Gmina Kadzidło - to lubię

Założony przez kurp
strony: wstecz 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 dalej
Gość napisał(a):Pi.....isz to ty, bo to nie Duszak{diabelek}ale ślepota ci nie mija{diabelek} głupota zresztą też{diabelek}

Gość

05-01-2015, 15:52
#1
Pi.....isz to ty, bo to nie Duszak{diabelek}ale ślepota ci nie mija{diabelek} głupota zresztą też{diabelek}
Gość napisał(a):[quote=Gość]bo to nie Duszak[/quote]wiesz chociaż, gdzie i o jakie wpisy chodzi, chyba nie{diabelek}

Gość

05-01-2015, 20:17
#2
[quote=Gość]bo to nie Duszak[/quote]wiesz chociaż, gdzie i o jakie wpisy chodzi, chyba nie{diabelek}
Gość napisał(a):Już nie ma co wpisywać pierdoła  my żałujemy że on został wójtem ...{diabelek}

Gość

06-01-2015, 14:59
#3
Już nie ma co wpisywać pierdoła  my żałujemy że on został wójtem ...{diabelek}
Gość napisał(a):mówiłem? środkowy palec{diabelek}

Gość

06-01-2015, 16:06
#4
mówiłem? środkowy palec{diabelek}
Gość napisał(a):Szykanować to łatwa sprawa,lecz nikt nie potrafi się podpisać nazwiskiem pod tymi wszystkimi wyzwiskami.Ludzie ile w was zazdrości i złości dla innych,ciekawe jakimi wy jesteście gospodarzami na własnych podwórkach.Napiszcie co lubicie w Kadzidle a nie tylko obelgi.Może zarzuci mi ktoś  że się nie podpisałem ale ja nie obrażam nikogo.Trochę dobroci nie zaszkodzi.{tak}

Gość

06-01-2015, 18:55
#5
Szykanować to łatwa sprawa,lecz nikt nie potrafi się podpisać nazwiskiem pod tymi wszystkimi wyzwiskami.Ludzie ile w was zazdrości i złości dla innych,ciekawe jakimi wy jesteście gospodarzami na własnych podwórkach.Napiszcie co lubicie w Kadzidle a nie tylko obelgi.Może zarzuci mi ktoś  że się nie podpisałem ale ja nie obrażam nikogo.Trochę dobroci nie zaszkodzi.{tak}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Opłatek w Urzędzie Gminy co za żenada {diabelek}stado obłudnikow i hipokrytów  ale to tez sposób na dyscyplinowanie dworu{diabelek} no bo kto się odważy skrytykowac cyrk do którego go łaskawie doproszono?{diabelek}Na stronie gminnej hucpa goni hucpę a o służbie zdrowia cicho sza i już sama nie wiem czy jechać do Kadzidła osobiście sprawdzić czy czekać az pan wójt raczy oglosić czy pacjent ma szansę receptę dostać czy trumnę zamawiać.A przed wyborami przydreptał żebrząc o poparcie a taki był troskliwy,że ach {dobani} ale już po wyborach... [/quote]Przy okazji takich spotkań obłudników i hipokrytów. Wójt zaopatruje się w kanapki i ciasteczka. Same korzyści. To pewnie przed wyborami Wójt gasi te pożary w kroczu w wiadomy sposób, jak to opisuje w swoich lirykach...

Gość

07-01-2015, 20:38
#6
[quote=Gość]Opłatek w Urzędzie Gminy co za żenada {diabelek}stado obłudnikow i hipokrytów  ale to tez sposób na dyscyplinowanie dworu{diabelek} no bo kto się odważy skrytykowac cyrk do którego go łaskawie doproszono?{diabelek}Na stronie gminnej hucpa goni hucpę a o służbie zdrowia cicho sza i już sama nie wiem czy jechać do Kadzidła osobiście sprawdzić czy czekać az pan wójt raczy oglosić czy pacjent ma szansę receptę dostać czy trumnę zamawiać.A przed wyborami przydreptał żebrząc o poparcie a taki był troskliwy,że ach {dobani} ale już po wyborach... [/quote]Przy okazji takich spotkań obłudników i hipokrytów. Wójt zaopatruje się w kanapki i ciasteczka. Same korzyści. To pewnie przed wyborami Wójt gasi te pożary w kroczu w wiadomy sposób, jak to opisuje w swoich lirykach...
Gość napisał(a):ŁYKUszenka czuwa {diabelek}

Gość

07-01-2015, 21:40
#7
ŁYKUszenka czuwa {diabelek}
Gość napisał(a):A łukaszenka tryumfuje{diabelek} pocałujta w du.pe wójta

Gość

07-01-2015, 22:42
#8
A łukaszenka tryumfuje{diabelek} pocałujta w du.pe wójta
Gość napisał(a):wybierzcie jeszcz do kompletu tego zapijaczonego przygłupka na sołtysa {diabelek} to będzie ta sama ekipa dożywotnio ha ha ha  

Gość

07-01-2015, 22:44
#9
wybierzcie jeszcz do kompletu tego zapijaczonego przygłupka na sołtysa {diabelek} to będzie ta sama ekipa dożywotnio ha ha ha  
Gość napisał(a):[quote=Gość]wybierzcie jeszcz do kompletu tego zapijaczonego przygłupka na sołtysa {diabelek} to będzie ta sama ekipa dożywotnio ha ha ha  [/quote]Dożywotnio to mało. Wójt ustanowi dziedziczność stanowiska Wójta. Na pewno już się dziedzic przymierza do wójtowskiego stołka.

Gość

08-01-2015, 22:10
#10
[quote=Gość]wybierzcie jeszcz do kompletu tego zapijaczonego przygłupka na sołtysa {diabelek} to będzie ta sama ekipa dożywotnio ha ha ha  [/quote]Dożywotnio to mało. Wójt ustanowi dziedziczność stanowiska Wójta. Na pewno już się dziedzic przymierza do wójtowskiego stołka.
Gość napisał(a):a Jarosław ma jakiegoś dziedzica na stołek prezesa PiSu?

Gość

09-01-2015, 10:54
#11
a Jarosław ma jakiegoś dziedzica na stołek prezesa PiSu?
Gość napisał(a):Panie wójcie,kiepsko pan wypadł na zdjęciach z tą najładniejszą laską.Czas kupić nowszy aparat {diabelek} obciach dla kurpiów

Gość

09-01-2015, 14:27
#12
Panie wójcie,kiepsko pan wypadł na zdjęciach z tą najładniejszą laską.Czas kupić nowszy aparat {diabelek} obciach dla kurpiów
Gość napisał(a):[quote=Gość]Panie wójcie,kiepsko pan wypadł na zdjęciach z tą najładniejszą laską.Czas kupić nowszy aparat {diabelek} obciach dla kurpiów [/quote]Nie narzekajcie. Wójt niedługo zamieści swoje zdjęcia w bieliźnie w leluje.Będzie ładniejszy od samej Miss Polski. Wójt pewnie uważa, ze po ozdobnych kalesonach poznaje się Kurpia.

Gość

11-01-2015, 11:31
#13
[quote=Gość]Panie wójcie,kiepsko pan wypadł na zdjęciach z tą najładniejszą laską.Czas kupić nowszy aparat {diabelek} obciach dla kurpiów [/quote]Nie narzekajcie. Wójt niedługo zamieści swoje zdjęcia w bieliźnie w leluje.Będzie ładniejszy od samej Miss Polski. Wójt pewnie uważa, ze po ozdobnych kalesonach poznaje się Kurpia.
Gość napisał(a):to coś jest żwirem - mi to bardziej przypomina - rozwolnienie gminne https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1538592553065277&set =gm.1552845481622995&type=1

Gość

11-01-2015, 15:15
#14
to coś jest żwirem - mi to bardziej przypomina - rozwolnienie gminne https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1538592553065277&set =gm.1552845481622995&type=1
Gość napisał(a):Droga kiepska, ale konto na żydowskim dupobooku jest{diabelek}Za mojej młodości wiele dróg było piaszczystymi drogami polnymi, ale jakoś nikt nie protestował.Teraz ludziom się w dup.ach poprzewracało.Zakładam, ze dawniej droga była jeszcze gorsza. Ciekawi mnie np. jak autor zdjęcia protestował przeciwko takiemu stanowi drogi w latach 80-tych?

Gość

11-01-2015, 21:11
#15
Droga kiepska, ale konto na żydowskim dupobooku jest{diabelek}Za mojej młodości wiele dróg było piaszczystymi drogami polnymi, ale jakoś nikt nie protestował.Teraz ludziom się w dup.ach poprzewracało.Zakładam, ze dawniej droga była jeszcze gorsza. Ciekawi mnie np. jak autor zdjęcia protestował przeciwko takiemu stanowi drogi w latach 80-tych?
Gość napisał(a):[quote=Gość]Droga kiepska, ale konto na żydowskim dupobooku jest{diabelek}Za mojej młodości wiele dróg było piaszczystymi drogami polnymi, ale jakoś nikt nie protestował.Teraz ludziom się w dup.ach poprzewracało.Zakładam, ze dawniej droga była jeszcze gorsza. Ciekawi mnie np. jak autor zdjęcia protestował przeciwko takiemu stanowi drogi w latach 80-tych? [/quote]A to towarzysz tęskni za stanem wojennym.Może towarzysz wróci jeszcze do śwedniowiecza

Gość

13-01-2015, 08:50
#16
[quote=Gość]Droga kiepska, ale konto na żydowskim dupobooku jest{diabelek}Za mojej młodości wiele dróg było piaszczystymi drogami polnymi, ale jakoś nikt nie protestował.Teraz ludziom się w dup.ach poprzewracało.Zakładam, ze dawniej droga była jeszcze gorsza. Ciekawi mnie np. jak autor zdjęcia protestował przeciwko takiemu stanowi drogi w latach 80-tych? [/quote]A to towarzysz tęskni za stanem wojennym.Może towarzysz wróci jeszcze do śwedniowiecza
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ciekawi mnie np. jak autor zdjęcia protestował przeciwko takiemu stanowi drogi w latach 80-tych? [/quote]Ja też jestem zainteresowany, jak w latach osiemdziesiątych autor zdjęcia walczył o poprawę bytu swojego, swoich sąsiadów i lokalnej społeczności?

Gość

13-01-2015, 09:58
#17
[quote=Gość]Ciekawi mnie np. jak autor zdjęcia protestował przeciwko takiemu stanowi drogi w latach 80-tych? [/quote]Ja też jestem zainteresowany, jak w latach osiemdziesiątych autor zdjęcia walczył o poprawę bytu swojego, swoich sąsiadów i lokalnej społeczności?
Gość napisał(a):[quote=Gość]A to towarzysz tęskni za stanem wojennym.Może towarzysz wróci jeszcze do śwedniowiecza [/quote]Towarzysz, towarzysz. Pomyliłeś mnie z kimś, nie jestem twoim partyjnym kolegą, więc oszczędź sobie tych "towarzyszy".

Gość

13-01-2015, 10:04
#18
[quote=Gość]A to towarzysz tęskni za stanem wojennym.Może towarzysz wróci jeszcze do śwedniowiecza [/quote]Towarzysz, towarzysz. Pomyliłeś mnie z kimś, nie jestem twoim partyjnym kolegą, więc oszczędź sobie tych "towarzyszy".
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]A to towarzysz tęskni za stanem wojennym.Może towarzysz wróci jeszcze do śwedniowiecza [/quote]Towarzysz, towarzysz. Pomyliłeś mnie z kimś, nie jestem twoim partyjnym kolegą, więc oszczędź sobie tych "towarzyszy". [/quote]Patrzę że tu sami bolszewicy od fredzi śnią im się lata osiemdziesiąte a wtedy jeszcze na nocnik po drabinie wchodzili - Dharku jest teraz 2015 r i zajmij się tym a nie zakrutkimi spodeńkami - chyba że Ci chodzi nas cofnąć w stan wojenny

Gość

13-01-2015, 17:54
#19
[quote=Gość][quote=Gość]A to towarzysz tęskni za stanem wojennym.Może towarzysz wróci jeszcze do śwedniowiecza [/quote]Towarzysz, towarzysz. Pomyliłeś mnie z kimś, nie jestem twoim partyjnym kolegą, więc oszczędź sobie tych "towarzyszy". [/quote]Patrzę że tu sami bolszewicy od fredzi śnią im się lata osiemdziesiąte a wtedy jeszcze na nocnik po drabinie wchodzili - Dharku jest teraz 2015 r i zajmij się tym a nie zakrutkimi spodeńkami - chyba że Ci chodzi nas cofnąć w stan wojenny
Gość napisał(a):A tak jest z początkiem  2015 roku - XIX wiek w Gminie Kadzidło w pełnihttp://youtu.be/KtKncOHEPXI?list=UUIG6b8AuHrQ63gwKNiEG ikA

Gość

14-01-2015, 09:00
#20
A tak jest z początkiem  2015 roku - XIX wiek w Gminie Kadzidło w pełnihttp://youtu.be/KtKncOHEPXI?list=UUIG6b8AuHrQ63gwKNiEG ikA

strony: wstecz 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów