Gmina Kadzidło - to lubię

Założony przez kurp
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 15 dalej
Gość napisał(a):nie{diabelek}przyjmą DŁ-UG-a do PO {diabelek}Też żyją na kredyt, doją budżet  i kręcą lody,ku.wa  

Gość

17-11-2014, 21:13
#1
nie{diabelek}przyjmą DŁ-UG-a do PO {diabelek}Też żyją na kredyt, doją budżet  i kręcą lody,ku.wa  
Gość napisał(a):i opluwają PiS to taka cecha plemienna tych troglodytów{diabelek}

Gość

17-11-2014, 21:14
#2
i opluwają PiS to taka cecha plemienna tych troglodytów{diabelek}
Gość napisał(a):Wezwą Krzysia na dywanik i powiedzą:- Krzysiu idź w PISdua Krzyś na to:- no przecież jestem{diabelek}

Gość

17-11-2014, 21:19
#3
Wezwą Krzysia na dywanik i powiedzą:- Krzysiu idź w PISdua Krzyś na to:- no przecież jestem{diabelek}
Gość napisał(a):spokojna wasza rozczochranajak już gmina będzie maksymalnie zadłużona, to wtedy wybierzemy Duszaka na jedną kadencję, oddłuży gminę i bedzie mógł odejść{diabelek}ale na razie nie ma jeszcze takiej potrzeby żeby na wójta powoływać takiego światowego eksperta od oddłużania{diabelek}

Gość

17-11-2014, 21:22
#4
spokojna wasza rozczochranajak już gmina będzie maksymalnie zadłużona, to wtedy wybierzemy Duszaka na jedną kadencję, oddłuży gminę i bedzie mógł odejść{diabelek}ale na razie nie ma jeszcze takiej potrzeby żeby na wójta powoływać takiego światowego eksperta od oddłużania{diabelek}
Gość napisał(a):Przybył sam Prezes ,a tu kicha .To przez Hofmana podał Krzysiowi rękę i zaraził go KOROZJĄ cz jakoś tak .Taki był piękny amerykański SZKODA

Gość

17-11-2014, 21:31
#5
Przybył sam Prezes ,a tu kicha .To przez Hofmana podał Krzysiowi rękę i zaraził go KOROZJĄ cz jakoś tak .Taki był piękny amerykański SZKODA
Gość napisał(a):To jak?Panie wójcie będzie podwyżka pensji w kolejnej kdencji?

Gość

17-11-2014, 21:39
#6
To jak?Panie wójcie będzie podwyżka pensji w kolejnej kdencji?
Gość napisał(a):[quote=Gość]Przybył sam Prezes ,a tu kicha .To przez Hofmana podał Krzysiowi rękę i zaraził go KOROZJĄ cz jakoś tak .Taki był piękny amerykański SZKODA [/quote]A to Hofman też był w Kadzidle?Ciekawe jak delegację rozliczył?{diabelek}

Gość

17-11-2014, 21:43
#7
[quote=Gość]Przybył sam Prezes ,a tu kicha .To przez Hofmana podał Krzysiowi rękę i zaraził go KOROZJĄ cz jakoś tak .Taki był piękny amerykański SZKODA [/quote]A to Hofman też był w Kadzidle?Ciekawe jak delegację rozliczył?{diabelek}
Gość napisał(a):A co będzie z psami w Kadzidle ? Zima idzie panie wójcie!

Gość

17-11-2014, 21:44
#8
A co będzie z psami w Kadzidle ? Zima idzie panie wójcie!
Gość napisał(a):Oj coś mi się wydaje że się zagotuje w Pisie, Czartoryski się zagotuje a Kotowski dołoży jeszcze jak się dowie że Duszak nazywał patologią jego ponowne kandydowanie. A to że się dowie to pewne. Już się dowiedział. Teraz się tylko uśmiechnął pod nosem ale kopnie go w du.pe bardzo mocno aż stołek z MZK spadnie.Dla Duszaka to był sprawdzian którego nie zdał. Przegrał na maxa i teraz Czartoryski będzie miał pretekst żeby powiedzieć BAJ KRZYSIU SŁABY JESTEŚ.

Gość

17-11-2014, 21:47
#9
Oj coś mi się wydaje że się zagotuje w Pisie, Czartoryski się zagotuje a Kotowski dołoży jeszcze jak się dowie że Duszak nazywał patologią jego ponowne kandydowanie. A to że się dowie to pewne. Już się dowiedział. Teraz się tylko uśmiechnął pod nosem ale kopnie go w du.pe bardzo mocno aż stołek z MZK spadnie.Dla Duszaka to był sprawdzian którego nie zdał. Przegrał na maxa i teraz Czartoryski będzie miał pretekst żeby powiedzieć BAJ KRZYSIU SŁABY JESTEŚ.
Gość napisał(a):Może ŁYKUszenka zacznie pomagać Kotowskiemu przed drugą turą?{diabelek}To dopiero byłyby jaja{diabelek}

Gość

17-11-2014, 21:54
#10
Może ŁYKUszenka zacznie pomagać Kotowskiemu przed drugą turą?{diabelek}To dopiero byłyby jaja{diabelek}
Gość napisał(a):[quote=Gość]A co będzie z psami w Kadzidle ? Zima idzie panie wójcie! [/quote]A co będzie z PISAMI w Kadzidle ? Zima idzie panie wójcie, malin nie ma, ślimaki się pokończyły {chytry}

Gość

17-11-2014, 22:01
#11
[quote=Gość]A co będzie z psami w Kadzidle ? Zima idzie panie wójcie! [/quote]A co będzie z PISAMI w Kadzidle ? Zima idzie panie wójcie, malin nie ma, ślimaki się pokończyły {chytry}
Gość napisał(a):Łyku pogrążył się w tych wyborach. Kariera polityczna skończona?

Gość

17-11-2014, 22:07
#12
Łyku pogrążył się w tych wyborach. Kariera polityczna skończona?
Gość napisał(a):{diabelek} i co?

Gość

17-11-2014, 22:12
#13
{diabelek} i co?
Gość napisał(a):[quote=Gość]Oj coś mi się wydaje że się zagotuje w Pisie, Czartoryski się zagotuje a Kotowski dołoży jeszcze jak się dowie że Duszak nazywał patologią jego ponowne kandydowanie. A to że się dowie to pewne. Już się dowiedział. Teraz się tylko uśmiechnął pod nosem ale kopnie go w du.pe bardzo mocno aż stołek z MZK spadnie.Dla Duszaka to był sprawdzian którego nie zdał. Przegrał na maxa i teraz Czartoryski będzie miał pretekst żeby powiedzieć BAJ KRZYSIU SŁABY JESTEŚ. Głupi jesteś kmiotku{diabelek}o patologi to ja mówiłem nie Duszak{diabelek}mnie wolno,jemu nie bo łukaszenka by to wykorzystałA o PiS się nie martw,potrafi przegrywać z honorem.Droga do zwycięstwa usłana jest ofiarami,krwią m.in Marka Rosiaka zamordowanego bestialsko przez członka PO.Nie wiem jakie plany ma Duszak ale życzę mu sukcesów  i dziękuję że podjął nierówna walkę.Przegrał ale nie uległ.A ty zawsze będziesz niewolnikiem,kmiotku

Gość

17-11-2014, 23:57
#14
[quote=Gość]Oj coś mi się wydaje że się zagotuje w Pisie, Czartoryski się zagotuje a Kotowski dołoży jeszcze jak się dowie że Duszak nazywał patologią jego ponowne kandydowanie. A to że się dowie to pewne. Już się dowiedział. Teraz się tylko uśmiechnął pod nosem ale kopnie go w du.pe bardzo mocno aż stołek z MZK spadnie.Dla Duszaka to był sprawdzian którego nie zdał. Przegrał na maxa i teraz Czartoryski będzie miał pretekst żeby powiedzieć BAJ KRZYSIU SŁABY JESTEŚ. Głupi jesteś kmiotku{diabelek}o patologi to ja mówiłem nie Duszak{diabelek}mnie wolno,jemu nie bo łukaszenka by to wykorzystałA o PiS się nie martw,potrafi przegrywać z honorem.Droga do zwycięstwa usłana jest ofiarami,krwią m.in Marka Rosiaka zamordowanego bestialsko przez członka PO.Nie wiem jakie plany ma Duszak ale życzę mu sukcesów  i dziękuję że podjął nierówna walkę.Przegrał ale nie uległ.A ty zawsze będziesz niewolnikiem,kmiotku
Gość napisał(a):Najbardziej skandaliczne wybory w III RP? Takich rzeczy nie widziano nawet w PRL…Totalna kompromitacja leśnych dziadków z PKW{diabelek}Tylko na zielonej wyspie było wszystko w najwyższym POrządku.Jak było do przewidzenia wygrał wierszokleta

Gość

18-11-2014, 00:11
#15
Najbardziej skandaliczne wybory w III RP? Takich rzeczy nie widziano nawet w PRL…Totalna kompromitacja leśnych dziadków z PKW{diabelek}Tylko na zielonej wyspie było wszystko w najwyższym POrządku.Jak było do przewidzenia wygrał wierszokleta
Gość napisał(a):Kompromitacja lesnych dziadów z PKW.Państwo istnieje teoretycznie ? (to z taśm...)"Liczba absurdów w tych wyborach przekroczyła już dawno poziom spotykany  w filmach Barei. I końca nie widać. Ale w przeciwieństwie do filmów tego znakomitego reżysera, to, co obserwujemy od niedzieli wcale nie jest zabawne. Bo kogo z Polaków może cieszyć widok rozsypującego się naszego państwa?"POza oczywiście zieloną wyspą na Kurpiach gdzie dzięki staraniom wspaniałego wójta wszystko jest w najwyższym POrządku{diabelek}kuź.wa a ludzie są szczęśliwi,że zadłużone państwo bankrutuje.Gmina Kadzidło ma się ostać...

Gość

18-11-2014, 10:28
#16
Kompromitacja lesnych dziadów z PKW.Państwo istnieje teoretycznie ? (to z taśm...)"Liczba absurdów w tych wyborach przekroczyła już dawno poziom spotykany  w filmach Barei. I końca nie widać. Ale w przeciwieństwie do filmów tego znakomitego reżysera, to, co obserwujemy od niedzieli wcale nie jest zabawne. Bo kogo z Polaków może cieszyć widok rozsypującego się naszego państwa?"POza oczywiście zieloną wyspą na Kurpiach gdzie dzięki staraniom wspaniałego wójta wszystko jest w najwyższym POrządku{diabelek}kuź.wa a ludzie są szczęśliwi,że zadłużone państwo bankrutuje.Gmina Kadzidło ma się ostać...
Gość napisał(a):Duszak wypie.rdalaj z Prawa i Sprawiedliwości,przynosisz wstyd tej partii, zakało.

Gość

18-11-2014, 10:57
#17
Duszak wypie.rdalaj z Prawa i Sprawiedliwości,przynosisz wstyd tej partii, zakało.
Gość napisał(a):spokojnie {diabelek}PiS da sobie radę bez twojej troski de.bilu{diabelek}wygrałeś to sp....do PO{diabelek}przeciez to partia sukcesu{diabelek}w zadłuzaniu kraju{diabelek}a ostatni urządiła nam cyrk z ruskimi serwerami

Gość

18-11-2014, 11:15
#18
spokojnie {diabelek}PiS da sobie radę bez twojej troski de.bilu{diabelek}wygrałeś to sp....do PO{diabelek}przeciez to partia sukcesu{diabelek}w zadłuzaniu kraju{diabelek}a ostatni urządiła nam cyrk z ruskimi serwerami
Gość napisał(a):Duszak musi odejść. Duszak ciągnie wyniki PiSu w dół.Czartoryski i Kotowski nie wybaczą.

Gość

18-11-2014, 12:00
#19
Duszak musi odejść. Duszak ciągnie wyniki PiSu w dół.Czartoryski i Kotowski nie wybaczą.
Gość napisał(a):a co cię tak PiS interesuje?Przeciez takich de.bili jak ty nie przyjmują{diabelek}To zdrowe patriotyczne środowisko

Gość

18-11-2014, 12:16
#20
a co cię tak PiS interesuje?Przeciez takich de.bili jak ty nie przyjmują{diabelek}To zdrowe patriotyczne środowisko

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 15 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów