dobry gineklog do prowadzenia ciąży w ostrołęce

Założony przez egna
strony: wstecz 1 ... 46 47 48 49 50 51 52 53 dalej
Gość napisał(a):milam ciecie bo córcia rownież byla zle ulozona. tak samo jak ty strasznie sie bałam ale okazalo sie ze nie ma czego nawet na persnel nie moge narzekać{ok} wybór nalezy do ciebie ale moim zdaniem nie warto wydawac kasy{usmiech}

Gość

13-09-2010, 13:18
#1
milam ciecie bo córcia rownież byla zle ulozona. tak samo jak ty strasznie sie bałam ale okazalo sie ze nie ma czego nawet na persnel nie moge narzekać{ok} wybór nalezy do ciebie ale moim zdaniem nie warto wydawac kasy{usmiech}
Gość napisał(a):Dzięki za odpowiedź {usmiech}{usmiech}

Gość

13-09-2010, 17:57
#2
Dzięki za odpowiedź {usmiech}{usmiech}
Gość napisał(a):Chciałabym pójść na wizytę na NFZ do dr Pyskło. Do tej pory chodziłam tam czasami prywatnie. Nie mam tam karty. Czy mnie przyjmie? Co potrzebuję zabrać? Czy trzeba się umawiać, czy wystarczy przyjść rano pod gabinet?I drugie pytanie: czy ten lekarz przepisze mi bez grymaszenia kilka badań na NFZ? Od lat leczę się na niepłodność. Teraz akurat w Białymstoku, ale za wszystko muszę płacić. Powoli już nie wyrabiam finansowo (a chodzi o naprawdę duże sumy). Potrzebuję kilku nowych badań. Jak myślicie, zleci?

Gość

13-09-2010, 19:59
#3
Chciałabym pójść na wizytę na NFZ do dr Pyskło. Do tej pory chodziłam tam czasami prywatnie. Nie mam tam karty. Czy mnie przyjmie? Co potrzebuję zabrać? Czy trzeba się umawiać, czy wystarczy przyjść rano pod gabinet?I drugie pytanie: czy ten lekarz przepisze mi bez grymaszenia kilka badań na NFZ? Od lat leczę się na niepłodność. Teraz akurat w Białymstoku, ale za wszystko muszę płacić. Powoli już nie wyrabiam finansowo (a chodzi o naprawdę duże sumy). Potrzebuję kilku nowych badań. Jak myślicie, zleci?
Gość napisał(a):[quote=Gość]Chciałabym pójść na wizytę na NFZ do dr Pyskło. Do tej pory chodziłam tam czasami prywatnie. Nie mam tam karty. Czy mnie przyjmie? Co potrzebuję zabrać? Czy trzeba się umawiać, czy wystarczy przyjść rano pod gabinet?I drugie pytanie: czy ten lekarz przepisze mi bez grymaszenia kilka badań na NFZ? Od lat leczę się na niepłodność. Teraz akurat w Białymstoku, ale za wszystko muszę płacić. Powoli już nie wyrabiam finansowo (a chodzi o naprawdę duże sumy). Potrzebuję kilku nowych badań. Jak myślicie, zleci? [/quote]Ja również leczę się w Białymstoku i na badania chodzę do Feminy w Meditransie. Lekarz nazywa się Niewiński, wystarczy mu powiedzieć o co chodzi (nie bój się przyznać, że się leczysz w Białymstoku).Przyjmuje na NFZ.

Gość

13-09-2010, 22:40
#4
[quote=Gość]Chciałabym pójść na wizytę na NFZ do dr Pyskło. Do tej pory chodziłam tam czasami prywatnie. Nie mam tam karty. Czy mnie przyjmie? Co potrzebuję zabrać? Czy trzeba się umawiać, czy wystarczy przyjść rano pod gabinet?I drugie pytanie: czy ten lekarz przepisze mi bez grymaszenia kilka badań na NFZ? Od lat leczę się na niepłodność. Teraz akurat w Białymstoku, ale za wszystko muszę płacić. Powoli już nie wyrabiam finansowo (a chodzi o naprawdę duże sumy). Potrzebuję kilku nowych badań. Jak myślicie, zleci? [/quote]Ja również leczę się w Białymstoku i na badania chodzę do Feminy w Meditransie. Lekarz nazywa się Niewiński, wystarczy mu powiedzieć o co chodzi (nie bój się przyznać, że się leczysz w Białymstoku).Przyjmuje na NFZ.
Gość napisał(a):Możesz spokojnie zapisac sie do dr Pyskło na nfz. Musisz tylko wczesniej sie tam zglosic, połozna zapisze cie na wizytę, wtedy bierzesz ze soba ubezpieczenie i ksiazeczke zdrowia, ewentualnie wyniki wczesniejszych badań.Ja z dr Pyskło jestem bardzo zadowolona, dużo nie gada ale jest bardzo spokojny i opanowany, czasami też jakiś zarcik walnie:)i kompetentny moim zdaniem. Moja córka ma 11 miesięcy, on prowadził ciąze. Wszystkie badania na które on kieruje są bezpłatne, a i usg jak jest się jego pacjentką jest taniej. Ja go polecam.Do dziewczyny wcześniej: rodziłam w Oce i  (jeszcze w starym szpitalu) i naprawde da się przezyc. Położne na porodówce były super, bardzo mi pomagały. Na noworodkach sa troche mniej miłe panie czasami. Natomiast ja raczej miałam szczęscie bo np. moja siostra ma zupełnie inne wspomnienia (negatywne nt. dra Jankowskiego)

Gość

14-09-2010, 22:30
#5
Możesz spokojnie zapisac sie do dr Pyskło na nfz. Musisz tylko wczesniej sie tam zglosic, połozna zapisze cie na wizytę, wtedy bierzesz ze soba ubezpieczenie i ksiazeczke zdrowia, ewentualnie wyniki wczesniejszych badań.Ja z dr Pyskło jestem bardzo zadowolona, dużo nie gada ale jest bardzo spokojny i opanowany, czasami też jakiś zarcik walnie:)i kompetentny moim zdaniem. Moja córka ma 11 miesięcy, on prowadził ciąze. Wszystkie badania na które on kieruje są bezpłatne, a i usg jak jest się jego pacjentką jest taniej. Ja go polecam.Do dziewczyny wcześniej: rodziłam w Oce i  (jeszcze w starym szpitalu) i naprawde da się przezyc. Położne na porodówce były super, bardzo mi pomagały. Na noworodkach sa troche mniej miłe panie czasami. Natomiast ja raczej miałam szczęscie bo np. moja siostra ma zupełnie inne wspomnienia (negatywne nt. dra Jankowskiego)
Gość napisał(a):witam! Czy któraś z was może opisać jak wygląda aktualnie sprawa znieczulenia zewnątrzoponowego w naszym szpitalu?  

Gość

19-09-2010, 16:58
#6
witam! Czy któraś z was może opisać jak wygląda aktualnie sprawa znieczulenia zewnątrzoponowego w naszym szpitalu?  
Gość napisał(a):[quote=Gość]Możesz spokojnie zapisac sie do dr Pyskło na nfz. Musisz tylko wczesniej sie tam zglosic, połozna zapisze cie na wizytę, wtedy bierzesz ze soba ubezpieczenie i ksiazeczke zdrowia, ewentualnie wyniki wczesniejszych badań.Ja z dr Pyskło jestem bardzo zadowolona, dużo nie gada ale jest bardzo spokojny i opanowany, czasami też jakiś zarcik walnie:)i kompetentny moim zdaniem. Moja córka ma 11 miesięcy, on prowadził ciąze. Wszystkie badania na które on kieruje są bezpłatne, a i usg jak jest się jego pacjentką jest taniej. Ja go polecam.Do dziewczyny wcześniej: rodziłam w Oce i  (jeszcze w starym szpitalu) i naprawde da się przezyc. Położne na porodówce były super, bardzo mi pomagały. Na noworodkach sa troche mniej miłe panie czasami. Natomiast ja raczej miałam szczęscie bo np. moja siostra ma zupełnie inne wspomnienia (negatywne nt. dra Jankowskiego) [/quote]a dlaczego negatywnie na Jankowskiego?

Gość

20-09-2010, 12:20
#7
[quote=Gość]Możesz spokojnie zapisac sie do dr Pyskło na nfz. Musisz tylko wczesniej sie tam zglosic, połozna zapisze cie na wizytę, wtedy bierzesz ze soba ubezpieczenie i ksiazeczke zdrowia, ewentualnie wyniki wczesniejszych badań.Ja z dr Pyskło jestem bardzo zadowolona, dużo nie gada ale jest bardzo spokojny i opanowany, czasami też jakiś zarcik walnie:)i kompetentny moim zdaniem. Moja córka ma 11 miesięcy, on prowadził ciąze. Wszystkie badania na które on kieruje są bezpłatne, a i usg jak jest się jego pacjentką jest taniej. Ja go polecam.Do dziewczyny wcześniej: rodziłam w Oce i  (jeszcze w starym szpitalu) i naprawde da się przezyc. Położne na porodówce były super, bardzo mi pomagały. Na noworodkach sa troche mniej miłe panie czasami. Natomiast ja raczej miałam szczęscie bo np. moja siostra ma zupełnie inne wspomnienia (negatywne nt. dra Jankowskiego) [/quote]a dlaczego negatywnie na Jankowskiego?
Gość napisał(a):Propo znieczulenia to aktualnie jest i jest bezpłatne - na NFZ. Został zwiększony etat anestezjologów i oficjalnie jest dawane w określonych przypadkach. Lekarz jeśli odmawia podania znieczulenia musi podać pacjentce przyczynę odmowy. Ale podobno w praktyce coś nie bardzo można je wyegzekwować. Domyślam się, że trzeba coś przyłatwić.Ciężarna.  

Gość

20-09-2010, 17:36
#8
Propo znieczulenia to aktualnie jest i jest bezpłatne - na NFZ. Został zwiększony etat anestezjologów i oficjalnie jest dawane w określonych przypadkach. Lekarz jeśli odmawia podania znieczulenia musi podać pacjentce przyczynę odmowy. Ale podobno w praktyce coś nie bardzo można je wyegzekwować. Domyślam się, że trzeba coś przyłatwić.Ciężarna.  
Gość napisał(a):Siostra miała ciażę już prawie 2 tygodnie po terminie i dzidzi ani się spieszyło na świat. W naszym wspaniałym ostrołeckim szpitalu dali jej dwukrotnie kroplówke na wywołanie porodu i nic i po tym wszystkim nastepnego dnia inny lekarz miał dyżur i ...wysłał ją do domu po tych lekach na wywołanie. Siostra była przerażona, w końcu pojechała do Olsztyna, tam lekarze natychmiast zrobili jej cesarkę bo już było zagrożenie dla zdrowia dziecka. Siostra chodziła prywatnie do Jankowskiego i jak miał dyżury w szpitalu to wogóle się nią nie interesował i jej sytuacją, tak samo ordynator Piątek. Zero życzliwości i dobrego podejścia do pacjenta.Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie, głowa do góry i życzę trafnych wyborów i zdrówka Wam i dzidziusiom.

Gość

23-09-2010, 17:03
#9
Siostra miała ciażę już prawie 2 tygodnie po terminie i dzidzi ani się spieszyło na świat. W naszym wspaniałym ostrołeckim szpitalu dali jej dwukrotnie kroplówke na wywołanie porodu i nic i po tym wszystkim nastepnego dnia inny lekarz miał dyżur i ...wysłał ją do domu po tych lekach na wywołanie. Siostra była przerażona, w końcu pojechała do Olsztyna, tam lekarze natychmiast zrobili jej cesarkę bo już było zagrożenie dla zdrowia dziecka. Siostra chodziła prywatnie do Jankowskiego i jak miał dyżury w szpitalu to wogóle się nią nie interesował i jej sytuacją, tak samo ordynator Piątek. Zero życzliwości i dobrego podejścia do pacjenta.Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie, głowa do góry i życzę trafnych wyborów i zdrówka Wam i dzidziusiom.
Gość napisał(a):słyszałyście może coś o o takim ziele jak maruna w ciąży? czy któraś z was to piła w ciąży?

Gość

29-10-2010, 09:57
#10
słyszałyście może coś o o takim ziele jak maruna w ciąży? czy któraś z was to piła w ciąży?
Gość napisał(a):[quote=Gość]Siostra miała ciażę już prawie 2 tygodnie po terminie i dzidzi ani się spieszyło na świat. W naszym wspaniałym ostrołeckim szpitalu dali jej dwukrotnie kroplówke na wywołanie porodu i nic i po tym wszystkim nastepnego dnia inny lekarz miał dyżur i ...wysłał ją do domu po tych lekach na wywołanie. Siostra była przerażona, w końcu pojechała do Olsztyna, tam lekarze natychmiast zrobili jej cesarkę bo już było zagrożenie dla zdrowia dziecka. Siostra chodziła prywatnie do Jankowskiego i jak miał dyżury w szpitalu to wogóle się nią nie interesował i jej sytuacją, tak samo ordynator Piątek. Zero życzliwości i dobrego podejścia do pacjenta.Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie, głowa do góry i życzę trafnych wyborów i zdrówka Wam i dzidziusiom. [/quote]ja też w ciąży chodziłam prywatnie do Jankowskiego i podczas pobytu w szpitalu cały czas się interesował, przychodził i pytał jak się czujemy i czy czegoś nam nie potrzeba także nie mogę narzekać bo był bardzo miły i uczynny,ale ilu ludzi tyle przypadków i opinii

Gość

29-10-2010, 12:32
#11
[quote=Gość]Siostra miała ciażę już prawie 2 tygodnie po terminie i dzidzi ani się spieszyło na świat. W naszym wspaniałym ostrołeckim szpitalu dali jej dwukrotnie kroplówke na wywołanie porodu i nic i po tym wszystkim nastepnego dnia inny lekarz miał dyżur i ...wysłał ją do domu po tych lekach na wywołanie. Siostra była przerażona, w końcu pojechała do Olsztyna, tam lekarze natychmiast zrobili jej cesarkę bo już było zagrożenie dla zdrowia dziecka. Siostra chodziła prywatnie do Jankowskiego i jak miał dyżury w szpitalu to wogóle się nią nie interesował i jej sytuacją, tak samo ordynator Piątek. Zero życzliwości i dobrego podejścia do pacjenta.Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie, głowa do góry i życzę trafnych wyborów i zdrówka Wam i dzidziusiom. [/quote]ja też w ciąży chodziłam prywatnie do Jankowskiego i podczas pobytu w szpitalu cały czas się interesował, przychodził i pytał jak się czujemy i czy czegoś nam nie potrzeba także nie mogę narzekać bo był bardzo miły i uczynny,ale ilu ludzi tyle przypadków i opinii
Gość napisał(a):Zgadzam się z poprzedniczką. Mną też się interesował w szpitalu dr Jankowski. Kiedy coś mnie niepokoiło dzwoniłam do niego a on zawsze był gotów mi pomóc. Miałam ciążę zagrożoną, a teraz mam śliczną zdrową córeczkę:))))))))))))))))))))

Gość

02-11-2010, 00:52
#12
Zgadzam się z poprzedniczką. Mną też się interesował w szpitalu dr Jankowski. Kiedy coś mnie niepokoiło dzwoniłam do niego a on zawsze był gotów mi pomóc. Miałam ciążę zagrożoną, a teraz mam śliczną zdrową córeczkę:))))))))))))))))))))
Gość napisał(a):A ja chodziłam do doktora Walczaka  prywatnie przyjmuje w Centrum Medycznym konkretny lekarz. Rodziłam w Wyszkowie w GinMeducus  naprawde świetna atmosfera POLECAM bo warunki są naprawde świetne  

Gość

08-11-2010, 17:04
#13
A ja chodziłam do doktora Walczaka  prywatnie przyjmuje w Centrum Medycznym konkretny lekarz. Rodziłam w Wyszkowie w GinMeducus  naprawde świetna atmosfera POLECAM bo warunki są naprawde świetne  
Gość napisał(a):czy doktor Buciński wykonuje badanie usg trujwymiarowe i ile to kosztuje?

Gość

11-11-2010, 11:28
#14
czy doktor Buciński wykonuje badanie usg trujwymiarowe i ile to kosztuje?
Gość napisał(a):Czy w tej klinice w Wyszkowie można wybrać jak chce się rodzić? Czy sn czy cc? Dzięki za odpowiedź

Gość

11-11-2010, 20:04
#15
Czy w tej klinice w Wyszkowie można wybrać jak chce się rodzić? Czy sn czy cc? Dzięki za odpowiedź
Gość napisał(a):[quote=Gość]czy doktor Buciński wykonuje badanie usg trujwymiarowe i ile to kosztuje? [/quote]Nie wiem czy Buciński wykonuje USG 3D ale Jankowski napewno tak (mój lekarz prowadzący) u niego kosztuje to 200 zł

Gość

20-11-2010, 23:39
#16
[quote=Gość]czy doktor Buciński wykonuje badanie usg trujwymiarowe i ile to kosztuje? [/quote]Nie wiem czy Buciński wykonuje USG 3D ale Jankowski napewno tak (mój lekarz prowadzący) u niego kosztuje to 200 zł
Gość napisał(a):[quote=Gość]Polecam doktora Pyskło!!![/quote] Dokto Pyskło jest naprawde dobrym lekarzem polecam

Gość

01-12-2010, 12:36
#17
[quote=Gość]Polecam doktora Pyskło!!![/quote] Dokto Pyskło jest naprawde dobrym lekarzem polecam
Gość napisał(a):[quote=Gość]Czy w tej klinice w Wyszkowie można wybrać jak chce się rodzić? Czy sn czy cc? Dzięki za odpowiedź [/quote]Z reguły namawiają żeby samemu sprubować rodzić  ale jeśli ktoś naprawde chce cesarkę wówczas nie robią za bardzo problemów

Gość

01-12-2010, 13:59
#18
[quote=Gość]Czy w tej klinice w Wyszkowie można wybrać jak chce się rodzić? Czy sn czy cc? Dzięki za odpowiedź [/quote]Z reguły namawiają żeby samemu sprubować rodzić  ale jeśli ktoś naprawde chce cesarkę wówczas nie robią za bardzo problemów
Gość napisał(a):[quote=Gość]Czy ktoś może polecić ginekologa, który przeprowadzi cięcie cesarskie na życzenie pacjentki?  [/quote]

Gość

20-01-2011, 12:30
#19
[quote=Gość]Czy ktoś może polecić ginekologa, który przeprowadzi cięcie cesarskie na życzenie pacjentki?  [/quote]
Gość napisał(a):ILE KOSZTUJE I JAK SIE DOGADAC Z LEKARZEM  CHCE MIEC CESARKE.SAMA NIEDAM RADY MAM ZŁE WSPOMNIENIA PO PIERWSZYM DZIECKU

Gość

20-01-2011, 12:33
#20
ILE KOSZTUJE I JAK SIE DOGADAC Z LEKARZEM  CHCE MIEC CESARKE.SAMA NIEDAM RADY MAM ZŁE WSPOMNIENIA PO PIERWSZYM DZIECKU

strony: wstecz 1 ... 46 47 48 49 50 51 52 53 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów