Siłownia i fitness - nowy klub w Ostrołęce

Założony przez centy79
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej
Gość napisał(a):Skończcie już gadać głupoty. Dla jednego ważny jest wystrój a dla drugiego nie.Jeśli ktoś z was woli pójść do brudnej śmierdzącej restauracji w której każdy patrzy się spod byka i jesteś dla ludzi wrogiem, tylko dlatego że obiad kosztuje tam 5 zł a w dobrej kulturalnej restauracji 12 zł I uważa że to bez sensu płacić 12 skoro te jedzenie i tak "zwróci" to proszę bardzo.Inny woli zapłacić 12 i być spokojnym.Przyjechałem do Ostrołęki z większego miasta i będę chodził do formy nawet za 200 zł ponieważ dobrze się tam czuje a na moje samopoczucie wpływa właśnie wystrój atmosfera i klimat.I nie pierdziel jeden z drugim że jak będę płacił 200 to szybciej nabiorę masy czy inne głupoty.ćwiczcie na swoich siłowniach w smrodzie potu i brudzie(odwiedzałem niektóre ostrołęckie siłownie i w wiekszosci to tam spotkałem) i nie czepiajcie się ludzi którzy postanowili że "będą się stołować w bardzo dobrej restauracji"Tyle

Gość

12-05-2011, 09:27
#1
Skończcie już gadać głupoty. Dla jednego ważny jest wystrój a dla drugiego nie.Jeśli ktoś z was woli pójść do brudnej śmierdzącej restauracji w której każdy patrzy się spod byka i jesteś dla ludzi wrogiem, tylko dlatego że obiad kosztuje tam 5 zł a w dobrej kulturalnej restauracji 12 zł I uważa że to bez sensu płacić 12 skoro te jedzenie i tak "zwróci" to proszę bardzo.Inny woli zapłacić 12 i być spokojnym.Przyjechałem do Ostrołęki z większego miasta i będę chodził do formy nawet za 200 zł ponieważ dobrze się tam czuje a na moje samopoczucie wpływa właśnie wystrój atmosfera i klimat.I nie pierdziel jeden z drugim że jak będę płacił 200 to szybciej nabiorę masy czy inne głupoty.ćwiczcie na swoich siłowniach w smrodzie potu i brudzie(odwiedzałem niektóre ostrołęckie siłownie i w wiekszosci to tam spotkałem) i nie czepiajcie się ludzi którzy postanowili że "będą się stołować w bardzo dobrej restauracji"Tyle
Gość napisał(a):No to Panie wilkomiastowy pocisnąłeś {usmiech} Nie wiem czy śmiać się czy płakać z Twojej wypowiedzi. Nie wiem jakie siłownie odwiedzałeś ale chyba trafiłeś do osiedlowych piwnic. Nie wiem tam gdzie ja chodzę nikt nie ma problemów z higieną osobistą i utrzymywaniem czystości. Normalne jest, że ktoś się może spocić, bo jak ćwiczy to się męczy. Ci co nie czują się "świeżo" mogą wejść pod prysznic i problem z bani {diabelek} Jak ktoś się nie myje to i w "dobrej restauracji" będzie waliło na kilometr. Ja nie jestem wielkoludem a na mnie nikt się nie patrzył spod byka. Może problem leży w Twojej osobie, że tak na Ciebie ludzie reagują? {gafa}

Gość

12-05-2011, 13:43
#2
No to Panie wilkomiastowy pocisnąłeś {usmiech} Nie wiem czy śmiać się czy płakać z Twojej wypowiedzi. Nie wiem jakie siłownie odwiedzałeś ale chyba trafiłeś do osiedlowych piwnic. Nie wiem tam gdzie ja chodzę nikt nie ma problemów z higieną osobistą i utrzymywaniem czystości. Normalne jest, że ktoś się może spocić, bo jak ćwiczy to się męczy. Ci co nie czują się "świeżo" mogą wejść pod prysznic i problem z bani {diabelek} Jak ktoś się nie myje to i w "dobrej restauracji" będzie waliło na kilometr. Ja nie jestem wielkoludem a na mnie nikt się nie patrzył spod byka. Może problem leży w Twojej osobie, że tak na Ciebie ludzie reagują? {gafa}
Gość napisał(a):plac,,,nik ci nie broni{diabelek}zycze powodzienia nabrania formi,

Gość

12-05-2011, 18:44
#3
plac,,,nik ci nie broni{diabelek}zycze powodzienia nabrania formi,
Gość napisał(a):plac,,,nik ci nie broni{diabelek}zycze powodzienia nabrania formi,

Gość

12-05-2011, 18:44
#4
plac,,,nik ci nie broni{diabelek}zycze powodzienia nabrania formi,
Gość napisał(a):sorki formy{!}

Gość

12-05-2011, 18:45
#5
sorki formy{!}
Gość napisał(a):tobie chyba odpuścił, bo takie głupoty to chyba tylko zazdrosna 15stolatka może wypisywać.

Gość

12-12-2011, 10:47
#6
tobie chyba odpuścił, bo takie głupoty to chyba tylko zazdrosna 15stolatka może wypisywać.
Gość napisał(a):jezeli ktos chce cwiczyc fitnes idzie do formy 5 club , jezeli ktos chce cwicyzc w prawdziwej hardcokrowej silowni wybiera co innego, moim zdaniem sprzet w forma 5 club jest dla ludzi ktorzy zaczynaja ten sport bo po dluzszym chodzeniu  obciazenia juz tam nie ma ! wiekszosc maszyn fitnesowych dla prawdziwego kulturysty ta silownia by nie miala miejsca bytu! a w tej silowni nie smierdzi potem bo tam nikt nie cwiczy tylko przychodzi sie pokazac po lansowac  ze jest na silowni itp.  a jak juz zacznie cwiczyc podniesie 20 razy hantelek i mysli ze jest wszystko ok

Gość

12-12-2011, 12:22
#7
jezeli ktos chce cwiczyc fitnes idzie do formy 5 club , jezeli ktos chce cwicyzc w prawdziwej hardcokrowej silowni wybiera co innego, moim zdaniem sprzet w forma 5 club jest dla ludzi ktorzy zaczynaja ten sport bo po dluzszym chodzeniu  obciazenia juz tam nie ma ! wiekszosc maszyn fitnesowych dla prawdziwego kulturysty ta silownia by nie miala miejsca bytu! a w tej silowni nie smierdzi potem bo tam nikt nie cwiczy tylko przychodzi sie pokazac po lansowac  ze jest na silowni itp.  a jak juz zacznie cwiczyc podniesie 20 razy hantelek i mysli ze jest wszystko ok
Gość napisał(a):{jezyk}

Gość

10-01-2012, 20:22
#8
{jezyk}
Gość napisał(a):{ok}

Gość

14-01-2012, 15:17
#9
{ok}
Gość napisał(a):forma 5 club najfajniejsza w calej ostrolece{jezyk} zadowalajacy opis dla clubu?

Gość

24-01-2012, 19:03
#10
forma 5 club najfajniejsza w calej ostrolece{jezyk} zadowalajacy opis dla clubu?
Gość napisał(a):chodzę na małą salkę na aerobic i instruktorka zawsze wietrzy przed zajęciami klima jest włączona. Może wystarczy poprosić

Gość

27-01-2012, 15:40
#11
chodzę na małą salkę na aerobic i instruktorka zawsze wietrzy przed zajęciami klima jest włączona. Może wystarczy poprosić
Gość napisał(a):[quote=Gość]chodzę na małą salkę na aerobic i instruktorka zawsze wietrzy przed zajęciami klima jest włączona. Może wystarczy poprosić [/quote]ja również chodzę na aerobic i nic nie śmierdzi. Po każdych zajęciach sala jest wietrzona... Jeszcze nie trafiłam żeby coś śmierdziało :)

Gość

27-01-2012, 16:09
#12
[quote=Gość]chodzę na małą salkę na aerobic i instruktorka zawsze wietrzy przed zajęciami klima jest włączona. Może wystarczy poprosić [/quote]ja również chodzę na aerobic i nic nie śmierdzi. Po każdych zajęciach sala jest wietrzona... Jeszcze nie trafiłam żeby coś śmierdziało :)
Gość napisał(a):dla mnie siłownia 1 klasa!ludzie jak wam się nie podoba to możecie iść w inne miejsce. w czym tkwi problem?dlaczego jest tak dużo sfrustrowanych i niezadowolonych ludzi?

Gość

29-01-2012, 21:26
#13
dla mnie siłownia 1 klasa!ludzie jak wam się nie podoba to możecie iść w inne miejsce. w czym tkwi problem?dlaczego jest tak dużo sfrustrowanych i niezadowolonych ludzi?
Gość napisał(a):Też nie rozumiem czemu tyle negatywnych emocji i złośliwości. Ludzie wyluzujcie pobiegajcie, przewietrzcie się i może trochę łaskawiej spojrzycie na wszystko dookoła.  

Gość

02-02-2012, 23:14
#14
Też nie rozumiem czemu tyle negatywnych emocji i złośliwości. Ludzie wyluzujcie pobiegajcie, przewietrzcie się i może trochę łaskawiej spojrzycie na wszystko dookoła.  
Gość napisał(a):Ja bym radziła ważyć słowa, nawet w negatywnych opiniach.Rozumiem, nie każdemu musi się podobać (o gustach się nie dyskutuje), ale żeby oczerniać ludzi tam pracujących? Robić im publicznie taka paskudną opinię? Bo "słyszałem, że jeden pan", bo "podobno instruktorka", bo "kolega mówił, że dziewczyny stamtąd".. Jak tak można kogoś znieważać?Mam nadzieję, że ktoś z siłowni kiedyś przeczyta te komentarze i tego tak nie zostawi..Wyrażajcie swoje opinie, ale w kulturalny sposób.Pozdrawiam

Gość

05-02-2012, 15:41
#15
Ja bym radziła ważyć słowa, nawet w negatywnych opiniach.Rozumiem, nie każdemu musi się podobać (o gustach się nie dyskutuje), ale żeby oczerniać ludzi tam pracujących? Robić im publicznie taka paskudną opinię? Bo "słyszałem, że jeden pan", bo "podobno instruktorka", bo "kolega mówił, że dziewczyny stamtąd".. Jak tak można kogoś znieważać?Mam nadzieję, że ktoś z siłowni kiedyś przeczyta te komentarze i tego tak nie zostawi..Wyrażajcie swoje opinie, ale w kulturalny sposób.Pozdrawiam
Gość napisał(a):poprostu,,,,szanowac sie,, i nie bedzie zniewagi... to chyba proste i logiczne jak ktos sie nie szanuje, niech nie oczekuje od innych szacunku..pozdrawiam{mruga}

Gość

06-02-2012, 08:51
#16
poprostu,,,,szanowac sie,, i nie bedzie zniewagi... to chyba proste i logiczne jak ktos sie nie szanuje, niech nie oczekuje od innych szacunku..pozdrawiam{mruga}
Gość napisał(a):{ok}

Gość

09-02-2012, 11:13
#17
{ok}
Gość napisał(a):Czemu na tej silowni nie jest właczona klimatyzacja ? :> tym bardziej na zajeciach ....  

Gość

29-04-2012, 12:01
#18
Czemu na tej silowni nie jest właczona klimatyzacja ? :> tym bardziej na zajeciach ....  
Gość napisał(a):[quote=Gość]w dance&move jest OK (innych aerobikow jeszcze nie poznałam, gdyż niedawno sie sprowadziłam do O-ki) jeśli chodzi o same zajęcia to mi się podoba, po 4-rech m-cach juz widzę efekty ćwczeń.jedynie co mi się nie podoba to na stronie internetowej są podane błędne informacje ... albo też osoby pracujące na recepcji dopuszczają się oszustw!!! kupiłam karnet na styczeń ale ma ważność tylko na 28 dni , na stronie internetowej jest informacja że karnety są ważne 30 dni ... dopiero teraz się dopatrzyłam że klub niestety nie jest uczciwy!  ale przy najbliższej okazji będę chciala to wyjaśnić {chytry} [/quote]No to trzeba było to wyjaśnić najpierw anie kogoś za oszusta uważać w internecie

Gość

10-01-2014, 05:43
#19
[quote=Gość]w dance&move jest OK (innych aerobikow jeszcze nie poznałam, gdyż niedawno sie sprowadziłam do O-ki) jeśli chodzi o same zajęcia to mi się podoba, po 4-rech m-cach juz widzę efekty ćwczeń.jedynie co mi się nie podoba to na stronie internetowej są podane błędne informacje ... albo też osoby pracujące na recepcji dopuszczają się oszustw!!! kupiłam karnet na styczeń ale ma ważność tylko na 28 dni , na stronie internetowej jest informacja że karnety są ważne 30 dni ... dopiero teraz się dopatrzyłam że klub niestety nie jest uczciwy!  ale przy najbliższej okazji będę chciala to wyjaśnić {chytry} [/quote]No to trzeba było to wyjaśnić najpierw anie kogoś za oszusta uważać w internecie
Gość napisał(a):{dobani}

Gość

18-02-2014, 16:46
#20
{dobani}

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów