Siłownia i fitness - nowy klub w Ostrołęce

Założony przez centy79
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej
Gość napisał(a):Podstawowa różnica. Wolę zapłacić i 200, żeby tylko nie chodzić z pół mózgami napakowanymi metanabolem i omadrenem....

Gość

02-03-2011, 10:50
#1
Podstawowa różnica. Wolę zapłacić i 200, żeby tylko nie chodzić z pół mózgami napakowanymi metanabolem i omadrenem....
Gość napisał(a):ja tez bym wolala cwiczyc w jakims fajnym miejscu, gdzie jest kultura zachowana

Gość

02-03-2011, 11:00
#2
ja tez bym wolala cwiczyc w jakims fajnym miejscu, gdzie jest kultura zachowana
Gość napisał(a):To możecie się zdziwić (2 osoby powyżej). Nie każdy musi od razu koksować i nie oceniaj wszystkich tylko dlatego, że jak to piszesz chodzą tam gdzie jest taniej. Ja nie jestem koksiarzem i ćwiczę sobie dla poprawy sylwetki i nie przeszkadza mi jeśli obok mnie ćwiczy ktoś 2x większy. Nie wszyscy od koksu mają wypalone mózgi {usmiech} Zadam Ci pytanie: To po co chodzisz na siłownię? przecież jak będziesz dłuższy czas ćwiczyć i urośniesz ktoś też będzie postrzegał Ciebie jako napakowanego bezmózga {diabelek} No chyba, że na siłownię idziesz pograć w szachy lub pogadać o problemach tego świata to możesz mieć wymagania co do intelektu niektórych osób {chytry} Od tych napakowanych gości możesz się dowiedzieć za to jak poprawnie ćwiczyć i liczyć na pomoc, więc nie wiem po co pianę bijesz.Koleżanko kultura jest praktycznie wszędzie, to zalezy od ludzi i ich wychowania a nie wielkości, ilości mięśni. Do nas też przychodzą dziewczyny na siłownię i nie ma braku kultury, chamskich odzywek czy innych krzywych akcji {usmiech}

Gość

02-03-2011, 11:24
#3
To możecie się zdziwić (2 osoby powyżej). Nie każdy musi od razu koksować i nie oceniaj wszystkich tylko dlatego, że jak to piszesz chodzą tam gdzie jest taniej. Ja nie jestem koksiarzem i ćwiczę sobie dla poprawy sylwetki i nie przeszkadza mi jeśli obok mnie ćwiczy ktoś 2x większy. Nie wszyscy od koksu mają wypalone mózgi {usmiech} Zadam Ci pytanie: To po co chodzisz na siłownię? przecież jak będziesz dłuższy czas ćwiczyć i urośniesz ktoś też będzie postrzegał Ciebie jako napakowanego bezmózga {diabelek} No chyba, że na siłownię idziesz pograć w szachy lub pogadać o problemach tego świata to możesz mieć wymagania co do intelektu niektórych osób {chytry} Od tych napakowanych gości możesz się dowiedzieć za to jak poprawnie ćwiczyć i liczyć na pomoc, więc nie wiem po co pianę bijesz.Koleżanko kultura jest praktycznie wszędzie, to zalezy od ludzi i ich wychowania a nie wielkości, ilości mięśni. Do nas też przychodzą dziewczyny na siłownię i nie ma braku kultury, chamskich odzywek czy innych krzywych akcji {usmiech}
Gość napisał(a):ale po co o tym dyskutowac ?? dla jednych nie jest istotne jak wyglada silownia, a dla innych jest. Ja tam nie chodze, ale podoba mi sie, ze np. tam maja duzo biezni. Dla mnie to plus. A to, ze wyglada przyjemnie, jest przestronnie, jasno i jest duzo miejsca tez sie liczy. Jest to po prostu silownia na miare XX! wieku i tyle. Dodam, ze nigdy nie chodzilam na silownie w Oce ani nigdzie w Polsce, wiec mam tylko porownanie z innym krajem

Gość

02-03-2011, 15:24
#4
ale po co o tym dyskutowac ?? dla jednych nie jest istotne jak wyglada silownia, a dla innych jest. Ja tam nie chodze, ale podoba mi sie, ze np. tam maja duzo biezni. Dla mnie to plus. A to, ze wyglada przyjemnie, jest przestronnie, jasno i jest duzo miejsca tez sie liczy. Jest to po prostu silownia na miare XX! wieku i tyle. Dodam, ze nigdy nie chodzilam na silownie w Oce ani nigdzie w Polsce, wiec mam tylko porownanie z innym krajem
Gość napisał(a):w kazdej silowni ,, nawet z 120 znajdzie sie mniej kultularny czlowiek...nawet gorsi debile,, bo kasa w glowie przewraca,,a w sumie kazy chodzi tam gdzie chce...chyba ze kolezanka szuka biznesmena,, na silowni....a nie forma i wyglad poprawic{diabelek}

Gość

03-03-2011, 06:39
#5
w kazdej silowni ,, nawet z 120 znajdzie sie mniej kultularny czlowiek...nawet gorsi debile,, bo kasa w glowie przewraca,,a w sumie kazy chodzi tam gdzie chce...chyba ze kolezanka szuka biznesmena,, na silowni....a nie forma i wyglad poprawic{diabelek}
Gość napisał(a):{diabelek}

Gość

10-03-2011, 11:58
#6
{diabelek}
Gość napisał(a):na mojej stronce ulubionej cisza{usmiech}zapomiana  przez swiat{diabelek}

Gość

31-03-2011, 07:19
#7
na mojej stronce ulubionej cisza{usmiech}zapomiana  przez swiat{diabelek}
Gość napisał(a):czy ktos mi poleci,,jakos..milo i w miare niedroga siłownie?

Gość

07-04-2011, 11:46
#8
czy ktos mi poleci,,jakos..milo i w miare niedroga siłownie?
Gość napisał(a):sam sobie poszukaj każdy mam swoje wrażenia dotyczące siłowni i swoje upodobania ! Ile ludzi tyle opinii, więc miłych samodzielnych poszukiwań...

Gość

07-04-2011, 22:43
#9
sam sobie poszukaj każdy mam swoje wrażenia dotyczące siłowni i swoje upodobania ! Ile ludzi tyle opinii, więc miłych samodzielnych poszukiwań...
Gość napisał(a):poza tym na siłownie idziesz ćwiczyć a nie się uśmiechać (chyba że chcesz to z reguły masz tam lustra) więc powodzenia

Gość

07-04-2011, 22:57
#10
poza tym na siłownie idziesz ćwiczyć a nie się uśmiechać (chyba że chcesz to z reguły masz tam lustra) więc powodzenia
Gość napisał(a):[quote=Gość]poza tym na siłownie idziesz ćwiczyć a nie się uśmiechać (chyba że chcesz to z reguły masz tam lustra) więc powodzenia [/quote]pięknie ujęte :)

Gość

08-04-2011, 10:11
#11
[quote=Gość]poza tym na siłownie idziesz ćwiczyć a nie się uśmiechać (chyba że chcesz to z reguły masz tam lustra) więc powodzenia [/quote]pięknie ujęte :)
Gość napisał(a):[quote=Gość]poza tym na siłownie idziesz ćwiczyć a nie się uśmiechać  [/quote]ale te czynnosci sie nie wykluczaja, wiec mozna robic i to i to

Gość

08-04-2011, 15:57
#12
[quote=Gość]poza tym na siłownie idziesz ćwiczyć a nie się uśmiechać  [/quote]ale te czynnosci sie nie wykluczaja, wiec mozna robic i to i to
Gość napisał(a):mozna cwiczyc z usmiechem na twarzy, nie wyklucza jedno drugiego masz racje{diabelek}

Gość

13-04-2011, 09:06
#13
mozna cwiczyc z usmiechem na twarzy, nie wyklucza jedno drugiego masz racje{diabelek}
Gość napisał(a):Fajna siłownia ,cieszy się dużym zainteresowaniem i po co tyle hałasu.

Gość

10-05-2011, 14:20
#14
Fajna siłownia ,cieszy się dużym zainteresowaniem i po co tyle hałasu.
Gość napisał(a):ktora silownia?

Gość

10-05-2011, 15:25
#15
ktora silownia?
Gość napisał(a):ale drogo {diabelek}

Gość

10-05-2011, 20:36
#16
ale drogo {diabelek}
Gość napisał(a):Za jakość trzeba zapłacić.

Gość

10-05-2011, 22:42
#17
Za jakość trzeba zapłacić.
Gość napisał(a):no za wszelko cene chodzic,,,,ladny wystroj{jezyk}lacic i nie  marudzic... matołki{diabelek}

Gość

11-05-2011, 08:50
#18
no za wszelko cene chodzic,,,,ladny wystroj{jezyk}lacic i nie  marudzic... matołki{diabelek}
Gość napisał(a):Tak jak pisałem wcześniej jak więcej zapłacisz to szybciej ci masa wejdzie albo szybciej zrzucisz zbędne kg. Dla mnie to śmieszne trochę jest. Wolę wydać pieniądze na lepszą dietę i będę miał więcej korzyści z tego. No ale różne osoby na siłownię chodzą w różnym celu. Ja chodzę po to aby ćwiczyć{jezyk}

Gość

11-05-2011, 11:09
#19
Tak jak pisałem wcześniej jak więcej zapłacisz to szybciej ci masa wejdzie albo szybciej zrzucisz zbędne kg. Dla mnie to śmieszne trochę jest. Wolę wydać pieniądze na lepszą dietę i będę miał więcej korzyści z tego. No ale różne osoby na siłownię chodzą w różnym celu. Ja chodzę po to aby ćwiczyć{jezyk}
Gość napisał(a):ale za piekny wystroj sie placi. czyz nie tak...{diabelek}a forma i instruktorzy to malo wazne......{diabelek}trzeba z kogos kase sciagac,,,jak z tych nie dowartosciowanych osob,,,,,Bo Wystroj Piekny{!}

Gość

12-05-2011, 08:25
#20
ale za piekny wystroj sie placi. czyz nie tak...{diabelek}a forma i instruktorzy to malo wazne......{diabelek}trzeba z kogos kase sciagac,,,jak z tych nie dowartosciowanych osob,,,,,Bo Wystroj Piekny{!}

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów