dobry gineklog do prowadzenia ciąży w ostrołęce

Założony przez egna
strony: wstecz 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... 53 dalej
Gość napisał(a):zgadzam sie : dr Buciński jest FANTASTYCZNY to co piszą dziewczyny to prawda, mój synek urodził sie w 8 miesiącu i dzieki niemu zdrowy (nie musial leżeć w inkubatorze-po 5 dniach do domu; dzieki szybkiej interwencji pana doktora odpowiednio wcześnie trafilam na patologię), POLECAM GO ( pomijam już to że po jego cesarce szew jest baaardzo nisko i niemal niewidoczny:))

Gość

13-06-2008, 13:49
#1
zgadzam sie : dr Buciński jest FANTASTYCZNY to co piszą dziewczyny to prawda, mój synek urodził sie w 8 miesiącu i dzieki niemu zdrowy (nie musial leżeć w inkubatorze-po 5 dniach do domu; dzieki szybkiej interwencji pana doktora odpowiednio wcześnie trafilam na patologię), POLECAM GO ( pomijam już to że po jego cesarce szew jest baaardzo nisko i niemal niewidoczny:))
Gość napisał(a):[color=#0000ff]Do Pani ktora rodzila 3 miesiace temu i jest bardzo niezadowolona. Ja rodzilam 2 miesiace temu silami natury i bardzo sobie chwale Ostrolecki szpital. Jesli chodzi o cesarki to normalne ze kobieta przez praktycznie dwa dni niewiele moze zrobic. Dlatego niezbedna jest pomoc poloznych i to w wiekszym zakresie niz przy naturlanym porodzie (gdzie kobieta po 6 godzinach moze juz robic praktycznie wszystko przy dziecku). [/color]

Gość

14-06-2008, 14:19
#2
[color=#0000ff]Do Pani ktora rodzila 3 miesiace temu i jest bardzo niezadowolona. Ja rodzilam 2 miesiace temu silami natury i bardzo sobie chwale Ostrolecki szpital. Jesli chodzi o cesarki to normalne ze kobieta przez praktycznie dwa dni niewiele moze zrobic. Dlatego niezbedna jest pomoc poloznych i to w wiekszym zakresie niz przy naturlanym porodzie (gdzie kobieta po 6 godzinach moze juz robic praktycznie wszystko przy dziecku). [/color]
Gość napisał(a):Pan Buciński w ostatniej chwili uratował moje dziecko(nie znał mnie i mimo gadania ordynatora zrobił mi cesarkę)Synek dostał 2 punkty w 1 minucie życia-ale potem było już lepiej.Teraz rozwija się Fantastycznie-ma 4 lata.Wiem,że żyje dzięki panu doktorowi{usmiech}Nigdy mu tego nie zapomnimy!!!!!!To super lekarz i wspaniały człowiek{ok}Mam pytanie-czy Pan Doktor przyjmuje gdzieś państwowo?jeśli tak,to gdzie i jak się tam dostać?jakie są terminy?Czy ciąże poprowadzi tylko prywatnie?dziękuję za odp.pozdrawiam

Gość

15-06-2008, 23:38
#3
Pan Buciński w ostatniej chwili uratował moje dziecko(nie znał mnie i mimo gadania ordynatora zrobił mi cesarkę)Synek dostał 2 punkty w 1 minucie życia-ale potem było już lepiej.Teraz rozwija się Fantastycznie-ma 4 lata.Wiem,że żyje dzięki panu doktorowi{usmiech}Nigdy mu tego nie zapomnimy!!!!!!To super lekarz i wspaniały człowiek{ok}Mam pytanie-czy Pan Doktor przyjmuje gdzieś państwowo?jeśli tak,to gdzie i jak się tam dostać?jakie są terminy?Czy ciąże poprowadzi tylko prywatnie?dziękuję za odp.pozdrawiam
Gość napisał(a):przyjmuje na hellera kolo pocztyna kase chorych i prywatnie tez ciaze prowadzi i panstwowo teztylko na kase z tego co wiem to zapisy sa na lipiecpolecam go{!}

Gość

16-06-2008, 09:44
#4
przyjmuje na hellera kolo pocztyna kase chorych i prywatnie tez ciaze prowadzi i panstwowo teztylko na kase z tego co wiem to zapisy sa na lipiecpolecam go{!}
Gość napisał(a):Dziękuję!a czy masz może jakiś telefon do ośrodka?można się zapisać telefonicznie?pozdrawiam

Gość

16-06-2008, 14:37
#5
Dziękuję!a czy masz może jakiś telefon do ośrodka?można się zapisać telefonicznie?pozdrawiam
Gość napisał(a):Ktoś może rodził w Makowie Maz?Chodzę w Oce do pani doktor,nazwiska dla jej dobra nie wymienię i wszystkie opinie na jej temat były niestety negatywne, a o szpitalu też różnie się słyszy. Co radzicie?

Gość

16-06-2008, 16:13
#6
Ktoś może rodził w Makowie Maz?Chodzę w Oce do pani doktor,nazwiska dla jej dobra nie wymienię i wszystkie opinie na jej temat były niestety negatywne, a o szpitalu też różnie się słyszy. Co radzicie?
Gość napisał(a):Mam problem,na dłoniach pojawiły mi się swędzące podskórne krostki,praktycznie niewidoczne.Nie wiem czy jest to zwykłe uczulenie,czy coś związanego z ciążą.Z góry dziękuję za odpowiedz.

Gość

16-06-2008, 16:17
#7
Mam problem,na dłoniach pojawiły mi się swędzące podskórne krostki,praktycznie niewidoczne.Nie wiem czy jest to zwykłe uczulenie,czy coś związanego z ciążą.Z góry dziękuję za odpowiedz.
Gość napisał(a):Witam, napewno powinnaś zgłosić się i to jak najszybciej do swojego ginekologa. Być może to cholestaza ciężarnych. Niestety niebezpieczne dla dziecka!!!A tak mało o niej piszą w prasie dla przyszłych mam. U mnie pojawiła się ok. 35 tyg. ciąży. Leżałam na obserwacji i w 38 tyg. musiałam rodzić. Dokładnie to nie powiem Ci o co w tym chodzi, u mnie spadały płytki krwi.

Gość

16-06-2008, 18:04
#8
Witam, napewno powinnaś zgłosić się i to jak najszybciej do swojego ginekologa. Być może to cholestaza ciężarnych. Niestety niebezpieczne dla dziecka!!!A tak mało o niej piszą w prasie dla przyszłych mam. U mnie pojawiła się ok. 35 tyg. ciąży. Leżałam na obserwacji i w 38 tyg. musiałam rodzić. Dokładnie to nie powiem Ci o co w tym chodzi, u mnie spadały płytki krwi.
Gość napisał(a):mozna sie zapisac tel to numer 297602628 ****rawiam

Gość

17-06-2008, 12:52
#9
mozna sie zapisac tel to numer 297602628 ****rawiam
Gość napisał(a):Mam pytanie czy ktoś może z was zna adres do szkoły rodzenia w Ostrołęce

Gość

27-06-2008, 18:53
#10
Mam pytanie czy ktoś może z was zna adres do szkoły rodzenia w Ostrołęce
Gość napisał(a):jedna szkola rodzenia jest na hallera a druga kolo szpitala starego

Gość

28-06-2008, 23:06
#11
jedna szkola rodzenia jest na hallera a druga kolo szpitala starego
Gość napisał(a):Rodziłam tydzień temu w Przasnyszu i polecam!!! Nigdy z życiu nie zdecydowałabym się na poród w Ostrołęce.

Gość

30-06-2008, 11:28
#12
Rodziłam tydzień temu w Przasnyszu i polecam!!! Nigdy z życiu nie zdecydowałabym się na poród w Ostrołęce.
Gość napisał(a):Właśnie rodziłam w Ostrołęce i jestem najszczęśliwszą mamą na świecie.Położne super,miłe sympatyczne a co najważniejsze bardzo kompetentne.Polecam i zachęcam aby nie szukać innych szpitali po okolicy tylko rodzić w Ostrołęce.

Gość

30-06-2008, 14:25
#13
Właśnie rodziłam w Ostrołęce i jestem najszczęśliwszą mamą na świecie.Położne super,miłe sympatyczne a co najważniejsze bardzo kompetentne.Polecam i zachęcam aby nie szukać innych szpitali po okolicy tylko rodzić w Ostrołęce.
Gość napisał(a):Czytając wasze posty nasuwa mi się stwierdzenie,że"cudze chwalicie,a swego nie znacie".Chwalicie rodzenie w Łomży i nie wiem doprawdy,czym się tak zachwycacie! Ja 2 razy rodziłam w Ostrołęce i 10 m-cy temu w Łomży(ale to tylko dlatego,że tu mieszkam) chociaż do lekarza jeżdziłam do O-ki do dr.Bucińskiego-wspaniały i wyrozumiały człowiek,a jako lekarz bardzo kompetentny i odpowiedzialny.Nie faworyzujcie tak tej Łomży,bo nie jest tego warta,nie będę się rozpisywać w szczegółach,bo nie warto,ale w O-ce rodziłam 10 lat temu i było dużo lepiej niż w Łomży.Zależy jeszcze na jakich ludzi się trafi,ale wymagając od innych powinniśmy wymagać też od siebie,a porodu i pobytu w szpitalu nie traktować,jak pobytu w SPA.A chcę wam napisać,że wszyscy najlepsi specjaliści przenoszą się z Łomży do szpitala w Ostrołęce.Jeśli chcecie wiedzieć o porodach w Łomży więcej to zapraszam na www.4lomza.pl na forum ogólne,to sobie dopiero poczytacie i zaczniecie doceniać to waszą O-kę.Pozdrawiam przyszłe mamusie i życzę powodzenia...

Gość

01-07-2008, 10:38
#14
Czytając wasze posty nasuwa mi się stwierdzenie,że"cudze chwalicie,a swego nie znacie".Chwalicie rodzenie w Łomży i nie wiem doprawdy,czym się tak zachwycacie! Ja 2 razy rodziłam w Ostrołęce i 10 m-cy temu w Łomży(ale to tylko dlatego,że tu mieszkam) chociaż do lekarza jeżdziłam do O-ki do dr.Bucińskiego-wspaniały i wyrozumiały człowiek,a jako lekarz bardzo kompetentny i odpowiedzialny.Nie faworyzujcie tak tej Łomży,bo nie jest tego warta,nie będę się rozpisywać w szczegółach,bo nie warto,ale w O-ce rodziłam 10 lat temu i było dużo lepiej niż w Łomży.Zależy jeszcze na jakich ludzi się trafi,ale wymagając od innych powinniśmy wymagać też od siebie,a porodu i pobytu w szpitalu nie traktować,jak pobytu w SPA.A chcę wam napisać,że wszyscy najlepsi specjaliści przenoszą się z Łomży do szpitala w Ostrołęce.Jeśli chcecie wiedzieć o porodach w Łomży więcej to zapraszam na www.4lomza.pl na forum ogólne,to sobie dopiero poczytacie i zaczniecie doceniać to waszą O-kę.Pozdrawiam przyszłe mamusie i życzę powodzenia...
Gość napisał(a):W pełni zgadzam się z przedmówczynią. Rodziłam w Ostrołęce kilka miesięcy temu i tylko dzięki szybkiej interwencji lekarzy uratowali mi dziecko. Warunki jak warunki ....

Gość

01-07-2008, 14:37
#15
W pełni zgadzam się z przedmówczynią. Rodziłam w Ostrołęce kilka miesięcy temu i tylko dzięki szybkiej interwencji lekarzy uratowali mi dziecko. Warunki jak warunki ....
Gość napisał(a):Masz rację warunki są jak w szpitalu,a nie jak w hotelu 5 *,bo za taki hotel trzeba słono zapłacić...Ja uważam,że jeśli samemu podchodzi się do drugiego człowieka z sercem,to ta druga strona odwzajemnia się tym samym.W Ostrołęce rodziłam dwa razy i nie narzekam,zawsze miałam dobry kontakt z personelem.Trafiłam na super położne,które wspominam miło i sympatycznie do dziś.Pomagały mi jak tylko mogły i jestem pełna uznania i podziwu dla ich pracy.Pozdrawiam.

Gość

01-07-2008, 19:12
#16
Masz rację warunki są jak w szpitalu,a nie jak w hotelu 5 *,bo za taki hotel trzeba słono zapłacić...Ja uważam,że jeśli samemu podchodzi się do drugiego człowieka z sercem,to ta druga strona odwzajemnia się tym samym.W Ostrołęce rodziłam dwa razy i nie narzekam,zawsze miałam dobry kontakt z personelem.Trafiłam na super położne,które wspominam miło i sympatycznie do dziś.Pomagały mi jak tylko mogły i jestem pełna uznania i podziwu dla ich pracy.Pozdrawiam.
Gość napisał(a):Mam pytanko, jestem w 9 miesącu i nie wiem czy to co czuję to są skurcze ( ale nie te porodowe, chodzi mi ogólnie o skurcze, które kobietki czujecie już nawet w 6 miesiącu, ja czuję tylko jak się wypina ,ale nie zawsze jest to bolące...) jak mogę i ile kosztuje badanie np w szpitalu ktg z zapisem skurczow

Gość

05-07-2008, 12:48
#17
Mam pytanko, jestem w 9 miesącu i nie wiem czy to co czuję to są skurcze ( ale nie te porodowe, chodzi mi ogólnie o skurcze, które kobietki czujecie już nawet w 6 miesiącu, ja czuję tylko jak się wypina ,ale nie zawsze jest to bolące...) jak mogę i ile kosztuje badanie np w szpitalu ktg z zapisem skurczow
Gość napisał(a):KTG w szpitalu na Pat.Ciąży można zrobić ,kosztuje 14 zł.

Gość

05-07-2008, 16:14
#18
KTG w szpitalu na Pat.Ciąży można zrobić ,kosztuje 14 zł.
Gość napisał(a):[color=#ff0000][/color][size=18][/size]Dziewczyny !!!!  Wszyscy lekarze aby nie Mróż. Zawdzięczam mu koszmar. Pisałam o tym na początku topika - zszywał mnie bez znieczulenia po porodzie. Myślałam, że oszaleję. Zrobił to tak "fachowo", że jak byłam jakiś czas póxniej u niego z wizytą, to jak usiadłam na fotelu, złapał się za głowę patrząc na mój szew i zapytał kto mi to zrobił. ... zapomniał, że to było jego dzieło.Strrraszne cierpienie mi zadał. Uważajcie na niego!!!

Gość

05-07-2008, 21:55
#19
[color=#ff0000][/color][size=18][/size]Dziewczyny !!!!  Wszyscy lekarze aby nie Mróż. Zawdzięczam mu koszmar. Pisałam o tym na początku topika - zszywał mnie bez znieczulenia po porodzie. Myślałam, że oszaleję. Zrobił to tak "fachowo", że jak byłam jakiś czas póxniej u niego z wizytą, to jak usiadłam na fotelu, złapał się za głowę patrząc na mój szew i zapytał kto mi to zrobił. ... zapomniał, że to było jego dzieło.Strrraszne cierpienie mi zadał. Uważajcie na niego!!!
Gość napisał(a):cześc dziewczyny;) termin mam za miesiąc,ale już szykuję torbę do szpitala, powiedzcie mi z własnego doświadczenia,co muszę zabrać ze sobą do szpitala w Ostrołęce jadąc na poród. Pozdrawiam ;D

Gość

10-07-2008, 11:54
#20
cześc dziewczyny;) termin mam za miesiąc,ale już szykuję torbę do szpitala, powiedzcie mi z własnego doświadczenia,co muszę zabrać ze sobą do szpitala w Ostrołęce jadąc na poród. Pozdrawiam ;D

strony: wstecz 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... 53 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów