Gmina Kadzidło - to lubię

Założony przez kurp
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 15 dalej
Gość napisał(a):sorry{diabelek}takie były wybory{diabelek}POza Kadzidłem oczywiście bo tu wszystko jest w najwyższym POrządku{diabelek}H-d i kamieni kupa...„Każdy błąd jaki można popełnić w kodzie, został popełniony” - tak działanie systemu informatycznego PKW służącego do zliczania głosów w wyborach ocenia informatyk, który przeanalizował działanie programu. System był dziurawy jak sito. Okazuje się, że na dzień przed wyborami kod źródłowy programu został upubliczniony w internecie."no komments{diabelek}

Gość

18-11-2014, 13:21
#1
sorry{diabelek}takie były wybory{diabelek}POza Kadzidłem oczywiście bo tu wszystko jest w najwyższym POrządku{diabelek}H-d i kamieni kupa...„Każdy błąd jaki można popełnić w kodzie, został popełniony” - tak działanie systemu informatycznego PKW służącego do zliczania głosów w wyborach ocenia informatyk, który przeanalizował działanie programu. System był dziurawy jak sito. Okazuje się, że na dzień przed wyborami kod źródłowy programu został upubliczniony w internecie."no komments{diabelek}
Gość napisał(a):Rozumiem, że tym informatykiem, który to przeanalizował był Macierewicz :)trzymany w piwnicy przed wyborami, a teraz wypuszczony z ciemnego pomieszczenia, żeby biegał i gryzł.Duszak może ma szanse stać się takim gminnym macierewiczem :)

Gość

18-11-2014, 13:40
#2
Rozumiem, że tym informatykiem, który to przeanalizował był Macierewicz :)trzymany w piwnicy przed wyborami, a teraz wypuszczony z ciemnego pomieszczenia, żeby biegał i gryzł.Duszak może ma szanse stać się takim gminnym macierewiczem :)
Gość napisał(a):[quote=Gość]Rozumiem, że tym informatykiem, który to przeanalizował był Macierewicz :)trzymany w piwnicy przed wyborami, a teraz wypuszczony z ciemnego pomieszczenia, żeby biegał i gryzł.Duszak może ma szanse stać się takim gminnym macierewiczem :) [/quote]bystry de,bil z ciebie{diabelek}jak na to wpadłes?

Gość

18-11-2014, 13:44
#3
[quote=Gość]Rozumiem, że tym informatykiem, który to przeanalizował był Macierewicz :)trzymany w piwnicy przed wyborami, a teraz wypuszczony z ciemnego pomieszczenia, żeby biegał i gryzł.Duszak może ma szanse stać się takim gminnym macierewiczem :) [/quote]bystry de,bil z ciebie{diabelek}jak na to wpadłes?
Gość napisał(a):przeczytałem twoje wypowiedzi i wpadłem właśnie na tomasz szanse stać się gminnym macierewiczembędą przed wyborami zamykać cię w ciemnym pokoju a po wyborach wypuszczaćjesteś w tym dobryzrobiłbyś karierę politycznąbo teraz to sam widzisz, że cieniutko wypadło {diabelek}jak się sprawdzi to może zostaniesz powiatowym macierewiczem

Gość

18-11-2014, 14:09
#4
przeczytałem twoje wypowiedzi i wpadłem właśnie na tomasz szanse stać się gminnym macierewiczembędą przed wyborami zamykać cię w ciemnym pokoju a po wyborach wypuszczaćjesteś w tym dobryzrobiłbyś karierę politycznąbo teraz to sam widzisz, że cieniutko wypadło {diabelek}jak się sprawdzi to może zostaniesz powiatowym macierewiczem
Gość napisał(a):No proszę, wystarczyło usunąć trzech cwaniaczków i od razu lepszy wynik.Usunąć jeszcze Macierewicza, Brudzińskiego oraz Duszaka i PiS w następnych wyborach będzie miało ponad 50%.

Gość

18-11-2014, 14:34
#5
No proszę, wystarczyło usunąć trzech cwaniaczków i od razu lepszy wynik.Usunąć jeszcze Macierewicza, Brudzińskiego oraz Duszaka i PiS w następnych wyborach będzie miało ponad 50%.
Gość napisał(a):Misiu dlaczego ja nie będę wujkiem dla kadzidlan?                                                      KRZYSIU JESTEŚ CHŁOPCEM O MAŁYM ROZUMKU GŁÓWKĘ WYPEŁNIAJĄ CI TROCINY NIE UMIESZ JESZCZE CAŁĄ MORDKĄ MIODU CHAPNĄĆ .Musisz ćwiczyć i wyjadać miodek gdzie się da ,malinę ślimaczka, mzkę.                                                Misiu ale kiedyś będę wujkiem?                                                                              TAK tylko bez W zastąpi je inna litera.  

Gość

18-11-2014, 15:02
#6
Misiu dlaczego ja nie będę wujkiem dla kadzidlan?                                                      KRZYSIU JESTEŚ CHŁOPCEM O MAŁYM ROZUMKU GŁÓWKĘ WYPEŁNIAJĄ CI TROCINY NIE UMIESZ JESZCZE CAŁĄ MORDKĄ MIODU CHAPNĄĆ .Musisz ćwiczyć i wyjadać miodek gdzie się da ,malinę ślimaczka, mzkę.                                                Misiu ale kiedyś będę wujkiem?                                                                              TAK tylko bez W zastąpi je inna litera.  
Gość napisał(a):ujadaj kundlu {diabelek}ujadaj na PiS twój pan POgłaszcze cie i ochłap jaki rzuciA 30 % to duużo {diabelek}twój wójcina się nie spodziewał,że co trzeci ma go tam gdzie mu w du.pe włazisz{diabelek}czopku{diabelek}

Gość

18-11-2014, 17:57
#7
ujadaj kundlu {diabelek}ujadaj na PiS twój pan POgłaszcze cie i ochłap jaki rzuciA 30 % to duużo {diabelek}twój wójcina się nie spodziewał,że co trzeci ma go tam gdzie mu w du.pe włazisz{diabelek}czopku{diabelek}
Gość napisał(a):zapomniałeś dodać, że co trzeci [b]z głosujących[/b]no chyba, że frekwencja była 100%

Gość

18-11-2014, 18:33
#8
zapomniałeś dodać, że co trzeci [b]z głosujących[/b]no chyba, że frekwencja była 100%
Gość napisał(a):co trzeci

Gość

18-11-2014, 19:44
#9
co trzeci
Gość napisał(a):wybory,wybory {diabelek}sorry sorry{diabelek}POlszewiki ujadają na PiS a maja duuużo za paznokciami {diabelek} i gruuubo POzamiatane POd dywanem{diabelek} Partia Oszustów ku.żwa{diabelek}a szczekaja na PiS!

Gość

18-11-2014, 20:34
#10
wybory,wybory {diabelek}sorry sorry{diabelek}POlszewiki ujadają na PiS a maja duuużo za paznokciami {diabelek} i gruuubo POzamiatane POd dywanem{diabelek} Partia Oszustów ku.żwa{diabelek}a szczekaja na PiS!
Gość napisał(a):a w PiSie są ludzie zachowujący tradycję chrześcijańską, bardzo pobożni i religijni i dlatego nie szczekają tylko nadstawiają drugi policzek{diabelek}

Gość

18-11-2014, 20:40
#11
a w PiSie są ludzie zachowujący tradycję chrześcijańską, bardzo pobożni i religijni i dlatego nie szczekają tylko nadstawiają drugi policzek{diabelek}
Gość napisał(a):Czy do waszych pustych łbów dotrze kiedyś, że przeciwnik PISdzielców to niekoniecznie POsraniec?Po prostu macie wrogów wszędzie, i po prawej i po lewej, tak trudno to pojąć?

Gość

18-11-2014, 20:45
#12
Czy do waszych pustych łbów dotrze kiedyś, że przeciwnik PISdzielców to niekoniecznie POsraniec?Po prostu macie wrogów wszędzie, i po prawej i po lewej, tak trudno to pojąć?
Gość napisał(a):Misiu a czy my to jesteśmy pisałki ,zapytał Krzyś misia o małym rozumku,Tak ,odpowiedział miś my pijemy i sikamy.Pan Hofman też zapytał Krzyś ,Hofman Hofman NIE, NIE ZNAŁEM NIKOGO TAKIEGO odpowiedział Miś.

Gość

18-11-2014, 22:01
#13
Misiu a czy my to jesteśmy pisałki ,zapytał Krzyś misia o małym rozumku,Tak ,odpowiedział miś my pijemy i sikamy.Pan Hofman też zapytał Krzyś ,Hofman Hofman NIE, NIE ZNAŁEM NIKOGO TAKIEGO odpowiedział Miś.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Czy do waszych pustych łbów dotrze kiedyś, że przeciwnik PISdzielców to niekoniecznie POsraniec?Po prostu macie wrogów wszędzie, i po prawej i po lewej, tak trudno to pojąć? [/quotjesteś niegroźnym mikrobem{diabelek}kropelka spirytusy i PO tobie{diabelek}sio!

Gość

19-11-2014, 01:31
#14
[quote=Gość]Czy do waszych pustych łbów dotrze kiedyś, że przeciwnik PISdzielców to niekoniecznie POsraniec?Po prostu macie wrogów wszędzie, i po prawej i po lewej, tak trudno to pojąć? [/quotjesteś niegroźnym mikrobem{diabelek}kropelka spirytusy i PO tobie{diabelek}sio!
Gość napisał(a):[quote=Gość]Misiu a czy my to jesteśmy pisałki ,zapytał Krzyś misia o małym rozumku,Tak ,odpowiedział miś my pijemy i sikamy.Pan Hofman też zapytał Krzyś ,Hofman Hofman NIE, NIE ZNAŁEM NIKOGO TAKIEGO odpowiedział Miś. [/quote]a ty misiu całkiem rozumku nie masz{diabelek}szkoda{diabelek}ani POczucia humoru

Gość

19-11-2014, 01:33
#15
[quote=Gość]Misiu a czy my to jesteśmy pisałki ,zapytał Krzyś misia o małym rozumku,Tak ,odpowiedział miś my pijemy i sikamy.Pan Hofman też zapytał Krzyś ,Hofman Hofman NIE, NIE ZNAŁEM NIKOGO TAKIEGO odpowiedział Miś. [/quote]a ty misiu całkiem rozumku nie masz{diabelek}szkoda{diabelek}ani POczucia humoru
Gość napisał(a):Lubię Gminę Kadzidło. Lubię mieszkańców, którzy nie pozwolili na to, aby na urząd wójta dostał się taki chytrusek jak Duszak {jezyk}Jest świetnie.Politycznym cwaniakom stanowcze NIE.

Gość

19-11-2014, 17:32
#16
Lubię Gminę Kadzidło. Lubię mieszkańców, którzy nie pozwolili na to, aby na urząd wójta dostał się taki chytrusek jak Duszak {jezyk}Jest świetnie.Politycznym cwaniakom stanowcze NIE.
Gość napisał(a):Misiu czy ja muszę iść tam gdzie pan Hofman czy mogę zostać tu gdzie jestem , zapytał KRZYŚ.Nie wiem,o tym zadecyduje JURNY dziadek co dał pieniądze na zabawę odpowiedział Miś.A czy on jeszcze kiedyś do mnie  przyjedzie ,dopytywał dalej Krzyś , Nie to ty będziesz jeżdził  do niego tak długo aż nabierzesz rozumku ,weż duże wiadro i przywież go trochę dla mnie i innych pisałkow a może beczkę ,a może cysternę ,i tak będziesz wiele razy obracał,powiedział Miś

Gość

19-11-2014, 17:36
#17
Misiu czy ja muszę iść tam gdzie pan Hofman czy mogę zostać tu gdzie jestem , zapytał KRZYŚ.Nie wiem,o tym zadecyduje JURNY dziadek co dał pieniądze na zabawę odpowiedział Miś.A czy on jeszcze kiedyś do mnie  przyjedzie ,dopytywał dalej Krzyś , Nie to ty będziesz jeżdził  do niego tak długo aż nabierzesz rozumku ,weż duże wiadro i przywież go trochę dla mnie i innych pisałkow a może beczkę ,a może cysternę ,i tak będziesz wiele razy obracał,powiedział Miś
Gość napisał(a):[quote=Gość]Lubię Gminę Kadzidło. Lubię mieszkańców, którzy nie pozwolili na to, aby na urząd wójta dostał się taki chytrusek jak Duszak {jezyk}Jest świetnie.Politycznym cwaniakom stanowcze NIE. [/quote]heh {diabelek} lisek chytrusek to wójt bo tak okpił mieszkańców,że trzecią kadencję będzie wyjadał kury z kurnika {dobani}

Gość

19-11-2014, 19:28
#18
[quote=Gość]Lubię Gminę Kadzidło. Lubię mieszkańców, którzy nie pozwolili na to, aby na urząd wójta dostał się taki chytrusek jak Duszak {jezyk}Jest świetnie.Politycznym cwaniakom stanowcze NIE. [/quote]heh {diabelek} lisek chytrusek to wójt bo tak okpił mieszkańców,że trzecią kadencję będzie wyjadał kury z kurnika {dobani}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Misiu czy ja muszę iść tam gdzie pan Hofman czy mogę zostać tu gdzie jestem , zapytał KRZYŚ.Nie wiem,o tym zadecyduje JURNY dziadek co dał pieniądze na zabawę odpowiedział Miś.A czy on jeszcze kiedyś do mnie  przyjedzie ,dopytywał dalej Krzyś , Nie to ty będziesz jeżdził  do niego tak długo aż nabierzesz rozumku ,weż duże wiadro i przywież go trochę dla mnie i innych pisałkow a może beczkę ,a może cysternę ,i tak będziesz wiele razy obracał,powiedział Miś [/quote]cieniutko i infantylnie {diabelek}brak ci rozumu ale i fantazji.{jezyk}daleko ci do wójta,który lubi Herberta a takich de.bili potrzebuje jako tło{diabelek}

Gość

19-11-2014, 19:32
#19
[quote=Gość]Misiu czy ja muszę iść tam gdzie pan Hofman czy mogę zostać tu gdzie jestem , zapytał KRZYŚ.Nie wiem,o tym zadecyduje JURNY dziadek co dał pieniądze na zabawę odpowiedział Miś.A czy on jeszcze kiedyś do mnie  przyjedzie ,dopytywał dalej Krzyś , Nie to ty będziesz jeżdził  do niego tak długo aż nabierzesz rozumku ,weż duże wiadro i przywież go trochę dla mnie i innych pisałkow a może beczkę ,a może cysternę ,i tak będziesz wiele razy obracał,powiedział Miś [/quote]cieniutko i infantylnie {diabelek}brak ci rozumu ale i fantazji.{jezyk}daleko ci do wójta,który lubi Herberta a takich de.bili potrzebuje jako tło{diabelek}
Gość napisał(a):Krzysiu dlaczego nazywasz Autora automobilem -zapytał Miś.DEMOBILEM burknoł Krzyś ,bo  nie służy nikomu a z nas się śmieje.To dobrze że się śmieje -prawda ,pytał Miś.NIE to NIEDOBRZE bo jak się śmieje jeden to wkrótce inni też się będą śmiać wyjaśnił Krzyś  

Gość

19-11-2014, 20:08
#20
Krzysiu dlaczego nazywasz Autora automobilem -zapytał Miś.DEMOBILEM burknoł Krzyś ,bo  nie służy nikomu a z nas się śmieje.To dobrze że się śmieje -prawda ,pytał Miś.NIE to NIEDOBRZE bo jak się śmieje jeden to wkrótce inni też się będą śmiać wyjaśnił Krzyś  

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 15 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów