dobry gineklog do prowadzenia ciąży w ostrołęce

Założony przez egna
strony: wstecz 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 53 dalej
Gość napisał(a):Mam pytanie czy dr.Buciński przyjmuje gdzieś na kasę chorych?

Gość

24-01-2008, 16:32
#1
Mam pytanie czy dr.Buciński przyjmuje gdzieś na kasę chorych?
Gość napisał(a):tak przyjmuje na ul.Hellera kolo poczty tylko trzeba czekac miesiac na wizyte

Gość

26-01-2008, 00:02
#2
tak przyjmuje na ul.Hellera kolo poczty tylko trzeba czekac miesiac na wizyte
Gość napisał(a):Dziękuje za odpowiedż.Pozdrawiam

Gość

26-01-2008, 13:35
#3
Dziękuje za odpowiedż.Pozdrawiam
Gość napisał(a):Co do doktora pyskło. To chyba rzeczywiście po tylu pochlebnych postach obrósł w piórka. na wizytach prywatnych jest ok, doradza, informuje, ale to co mówi o porodzie nie ma nic wspólnego z tym co dzieje się z nami na trakcie. jego informacje sobie a rzeczywistośc ostrołęckiego szpitala jest inna. jescze jedno. jeśli liczycie, że chodząc do niego pomoże wam w szpitalu to jesteście w błędzie. Ja też myślałam, że w razie co będę miała jakieś wsparcie. Nie dostałam go. Miałam powikłania poprodowe a on się nawet na chwilę nie zainteresował mną jaką jeszcze swoja pacjentką. Teraz do niego już nie chodzę. Brak lekarskiej klasy i ludzkiej wrażliwości.

Gość

26-01-2008, 20:39
#4
Co do doktora pyskło. To chyba rzeczywiście po tylu pochlebnych postach obrósł w piórka. na wizytach prywatnych jest ok, doradza, informuje, ale to co mówi o porodzie nie ma nic wspólnego z tym co dzieje się z nami na trakcie. jego informacje sobie a rzeczywistośc ostrołęckiego szpitala jest inna. jescze jedno. jeśli liczycie, że chodząc do niego pomoże wam w szpitalu to jesteście w błędzie. Ja też myślałam, że w razie co będę miała jakieś wsparcie. Nie dostałam go. Miałam powikłania poprodowe a on się nawet na chwilę nie zainteresował mną jaką jeszcze swoja pacjentką. Teraz do niego już nie chodzę. Brak lekarskiej klasy i ludzkiej wrażliwości.
Gość napisał(a):ja tez rodziłam w Ostrołęce.Bardzo miło wspominam pobyt na porodówce.Położne były miłe ,pomagały jak mogły wspierały dobrym słowem pocieszały ,były kompetentne i życzliwe.Może lekarze nie zawsze chcą pomóc tak po ludzku bez interesownie, ale na Położne nie mogę powiedzieć złego słowa.Dziwie się że tak mało jest pochlebnych opinii o położnych z Ostrołęki, to wspaniałe dziewczyny.

Gość

27-01-2008, 21:10
#5
ja tez rodziłam w Ostrołęce.Bardzo miło wspominam pobyt na porodówce.Położne były miłe ,pomagały jak mogły wspierały dobrym słowem pocieszały ,były kompetentne i życzliwe.Może lekarze nie zawsze chcą pomóc tak po ludzku bez interesownie, ale na Położne nie mogę powiedzieć złego słowa.Dziwie się że tak mało jest pochlebnych opinii o położnych z Ostrołęki, to wspaniałe dziewczyny.
Gość napisał(a):czy ktoś się zastanawiał jakie bzdury wypisują kobiety ciężarne bądź po porodzie.To paranoja.Te wszystkie zawrotne sumy ,kogo na to stać.Ostrołęcka rzeczywistość jest inna.To jest oburzające a wręcz nie smaczne Gratuluje poczucia humoru .Zastanawiam się tylko komu zależy aby w takim świetle mówić o Lekarzach i Położnych.To jest nasze miasto nasza codzienność,Spójrzmy na siebie czy zawsze jesteśmy w porządku  A może innych oceniamy swoją miarą .Trochę rozwagi nie zaszkodzi .Pozdrawiam.Mama

Gość

28-01-2008, 12:46
#6
czy ktoś się zastanawiał jakie bzdury wypisują kobiety ciężarne bądź po porodzie.To paranoja.Te wszystkie zawrotne sumy ,kogo na to stać.Ostrołęcka rzeczywistość jest inna.To jest oburzające a wręcz nie smaczne Gratuluje poczucia humoru .Zastanawiam się tylko komu zależy aby w takim świetle mówić o Lekarzach i Położnych.To jest nasze miasto nasza codzienność,Spójrzmy na siebie czy zawsze jesteśmy w porządku  A może innych oceniamy swoją miarą .Trochę rozwagi nie zaszkodzi .Pozdrawiam.Mama
Gość napisał(a):Mam parę pytań do mamy która rodziła w Przasnyszu.1. Czy jest opłata za położną??2. Czy jest opłata za znieczulenie??3. Czy przed porodem są wykonywane zabiegi przygotowawcze:golenie, lewatywa?4. Czy personel o wszystkim informuje (o przebiegu porodu)?5. Czy za obecność męża przy porodzie są pobierane opłaty?6. Czy nacinają rutynowo krocze??7. Czy w trakcie porodu można przybierać wygodną dla siebie pozycję?8. Którzy ginekolodzy pracują w szpitalu w Przasnyszu i przyjmują pacjentki w swoich gabinetach w Ostrołęce??Dzięki za odpowiedź

Gość

29-01-2008, 12:20
#7
Mam parę pytań do mamy która rodziła w Przasnyszu.1. Czy jest opłata za położną??2. Czy jest opłata za znieczulenie??3. Czy przed porodem są wykonywane zabiegi przygotowawcze:golenie, lewatywa?4. Czy personel o wszystkim informuje (o przebiegu porodu)?5. Czy za obecność męża przy porodzie są pobierane opłaty?6. Czy nacinają rutynowo krocze??7. Czy w trakcie porodu można przybierać wygodną dla siebie pozycję?8. Którzy ginekolodzy pracują w szpitalu w Przasnyszu i przyjmują pacjentki w swoich gabinetach w Ostrołęce??Dzięki za odpowiedź
Gość napisał(a):Ja polecam dr Bucińskiego, miły, dyskretny i dba o swoje pacjentki nawet po porodzie.{usmiech}

Gość

29-01-2008, 17:08
#8
Ja polecam dr Bucińskiego, miły, dyskretny i dba o swoje pacjentki nawet po porodzie.{usmiech}
Gość napisał(a):Zgadzam się co do opinii dot. dr Pyskło  - na trakcie już \"nie zna swoich pacjentek\" .A ostrołęckie położne są naprawdę w porządku.  Dwa razy w szpitalu w Ostrołęce i nie narzekam.

Gość

30-01-2008, 15:37
#9
Zgadzam się co do opinii dot. dr Pyskło  - na trakcie już \"nie zna swoich pacjentek\" .A ostrołęckie położne są naprawdę w porządku.  Dwa razy w szpitalu w Ostrołęce i nie narzekam.
Gość napisał(a):Oczywiście dwa razy rodziłam w ostrołęckim szpitalu{usmiech}

Gość

30-01-2008, 15:38
#10
Oczywiście dwa razy rodziłam w ostrołęckim szpitalu{usmiech}
Gość napisał(a):Czy ktos moze dac obiektywna opinie o dr Jankowskim? POmaga pacjentkom na trakcie?

Gość

30-01-2008, 15:46
#11
Czy ktos moze dac obiektywna opinie o dr Jankowskim? POmaga pacjentkom na trakcie?
Gość napisał(a):ja bardzo polecam dr Jankowskiego prowadził moje dwie ciąże i jestem bardzo zadowolona odpowie na każde zadane pytanie uspokoi a co najważniejsze na trakcie porodowym dba o swoje pacjentki i po porodzie przychodzi i pyta o samopoczucie mamy i dziecka bezinteresownie

Gość

31-01-2008, 09:53
#12
ja bardzo polecam dr Jankowskiego prowadził moje dwie ciąże i jestem bardzo zadowolona odpowie na każde zadane pytanie uspokoi a co najważniejsze na trakcie porodowym dba o swoje pacjentki i po porodzie przychodzi i pyta o samopoczucie mamy i dziecka bezinteresownie
Gość napisał(a):mam pytanie czy ktoś moze coś napisać o dr. Janowskiej/ jak opiekuje sie swoimi pacjetkami podczas ciąży?{usmiech}

Gość

31-01-2008, 19:28
#13
mam pytanie czy ktoś moze coś napisać o dr. Janowskiej/ jak opiekuje sie swoimi pacjetkami podczas ciąży?{usmiech}
Gość napisał(a):jak tak można obczerniać Lekarzy.Chodziłam w ciąży do doktora Mroza ,był również przy porodzie. Bardzo miło go wspominam i polecam innym pacjentkom.Myślę ,że ten Pan wszystko wyolbrzymił .Mężom się wydaje, że jak jego żona cierpi to winę ponosi lekarz .Bzdurą też jest , że po porodzie nie znieczulają .To kłamstwo.Jeśli chodzi o doktor Czasiuk,jest to bzdura wyssana z palca, to konkretna i dobra osoba.Prowadzi mnie w obecnej ciąży i jest super .Przyszła mama.

Gość

01-02-2008, 14:42
#14
jak tak można obczerniać Lekarzy.Chodziłam w ciąży do doktora Mroza ,był również przy porodzie. Bardzo miło go wspominam i polecam innym pacjentkom.Myślę ,że ten Pan wszystko wyolbrzymił .Mężom się wydaje, że jak jego żona cierpi to winę ponosi lekarz .Bzdurą też jest , że po porodzie nie znieczulają .To kłamstwo.Jeśli chodzi o doktor Czasiuk,jest to bzdura wyssana z palca, to konkretna i dobra osoba.Prowadzi mnie w obecnej ciąży i jest super .Przyszła mama.
Gość napisał(a):Bardzo polecam doktora Bucińskiego to fakt jest małmówny. opiekował się mną w pierwszej i teraz w drugiej ciąży z którą bły małe kmplikacje ale skarb jest zdrowy i ma niecały tydzień musze przyznać że doktor był naprawde przejety i to on doprowadził ciąże do końca. za co jestem mu bardzo wdzięczna i DZIĘKUJE naprawde świetny lekarz

Gość

08-02-2008, 17:04
#15
Bardzo polecam doktora Bucińskiego to fakt jest małmówny. opiekował się mną w pierwszej i teraz w drugiej ciąży z którą bły małe kmplikacje ale skarb jest zdrowy i ma niecały tydzień musze przyznać że doktor był naprawde przejety i to on doprowadził ciąże do końca. za co jestem mu bardzo wdzięczna i DZIĘKUJE naprawde świetny lekarz
Gość napisał(a):popieram jest jednym z najlepszych lekarzy {!}{!}{!}{!}{!}

Gość

08-02-2008, 20:54
#16
popieram jest jednym z najlepszych lekarzy {!}{!}{!}{!}{!}
Gość napisał(a):+Ja rodzilam i w Przsnyszu i w Ostrolece .Przasnysz to koszmar moze warunki dobre ale obsluga szkoda mowic.Za to w ostrolece nasluchalam sie wile jak jest okropnie.chodzilam do dr.Pajewskiej i bylam mile zaskoczona.Obsluga byla super.

Gość

11-02-2008, 22:26
#17
+Ja rodzilam i w Przsnyszu i w Ostrolece .Przasnysz to koszmar moze warunki dobre ale obsluga szkoda mowic.Za to w ostrolece nasluchalam sie wile jak jest okropnie.chodzilam do dr.Pajewskiej i bylam mile zaskoczona.Obsluga byla super.
Gość napisał(a):chodzcie kobitki do doktora bucinskiego jest poprostu super{!}

Gość

17-02-2008, 12:24
#18
chodzcie kobitki do doktora bucinskiego jest poprostu super{!}
Gość napisał(a):A ile kosztuje cesarka na żądanie (nie wyobrażam sobie cięcia krocza) jestem w 5 miesiącu ciąży i nie wiem ile muszę uzbierać{?}

Gość

18-02-2008, 13:10
#19
A ile kosztuje cesarka na żądanie (nie wyobrażam sobie cięcia krocza) jestem w 5 miesiącu ciąży i nie wiem ile muszę uzbierać{?}
Gość napisał(a):ja również polecam dr BUCIŃSKIEGO wspaniały lekarz prowadził moją pierwszą ciążę i teraz prowadzi drugą nie wyobrażam sobie żeby było inaczej .Do czasu mojej pierwszej ciąży nie wiedziałam co to jest dobry ginekolog. Odkąd zaczęłam chodzić do dr Bucińskiego moje poglądy się zmieniły - miły, sympatyczny, trochę cichy ale jaki DELIKATNY!!!!!!! cytologia to fraszka nie wiem kiedy trwa i kończy badanie. natomiast jeśli chodzi o ciążę jest bardzo ostrożny pod każdym względem -moja ciąża była zagrożona od 20 tygodnia , dr buciński opiekował się mną jaktylko mógł najlepiej. Później poród - akurat był na oddziale, było bardzo ciężko ale ze wszystkim mi pomagał podał mi wszystkie możliwe znieczulenia i przyśpieszył poród chociaż i tak męczyłam się ponad 6 godzin. podczas ostatniej fazy wycierał mi pot z czoła i wspierał na duchu że to już niedługo (mimo że na sali był mój wspaniały mąż bez którego nie wiem jak dałabym sobie radę-poród rodzinny to najlepszy pomysł na świecie). jeśli chodzi o szycie -bardzo delikatnie. Później opieka na oddziale- troszczył się o mnie i dziecko, zawsze przychodził i pytał jak się czujemy. poniewaz moja córka miała wrodzone zapalenie płuc leżeliśmy w szpitalu ponad tydzień pytał się odziecko lekarza pediatry i przychodził do mnie z dodatkowymi informacjami. Muszę też przyznać że w ostrołęckim szpitalu nie jest tak źlejak to niektórzyopisują. Połżne są super , dużo pomagają w trakcie porodu jak i po porodzie. Pomagają przy karmieniu ,dają dużo dobrych rad czasem zabierają nawet malucha wtedy gdy mama nie daje sobie rady . natomiast jeśli chodzi o nacinanie krocz to poród jest tak bolesny i wyczerpujący że nie czuje się w ogóle kiedy nacinają krocze. Napewno boisz się bólu jeśli myślisz o cesarce, ale powiem szczerze że ból po operacji i gojenie szwów i ich zdejmowanie  jest bolesne w obu przypadkach.

Gość

18-02-2008, 19:52
#20
ja również polecam dr BUCIŃSKIEGO wspaniały lekarz prowadził moją pierwszą ciążę i teraz prowadzi drugą nie wyobrażam sobie żeby było inaczej .Do czasu mojej pierwszej ciąży nie wiedziałam co to jest dobry ginekolog. Odkąd zaczęłam chodzić do dr Bucińskiego moje poglądy się zmieniły - miły, sympatyczny, trochę cichy ale jaki DELIKATNY!!!!!!! cytologia to fraszka nie wiem kiedy trwa i kończy badanie. natomiast jeśli chodzi o ciążę jest bardzo ostrożny pod każdym względem -moja ciąża była zagrożona od 20 tygodnia , dr buciński opiekował się mną jaktylko mógł najlepiej. Później poród - akurat był na oddziale, było bardzo ciężko ale ze wszystkim mi pomagał podał mi wszystkie możliwe znieczulenia i przyśpieszył poród chociaż i tak męczyłam się ponad 6 godzin. podczas ostatniej fazy wycierał mi pot z czoła i wspierał na duchu że to już niedługo (mimo że na sali był mój wspaniały mąż bez którego nie wiem jak dałabym sobie radę-poród rodzinny to najlepszy pomysł na świecie). jeśli chodzi o szycie -bardzo delikatnie. Później opieka na oddziale- troszczył się o mnie i dziecko, zawsze przychodził i pytał jak się czujemy. poniewaz moja córka miała wrodzone zapalenie płuc leżeliśmy w szpitalu ponad tydzień pytał się odziecko lekarza pediatry i przychodził do mnie z dodatkowymi informacjami. Muszę też przyznać że w ostrołęckim szpitalu nie jest tak źlejak to niektórzyopisują. Połżne są super , dużo pomagają w trakcie porodu jak i po porodzie. Pomagają przy karmieniu ,dają dużo dobrych rad czasem zabierają nawet malucha wtedy gdy mama nie daje sobie rady . natomiast jeśli chodzi o nacinanie krocz to poród jest tak bolesny i wyczerpujący że nie czuje się w ogóle kiedy nacinają krocze. Napewno boisz się bólu jeśli myślisz o cesarce, ale powiem szczerze że ból po operacji i gojenie szwów i ich zdejmowanie  jest bolesne w obu przypadkach.

strony: wstecz 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 53 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów