Gmina Kadzidło - to lubię

Założony przez kurp
strony: wstecz 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 dalej
Gość napisał(a):[quote=Gość]Szczena Złotoustnemu opadła że o nim zapomnieli.Miał by okazję wierszyk o fredzi machnąć [/quote]Wszystkim się przyda kilka linijek wiersza złotoustego Wójta KadzidłaTo jest bardzo charakterystyczne dla Dharusia:"UDA............................................... ..........................................................cz y płonępłonęogień wąsami z żyrafy przenoszęklaszcze magiczny salwadoreczy płonępłonęczy ogniemogniemogniem elma płonę w kroczuogniem piekła płonę w kroczuogniem ślepymogniem świętymjestem pnączemjestem kroczemjestem świętyjestem śliną która chłodzi krocze fredzi........................"Szczęśliwa ta Fredzia!!

Gość

12-12-2014, 21:30
#1
[quote=Gość]Szczena Złotoustnemu opadła że o nim zapomnieli.Miał by okazję wierszyk o fredzi machnąć [/quote]Wszystkim się przyda kilka linijek wiersza złotoustego Wójta KadzidłaTo jest bardzo charakterystyczne dla Dharusia:"UDA............................................... ..........................................................cz y płonępłonęogień wąsami z żyrafy przenoszęklaszcze magiczny salwadoreczy płonępłonęczy ogniemogniemogniem elma płonę w kroczuogniem piekła płonę w kroczuogniem ślepymogniem świętymjestem pnączemjestem kroczemjestem świętyjestem śliną która chłodzi krocze fredzi........................"Szczęśliwa ta Fredzia!!
Gość napisał(a):Czy to prawda, że Duszak jest teraz ministrantem w kościele?

Gość

12-12-2014, 22:29
#2
Czy to prawda, że Duszak jest teraz ministrantem w kościele?
Gość napisał(a):[quote=Gość]Czy to prawda, że Duszak jest teraz ministrantem w kościele? [/quote]To nieprawda. Ale prawdą jest, co wynika z wiersza UDA,że Łukaszewski jest ministrantem u Fredzi i  cały czas płonie w kroczu,

Gość

13-12-2014, 06:39
#3
[quote=Gość]Czy to prawda, że Duszak jest teraz ministrantem w kościele? [/quote]To nieprawda. Ale prawdą jest, co wynika z wiersza UDA,że Łukaszewski jest ministrantem u Fredzi i  cały czas płonie w kroczu,
Gość napisał(a):Wreszcie Wójt wprowadza w życie program rodzin wielodzietnych.Pierwszym ruchem jest wywalenie dwóch rodzin z Wachu na bruk.Wójcie - gdzie socjalki - co świetliczka się zamarzyła czy kinko dla fredzi

Gość

16-12-2014, 18:11
#4
Wreszcie Wójt wprowadza w życie program rodzin wielodzietnych.Pierwszym ruchem jest wywalenie dwóch rodzin z Wachu na bruk.Wójcie - gdzie socjalki - co świetliczka się zamarzyła czy kinko dla fredzi
Gość napisał(a):witam, niestety Pańskie insynuacje przekraczają granice absurdu. albo Pan wyjaśni ten zarzut do jutrzejszego dnia,  albo będę zmuszony zawiadomić policję o znieważenie mojej osoby.  pański wpis jest kłamliwy,  zaś Pańskie metody stosowane wobec mojej osoby niedopuszczalne.  Dariusz Łukszewski - wójt gminy Kadzidło.  

Gość

16-12-2014, 21:54
#5
witam, niestety Pańskie insynuacje przekraczają granice absurdu. albo Pan wyjaśni ten zarzut do jutrzejszego dnia,  albo będę zmuszony zawiadomić policję o znieważenie mojej osoby.  pański wpis jest kłamliwy,  zaś Pańskie metody stosowane wobec mojej osoby niedopuszczalne.  Dariusz Łukszewski - wójt gminy Kadzidło.  
Gość napisał(a):prawdopodobnie amerykanie nagrywają rozmowy telefoniczne?

Gość

17-12-2014, 17:10
#6
prawdopodobnie amerykanie nagrywają rozmowy telefoniczne?
Gość napisał(a):jak miło ze wójt śledzi{diabelek}od razu czyje sie raźniej

Gość

18-12-2014, 09:43
#7
jak miło ze wójt śledzi{diabelek}od razu czyje sie raźniej
Gość napisał(a):a gdzie się podzieją rodziny z  domów nauczyciela - w tym ala kinku - no słucham wójcie

Gość

18-12-2014, 21:06
#8
a gdzie się podzieją rodziny z  domów nauczyciela - w tym ala kinku - no słucham wójcie
Gość napisał(a):Witam, nie ma problemu rodzin z wachowskiego domu "nauczyciela". Nigdy nie było. Proszę napisać na czym polega Pański problem, z radością odpowiem. Dariusz Łukaszewski.

Gość

19-12-2014, 21:22
#9
Witam, nie ma problemu rodzin z wachowskiego domu "nauczyciela". Nigdy nie było. Proszę napisać na czym polega Pański problem, z radością odpowiem. Dariusz Łukaszewski.
Gość napisał(a):jak miło że wójt śledzi{diabelek} i czuwa  nad nami na wszystkich forach{diabelek} możemy spać spokojnie{diabelek}

Gość

19-12-2014, 22:12
#10
jak miło że wójt śledzi{diabelek} i czuwa  nad nami na wszystkich forach{diabelek} możemy spać spokojnie{diabelek}
Gość napisał(a):[quote=Gość]jak miło że wójt śledzi{diabelek} i czuwa  nad nami na wszystkich forach{diabelek} możemy spać spokojnie{diabelek} [/quote]Tyle razy zapewniał, że się Forum zupełnie nie interesuje.A żeby coś napisał ! Nigdy w życiu!Taka sama prawda jak inne oświadczenia Wójta. Bajki i kłamstwa.Czuwa cały czas, bo płonie w kroczu i jeszcze gasi pożar u Fredzi.Ma roboty po pachy!

Gość

19-12-2014, 23:14
#11
[quote=Gość]jak miło że wójt śledzi{diabelek} i czuwa  nad nami na wszystkich forach{diabelek} możemy spać spokojnie{diabelek} [/quote]Tyle razy zapewniał, że się Forum zupełnie nie interesuje.A żeby coś napisał ! Nigdy w życiu!Taka sama prawda jak inne oświadczenia Wójta. Bajki i kłamstwa.Czuwa cały czas, bo płonie w kroczu i jeszcze gasi pożar u Fredzi.Ma roboty po pachy!
Gość napisał(a):Panie Wójcie, co roku wysyła pan życzenia świąteczne do co bardziej znaczących osób.Chciałabym wiedzieć z jakiego funduszu są finansowane te w gruncie rzeczy banalne karty świąteczne, jaki to jest koszt dla zadłużonej gminy? Czy nie czas przejść na bardziej nowoczesny sposób tzn.przez internet? Kartki i tak trafiaja do kosza. Co się zaś tyczy treści, to brzmią dość obłudnie w pana ustach.Wiem, że pan odwiedza to forum więc liczę na odpowiedź. Marysia.

Gość

20-12-2014, 17:02
#12
Panie Wójcie, co roku wysyła pan życzenia świąteczne do co bardziej znaczących osób.Chciałabym wiedzieć z jakiego funduszu są finansowane te w gruncie rzeczy banalne karty świąteczne, jaki to jest koszt dla zadłużonej gminy? Czy nie czas przejść na bardziej nowoczesny sposób tzn.przez internet? Kartki i tak trafiaja do kosza. Co się zaś tyczy treści, to brzmią dość obłudnie w pana ustach.Wiem, że pan odwiedza to forum więc liczę na odpowiedź. Marysia.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Witam, nie ma problemu rodzin z wachowskiego domu "nauczyciela". Nigdy nie było. Proszę napisać na czym polega Pański problem, z radością odpowiem. Dariusz Łukaszewski. [/quote]Sroki mówią że Wielki Pan z Kadzidła sobie chce służbówkę tu zrobić, bo nie wypada mu mieszkać w szopce za 60 tys. (sam tak wycenił), a przy okazji miał by na oku niesfornych Wachowiaków i po Nowym Roku, objął by Urząd Sołtysa.{diabelek}

Gość

20-12-2014, 18:37
#13
[quote=Gość]Witam, nie ma problemu rodzin z wachowskiego domu "nauczyciela". Nigdy nie było. Proszę napisać na czym polega Pański problem, z radością odpowiem. Dariusz Łukaszewski. [/quote]Sroki mówią że Wielki Pan z Kadzidła sobie chce służbówkę tu zrobić, bo nie wypada mu mieszkać w szopce za 60 tys. (sam tak wycenił), a przy okazji miał by na oku niesfornych Wachowiaków i po Nowym Roku, objął by Urząd Sołtysa.{diabelek}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Panie Wójcie, co roku wysyła pan życzenia świąteczne do co bardziej znaczących osób.Chciałabym wiedzieć z jakiego funduszu są finansowane te w gruncie rzeczy banalne karty świąteczne, jaki to jest koszt dla zadłużonej gminy? Czy nie czas przejść na bardziej nowoczesny sposób tzn.przez internet? Kartki i tak trafiaja do kosza. Co się zaś tyczy treści, to brzmią dość obłudnie w pana ustach.Wiem, że pan odwiedza to forum więc liczę na odpowiedź. Marysia. [/quote]Co pierdnięcie jest wysyłanie karteczek-zaproszeń Tą manię trzeba liczyć w ciągu roku w grubych tysiącach, a i tak przychodzi na nie 10-20 przydupców, reszta wydać olewa owe lanse.

Gość

20-12-2014, 20:10
#14
[quote=Gość]Panie Wójcie, co roku wysyła pan życzenia świąteczne do co bardziej znaczących osób.Chciałabym wiedzieć z jakiego funduszu są finansowane te w gruncie rzeczy banalne karty świąteczne, jaki to jest koszt dla zadłużonej gminy? Czy nie czas przejść na bardziej nowoczesny sposób tzn.przez internet? Kartki i tak trafiaja do kosza. Co się zaś tyczy treści, to brzmią dość obłudnie w pana ustach.Wiem, że pan odwiedza to forum więc liczę na odpowiedź. Marysia. [/quote]Co pierdnięcie jest wysyłanie karteczek-zaproszeń Tą manię trzeba liczyć w ciągu roku w grubych tysiącach, a i tak przychodzi na nie 10-20 przydupców, reszta wydać olewa owe lanse.
Gość napisał(a):Pół roku temu Wójt Gminy Kadzidło ogłosił że w ramach programu dużych rodzin, będzie obniżka za śmieci (największe koszty w powiecie) i dzieci z rodzin wielodzietnych będą miały wycieczki szkolne finansowane przez gminę. I co wielka propaganda przedwyborcza, i co wielki KŁAM - nichttp://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Karta-Duzej-Rodzin y-…

Gość

22-12-2014, 18:55
#15
Pół roku temu Wójt Gminy Kadzidło ogłosił że w ramach programu dużych rodzin, będzie obniżka za śmieci (największe koszty w powiecie) i dzieci z rodzin wielodzietnych będą miały wycieczki szkolne finansowane przez gminę. I co wielka propaganda przedwyborcza, i co wielki KŁAM - nichttp://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Karta-Duzej-Rodzin y-…
Gość napisał(a):Jeśli jest obiecujący lans, to koszty się nie liczą. To nie są koszty Wójta, tylko Gminy. Wójt jest wyłącznie beneficjentem.Wysyłanie corocznie setek czy tysięcy obłudnych kartek świątecznych, jest marnotrawstwem pieniędzy podatnika. Wójt już się do tego przyzwyczaił. Żyje na koszt podatnika, lansuje się na koszt podatnika.

Gość

22-12-2014, 20:55
#16
Jeśli jest obiecujący lans, to koszty się nie liczą. To nie są koszty Wójta, tylko Gminy. Wójt jest wyłącznie beneficjentem.Wysyłanie corocznie setek czy tysięcy obłudnych kartek świątecznych, jest marnotrawstwem pieniędzy podatnika. Wójt już się do tego przyzwyczaił. Żyje na koszt podatnika, lansuje się na koszt podatnika.
Gość napisał(a):Ja te badziewne kartki wrzucam do kosza bez czytania.Śmierdzą obłudą...

Gość

23-12-2014, 16:58
#17
Ja te badziewne kartki wrzucam do kosza bez czytania.Śmierdzą obłudą...
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ja te badziewne kartki wrzucam do kosza bez czytania.Śmierdzą obłudą... [/quote]To zapach Wójta.

Gość

23-12-2014, 20:17
#18
[quote=Gość]Ja te badziewne kartki wrzucam do kosza bez czytania.Śmierdzą obłudą... [/quote]To zapach Wójta.
Gość napisał(a):Opłatek w Urzędzie Gminy co za żenada {diabelek}stado obłudnikow i hipokrytów  ale to tez sposób na dyscyplinowanie dworu{diabelek} no bo kto się odważy skrytykowac cyrk do którego go łaskawie doproszono?{diabelek}Na stronie gminnej hucpa goni hucpę a o służbie zdrowia cicho sza i już sama nie wiem czy jechać do Kadzidła osobiście sprawdzić czy czekać az pan wójt raczy oglosić czy pacjent ma szansę receptę dostać czy trumnę zamawiać.A przed wyborami przydreptał żebrząc o poparcie a taki był troskliwy,że ach {dobani} ale już po wyborach...

Gość

05-01-2015, 11:04
#19
Opłatek w Urzędzie Gminy co za żenada {diabelek}stado obłudnikow i hipokrytów  ale to tez sposób na dyscyplinowanie dworu{diabelek} no bo kto się odważy skrytykowac cyrk do którego go łaskawie doproszono?{diabelek}Na stronie gminnej hucpa goni hucpę a o służbie zdrowia cicho sza i już sama nie wiem czy jechać do Kadzidła osobiście sprawdzić czy czekać az pan wójt raczy oglosić czy pacjent ma szansę receptę dostać czy trumnę zamawiać.A przed wyborami przydreptał żebrząc o poparcie a taki był troskliwy,że ach {dobani} ale już po wyborach...
Gość napisał(a):Widać, że tym razem Duszak się nie opier.dala.W internecie już rozpoczął kamapnię wyborczą 2018{diabelek}

Gość

05-01-2015, 15:09
#20
Widać, że tym razem Duszak się nie opier.dala.W internecie już rozpoczął kamapnię wyborczą 2018{diabelek}

strony: wstecz 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów