłopców.Dojdę może wreszcie do najważniejszych szczegółów , tak jak już pisałam profesor Jóźwik przyjeżdza co dwa tygodnie w piątki. Przyjmuje w feminie na Kościuszki od 8.30 , teraz własnie będzie w piątek.pozdrawiam  

Gość

09-04-2008, 08:37
#19
Witam ja poroniłam co prawda tylko raz , ale uważam ,że o ten raz za dużo . Powiem z pełną tego świadomością ,że trzech bym nie zniosła . Podobno raz to juz tak bywa i nikt za bardzo się tym nie przejmuje. ja miałam zabieg 5 stycznia 2007 , od tamtej pory wszysto jak było wczesniej dobrze tak mi się rozlegulowało , nie miałam owulacji , ale dzieki stymulacji i wytrwałosci mojej i mojego lekarza udało się . Obecnie jestem w 10 tyg ciąży i jak narazie jest wszystko dobrze. Oczywiście od samego poczatku biorę leki na podtrzymanie ciąży ( duphaston ) i jeszcze mam kuracje antyzakrzepową tj. olej z nasion wiesiołka + acard . Przepraszam ,że zanudzam swoja historją ,ale chciałam pokazać ,że nie było łatwo , ale się udało w najmniej  spodziewanym momencie. Otóż najważniejsza rzecz ja już drugi rok chodzę do profesora , który przyjeżdza  dwa razy w miesiącu z Białegostoku. Z pełną świadomością bardzo go polecam , wcale nie dlatego ,że mi się udało , ale naprawdę jak się siedzi w tej poczekalni to można się na słuchać ile kobiety są wstanie przejść . Najleprzym dowodem jest pani która się starała o dzidziusia 8 lat , wszystkimi możliwymi sposobami . Zaczęła chodzić do profesora i po 6 miesiacach zaszła w ciążę i w listopadzie urodziła dwóch chłopców.Dojdę może wreszcie do najważniejszych szczegółów , tak jak już pisałam profesor Jóźwik przyjeżdza co dwa tygodnie w piątki. Przyjmuje w feminie na Kościuszki od 8.30 , teraz własnie będzie w piątek.pozdrawiam  
Gość napisał(a):  Dziękuję bardzo za odpowiedz ,szczerzemówiąc  chciałabym bardzo trafic na lekarza który zastosowałby odpowiednie leczenie  poniewaz odebrałam wyniki z badania na przeciwciała antykardiolipinowe i wyszły mi słabo dodatnie ,duzo czytałam o tym  ze powinno sie to leczyc heparyną drobnocząsteczkową  poniewaz acard moze byc za słaby ,te przeciwciała tworzą zakrzepy krew staje sie gęsta i ciąza obumiera i  potrafią w ciązy gwałtownie sie podniesc, wtedy  ciąza mogłaby obumrzec nawet po 20 tygodniu ciązy , ,niestety byłam juz u kilku lekarzy i twierdzą ze te przeciwciała sa zbyt niskie i niemają wpływu na poronienia ,więc skąd one sie biorą  ,jezeli mozesz napisz do której godz. przyjmuje prof.Józwik i ile zyczy sobie za wizytę  Pozdrawiam

Gość

09-04-2008, 10:31
#20
  Dziękuję bardzo za odpowiedz ,szczerzemówiąc  chciałabym bardzo trafic na lekarza który zastosowałby odpowiednie leczenie  poniewaz odebrałam wyniki z badania na przeciwciała antykardiolipinowe i wyszły mi słabo dodatnie ,duzo czytałam o tym  ze powinno sie to leczyc heparyną drobnocząsteczkową  poniewaz acard moze byc za słaby ,te przeciwciała tworzą zakrzepy krew staje sie gęsta i ciąza obumiera i  potrafią w ciązy gwałtownie sie podniesc, wtedy  ciąza mogłaby obumrzec nawet po 20 tygodniu ciązy , ,niestety byłam juz u kilku lekarzy i twierdzą ze te przeciwciała sa zbyt niskie i niemają wpływu na poronienia ,więc skąd one sie biorą  ,jezeli mozesz napisz do której godz. przyjmuje prof.Józwik i ile zyczy sobie za wizytę  Pozdrawiam

strony: wstecz 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 53 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów