Siłownia i fitness - nowy klub w Ostrołęce

Założony przez centy79
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej
Gość napisał(a):chodziłam kiedyś do lokatora, ale tam słabe warunki były. Są maty, ale jeżeli masz, to weź lepiej swoją. Teraz wykupiłam karnet w tym nowym klubie i jest ok.

Gość

10-03-2010, 12:10
#1
chodziłam kiedyś do lokatora, ale tam słabe warunki były. Są maty, ale jeżeli masz, to weź lepiej swoją. Teraz wykupiłam karnet w tym nowym klubie i jest ok.
Gość napisał(a):http://www.energia-odnowa.pl/index.htmlSuper klub! Polecam. :)

Gość

23-06-2010, 10:27
#2
http://www.energia-odnowa.pl/index.htmlSuper klub! Polecam. :)
Gość napisał(a):no i znów przerwa na reklamę {gafa}

Gość

23-06-2010, 16:25
#3
no i znów przerwa na reklamę {gafa}
Gość napisał(a):chodzę do AgnesFit juz dobry rok... siłownia tylko dla babeczek, prysznice, suszarki są na miejscu. Nie ma super wypasu, ale nie jest źle.Zimą strasznie dużo pań przychodzi, ale teraz latem są luzy... siłowania trochę ciasna, ale dość dobrze zaopatrzona, mila atmosfera. Mam nadzieję, że z czasem dokupią jeszcze ze 2-3 fajne urządzenia na wyselekcjonowane grupy mięśni. O tej siłowni nad Biedronką słyszałam, podobno ma być damsko- męska, zorganizowana na bardzo dużej powierzchni, jak otworzą - a po mieście chodzą słuchy, że otwierają we wrześniu - to pewnie z ciekawości karnet na miesiąc wykupię.... i wtedy zdecyduję, gdzie będę chodzić na stałe {gafa}

Gość

23-08-2010, 21:31
#4
chodzę do AgnesFit juz dobry rok... siłownia tylko dla babeczek, prysznice, suszarki są na miejscu. Nie ma super wypasu, ale nie jest źle.Zimą strasznie dużo pań przychodzi, ale teraz latem są luzy... siłowania trochę ciasna, ale dość dobrze zaopatrzona, mila atmosfera. Mam nadzieję, że z czasem dokupią jeszcze ze 2-3 fajne urządzenia na wyselekcjonowane grupy mięśni. O tej siłowni nad Biedronką słyszałam, podobno ma być damsko- męska, zorganizowana na bardzo dużej powierzchni, jak otworzą - a po mieście chodzą słuchy, że otwierają we wrześniu - to pewnie z ciekawości karnet na miesiąc wykupię.... i wtedy zdecyduję, gdzie będę chodzić na stałe {gafa}
Gość napisał(a):A ja poszłam do agnes-fit się zapisać ze względu na panią od latino no i porażka. Pani na recepcji bardzo niemiła, nie chciało jej się nawet ze mną porozmawiać. Poinformowała mnie tylko, że nie ma miejsc, mogę się zapisać na coś innego, ale o gratisowym wejściu i sprawdzeniu, czy te zajęcia mi będą odpowiadać nie było mowy. Poinformowała mnie również, że zapisując się wybieram godzinę zajęć i dzień i jeżeli mi coś wypadnie to zajęcia przepadają i nie mogę karnetu wykorzystać w innym terminie.  Wzięła nr. telefonu ale oczywiście nie oddzwoniła a mija już trzeci miesiąc od mojej wizyty. A Pani na której mi zależało zniknęła z grafiku. {co}No to tyle w sprawie. Nie wiem, czy była to właścicielka czy tylko pracownica ale jeżeli takie problemy są przy zapisie... Więcej tam nie pójdę. Chciałabym zapisać się na aerobik z możliwością korzystania z siłowni i żeby przynajmniej raz na miesiąc przyszła kompetentna osoba i sprawdziła, czy ćwiczenia na siłowni wykonuję prawidłowo, czy może należałoby coś zmienić i jakie ćwiczenia w ogóle powinnam wykonywać. Chciałabym się zapisać od września na zajęcia. Chyba nie mam zbyt wielkich wymagań? Proszę o opinie o fajnych fitness klubach. {co}

Gość

24-08-2010, 13:02
#5
A ja poszłam do agnes-fit się zapisać ze względu na panią od latino no i porażka. Pani na recepcji bardzo niemiła, nie chciało jej się nawet ze mną porozmawiać. Poinformowała mnie tylko, że nie ma miejsc, mogę się zapisać na coś innego, ale o gratisowym wejściu i sprawdzeniu, czy te zajęcia mi będą odpowiadać nie było mowy. Poinformowała mnie również, że zapisując się wybieram godzinę zajęć i dzień i jeżeli mi coś wypadnie to zajęcia przepadają i nie mogę karnetu wykorzystać w innym terminie.  Wzięła nr. telefonu ale oczywiście nie oddzwoniła a mija już trzeci miesiąc od mojej wizyty. A Pani na której mi zależało zniknęła z grafiku. {co}No to tyle w sprawie. Nie wiem, czy była to właścicielka czy tylko pracownica ale jeżeli takie problemy są przy zapisie... Więcej tam nie pójdę. Chciałabym zapisać się na aerobik z możliwością korzystania z siłowni i żeby przynajmniej raz na miesiąc przyszła kompetentna osoba i sprawdziła, czy ćwiczenia na siłowni wykonuję prawidłowo, czy może należałoby coś zmienić i jakie ćwiczenia w ogóle powinnam wykonywać. Chciałabym się zapisać od września na zajęcia. Chyba nie mam zbyt wielkich wymagań? Proszę o opinie o fajnych fitness klubach. {co}
Gość napisał(a):agnes fit jest przereklamowany tak jak pani od latino. Może  i fajnie  prowadzi zajęcia  ale  nie potrafi dobrać  ćwiczeń dla poszczególnych członków grupy - czysta  komercja .Jeśli chodzi o karnety to faktycznie  czyste podejście komercyjne  przecież  czasem ludzie chorują i  co  zajęcia przepadają  bo wszyscy muszą zarobić  a  płacący stracić  ŻENADA{gafa}

Gość

24-08-2010, 14:04
#6
agnes fit jest przereklamowany tak jak pani od latino. Może  i fajnie  prowadzi zajęcia  ale  nie potrafi dobrać  ćwiczeń dla poszczególnych członków grupy - czysta  komercja .Jeśli chodzi o karnety to faktycznie  czyste podejście komercyjne  przecież  czasem ludzie chorują i  co  zajęcia przepadają  bo wszyscy muszą zarobić  a  płacący stracić  ŻENADA{gafa}
Gość napisał(a):a jeżeli chodzi o ten agnes fit to chodza też tam młode dziewczyny? bo nie wiem czy nie bede czuc sie głupio

Gość

28-08-2010, 01:07
#7
a jeżeli chodzi o ten agnes fit to chodza też tam młode dziewczyny? bo nie wiem czy nie bede czuc sie głupio
Gość napisał(a):Może pani od latino nie potrafi dobrać ćwiczeń do wszystkich uczestników ale dla mnie były świetne - to moja subiektywna opinia ale ja chodziłam do niej a zajęcia jeszcze w sp.10, a ostatnio zniknęła z grafiku agnes-fit. Wie ktoś czy prowadzi jeszcze gdzieś zajęcia?{co}

Gość

28-08-2010, 12:44
#8
Może pani od latino nie potrafi dobrać ćwiczeń do wszystkich uczestników ale dla mnie były świetne - to moja subiektywna opinia ale ja chodziłam do niej a zajęcia jeszcze w sp.10, a ostatnio zniknęła z grafiku agnes-fit. Wie ktoś czy prowadzi jeszcze gdzieś zajęcia?{co}
Gość napisał(a):do Agnes fit chodzą panie w różnym wieku, począwszy od gimnazjalistek a skończywszy na paniach około 50 tki. Mam spore doświadczenie jeżeli chodzi o siłownie i prawda jest taka, że ostrołęckie siłownie nie umywają się do warszawskich...  wybór ćwiczeń o wiele mniejszy, brak profesjonalnego instruktora na sali podczas godzin otwarcie siłowni. Wiele jest minusów, ale gdzieś trzeba ćwiczyć... może ta nowa siłka będzie lepsza :)

Gość

31-08-2010, 09:38
#9
do Agnes fit chodzą panie w różnym wieku, począwszy od gimnazjalistek a skończywszy na paniach około 50 tki. Mam spore doświadczenie jeżeli chodzi o siłownie i prawda jest taka, że ostrołęckie siłownie nie umywają się do warszawskich...  wybór ćwiczeń o wiele mniejszy, brak profesjonalnego instruktora na sali podczas godzin otwarcie siłowni. Wiele jest minusów, ale gdzieś trzeba ćwiczyć... może ta nowa siłka będzie lepsza :)
Gość napisał(a):Bo to Ostrołęka.

Gość

02-09-2010, 20:42
#10
Bo to Ostrołęka.
Gość napisał(a):silownia i fitness na goworowskiej bedzie super!!!!nareszcie cos na poziomie.z tego co wiem otwarcie pod koniec wrzesnia{ok}

Gość

12-09-2010, 22:14
#11
silownia i fitness na goworowskiej bedzie super!!!!nareszcie cos na poziomie.z tego co wiem otwarcie pod koniec wrzesnia{ok}
Gość napisał(a):Skoro jeszcze nie otworzyli tej siłki to skąd wiecie że będize super? Wszystko zależy od instruktorów, których jak wiem za wiele w oce nie ma, a jakbyście dobrze w necie poszukali to jest gdzieś ogłoszenie dodane przez ten nowy klub że zatrudnią instruktora, może być bez doświadczenia a że oni go przyuczą..... I to ma być dobry fitness club? Ja dziękuję....  

Gość

04-10-2010, 22:22
#12
Skoro jeszcze nie otworzyli tej siłki to skąd wiecie że będize super? Wszystko zależy od instruktorów, których jak wiem za wiele w oce nie ma, a jakbyście dobrze w necie poszukali to jest gdzieś ogłoszenie dodane przez ten nowy klub że zatrudnią instruktora, może być bez doświadczenia a że oni go przyuczą..... I to ma być dobry fitness club? Ja dziękuję....  
Gość napisał(a):No i kiedy w koncu otworzą tą siłownię? Idzie im jak krew z nosa, a miało być już ponad miesiąc temu/

Gość

11-10-2010, 23:36
#13
No i kiedy w koncu otworzą tą siłownię? Idzie im jak krew z nosa, a miało być już ponad miesiąc temu/
Gość napisał(a):czy ktoś wie gdzie został przeniesiony Club Venus??????????????

Gość

21-10-2010, 23:04
#14
czy ktoś wie gdzie został przeniesiony Club Venus??????????????
Gość napisał(a):Venus ul.Zielona 7 koło LIDLA!{ok}

Gość

22-10-2010, 11:00
#15
Venus ul.Zielona 7 koło LIDLA!{ok}
Gość napisał(a):http://bodyshape.tvmarket.pl/index.asp?csu=bodyshape&cex=575 06&med=ref&orig=mcn&vir=yes&src=xx_tmv_bodyshape_ref_lg_vira l-ext&referrer=viral-ext_ref_57506&utm_source=viral-ext_ref& utm_medium=Referrals&utm_campaign=xx_tmv_bodyshape_ref_lg_vi ral-ext_57506&utm_content=&tn=friendhome&parent=14737371&sid =3272019:15:51zagraj w to:)Dla Ciebie to mogą być cenne rady -dla mnie dodatkowe 2 punkty.Dziękuję

Gość

22-10-2010, 19:28
#16
http://bodyshape.tvmarket.pl/index.asp?csu=bodyshape&cex=575 06&med=ref&orig=mcn&vir=yes&src=xx_tmv_bodyshape_ref_lg_vira l-ext&referrer=viral-ext_ref_57506&utm_source=viral-ext_ref& utm_medium=Referrals&utm_campaign=xx_tmv_bodyshape_ref_lg_vi ral-ext_57506&utm_content=&tn=friendhome&parent=14737371&sid =3272019:15:51zagraj w to:)Dla Ciebie to mogą być cenne rady -dla mnie dodatkowe 2 punkty.Dziękuję
Gość napisał(a):dziękuje!!!!!!!!!!!

Gość

22-10-2010, 20:31
#17
dziękuje!!!!!!!!!!!
Gość napisał(a):co do agnes fit moja opinia :1) wiele sprzetu jest rozwalone ( zastaw sie a postaw sie)2) przebieralnia maciupenka... ;/3) cena za ta silownie jest zbyt wygorowana..  

Gość

22-10-2010, 21:03
#18
co do agnes fit moja opinia :1) wiele sprzetu jest rozwalone ( zastaw sie a postaw sie)2) przebieralnia maciupenka... ;/3) cena za ta silownie jest zbyt wygorowana..  
Gość napisał(a):[quote=Gość]słaszałam ze jest aerobik w klubie lokator na hallera, moze jakies opinie?  nie ma zadnej informacji na ten temat ![/quote]na hallera prowadzi aerobik p. Marta ... bardzo spokojne tępo, ćwiczenia na każdą partię ciała, ćwiczenia odbywaja się 3 razy w tygodniu, wykupuje się wejścia i nie ma z góry narzuconego terminu ich wykorzystania ... szczerze mówiąc jest to aerobik dla osób które lubią bardzo spokojne tępo ćwiczeń ... Obecnie chodze do dance&move Prowadzące zajęcia p. Ania i Kasia są naprawdę świetne.... niestety pewne zasady które wprowadza Pan siedzący na recepcji .. pewne dyskryminowanie osób powoduje że postanowiłam zrezygnować z tego klubu. Od lutego rusza nowa szkoła nauki tańca i aerobiku na ul. Sienkiewicza mam nadzieję że to naprawdę będzie coś na poziomie i ludzie którzy tam pracują ( A ZWŁASZCZA WŁAŚCICIELE) nie pozwolą sobie na utratę klienta!!! życzę powodzenia!

Gość

27-01-2011, 21:03
#19
[quote=Gość]słaszałam ze jest aerobik w klubie lokator na hallera, moze jakies opinie?  nie ma zadnej informacji na ten temat ![/quote]na hallera prowadzi aerobik p. Marta ... bardzo spokojne tępo, ćwiczenia na każdą partię ciała, ćwiczenia odbywaja się 3 razy w tygodniu, wykupuje się wejścia i nie ma z góry narzuconego terminu ich wykorzystania ... szczerze mówiąc jest to aerobik dla osób które lubią bardzo spokojne tępo ćwiczeń ... Obecnie chodze do dance&move Prowadzące zajęcia p. Ania i Kasia są naprawdę świetne.... niestety pewne zasady które wprowadza Pan siedzący na recepcji .. pewne dyskryminowanie osób powoduje że postanowiłam zrezygnować z tego klubu. Od lutego rusza nowa szkoła nauki tańca i aerobiku na ul. Sienkiewicza mam nadzieję że to naprawdę będzie coś na poziomie i ludzie którzy tam pracują ( A ZWŁASZCZA WŁAŚCICIELE) nie pozwolą sobie na utratę klienta!!! życzę powodzenia!
Gość napisał(a):Wysublimowana reklama nowego klubu{gafa}jak ja kocham fora i te niby prawdziwe komentarze{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}

Gość

28-01-2011, 10:39
#20
Wysublimowana reklama nowego klubu{gafa}jak ja kocham fora i te niby prawdziwe komentarze{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów