Gmina Kadzidło - to lubię

Założony przez kurp
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 15 dalej
Gość napisał(a):Chłopie,Drogi panieodpowiedz panu, czy prokuratura zawiadomiona, wszak napisał pan:"powyższy cytat uzasadnia dlaczego w obliczu zła, niesprawiedliwości, krzywdy ludzkiej, nie chcę milczeć, nie chcę stać na uboczu"więc jak, prokuratura wie?

Gość

14-11-2014, 22:04
#1
Chłopie,Drogi panieodpowiedz panu, czy prokuratura zawiadomiona, wszak napisał pan:"powyższy cytat uzasadnia dlaczego w obliczu zła, niesprawiedliwości, krzywdy ludzkiej, nie chcę milczeć, nie chcę stać na uboczu"więc jak, prokuratura wie?
Gość napisał(a):Na forum TO taki fajny temat zamknięto po oświadczeniu wójta.Gdzie tylko ten skąpiec wsadzi swoje trzy grosze to zara coś naknoci{diabelek}A chcialem się zapytać czemu szczuje bezpańskie psy na mnie? Dziś mnie napadły i omal nie zjadły {diabelek}{diabelek}{diabelek}Duszak to NORMALNY gość a poetów mam juz dość{diabelek}Uwaga!Tych psów jest cztery i złe od cho.lery {diabelek}{diabelek}{diabelek}Z tej to przyczyny zmieńmy wójta gminy {diabelek}{diabelek}{diabelek}Potrzebny wójt drugi żeby zmniejszyć DŁ-UGi {diabelek}{diabelek}{diabelek}W rymach jest żródło mocy będę tak do północy {diabelek}{diabelek}{diabelek}

Gość

14-11-2014, 22:14
#2
Na forum TO taki fajny temat zamknięto po oświadczeniu wójta.Gdzie tylko ten skąpiec wsadzi swoje trzy grosze to zara coś naknoci{diabelek}A chcialem się zapytać czemu szczuje bezpańskie psy na mnie? Dziś mnie napadły i omal nie zjadły {diabelek}{diabelek}{diabelek}Duszak to NORMALNY gość a poetów mam juz dość{diabelek}Uwaga!Tych psów jest cztery i złe od cho.lery {diabelek}{diabelek}{diabelek}Z tej to przyczyny zmieńmy wójta gminy {diabelek}{diabelek}{diabelek}Potrzebny wójt drugi żeby zmniejszyć DŁ-UGi {diabelek}{diabelek}{diabelek}W rymach jest żródło mocy będę tak do północy {diabelek}{diabelek}{diabelek}
Gość napisał(a):Akurat na tym forum, to ŁYKUszenka kasuje wątki.Gdzie są moje dolary sku.rwysynu?oddawajPiS - Placek i SernikPiS - Połknę i Spier.dalam

Gość

14-11-2014, 22:21
#3
Akurat na tym forum, to ŁYKUszenka kasuje wątki.Gdzie są moje dolary sku.rwysynu?oddawajPiS - Placek i SernikPiS - Połknę i Spier.dalam
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Oświadczam, że wszelkie informacje podane przez pana M. Olendra są kłamliwe. Obecnie toczy się sprawa w Sądzie Rejonowym w Ostrołęce. Wierzę, że zakończy się ona jeszcze w listopadzie. Nie mam żadnych wątpliwości, że sąd oddali pozew. Wszelkie inne insynuacje zawarte w tym liście będą przedmiotem sprawy cywilnej, którą założę panu Olendrowi po wyborach samorządowych. Z poważaniem.Dariusz Łukaszewski. [/quote]Bardzo proszę panie Wójcie, niech pan zakłada 100 spraw. Czekam. Tyle ma pan tylko rozumu, żeby się odgrażać. Odgraża się pan już cztery lata.Nie stać pana na to,żeby po ludzku uregulować sprawę. To typowe zachowania kacyka, który musi mieć rację. Nikogo pan tym nie zdziwi. Przyzwyczaiłem się już do gróźb. Pan i pana kompani wielokrotnie grozili mi śmiercią. Znakomicie jak na przedstawiciela władzy.Jestem pewny,że po wyborach będzie pan zakładał te sprawy już jako osoba prywatna, bo wójtem już pan nie będzie. Osłabi to na pewno pana szanse w sądzie w Ostrołęce.Był pan pewny,że wygra pan w Sądzie już na pierwszej rozprawie. Odbyły się tymczasem dwie rozprawy i jeszcze pan nie wygrał, mimo,że włożył pan i pana prawnicy, dużo wysiłku, by zakłamać prawdę, by fałsz przedstawić jako fakty. Jest pan z tego znany, panie Wójcie. Kłamiący, mały fircyk Dyzio. Poważny człowiek szanuje swoje słowo. Poważny człowiek ma honor. Poważny człowiek nie kłamie.Z Kadzidła jest daleko do sprawiedliwości. Z Ostrołęki nie jest dużo bliżej, lecz jestem przekonany,że prędzej czy później prawda zwycięży. Kłamstwa mają krótkie nogi, nawet jeśli są to kłamstwa Wójta, popierane przez jego dobrze opłacanych przez Gminę,za pieniądze Kadzidlan, prawników.Po ostatniej rozprawie w Sądzie na którą Wójt stawił się z pełnomocnikiem i swoimi świadkami, Wójt był roześmiany i pewny wygranej. Tymczasem złożony został wniosek o wyłączenie sędziego i wściekły Wójt zabrać musiał swoich świadków i pełnomocnika do domu,Był tak wściekły,że przytrzasnął drzwiami samochodu , którym jechał(samochód Dyrektora CKK), niczego niewinne rośliny i wlókł je za sobą po ulicach Ostrołęki. Był to prześmieszny widok. Widok uciekającego w złości i popłochu. Taki widok zobaczymy również  po wyborach. Wójt musi przegrać. Nie jest godny reprezentować Kadzidła. Nie jest godny reprezentować ludzi prawych,poważnych, godnych szacunku,  jakimi są Kurpie z Kadzidła.Mieczysław Olender [/quote]Wójt oświadcza,że wiadomości są nieprawdziwe i usuwa je z forum. Po co to robi?Jeśli są nieprawdziwe, to ludzie to zdemaskują. Cenzurowanie,  to zapędy dyktatorskie. Kacyk nie dopuszcza innej prawdy jak tylko własną. Jak mówią górale, jest prawda, tys prawda no i g...o prawda. I tak to jest z Wójtem, g...o prawda, to jego prawda.

Gość

14-11-2014, 22:21
#4
[quote=Gość][quote=Gość]Oświadczam, że wszelkie informacje podane przez pana M. Olendra są kłamliwe. Obecnie toczy się sprawa w Sądzie Rejonowym w Ostrołęce. Wierzę, że zakończy się ona jeszcze w listopadzie. Nie mam żadnych wątpliwości, że sąd oddali pozew. Wszelkie inne insynuacje zawarte w tym liście będą przedmiotem sprawy cywilnej, którą założę panu Olendrowi po wyborach samorządowych. Z poważaniem.Dariusz Łukaszewski. [/quote]Bardzo proszę panie Wójcie, niech pan zakłada 100 spraw. Czekam. Tyle ma pan tylko rozumu, żeby się odgrażać. Odgraża się pan już cztery lata.Nie stać pana na to,żeby po ludzku uregulować sprawę. To typowe zachowania kacyka, który musi mieć rację. Nikogo pan tym nie zdziwi. Przyzwyczaiłem się już do gróźb. Pan i pana kompani wielokrotnie grozili mi śmiercią. Znakomicie jak na przedstawiciela władzy.Jestem pewny,że po wyborach będzie pan zakładał te sprawy już jako osoba prywatna, bo wójtem już pan nie będzie. Osłabi to na pewno pana szanse w sądzie w Ostrołęce.Był pan pewny,że wygra pan w Sądzie już na pierwszej rozprawie. Odbyły się tymczasem dwie rozprawy i jeszcze pan nie wygrał, mimo,że włożył pan i pana prawnicy, dużo wysiłku, by zakłamać prawdę, by fałsz przedstawić jako fakty. Jest pan z tego znany, panie Wójcie. Kłamiący, mały fircyk Dyzio. Poważny człowiek szanuje swoje słowo. Poważny człowiek ma honor. Poważny człowiek nie kłamie.Z Kadzidła jest daleko do sprawiedliwości. Z Ostrołęki nie jest dużo bliżej, lecz jestem przekonany,że prędzej czy później prawda zwycięży. Kłamstwa mają krótkie nogi, nawet jeśli są to kłamstwa Wójta, popierane przez jego dobrze opłacanych przez Gminę,za pieniądze Kadzidlan, prawników.Po ostatniej rozprawie w Sądzie na którą Wójt stawił się z pełnomocnikiem i swoimi świadkami, Wójt był roześmiany i pewny wygranej. Tymczasem złożony został wniosek o wyłączenie sędziego i wściekły Wójt zabrać musiał swoich świadków i pełnomocnika do domu,Był tak wściekły,że przytrzasnął drzwiami samochodu , którym jechał(samochód Dyrektora CKK), niczego niewinne rośliny i wlókł je za sobą po ulicach Ostrołęki. Był to prześmieszny widok. Widok uciekającego w złości i popłochu. Taki widok zobaczymy również  po wyborach. Wójt musi przegrać. Nie jest godny reprezentować Kadzidła. Nie jest godny reprezentować ludzi prawych,poważnych, godnych szacunku,  jakimi są Kurpie z Kadzidła.Mieczysław Olender [/quote]Wójt oświadcza,że wiadomości są nieprawdziwe i usuwa je z forum. Po co to robi?Jeśli są nieprawdziwe, to ludzie to zdemaskują. Cenzurowanie,  to zapędy dyktatorskie. Kacyk nie dopuszcza innej prawdy jak tylko własną. Jak mówią górale, jest prawda, tys prawda no i g...o prawda. I tak to jest z Wójtem, g...o prawda, to jego prawda.
Gość napisał(a):[quote=Gość]i usuwa je z forum. [/quote]To nie wójt usuwa. Moderatorem na tym forum jest Duszak, a jego nick to "kurp".

Gość

14-11-2014, 22:23
#5
[quote=Gość]i usuwa je z forum. [/quote]To nie wójt usuwa. Moderatorem na tym forum jest Duszak, a jego nick to "kurp".
Gość napisał(a):[quote=Gość]Chłopie,Drogi panieodpowiedz panu, czy prokuratura zawiadomiona, wszak napisał pan:"powyższy cytat uzasadnia dlaczego w obliczu zła, niesprawiedliwości, krzywdy ludzkiej, nie chcę milczeć, nie chcę stać na uboczu"więc jak, prokuratura wie? [/quote]Ja też czekam na odpowiedź.

Gość

14-11-2014, 22:25
#6
[quote=Gość]Chłopie,Drogi panieodpowiedz panu, czy prokuratura zawiadomiona, wszak napisał pan:"powyższy cytat uzasadnia dlaczego w obliczu zła, niesprawiedliwości, krzywdy ludzkiej, nie chcę milczeć, nie chcę stać na uboczu"więc jak, prokuratura wie? [/quote]Ja też czekam na odpowiedź.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Drogi panie,Jest pan czy udaje pan niedorozwiniętego??[/quote]Oj, nieładnie panie Olender.Słoma z butów zaczyna wyłazić.

Gość

14-11-2014, 22:31
#7
[quote=Gość]Drogi panie,Jest pan czy udaje pan niedorozwiniętego??[/quote]Oj, nieładnie panie Olender.Słoma z butów zaczyna wyłazić.
Gość napisał(a):a co kogoś obchodzi jakiś tam Olender i jego roszczenia,gdyby roszczenie było zasadne to już dawno by było po sprawiechce chyba koleś wyrwać z gminy jakąś większą kasę a tu figa z makiem

Gość

14-11-2014, 22:36
#8
a co kogoś obchodzi jakiś tam Olender i jego roszczenia,gdyby roszczenie było zasadne to już dawno by było po sprawiechce chyba koleś wyrwać z gminy jakąś większą kasę a tu figa z makiem
Gość napisał(a):[quote=Gość]Nie słyszał pan o niesprawiedliwych wyrokach? Nie słyszał pan o sprawach jakie wytacza się prokuratorom, sędziom innym przedstawicielom prawa?[/quote]Hehe, wygląda na to, że p. Olender już teraz wie jaki bedzie wyrok sądu ...... i oczywiście się z nim nie zgadza{diabelek}

Gość

14-11-2014, 22:39
#9
[quote=Gość]Nie słyszał pan o niesprawiedliwych wyrokach? Nie słyszał pan o sprawach jakie wytacza się prokuratorom, sędziom innym przedstawicielom prawa?[/quote]Hehe, wygląda na to, że p. Olender już teraz wie jaki bedzie wyrok sądu ...... i oczywiście się z nim nie zgadza{diabelek}
Gość napisał(a):Sady sądami, nie zapominajmy o poezji:Coś dla wielbicieli Wójta Łukaszewskiego.  "KLESZCZbył moim przeznaczeniempojawił się naglebez uprzedzenianieludzko precyzyjnyodnajdując szybko idealne miejsceźródło trwałej ekstazywyjdź rozkazałem wżerał się jednak coraz bardziej zostawałem tylko z nimtłustymżarłocznym zjadaczem jąderkleszczem nad kleszczami"Dariusz Łukaszewski- Wydawnictwo Pracownia

Gość

14-11-2014, 22:45
#10
Sady sądami, nie zapominajmy o poezji:Coś dla wielbicieli Wójta Łukaszewskiego.  "KLESZCZbył moim przeznaczeniempojawił się naglebez uprzedzenianieludzko precyzyjnyodnajdując szybko idealne miejsceźródło trwałej ekstazywyjdź rozkazałem wżerał się jednak coraz bardziej zostawałem tylko z nimtłustymżarłocznym zjadaczem jąderkleszczem nad kleszczami"Dariusz Łukaszewski- Wydawnictwo Pracownia
Gość napisał(a):Off, jak dobrze, że nie ma tych rymów częstochowskichP. Olender, spokojnie, Duszak sprzeda maliny, ślimaki dostanie ładną pensję z MZK w Ostrołęce, to nie tylko odda panu te marne grosze, które winna jest panu gmina, ale jeszcze sowicie wynagrodzi na pomoc w kampanii wpyborczej{diabelek}

Gość

14-11-2014, 22:50
#11
Off, jak dobrze, że nie ma tych rymów częstochowskichP. Olender, spokojnie, Duszak sprzeda maliny, ślimaki dostanie ładną pensję z MZK w Ostrołęce, to nie tylko odda panu te marne grosze, które winna jest panu gmina, ale jeszcze sowicie wynagrodzi na pomoc w kampanii wpyborczej{diabelek}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Chłopie,Drogi panieodpowiedz panu, czy prokuratura zawiadomiona, wszak napisał pan:"powyższy cytat uzasadnia dlaczego w obliczu zła, niesprawiedliwości, krzywdy ludzkiej, nie chcę milczeć, nie chcę stać na uboczu"więc jak, prokuratura wie? [/quote]

Gość

14-11-2014, 22:52
#12
[quote=Gość]Chłopie,Drogi panieodpowiedz panu, czy prokuratura zawiadomiona, wszak napisał pan:"powyższy cytat uzasadnia dlaczego w obliczu zła, niesprawiedliwości, krzywdy ludzkiej, nie chcę milczeć, nie chcę stać na uboczu"więc jak, prokuratura wie? [/quote]
Gość napisał(a):oby się tylko do kopert nie dorwał ten nasz zabawny listonosz

Gość

14-11-2014, 22:53
#13
oby się tylko do kopert nie dorwał ten nasz zabawny listonosz
Gość napisał(a):Wójtowi i Wielbicielom Wójta, którzy uważają się za coś lepszego od kadzidlańskich chłopów.MARKIZ............................................ .......................................................jeste ś wielkitrzykroć wielkilecz żuk wściekleta płeć nie istniejewymyśliłeś swoją płećja ciebie łukaszewski zajebięfajfusie wyleniałygenitalna dysproporcjogrezylugrafomaniepokraczny behemonciezapaliczkomarkizie powiatowy".Z tego wynika,że Wójt uważa się za arystokratę. Powiatowego, ale arystokratę.Prześladują go też ciągle jakieś żuki, kleszcze.....Pytanie do wielbicieli Wójta: jakiej płci jest ich idol?  Wymyślił jakąś płeć, ale jaką?

Gość

14-11-2014, 22:54
#14
Wójtowi i Wielbicielom Wójta, którzy uważają się za coś lepszego od kadzidlańskich chłopów.MARKIZ............................................ .......................................................jeste ś wielkitrzykroć wielkilecz żuk wściekleta płeć nie istniejewymyśliłeś swoją płećja ciebie łukaszewski zajebięfajfusie wyleniałygenitalna dysproporcjogrezylugrafomaniepokraczny behemonciezapaliczkomarkizie powiatowy".Z tego wynika,że Wójt uważa się za arystokratę. Powiatowego, ale arystokratę.Prześladują go też ciągle jakieś żuki, kleszcze.....Pytanie do wielbicieli Wójta: jakiej płci jest ich idol?  Wymyślił jakąś płeć, ale jaką?
Gość napisał(a):wójt jest facetema kandydat na wójta to facet miękka rączka

Gość

14-11-2014, 22:57
#15
wójt jest facetema kandydat na wójta to facet miękka rączka
Gość napisał(a):[quote=Gość]Pytanie do wielbicieli Wójta: jakiej płci jest ich idol? [/quote]Wójt jest chłop, heteroPytanie do wielbicieli Duszka: jakiej orientacji jest Łyku "miękka rąsia" Listonosz?

Gość

14-11-2014, 22:58
#16
[quote=Gość]Pytanie do wielbicieli Wójta: jakiej płci jest ich idol? [/quote]Wójt jest chłop, heteroPytanie do wielbicieli Duszka: jakiej orientacji jest Łyku "miękka rąsia" Listonosz?
Gość napisał(a):Wójtowi udaje się uzyskać usuwanie postów innych forumowiczów.Miejmy nadzieję,że nie będzie walczył o usunięcie własnych wierszy?

Gość

14-11-2014, 22:58
#17
Wójtowi udaje się uzyskać usuwanie postów innych forumowiczów.Miejmy nadzieję,że nie będzie walczył o usunięcie własnych wierszy?
Gość napisał(a):[quote=Gość]jakiej orientacji jest Łyku "miękka rąsia" Listonosz?[/quote]hahahaha, dobre, bardzo dobre, i jakie prawdziwe{diabelek}miękka rąsia{diabelek}{diabelek}{diabelek}

Gość

14-11-2014, 23:01
#18
[quote=Gość]jakiej orientacji jest Łyku "miękka rąsia" Listonosz?[/quote]hahahaha, dobre, bardzo dobre, i jakie prawdziwe{diabelek}miękka rąsia{diabelek}{diabelek}{diabelek}
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Pytanie do wielbicieli Wójta: jakiej płci jest ich idol? [/quote]Wójt jest chłop, heteroPytanie do wielbicieli Duszka: jakiej orientacji jest Łyku "miękka rąsia" Listonosz? [/quote]Oj, coś mi się wydaje,że to nie tak.Wójt nosi bieliznę w leluje,jakiś taki miękki w ruchach, pewnie jesteś z nim parą?Zresztą sam pisze,że jest inną płcią. Trzeba mu wierzyć na słowo.

Gość

14-11-2014, 23:02
#19
[quote=Gość][quote=Gość]Pytanie do wielbicieli Wójta: jakiej płci jest ich idol? [/quote]Wójt jest chłop, heteroPytanie do wielbicieli Duszka: jakiej orientacji jest Łyku "miękka rąsia" Listonosz? [/quote]Oj, coś mi się wydaje,że to nie tak.Wójt nosi bieliznę w leluje,jakiś taki miękki w ruchach, pewnie jesteś z nim parą?Zresztą sam pisze,że jest inną płcią. Trzeba mu wierzyć na słowo.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Chłopie,Drogi panieodpowiedz panu, czy prokuratura zawiadomiona, wszak napisał pan:"powyższy cytat uzasadnia dlaczego w obliczu zła, niesprawiedliwości, krzywdy ludzkiej, nie chcę milczeć, nie chcę stać na uboczu"więc jak, prokuratura wie? [/quote]

Gość

14-11-2014, 23:03
#20
[quote=Gość]Chłopie,Drogi panieodpowiedz panu, czy prokuratura zawiadomiona, wszak napisał pan:"powyższy cytat uzasadnia dlaczego w obliczu zła, niesprawiedliwości, krzywdy ludzkiej, nie chcę milczeć, nie chcę stać na uboczu"więc jak, prokuratura wie? [/quote]

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 15 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów