Gmina Kadzidło - to lubię

Założony przez kurp
strony: wstecz 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 15 dalej
Gość napisał(a):Jesteś tylko workiem z pluszu,jesteś popaprańcem ciołkiem ,kwadratowym lemingiem mam cię dość ,krzyczał Krzyś potem odwrócił się  i wyszedł z e Stumilowego lasu w Krze lub Kierze .Kto to jest Leming i czy naprawdę żyje w naszym lesie ,może warto go poznać,na pewno warto ,tak on będzie moim nowym przyjacielem,pomyślał Miś.    I to już ostatnie spotkanie z naszymi bohaterami ,czy jeszcze kiedyś ich ujrzymy ,pewnie niejeden raz Kadzidło to mały stumilowy las,a ja dziękuję wszystkim których ubawiłem.Do zobaczenia za cztery lata.Autor

Gość

21-11-2014, 17:04
#1
Jesteś tylko workiem z pluszu,jesteś popaprańcem ciołkiem ,kwadratowym lemingiem mam cię dość ,krzyczał Krzyś potem odwrócił się  i wyszedł z e Stumilowego lasu w Krze lub Kierze .Kto to jest Leming i czy naprawdę żyje w naszym lesie ,może warto go poznać,na pewno warto ,tak on będzie moim nowym przyjacielem,pomyślał Miś.    I to już ostatnie spotkanie z naszymi bohaterami ,czy jeszcze kiedyś ich ujrzymy ,pewnie niejeden raz Kadzidło to mały stumilowy las,a ja dziękuję wszystkim których ubawiłem.Do zobaczenia za cztery lata.Autor
Gość napisał(a):nie jestem Krzysiem {diabelek} ciołku

Gość

21-11-2014, 18:52
#2
nie jestem Krzysiem {diabelek} ciołku
Gość napisał(a):spadaj{diabelek}na dno razem z peło i tą obrotową dziwką{diabelek}krótko przy du.pie jełopie?

Gość

21-11-2014, 18:54
#3
spadaj{diabelek}na dno razem z peło i tą obrotową dziwką{diabelek}krótko przy du.pie jełopie?
Gość napisał(a):Najważniejsze, że tradycję chrześcijańską zachowujesz.Jezus z pewnością jest z ciebie dumny.

Gość

21-11-2014, 19:09
#4
Najważniejsze, że tradycję chrześcijańską zachowujesz.Jezus z pewnością jest z ciebie dumny.
Gość napisał(a):z ciebie też jełopie{diabelek}jak trwoga to do Boga?idą po was{diabelek}

Gość

21-11-2014, 19:44
#5
z ciebie też jełopie{diabelek}jak trwoga to do Boga?idą po was{diabelek}
Gość napisał(a):[quote=Gość]jak trwoga to do Boga?[/quote]no, jak wielu innychale ty, jak widzę, jesteś cały czas blisko Boga

Gość

21-11-2014, 20:30
#6
[quote=Gość]jak trwoga to do Boga?[/quote]no, jak wielu innychale ty, jak widzę, jesteś cały czas blisko Boga
Gość napisał(a):tego literata od wierszy spytaj {diabelek},bo chyba od małpy POchodzi

Gość

21-11-2014, 20:48
#7
tego literata od wierszy spytaj {diabelek},bo chyba od małpy POchodzi
Gość napisał(a):

Gość

21-11-2014, 22:51
#8
Gość napisał(a):Kadzidło się promuje - droga do Europy

Gość

21-11-2014, 22:57
#9
Kadzidło się promuje - droga do Europy
Gość napisał(a):[quote=Gość]nie jestem Krzysiem {diabelek} ciołku [/quote]wierzymy ci że nie jesteś krzysiemjuż dobrze, odpocznij, za 4 lata znów będę wybory {zakochany}

Gość

21-11-2014, 22:59
#10
[quote=Gość]nie jestem Krzysiem {diabelek} ciołku [/quote]wierzymy ci że nie jesteś krzysiemjuż dobrze, odpocznij, za 4 lata znów będę wybory {zakochany}
Gość napisał(a):To pewnie Wójt pędzi swoją bryką? - po kolędzie.[quote=Gość] [/quote]

Gość

22-11-2014, 08:31
#11
To pewnie Wójt pędzi swoją bryką? - po kolędzie.[quote=Gość] [/quote]
Gość napisał(a):co Wójcina sie  zablocił w tych swoich lansach

Gość

22-11-2014, 17:51
#12
co Wójcina sie  zablocił w tych swoich lansach
Gość napisał(a):Może pajacu dasz jakiś swój wierszyk - ciniaszu - może jakaś fredzia

Gość

22-11-2014, 17:54
#13
Może pajacu dasz jakiś swój wierszyk - ciniaszu - może jakaś fredzia
Gość napisał(a):fake you

Gość

22-11-2014, 19:51
#14
fake you
Gość napisał(a):co zatkało kakało lansie - pochwal się

Gość

22-11-2014, 19:57
#15
co zatkało kakało lansie - pochwal się
Gość napisał(a):porozumienie oszustów

Gość

22-11-2014, 20:52
#16
porozumienie oszustów
Gość napisał(a):Z punktu widzenia artystycznego taka droga jest dla Wójta interesująca.Może poza wierszem o miodnej, pożarze w kroczu, kleszczu etc. powstanie róenież poemat Dharka o błotnistej drodze w Wachu? Dharek zdolna bestia. może tworzyć poezję o wszystkim.

Gość

23-11-2014, 20:44
#17
Z punktu widzenia artystycznego taka droga jest dla Wójta interesująca.Może poza wierszem o miodnej, pożarze w kroczu, kleszczu etc. powstanie róenież poemat Dharka o błotnistej drodze w Wachu? Dharek zdolna bestia. może tworzyć poezję o wszystkim.
Gość napisał(a):Droga jak sama nazwa wskazuje jest droga.A Tania to takie imię lub taka co mało  bierze ,droga  dużo ,tania mało ,tania droga to nonsens ,ale jest ,zdjęcie wyżej,droga Tania to fakt którego można spróbować .Co lepsze, wiadomo ,choć jedno i drugie błoto .Amen.

Gość

24-11-2014, 16:11
#18
Droga jak sama nazwa wskazuje jest droga.A Tania to takie imię lub taka co mało  bierze ,droga  dużo ,tania mało ,tania droga to nonsens ,ale jest ,zdjęcie wyżej,droga Tania to fakt którego można spróbować .Co lepsze, wiadomo ,choć jedno i drugie błoto .Amen.
Gość napisał(a):Promocja gminy będzie coraz lepsza, doszły jeszcze słupy w drodze, bo gmina nie wie gdzie ma drogę, Czekamy na nieszczęście. One są nie zabieszczone - nie widoczne w nocy,

Gość

24-11-2014, 16:49
#19
Promocja gminy będzie coraz lepsza, doszły jeszcze słupy w drodze, bo gmina nie wie gdzie ma drogę, Czekamy na nieszczęście. One są nie zabieszczone - nie widoczne w nocy,
Gość napisał(a):nie możliwe ja czytałam w Nowinach Kadzidleńskich że w 2012 wszystkie drogi gminne są asfaltowe - czy to było kłamstwo Pana Wójta

Gość

24-11-2014, 22:12
#20
nie możliwe ja czytałam w Nowinach Kadzidleńskich że w 2012 wszystkie drogi gminne są asfaltowe - czy to było kłamstwo Pana Wójta

strony: wstecz 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 15 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów