Siłownia i fitness - nowy klub w Ostrołęce

Założony przez centy79
strony: 1 2 3 4 5 6 dalej
centy79 napisał(a):Od kwietnia rusza nowy klub fitness i siłownia w Ostrołęce. Solarium, sauna, klimatyzacja to tylko niektóre z atrakcji czekających na klientów.

centy79

Wpisów: 7
Dołączył: 05.01.2010
02-02-2010, 16:17
#1
Od kwietnia rusza nowy klub fitness i siłownia w Ostrołęce. Solarium, sauna, klimatyzacja to tylko niektóre z atrakcji czekających na klientów.
Gość napisał(a):Gdzie on będzie i jakie będą ceny?

Gość

02-02-2010, 16:58
#2
Gdzie on będzie i jakie będą ceny?
Gość napisał(a):Od lutego rusza klub taneczno - fitnessowy w Ostrołęce :)www.danceandmove.prv.pl

Gość

02-02-2010, 17:02
#3
Od lutego rusza klub taneczno - fitnessowy w Ostrołęce :)www.danceandmove.prv.pl
Gość napisał(a):GDZIE, KUŹWA GDZIE !!!- wie pacan że otwierają bo gdzieś usłyszał, i już się na forumie chwali.Jak piszesz to pisz z jakimiś szczegółami !!!Ja Ci powiem że w lipcu otwierają sklep z butami !!! i CO TY NA TO??!!

Gość

02-02-2010, 18:22
#4
GDZIE, KUŹWA GDZIE !!!- wie pacan że otwierają bo gdzieś usłyszał, i już się na forumie chwali.Jak piszesz to pisz z jakimiś szczegółami !!!Ja Ci powiem że w lipcu otwierają sklep z butami !!! i CO TY NA TO??!!
Gość napisał(a):Lokal będzie w centrum miasta przy ul. Goworowskiej

Gość

02-02-2010, 20:27
#5
Lokal będzie w centrum miasta przy ul. Goworowskiej
Gość napisał(a):Klimatyzacja to w dzisiejszych czasach standard, solarium to też nic nowego ani zdrowego{diabelek} jeżeli to tylko takie "atrakcje" to... {dobani}

Gość

02-02-2010, 21:10
#6
Klimatyzacja to w dzisiejszych czasach standard, solarium to też nic nowego ani zdrowego{diabelek} jeżeli to tylko takie "atrakcje" to... {dobani}
Gość napisał(a):Witam.A może miałby ktoś listę siłowni ostrołęckich, tylko taką w miarę aktualną. Przydałaby się:){jezyk}

Gość

04-02-2010, 08:25
#7
Witam.A może miałby ktoś listę siłowni ostrołęckich, tylko taką w miarę aktualną. Przydałaby się:){jezyk}
Gość napisał(a): śierściu albo tytan i to tyle tych siłowni na ostrołęce{gafa}

Gość

04-02-2010, 08:35
#8
śierściu albo tytan i to tyle tych siłowni na ostrołęce{gafa}
Gość napisał(a):do centy79, napisz coś więcej bo nawet na tej stronce jest ubogo z info.

Gość

04-02-2010, 08:40
#9
do centy79, napisz coś więcej bo nawet na tej stronce jest ubogo z info.
Gość napisał(a):Jak na Goworowskiej to na 99% nad Biedronką-czynsz ich zje...

Gość

04-02-2010, 10:32
#10
Jak na Goworowskiej to na 99% nad Biedronką-czynsz ich zje...
Gość napisał(a):[quote=Gość] śierściu albo tytan i to tyle tych siłowni na ostrołęce{gafa}[/quote]Tylko tyle???  A może coś jest w okolicach Jaracz, badź też Sienkiewicza?

Gość

04-02-2010, 12:41
#11
[quote=Gość] śierściu albo tytan i to tyle tych siłowni na ostrołęce{gafa}[/quote]Tylko tyle???  A może coś jest w okolicach Jaracz, badź też Sienkiewicza?
Gość napisał(a):no przydałby sie fajny klub, ale dla ludzi poważnych a nie dla kulturystów. Kiedyś byłem na siłowni ale wybaczcie smród, syf i sterydziaże, odechciało mi sie. Mam nadzieje ze ten bedzie normalny

Gość

07-02-2010, 00:42
#12
no przydałby sie fajny klub, ale dla ludzi poważnych a nie dla kulturystów. Kiedyś byłem na siłowni ale wybaczcie smród, syf i sterydziaże, odechciało mi sie. Mam nadzieje ze ten bedzie normalny
Gość napisał(a):w tym samym czasie otwierają się jeszcze dwie duże, profesjonalne siłownie. Jedna w centrum, druga gdzieś na obrzeżach miasta.

Gość

07-02-2010, 18:47
#13
w tym samym czasie otwierają się jeszcze dwie duże, profesjonalne siłownie. Jedna w centrum, druga gdzieś na obrzeżach miasta.
Gość napisał(a):słaszałam ze jest aerobik w klubie lokator na hallera, moze jakies opinie?  nie ma zadnej informacji na ten temat !

Gość

17-02-2010, 13:22
#14
słaszałam ze jest aerobik w klubie lokator na hallera, moze jakies opinie?  nie ma zadnej informacji na ten temat !
Gość napisał(a):Hej!Właśnie jestem ostatnie tygodnie przed porodem i bardzo bym chciała wrócić do wcześniejszej formy.Interesują mnie siłownie w naszym mieście gdzie uczęszczają kobiety a nie sami panowie?

Gość

17-02-2010, 13:52
#15
Hej!Właśnie jestem ostatnie tygodnie przed porodem i bardzo bym chciała wrócić do wcześniejszej formy.Interesują mnie siłownie w naszym mieście gdzie uczęszczają kobiety a nie sami panowie?
Gość napisał(a):Ja chodzę na aerobik TBC na Sienkiewicza nad kwiaciarnią. Bardzo fajna atmosfera. Dostępna także siłownia z indywidualnym trenerem. POLECAMJ>L

Gość

17-02-2010, 13:53
#16
Ja chodzę na aerobik TBC na Sienkiewicza nad kwiaciarnią. Bardzo fajna atmosfera. Dostępna także siłownia z indywidualnym trenerem. POLECAMJ>L
Gość napisał(a):Jakieś 2 lata temu uczęszczałam na aerobik do Lokatora przy ulicy Hallera. . Nie wiem niestety czy aerobik jest tam nadal prowadzony, może ma ktoś informacje na ten temat?

Gość

26-02-2010, 10:18
#17
Jakieś 2 lata temu uczęszczałam na aerobik do Lokatora przy ulicy Hallera. . Nie wiem niestety czy aerobik jest tam nadal prowadzony, może ma ktoś informacje na ten temat?
Gość napisał(a):aerobic w lokatorze na hallera jest dalej zajęcia odbywają się w poniedziałek, srodę i czwartek o godzinie 19 30.  cena za jedno wejście to 6 złotych karnet kosztuje n a8 wejśc 40 zł, jezeli niewykorzysta się 8 wejść w 1 miesiącu to reszta przechodzi na drugi miesiąc.

Gość

26-02-2010, 12:24
#18
aerobic w lokatorze na hallera jest dalej zajęcia odbywają się w poniedziałek, srodę i czwartek o godzinie 19 30.  cena za jedno wejście to 6 złotych karnet kosztuje n a8 wejśc 40 zł, jezeli niewykorzysta się 8 wejść w 1 miesiącu to reszta przechodzi na drugi miesiąc.
Gość napisał(a):a czy w dalszym ciągu trzeba zabierac ze sobą do lokatora karimaty ? moze ktos wie? jutro sie wybieram a nie chce mi sie jej niesc przez cale miasto

Gość

09-03-2010, 23:15
#19
a czy w dalszym ciągu trzeba zabierac ze sobą do lokatora karimaty ? moze ktos wie? jutro sie wybieram a nie chce mi sie jej niesc przez cale miasto
Gość napisał(a):karimaty tam są w lokatorze nie trzeba swojej brac

Gość

10-03-2010, 08:58
#20
karimaty tam są w lokatorze nie trzeba swojej brac

strony: 1 2 3 4 5 6 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów