Gmina Kadzidło - to lubię

Założony przez kurp
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 15 dalej
Gość napisał(a):no tak, {diabelek}de.bili i nieuków co byki sadzą w swych infantych wierszykach {jezyk}Jazda na korepetycje do wójta{diabelek}on to może{jezyk}ho hoczytałem parę wierszy{zdziwko}talent pierwsza klasa{diabelek}

Gość

19-11-2014, 20:15
#1
no tak, {diabelek}de.bili i nieuków co byki sadzą w swych infantych wierszykach {jezyk}Jazda na korepetycje do wójta{diabelek}on to może{jezyk}ho hoczytałem parę wierszy{zdziwko}talent pierwsza klasa{diabelek}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Krzysiu dlaczego nazywasz Autora automobilem -zapytał Miś.DEMOBILEM burknoł Krzyś ,bo  nie służy nikomu a z nas się śmieje.To dobrze że się śmieje -prawda ,pytał Miś.NIE to NIEDOBRZE bo jak się śmieje jeden to wkrótce inni też się będą śmiać wyjaśnił Krzyś  [/quote]Hahahaha.Bardzo dobre.Z niecierpliwością czekam na kolejne "odcinki".

Gość

19-11-2014, 20:20
#2
[quote=Gość]Krzysiu dlaczego nazywasz Autora automobilem -zapytał Miś.DEMOBILEM burknoł Krzyś ,bo  nie służy nikomu a z nas się śmieje.To dobrze że się śmieje -prawda ,pytał Miś.NIE to NIEDOBRZE bo jak się śmieje jeden to wkrótce inni też się będą śmiać wyjaśnił Krzyś  [/quote]Hahahaha.Bardzo dobre.Z niecierpliwością czekam na kolejne "odcinki".
Gość napisał(a):Krzysiu dlaczego Pan nazywa NAS nieukami ,ty chodziłeś do akademika w Pułtusku ,a ja mam szkołę przeżucia -powiedział Miś .W jakim tam Pułtusku w CAŁYMTUSKU stwierdził poirytowany Krzyś

Gość

19-11-2014, 20:38
#3
Krzysiu dlaczego Pan nazywa NAS nieukami ,ty chodziłeś do akademika w Pułtusku ,a ja mam szkołę przeżucia -powiedział Miś .W jakim tam Pułtusku w CAŁYMTUSKU stwierdził poirytowany Krzyś
Gość napisał(a):ja się zastanawiam czy kandydat na prezydenta miasta Ostrołęka Janusz Kotowski wie że Duszak kandydowanie na trzecią kadencje nazywa patologiąże Kotowski w ten sposób buduje sitwe????????czy starosta ostrołęcki Kubeł wie że cichym marzeniem Duszaka jest pozbawienie go tej funkcji ?????????

Gość

19-11-2014, 22:57
#4
ja się zastanawiam czy kandydat na prezydenta miasta Ostrołęka Janusz Kotowski wie że Duszak kandydowanie na trzecią kadencje nazywa patologiąże Kotowski w ten sposób buduje sitwe????????czy starosta ostrołęcki Kubeł wie że cichym marzeniem Duszaka jest pozbawienie go tej funkcji ?????????
Gość napisał(a):[quote=Gość]ja się zastanawiam czy kandydat na prezydenta miasta Ostrołęka Janusz Kotowski wie że Duszak kandydowanie na trzecią kadencje nazywa patologiąże Kotowski w ten sposób buduje sitwe????????[/quote]Jeżeli ludzie mu jeszcze nie donieśli, to na pewno doniosą.Prędzej czy później Kotowski się dowie.

Gość

20-11-2014, 08:40
#5
[quote=Gość]ja się zastanawiam czy kandydat na prezydenta miasta Ostrołęka Janusz Kotowski wie że Duszak kandydowanie na trzecią kadencje nazywa patologiąże Kotowski w ten sposób buduje sitwe????????[/quote]Jeżeli ludzie mu jeszcze nie donieśli, to na pewno doniosą.Prędzej czy później Kotowski się dowie.
Gość napisał(a):a kiedy będzie odcinek "Krzyś idzie na pocztę"?{diabelek}

Gość

20-11-2014, 09:17
#6
a kiedy będzie odcinek "Krzyś idzie na pocztę"?{diabelek}
Gość napisał(a):chcemy odcinek o poczcie {usmiech}prosimy szanownego autora o napisanieuśmiecham się jak wyobrażam sobie kolejne tytuły

Gość

20-11-2014, 11:04
#7
chcemy odcinek o poczcie {usmiech}prosimy szanownego autora o napisanieuśmiecham się jak wyobrażam sobie kolejne tytuły
Gość napisał(a):No to rzucajmy kolejne propozycje{diabelek}może "Krzyś na płocie powieszony"albo "Krzyś i Miś gonią ślimaki"lub "Miś i pyszny miodek Krzysia"?

Gość

20-11-2014, 11:15
#8
No to rzucajmy kolejne propozycje{diabelek}może "Krzyś na płocie powieszony"albo "Krzyś i Miś gonią ślimaki"lub "Miś i pyszny miodek Krzysia"?
Gość napisał(a):Emocje opadły to może co o z wieszcza - kleszcza?{jezyk}miszczostwo świata{diabelek}naprawdę!

Gość

20-11-2014, 12:39
#9
Emocje opadły to może co o z wieszcza - kleszcza?{jezyk}miszczostwo świata{diabelek}naprawdę!
Gość napisał(a):"Krzyś i Miś biorą dopłaty" ?"Krzyś, Miś i miodek z MZK" ?

Gość

20-11-2014, 13:33
#10
"Krzyś i Miś biorą dopłaty" ?"Krzyś, Miś i miodek z MZK" ?
Gość napisał(a):[quote=Gość]"Krzyś i Miś biorą dopłaty" ? [/quote]to może być dobre{usmiech}

Gość

20-11-2014, 13:50
#11
[quote=Gość]"Krzyś i Miś biorą dopłaty" ? [/quote]to może być dobre{usmiech}
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Sady sądami, nie zapominajmy o poezji:Coś dla wielbicieli Wójta Łukaszewskiego.  "KLESZCZbył moim przeznaczeniempojawił się naglebez uprzedzenianieludzko precyzyjnyodnajdując szybko idealne miejsceźródło trwałej ekstazywyjdź rozkazałem wżerał się jednak coraz bardziej zostawałem tylko z nimtłustymżarłocznym zjadaczem jąderkleszczem nad kleszczami"Dariusz Łukaszewski- Wydawnictwo Pracownia [/quote]Piękna poezja. Rodziła się w bólach. Trzeba współczuć autorowi. [/quote]Poczytajmy piękną poezję Dhariusza. Warto się wczuć w cierpienia człowieka tracącego rodzinne klejnoty w wyniku działania niegodziwego kleszcza.Nie trzeba się dziwić potem, ani śmiać, że Dharuś ma taki cienki głosik. Trzeba współczuć.

Gość

20-11-2014, 15:46
#12
[quote=Gość][quote=Gość]Sady sądami, nie zapominajmy o poezji:Coś dla wielbicieli Wójta Łukaszewskiego.  "KLESZCZbył moim przeznaczeniempojawił się naglebez uprzedzenianieludzko precyzyjnyodnajdując szybko idealne miejsceźródło trwałej ekstazywyjdź rozkazałem wżerał się jednak coraz bardziej zostawałem tylko z nimtłustymżarłocznym zjadaczem jąderkleszczem nad kleszczami"Dariusz Łukaszewski- Wydawnictwo Pracownia [/quote]Piękna poezja. Rodziła się w bólach. Trzeba współczuć autorowi. [/quote]Poczytajmy piękną poezję Dhariusza. Warto się wczuć w cierpienia człowieka tracącego rodzinne klejnoty w wyniku działania niegodziwego kleszcza.Nie trzeba się dziwić potem, ani śmiać, że Dharuś ma taki cienki głosik. Trzeba współczuć.
Gość napisał(a):Krzysiu czy kiedyś no powiedzmy za trylion lat jak ty będziesz już wujkiem ,to czy ja będę ciotką zapytał Miś .Nie JA BĘDĘ   i WUJKIEM i CIOTKĄ odpowiedział KRZYŚ

Gość

20-11-2014, 16:12
#13
Krzysiu czy kiedyś no powiedzmy za trylion lat jak ty będziesz już wujkiem ,to czy ja będę ciotką zapytał Miś .Nie JA BĘDĘ   i WUJKIEM i CIOTKĄ odpowiedział KRZYŚ
Gość napisał(a):http://www.youtu.be/PgfCKPuk70Y  

Gość

20-11-2014, 18:53
#14
http://www.youtu.be/PgfCKPuk70Y  
Gość napisał(a):Autor Kubusia Puchatka,jak mówiono dziś w Panoramie zardzewiałą brzytwą amputował sobie jądra{diabelek}czy stąd takie zainteresowanie tematem?{diabelek}jakiś problem? [quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]Sady sądami, nie zapominajmy o poezji:Coś dla wielbicieli Wójta Łukaszewskiego.  "KLESZCZbył moim przeznaczeniempojawił się naglebez uprzedzenianieludzko precyzyjnyodnajdując szybko idealne miejsceźródło trwałej ekstazywyjdź rozkazałem wżerał się jednak coraz bardziej zostawałem tylko z nimtłustymżarłocznym zjadaczem jąderkleszczem nad kleszczami"Dariusz Łukaszewski- Wydawnictwo Pracownia [/quote]Piękna poezja. Rodziła się w bólach. Trzeba współczuć autorowi. [/quote]Poczytajmy piękną poezję Dhariusza. Warto się wczuć w cierpienia człowieka tracącego rodzinne klejnoty w wyniku działania niegodziwego kleszcza.Nie trzeba się dziwić potem, ani śmiać, że Dharuś ma taki cienki głosik. Trzeba współczuć. [/quote]

Gość

20-11-2014, 22:45
#15
Autor Kubusia Puchatka,jak mówiono dziś w Panoramie zardzewiałą brzytwą amputował sobie jądra{diabelek}czy stąd takie zainteresowanie tematem?{diabelek}jakiś problem? [quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]Sady sądami, nie zapominajmy o poezji:Coś dla wielbicieli Wójta Łukaszewskiego.  "KLESZCZbył moim przeznaczeniempojawił się naglebez uprzedzenianieludzko precyzyjnyodnajdując szybko idealne miejsceźródło trwałej ekstazywyjdź rozkazałem wżerał się jednak coraz bardziej zostawałem tylko z nimtłustymżarłocznym zjadaczem jąderkleszczem nad kleszczami"Dariusz Łukaszewski- Wydawnictwo Pracownia [/quote]Piękna poezja. Rodziła się w bólach. Trzeba współczuć autorowi. [/quote]Poczytajmy piękną poezję Dhariusza. Warto się wczuć w cierpienia człowieka tracącego rodzinne klejnoty w wyniku działania niegodziwego kleszcza.Nie trzeba się dziwić potem, ani śmiać, że Dharuś ma taki cienki głosik. Trzeba współczuć. [/quote]
Gość napisał(a):Oo, to masz jakieś nieznane informacje.Na wikipedii nic o tym nie jest napisane, żeby Alan Alexander Milne amputował sobie cokolwiek.Zaloguj się do wikipedii i zamieść tam te swoje rewelacje.

Gość

21-11-2014, 09:24
#16
Oo, to masz jakieś nieznane informacje.Na wikipedii nic o tym nie jest napisane, żeby Alan Alexander Milne amputował sobie cokolwiek.Zaloguj się do wikipedii i zamieść tam te swoje rewelacje.
Gość napisał(a):wikipedia jest dla takich de.bili jak ty co POtrafią tylkopierwszą stronę przesylabizować{dobani}tępy misiu

Gość

21-11-2014, 12:29
#17
wikipedia jest dla takich de.bili jak ty co POtrafią tylkopierwszą stronę przesylabizować{dobani}tępy misiu
Gość napisał(a):do tego należy uściślić, że de.bile to wszyscy, którzy nie są członkami, albo przynajmniej zwolennikami Prawa i Sprawiedliwości{diabelek}

Gość

21-11-2014, 12:40
#18
do tego należy uściślić, że de.bile to wszyscy, którzy nie są członkami, albo przynajmniej zwolennikami Prawa i Sprawiedliwości{diabelek}
Gość napisał(a):I tu się mylisz ciołku {diabelek}to lemingi

Gość

21-11-2014, 14:41
#19
I tu się mylisz ciołku {diabelek}to lemingi
Gość napisał(a):Krzysiu Krzysiu po co tak się szarpiesz po co się miotasz wszystkich dookoła obrażasz i wyzywasz brzydko brzydko

Gość

21-11-2014, 16:11
#20
Krzysiu Krzysiu po co tak się szarpiesz po co się miotasz wszystkich dookoła obrażasz i wyzywasz brzydko brzydko

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 15 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów