dobry gineklog do prowadzenia ciąży w ostrołęce

Założony przez egna
strony: wstecz 1 ... 48 49 50 51 52 53
Gość napisał(a):Personel szpitala w Ostrołece to jeden wielki skandal. Panie na SORze są nieogarnięte, leniwe i do tego tępe i jeszcze działające na nerwy (szczegolnie taka  może 40stka w kręconych włosach i okularach co bez krępacji żre bułę przy rejestracji).  Lekarze są niekompetentni i nie wiem jakim cudem są lekarzami. Na moje oko żaden z nich po szkole nie dostał się nigdzie tylko do Ostrołęki. Nie leczą pacjentów mają ich gdzieś. Nie odpowiadają etyce zawodowej. Żałują szczepionek przeciw tężcowi, wściekliźnie, bo nie chce im się wypisywać ręcznie. Chirurgia to jakiś żart. Zero odpowiedzialności. Ten szpital powinni zamknąć albo zmienic calkowicie personel albo ich douczyc. Sprawa trafia do prokuratury dziękuję.  

Gość

29-06-2016, 17:22
#1
Personel szpitala w Ostrołece to jeden wielki skandal. Panie na SORze są nieogarnięte, leniwe i do tego tępe i jeszcze działające na nerwy (szczegolnie taka  może 40stka w kręconych włosach i okularach co bez krępacji żre bułę przy rejestracji).  Lekarze są niekompetentni i nie wiem jakim cudem są lekarzami. Na moje oko żaden z nich po szkole nie dostał się nigdzie tylko do Ostrołęki. Nie leczą pacjentów mają ich gdzieś. Nie odpowiadają etyce zawodowej. Żałują szczepionek przeciw tężcowi, wściekliźnie, bo nie chce im się wypisywać ręcznie. Chirurgia to jakiś żart. Zero odpowiedzialności. Ten szpital powinni zamknąć albo zmienic calkowicie personel albo ich douczyc. Sprawa trafia do prokuratury dziękuję.  
Xena002 napisał(a):Też nie polecam Ostrołeki. Jakaś tragedia po prostu.  

Xena002

Wpisów: 6
Dołączył: 20.08.2016
23-08-2016, 19:05
#2
Też nie polecam Ostrołeki. Jakaś tragedia po prostu.  

strony: wstecz 1 ... 48 49 50 51 52 53
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów