dobry gineklog do prowadzenia ciąży w ostrołęce

Założony przez egna
strony: wstecz 1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... 53 dalej
Gość napisał(a): Mam jeszcze jedno pytanie czy ten prof.to Michał  Józwik? bo własnie czytałam na wątku poronienia o dziewczynie która po trzech poronieniach w 3 miesiącu ciązy , zaszła w czwartą ciązę i donosiła  dzięki prof.Józwikowi  który zastosował odpowiednie leczenie Pozdrawiam

Gość

09-04-2008, 10:41
#1
Mam jeszcze jedno pytanie czy ten prof.to Michał  Józwik? bo własnie czytałam na wątku poronienia o dziewczynie która po trzech poronieniach w 3 miesiącu ciązy , zaszła w czwartą ciązę i donosiła  dzięki prof.Józwikowi  który zastosował odpowiednie leczenie Pozdrawiam
Gość napisał(a):Witam profesor Jóżwik przyjmuje do tej godziny której są pacjętki, myślę ,że najpóźniej gdzieś do 12  ( za bardzo nie wiem , bo ja staram się iść rano ). Od jakiegoś czasu zaopserwowałam ,że jest ich coraz więcej . Wizyta u niego trwa nawet do 45 min. , wychodząc masz świadomość , że już wszystko wiesz , nie wiem jak dla ciebie , ale dla mnie to bardzo ważne. Wizyta kosztuje 100 zł. wtym usg jeśli jest potrzebne. Myślę ,że w twoim przypadku warto sprobować. Ostatnio natknelam się na artykuł w necie , w którym opisywała swoja historię dziewczyna też po 3 poronieniach , opisała swoje dotychcasowe leczenie . Kiedy zaszła po raz 4 w ciąże , jednak po nie długim czasie zaczęła krwawić , ale jakimś szczęśliwym trafem napotkała na prof Jóźwika i on dalej poprowadził jej ciążę i wszystko ułożyło się pomyślnie , ma 2 letnią córeczkę.  Juz więcej nic nie piszę , decyzja należy do ciebie. Wyjdzie na to ,że mi płaci za reklamę.

Gość

09-04-2008, 10:51
#2
Witam profesor Jóżwik przyjmuje do tej godziny której są pacjętki, myślę ,że najpóźniej gdzieś do 12  ( za bardzo nie wiem , bo ja staram się iść rano ). Od jakiegoś czasu zaopserwowałam ,że jest ich coraz więcej . Wizyta u niego trwa nawet do 45 min. , wychodząc masz świadomość , że już wszystko wiesz , nie wiem jak dla ciebie , ale dla mnie to bardzo ważne. Wizyta kosztuje 100 zł. wtym usg jeśli jest potrzebne. Myślę ,że w twoim przypadku warto sprobować. Ostatnio natknelam się na artykuł w necie , w którym opisywała swoja historię dziewczyna też po 3 poronieniach , opisała swoje dotychcasowe leczenie . Kiedy zaszła po raz 4 w ciąże , jednak po nie długim czasie zaczęła krwawić , ale jakimś szczęśliwym trafem napotkała na prof Jóźwika i on dalej poprowadził jej ciążę i wszystko ułożyło się pomyślnie , ma 2 letnią córeczkę.  Juz więcej nic nie piszę , decyzja należy do ciebie. Wyjdzie na to ,że mi płaci za reklamę.
Gość napisał(a):Tak to właśnie profesor Michal Jóźwik , chyba czytałyśmy ten sam artykuł.

Gość

09-04-2008, 10:54
#3
Tak to właśnie profesor Michal Jóźwik , chyba czytałyśmy ten sam artykuł.
Gość napisał(a):  chyba jednak czytałysmy ten sam wątek ,dziękuję ze napisałas   Pozdrawiam

Gość

09-04-2008, 11:15
#4
  chyba jednak czytałysmy ten sam wątek ,dziękuję ze napisałas   Pozdrawiam
Gość napisał(a):  Jezeli mozesz odezwij się do mnie na maila  Kaka3g@poczta.fm chciałabym jeszcze o cos zapytac Pozdrawiam

Gość

09-04-2008, 12:10
#5
  Jezeli mozesz odezwij się do mnie na maila  Kaka3g@poczta.fm chciałabym jeszcze o cos zapytac Pozdrawiam
Gość napisał(a):Witam!Ja tez jestem po poronieniu w styczniu (7tc) i czytając co piszecie nie zdawałam sobie sprawy z tego ze tak duzo jest kobiet po stracie w Ostrołęce {smutny} Niebawem ponownie bedziemy sie starać o dziecko choc powiem ze troche sie boje.

Gość

10-04-2008, 20:55
#6
Witam!Ja tez jestem po poronieniu w styczniu (7tc) i czytając co piszecie nie zdawałam sobie sprawy z tego ze tak duzo jest kobiet po stracie w Ostrołęce {smutny} Niebawem ponownie bedziemy sie starać o dziecko choc powiem ze troche sie boje.
Gość napisał(a):  Witaj jedno poronienie jeszcze nie jest niczym strasznym  więc bądz dobrej mysli ze tym razem  będzie dobrze ,napewno jest obawa i strach czy wszystko będzie w porządku ,ja niespodziewałam sie ze będę musiała przechodzic  przez to juz trzy razy ale mam nadzieję ze uda mi się urodzic dziecko i trafię wkoncu na lekarza który będzie wiedział jakie zlecic badania i podjąc odpowiednie leczenie ,moim zdaniem  trzy razy to juz nie jest przypadek  ,a dobry lekarz to juz jest naprawdę duzo i mam nadzieję ze własniena takiego znajdę  ,jak do tej pory to tylko słyszalam od lekarzy do których chodziłam trzeba próbowac dalej tak sie zdarza ale wkoncu trafi na prawidłową  ciąze ,niestety boję się ryzykowac kolejnej  ciązy na samym kaprogescie i duphastonie bo to mi jednak nie pomogło  Pozdrawiam

Gość

10-04-2008, 22:21
#7
  Witaj jedno poronienie jeszcze nie jest niczym strasznym  więc bądz dobrej mysli ze tym razem  będzie dobrze ,napewno jest obawa i strach czy wszystko będzie w porządku ,ja niespodziewałam sie ze będę musiała przechodzic  przez to juz trzy razy ale mam nadzieję ze uda mi się urodzic dziecko i trafię wkoncu na lekarza który będzie wiedział jakie zlecic badania i podjąc odpowiednie leczenie ,moim zdaniem  trzy razy to juz nie jest przypadek  ,a dobry lekarz to juz jest naprawdę duzo i mam nadzieję ze własniena takiego znajdę  ,jak do tej pory to tylko słyszalam od lekarzy do których chodziłam trzeba próbowac dalej tak sie zdarza ale wkoncu trafi na prawidłową  ciąze ,niestety boję się ryzykowac kolejnej  ciązy na samym kaprogescie i duphastonie bo to mi jednak nie pomogło  Pozdrawiam
Gość napisał(a):2 kwietnia urodzilam coreczke w naszym szpitalu, porod mialam bardzo ciezki i dlugi ale opieke rewelacyjna, z nikim sie nie umawialam. Wszyscy bardzo mnie dbali potem jak lezalam na naoworodkach i mialam problemy z przystawieniem dziecka do piersi wszyscy bardzo mi pomagali. Dziewczyny nie ma czego sie bac u nas opieka jest na bardzo wysokim poziomie. Pozdrawiam

Gość

12-04-2008, 10:37
#8
2 kwietnia urodzilam coreczke w naszym szpitalu, porod mialam bardzo ciezki i dlugi ale opieke rewelacyjna, z nikim sie nie umawialam. Wszyscy bardzo mnie dbali potem jak lezalam na naoworodkach i mialam problemy z przystawieniem dziecka do piersi wszyscy bardzo mi pomagali. Dziewczyny nie ma czego sie bac u nas opieka jest na bardzo wysokim poziomie. Pozdrawiam
Gość napisał(a):MAM PYTANIE DO PANI KTÓRA UORDZIŁA. KTÓRY LEKARZ PROWADZIŁ PANI CIĄŻĘ? JA NIEDŁUGO BĘDĘ RODZIĆ PIERWSZE DZIECKO I BARDZO SIĘ BOJĘ, A NAJBARDZIEJ PRZERAŻA MNIE NACIĘCIE KROCZA, CIARKI MNIE PRZECHODZĄ NA SAMĄ MYŚL O TYM.

Gość

12-04-2008, 17:57
#9
MAM PYTANIE DO PANI KTÓRA UORDZIŁA. KTÓRY LEKARZ PROWADZIŁ PANI CIĄŻĘ? JA NIEDŁUGO BĘDĘ RODZIĆ PIERWSZE DZIECKO I BARDZO SIĘ BOJĘ, A NAJBARDZIEJ PRZERAŻA MNIE NACIĘCIE KROCZA, CIARKI MNIE PRZECHODZĄ NA SAMĄ MYŚL O TYM.
Gość napisał(a):naciecie krocza nie boli, podaja zanieczulenie prowadzila mnie dr gronczewska zawdzieczam jej bardzo duzo, dasz rade, w takich chwilach my kobietki mamy duzo sil, to tez moje pierwsze dziecko. pozdrawiam

Gość

14-04-2008, 14:40
#10
naciecie krocza nie boli, podaja zanieczulenie prowadzila mnie dr gronczewska zawdzieczam jej bardzo duzo, dasz rade, w takich chwilach my kobietki mamy duzo sil, to tez moje pierwsze dziecko. pozdrawiam
Gość napisał(a): Witam!!chciała bym sie dowiedzieć jak załatwić sobie znieczulenie i jaki jest jego koszt.Strasznie sie boje, do rozwiązania zostało jeszcze 2 tygodnie  a dzidziuś wazy już prawie 4 kg.

Gość

22-04-2008, 14:58
#11
Witam!!chciała bym sie dowiedzieć jak załatwić sobie znieczulenie i jaki jest jego koszt.Strasznie sie boje, do rozwiązania zostało jeszcze 2 tygodnie  a dzidziuś wazy już prawie 4 kg.
Gość napisał(a):nie ma czego sie bać :) ja urodziłam 21 grudnia i poszło super poród lepiej wspominam niż całą ciąże:) jedyne co moge polecić to szkołe rodzenia przy szpitalu(prwadzą położne pracujące w szpitalu), osobną sale do porodu rodzinnego(200zł) i wtedy dostaje sie sale 2 osobową a nie jak przy porodzie na wieloosobowej porodówce kilku osobową:) a z tego co wiem to znieczulenie jest za free ale nie polecam znieczulenia bo idzie przeżyć bóle porodowe ja pojechałam do szpitala z pewnością że jade na ktg a okazało sie że to poród:) więc po co znieczulenie????:){usmiech}

Gość

22-04-2008, 22:22
#12
nie ma czego sie bać :) ja urodziłam 21 grudnia i poszło super poród lepiej wspominam niż całą ciąże:) jedyne co moge polecić to szkołe rodzenia przy szpitalu(prwadzą położne pracujące w szpitalu), osobną sale do porodu rodzinnego(200zł) i wtedy dostaje sie sale 2 osobową a nie jak przy porodzie na wieloosobowej porodówce kilku osobową:) a z tego co wiem to znieczulenie jest za free ale nie polecam znieczulenia bo idzie przeżyć bóle porodowe ja pojechałam do szpitala z pewnością że jade na ktg a okazało sie że to poród:) więc po co znieczulenie????:){usmiech}
Gość napisał(a):Bardzo dziękuje pani za odpowiedz ,mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze.nie mogę sie doczekać kiedy już urodzę.{usmiech}  

Gość

23-04-2008, 09:06
#13
Bardzo dziękuje pani za odpowiedz ,mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze.nie mogę sie doczekać kiedy już urodzę.{usmiech}  
Gość napisał(a):[color=#0000ff] Witam przyszle mamusie. Chcialabym sie podzielic swoimi spostrzezeniami na temat opieki w naszym szpitalu jak i lekarza prowadzacego ciaze. Ciaze zdecydowalam ze poprowadzi dr Mroz i obecnie juz wiem ze nie mam czego zalowac. Jesli ciaza przebiega prawidlowo, bez wiekszych komplikacji to wlasciwie kazdy lekarz sobie poradzi i bedzie dobry. Moja ciaza przebiegala prawidlowo dlatego ja nie moge powiedziec o dr Mrozie zlego slowa, tym bardziej ze udzielal mi rzeczowych odpowiedzi na moje pytania, obawy. Jesli chodzi o porod to podobnie jak wiekszosc kobiet wypowiadajacych sie tutaj, mialam potwornego stracha. Dr Mroz mnie uspokajal ze to nie jest takie straszne. I faktycznie!!!! Porod wspominam naprawde milo. Polozne byly suuuper. Dawaly wskazowki co robic, dowiadywaly sie jak sie czuje. Kiedy przyszlo juz do parcia  wytlumaczyly co mam robic. Jesli chodzi o naciecie krocza to po porodzie bylam przekonana ze do niego wogole nie doszlo. To wogole nie boli!!! Dopiero kiedy przyszedl lekarz do szycia dowiedzialam sie ze jednak doszlo do naciecia. Po porodzie polozne duzo pomagaja. W nocy jesli, ktorys dzidzius za dluzo placze polozne przychodza na sale dowiaduja sie. Zreszta zaraz po porodzie dosc czesto przychodza i dopytuja sie jak sobie mamusia radzi. Dziewczyny nie bojcie. Zobaczcie ile kobiet sobie poradzilo z naturalnym porodem. To naprawde nie jest takie strasznie jak to niektorzy potrafia opisywac. Pozdrawiam Kwietniowe Mamusie [/color]

Gość

23-04-2008, 12:53
#14
[color=#0000ff] Witam przyszle mamusie. Chcialabym sie podzielic swoimi spostrzezeniami na temat opieki w naszym szpitalu jak i lekarza prowadzacego ciaze. Ciaze zdecydowalam ze poprowadzi dr Mroz i obecnie juz wiem ze nie mam czego zalowac. Jesli ciaza przebiega prawidlowo, bez wiekszych komplikacji to wlasciwie kazdy lekarz sobie poradzi i bedzie dobry. Moja ciaza przebiegala prawidlowo dlatego ja nie moge powiedziec o dr Mrozie zlego slowa, tym bardziej ze udzielal mi rzeczowych odpowiedzi na moje pytania, obawy. Jesli chodzi o porod to podobnie jak wiekszosc kobiet wypowiadajacych sie tutaj, mialam potwornego stracha. Dr Mroz mnie uspokajal ze to nie jest takie straszne. I faktycznie!!!! Porod wspominam naprawde milo. Polozne byly suuuper. Dawaly wskazowki co robic, dowiadywaly sie jak sie czuje. Kiedy przyszlo juz do parcia  wytlumaczyly co mam robic. Jesli chodzi o naciecie krocza to po porodzie bylam przekonana ze do niego wogole nie doszlo. To wogole nie boli!!! Dopiero kiedy przyszedl lekarz do szycia dowiedzialam sie ze jednak doszlo do naciecia. Po porodzie polozne duzo pomagaja. W nocy jesli, ktorys dzidzius za dluzo placze polozne przychodza na sale dowiaduja sie. Zreszta zaraz po porodzie dosc czesto przychodza i dopytuja sie jak sobie mamusia radzi. Dziewczyny nie bojcie. Zobaczcie ile kobiet sobie poradzilo z naturalnym porodem. To naprawde nie jest takie strasznie jak to niektorzy potrafia opisywac. Pozdrawiam Kwietniowe Mamusie [/color]
Gość napisał(a):Możecie mi coś powiedzieć o dr Pajewskiej?

Gość

23-04-2008, 14:55
#15
Możecie mi coś powiedzieć o dr Pajewskiej?
Gość napisał(a):Witam!! ja bardzo boje sie porodu ponieważ po ostatnim usg lekarz stwierdził ze dziecko ma już prawie 4 kg a do rozwiązania zostało ponad 2 tygodnie.to mój pierwszy poród boje sie ze nie dam rady.czy istnieje możliwość ze przy tak dużym dziecku lekarz zaleci cesarkie

Gość

23-04-2008, 19:12
#16
Witam!! ja bardzo boje sie porodu ponieważ po ostatnim usg lekarz stwierdził ze dziecko ma już prawie 4 kg a do rozwiązania zostało ponad 2 tygodnie.to mój pierwszy poród boje sie ze nie dam rady.czy istnieje możliwość ze przy tak dużym dziecku lekarz zaleci cesarkie
Gość napisał(a):Hej mam pytanie do pani która rodziła 21 grudnia , domyślam sie po pani wypowiedzi ,że chodziła pani do szkoły rodzenia . Otóż ja jestem dopiero w 12 t.c , ale juz głegoko się zastanawiam nad szkoła rodzenia . Ztąd moje pytanie od kiedy można zacząć chodzić do szkoły rodzenia ( bo chyba 3 miesiąc to jeszcze za wczeście ) , ile trwa , co ile są spotkania i oczywiście ile kosztuje . ja co prawda mam zamiar rodzić w Białymstou , ponieważ się tam leczę , ale myślę ,że do porodu mogę się przygotować w Ostrołęce . To jest moje pierwsze dziecko po 4 latach starań , więc nie chcę niczego pominąć.pozdrawiam

Gość

24-04-2008, 12:30
#17
Hej mam pytanie do pani która rodziła 21 grudnia , domyślam sie po pani wypowiedzi ,że chodziła pani do szkoły rodzenia . Otóż ja jestem dopiero w 12 t.c , ale juz głegoko się zastanawiam nad szkoła rodzenia . Ztąd moje pytanie od kiedy można zacząć chodzić do szkoły rodzenia ( bo chyba 3 miesiąc to jeszcze za wczeście ) , ile trwa , co ile są spotkania i oczywiście ile kosztuje . ja co prawda mam zamiar rodzić w Białymstou , ponieważ się tam leczę , ale myślę ,że do porodu mogę się przygotować w Ostrołęce . To jest moje pierwsze dziecko po 4 latach starań , więc nie chcę niczego pominąć.pozdrawiam
Gość napisał(a):jesli chodzi o dr Pajewska ja bym raczej nie polecala

Gość

24-04-2008, 13:11
#18
jesli chodzi o dr Pajewska ja bym raczej nie polecala
Gość napisał(a):polecam szpital w ostrowi...

Gość

26-04-2008, 14:16
#19
polecam szpital w ostrowi...
Gość napisał(a):{ok} Ja bym poleciła Dr. Gronczewska. Odpowie na wszystkie pytania. jest miła. w szpitalu tez sie zajmie. Moja siostra poroniła kilka razy i inni ostrołeccy lekarze stwierdzili ze juz nie bedzie mogła miec dzieci. a Ona ja z tego wyciagneła I urodziła sie sliczna, dzis juz osmiolatka. ja osobiscie tez jestem z niej zadowolona. Pozdrawiam{usmiech}

Gość

27-04-2008, 08:50
#20
{ok} Ja bym poleciła Dr. Gronczewska. Odpowie na wszystkie pytania. jest miła. w szpitalu tez sie zajmie. Moja siostra poroniła kilka razy i inni ostrołeccy lekarze stwierdzili ze juz nie bedzie mogła miec dzieci. a Ona ja z tego wyciagneła I urodziła sie sliczna, dzis juz osmiolatka. ja osobiscie tez jestem z niej zadowolona. Pozdrawiam{usmiech}

strony: wstecz 1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... 53 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów