Siłownia i fitness - nowy klub w Ostrołęce

Założony przez centy79
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej
Gość napisał(a):.

Gość

28-01-2011, 19:47
#1
.
Gość napisał(a):w dance&move jest OK (innych aerobikow jeszcze nie poznałam, gdyż niedawno sie sprowadziłam do O-ki) jeśli chodzi o same zajęcia to mi się podoba, po 4-rech m-cach juz widzę efekty ćwczeń.jedynie co mi się nie podoba to na stronie internetowej są podane błędne informacje ... albo też osoby pracujące na recepcji dopuszczają się oszustw!!! kupiłam karnet na styczeń ale ma ważność tylko na 28 dni , na stronie internetowej jest informacja że karnety są ważne 30 dni ... dopiero teraz się dopatrzyłam że klub niestety nie jest uczciwy!  ale przy najbliższej okazji będę chciala to wyjaśnić {chytry}

Gość

28-01-2011, 19:49
#2
w dance&move jest OK (innych aerobikow jeszcze nie poznałam, gdyż niedawno sie sprowadziłam do O-ki) jeśli chodzi o same zajęcia to mi się podoba, po 4-rech m-cach juz widzę efekty ćwczeń.jedynie co mi się nie podoba to na stronie internetowej są podane błędne informacje ... albo też osoby pracujące na recepcji dopuszczają się oszustw!!! kupiłam karnet na styczeń ale ma ważność tylko na 28 dni , na stronie internetowej jest informacja że karnety są ważne 30 dni ... dopiero teraz się dopatrzyłam że klub niestety nie jest uczciwy!  ale przy najbliższej okazji będę chciala to wyjaśnić {chytry}
Gość napisał(a):a tak przy okazji czy może mi ktoś coś powiedzieć na temat aerobiku na tej nowej siłowni??? na goworowskiej... głównie interesuje mnie czy są duże grupy osób, czy dają mocny wycisk i czy ćwiczenia są z ciężarkamiz góry dzięki za info.

Gość

28-01-2011, 19:57
#3
a tak przy okazji czy może mi ktoś coś powiedzieć na temat aerobiku na tej nowej siłowni??? na goworowskiej... głównie interesuje mnie czy są duże grupy osób, czy dają mocny wycisk i czy ćwiczenia są z ciężarkamiz góry dzięki za info.
Gość napisał(a):Karnety w naszym klubie mają ważność 30 dni, tak wbija je system. Zapraszamy do recepcji w celu wyjaśnienia sprawy.Z poważaniemDance and Move

Gość

28-01-2011, 21:01
#4
Karnety w naszym klubie mają ważność 30 dni, tak wbija je system. Zapraszamy do recepcji w celu wyjaśnienia sprawy.Z poważaniemDance and Move
Gość napisał(a):Karnety w naszym klubie mają ważność 30 dni, tak wbija je system. Zapraszamy do recepcji w celu wyjaśnienia sprawy.Z poważaniemDance and Move

Gość

28-01-2011, 21:01
#5
Karnety w naszym klubie mają ważność 30 dni, tak wbija je system. Zapraszamy do recepcji w celu wyjaśnienia sprawy.Z poważaniemDance and Move
Gość napisał(a):[quote=Gość]w dance&move jest OK (innych aerobikow jeszcze nie poznałam, gdyż niedawno sie sprowadziłam do O-ki) jeśli chodzi o same zajęcia to mi się podoba, po 4-rech m-cach juz widzę efekty ćwczeń.jedynie co mi się nie podoba to na stronie internetowej są podane błędne informacje ... albo też osoby pracujące na recepcji dopuszczają się oszustw!!! kupiłam karnet na styczeń ale ma ważność tylko na 28 dni , na stronie internetowej jest informacja że karnety są ważne 30 dni ... dopiero teraz się dopatrzyłam że klub niestety nie jest uczciwy!  ale przy najbliższej okazji będę chciala to wyjaśnić {chytry} [/quote][b]NAJMOCNIEJ PRZEPRASZAM KLUB DANCE&MOVE ZA POWYŻSZY POST [/b]KOMPUTER JEST NIE OMYLNY - CZŁOWIEK NIESTETY TAK !po dokładnym - ponownym przeliczeniu dni w karnecie wszystko się zgadza!  karnet jest ważny 30 dni!!! tak jak jest napisane na str internetowej. jeszcze raz bardzo [b] PRZEPRASZAM OSOBY Z RECEPCJI [/b]

Gość

30-01-2011, 12:59
#6
[quote=Gość]w dance&move jest OK (innych aerobikow jeszcze nie poznałam, gdyż niedawno sie sprowadziłam do O-ki) jeśli chodzi o same zajęcia to mi się podoba, po 4-rech m-cach juz widzę efekty ćwczeń.jedynie co mi się nie podoba to na stronie internetowej są podane błędne informacje ... albo też osoby pracujące na recepcji dopuszczają się oszustw!!! kupiłam karnet na styczeń ale ma ważność tylko na 28 dni , na stronie internetowej jest informacja że karnety są ważne 30 dni ... dopiero teraz się dopatrzyłam że klub niestety nie jest uczciwy!  ale przy najbliższej okazji będę chciala to wyjaśnić {chytry} [/quote][b]NAJMOCNIEJ PRZEPRASZAM KLUB DANCE&MOVE ZA POWYŻSZY POST [/b]KOMPUTER JEST NIE OMYLNY - CZŁOWIEK NIESTETY TAK !po dokładnym - ponownym przeliczeniu dni w karnecie wszystko się zgadza!  karnet jest ważny 30 dni!!! tak jak jest napisane na str internetowej. jeszcze raz bardzo [b] PRZEPRASZAM OSOBY Z RECEPCJI [/b]
Gość napisał(a):W Agnes Fit zmienił się instruktor od Latino. Teraz jakiś przystojniaczek prowadzi...

Gość

17-02-2011, 01:06
#7
W Agnes Fit zmienił się instruktor od Latino. Teraz jakiś przystojniaczek prowadzi...
Gość napisał(a):a co sie stalo z aerobikiem w klube FORMA 5 na goworowskiej? chciałam sie wlasnie zapisać a tu.... nie ma!!!

Gość

19-02-2011, 12:43
#8
a co sie stalo z aerobikiem w klube FORMA 5 na goworowskiej? chciałam sie wlasnie zapisać a tu.... nie ma!!!
janusz8122 napisał(a):polecam te środki dla ćwiczących. 10000 % zadowolenia  polecamhttp://www.eostroleka.pl/hitchcesz-schudnac-moze-przy tyc-byc-zdrowym-mecza-cie-bole-plecow-i-stawow-chcesz-zlikwi dowac-przbawienia-skory-tradzik-oraz-zmarszczki-byc-pozytywn ie,ogl45932.html

janusz8122

Wpisów: 3
Dołączył: 05.01.2011
22-02-2011, 01:17
#9
polecam te środki dla ćwiczących. 10000 % zadowolenia  polecamhttp://www.eostroleka.pl/hitchcesz-schudnac-moze-przy tyc-byc-zdrowym-mecza-cie-bole-plecow-i-stawow-chcesz-zlikwi dowac-przbawienia-skory-tradzik-oraz-zmarszczki-byc-pozytywn ie,ogl45932.html
Gość napisał(a):witam forma5club spada na psy jakie to będzie fitnes teraz zrobi sie z tego SIŁOWNIA  jak wszystkie PAKERNIE

Gość

22-02-2011, 12:04
#10
witam forma5club spada na psy jakie to będzie fitnes teraz zrobi sie z tego SIŁOWNIA  jak wszystkie PAKERNIE
Gość napisał(a):[quote=Gość]witam forma5club spada na psy jakie to będzie fitnes teraz zrobi sie z tego SIŁOWNIA  jak wszystkie PAKERNIE [/quote]ja wolę chodzić do jednej z innych siłowni ostrołęckich. dla mnie nie ma najmniejszego sensu płacenie 120,- zł tylko za to, że na nowym sprzęcie poćwiczysz. Jeśli chcesz ćwiczyć i umiesz ćwiczyć to nie ma różnicy co to za sprzęt. Starszym zrobisz to samo tylko tyle, że tak "błyszczeć" nie będzie {tak}

Gość

23-02-2011, 08:58
#11
[quote=Gość]witam forma5club spada na psy jakie to będzie fitnes teraz zrobi sie z tego SIŁOWNIA  jak wszystkie PAKERNIE [/quote]ja wolę chodzić do jednej z innych siłowni ostrołęckich. dla mnie nie ma najmniejszego sensu płacenie 120,- zł tylko za to, że na nowym sprzęcie poćwiczysz. Jeśli chcesz ćwiczyć i umiesz ćwiczyć to nie ma różnicy co to za sprzęt. Starszym zrobisz to samo tylko tyle, że tak "błyszczeć" nie będzie {tak}
Gość napisał(a):zgadzam sie..z Toba...siłownia jak kazda inna{usmiech}

Gość

23-02-2011, 15:55
#12
zgadzam sie..z Toba...siłownia jak kazda inna{usmiech}
Gość napisał(a):{usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}

Gość

26-02-2011, 15:04
#13
{usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}
Gość napisał(a):ludzka zazdrość nie zna granic... żal wam ze nie stać was na siłownie za 120 {tak} tylko musicie chodzić na te po 60 zł, no tak to przecież taniocha... {diabelek}

Gość

26-02-2011, 18:33
#14
ludzka zazdrość nie zna granic... żal wam ze nie stać was na siłownie za 120 {tak} tylko musicie chodzić na te po 60 zł, no tak to przecież taniocha... {diabelek}
Gość napisał(a):za 60 czy 120 czym sie rozni silownia cena?lepiej przez ta wygladasz?czy twoja podswiadomosc jest lepsza . ze chodzisz za 120 zl na silownie,,,  w takim razie Ty jestes smieszny,,, tym swoim pisaniem,{usmiech}

Gość

28-02-2011, 06:57
#15
za 60 czy 120 czym sie rozni silownia cena?lepiej przez ta wygladasz?czy twoja podswiadomosc jest lepsza . ze chodzisz za 120 zl na silownie,,,  w takim razie Ty jestes smieszny,,, tym swoim pisaniem,{usmiech}
Gość napisał(a):za 60 czy 120 czym sie rozni silownia cena?lepiej przez ta wygladasz?czy twoja podswiadomosc jest lepsza . ze chodzisz za 120 zl na silownie,,,  w takim razie Ty jestes smieszny,,, tym swoim pisaniem,{usmiech}

Gość

28-02-2011, 06:58
#16
za 60 czy 120 czym sie rozni silownia cena?lepiej przez ta wygladasz?czy twoja podswiadomosc jest lepsza . ze chodzisz za 120 zl na silownie,,,  w takim razie Ty jestes smieszny,,, tym swoim pisaniem,{usmiech}
Gość napisał(a):[quote=Gość]ludzka zazdrość nie zna granic... żal wam ze nie stać was na siłownie za 120 {tak} tylko musicie chodzić na te po 60 zł, no tak to przecież taniocha... {diabelek} [/quote]wow. no tak jak zapłacisz 120 to 2x szybciej urośniesz lub zrzucisz wagę. Płacisz wymagasz hehe {diabelek}{diabelek} Masz strasznie debilne rozumowanie{mruga}

Gość

28-02-2011, 07:13
#17
[quote=Gość]ludzka zazdrość nie zna granic... żal wam ze nie stać was na siłownie za 120 {tak} tylko musicie chodzić na te po 60 zł, no tak to przecież taniocha... {diabelek} [/quote]wow. no tak jak zapłacisz 120 to 2x szybciej urośniesz lub zrzucisz wagę. Płacisz wymagasz hehe {diabelek}{diabelek} Masz strasznie debilne rozumowanie{mruga}
Gość napisał(a):ja tu nie widze, zeby ktos zazdroscil.. ale jak uwazasz ze, jak ktos zaplaci 120zł.. i szybciej,, formy nabieze, to pogratulowac,, takiego rozumowania.. zal ale mi jest ciebie. {diabelek}

Gość

28-02-2011, 12:17
#18
ja tu nie widze, zeby ktos zazdroscil.. ale jak uwazasz ze, jak ktos zaplaci 120zł.. i szybciej,, formy nabieze, to pogratulowac,, takiego rozumowania.. zal ale mi jest ciebie. {diabelek}
Gość napisał(a):Poziom inteligencji tego od 120zł jest na poziomie gimnazjum {usmiech} tok rozumowania typowo małomiasteczkowego lamusa{diabelek}

Gość

28-02-2011, 13:58
#19
Poziom inteligencji tego od 120zł jest na poziomie gimnazjum {usmiech} tok rozumowania typowo małomiasteczkowego lamusa{diabelek}
Gość napisał(a):{tak}{tak}

Gość

02-03-2011, 08:39
#20
{tak}{tak}

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów