Lodziarnia Rialto (w handlowcu) - co sądzicie na temat obsługi

Założony przez Gość
strony: 1 2 3 4 5 6 dalej
Gość napisał(a):Obsługa {co}Ostatnio co prawda nie byłam{nie}, jakoś tak się nie składa, ale bardzo często odwiedzałam Rialto ubiegłego lata a i sezonie zimowym przytrafiło się nam z mężem tam wpaść na jakiś deser i grzane  wino. Więc jak dla mnie obsługa ok.Bardzo miłe dziewczyny, sympatyczne.{mruga}co najważniejsze porcje np.lodów nakladają baaardzo duże {zdziwko}w porównaniu do innych lodziarni lub tych które zdażyło mi się jeść w Olsztynie czy Warszawie{dobani}.zawsze jest tam czysto, stoliki sprzątają na bierząco.{!}{ok}Jak dla mnie OK{ok}a poz tym lody są PYSZNE{zakochany}

Gość

07-05-2009, 11:28
#1
Obsługa {co}Ostatnio co prawda nie byłam{nie}, jakoś tak się nie składa, ale bardzo często odwiedzałam Rialto ubiegłego lata a i sezonie zimowym przytrafiło się nam z mężem tam wpaść na jakiś deser i grzane  wino. Więc jak dla mnie obsługa ok.Bardzo miłe dziewczyny, sympatyczne.{mruga}co najważniejsze porcje np.lodów nakladają baaardzo duże {zdziwko}w porównaniu do innych lodziarni lub tych które zdażyło mi się jeść w Olsztynie czy Warszawie{dobani}.zawsze jest tam czysto, stoliki sprzątają na bierząco.{!}{ok}Jak dla mnie OK{ok}a poz tym lody są PYSZNE{zakochany}
Gość napisał(a):wszystko fajnie ale czy rzeczywiście do słodkiego wafelka trzeba dopłacać 30gr. Dla mnie to żenujące. I wcale nei chodzi mi o te pare groszy. W ubiegłym roku tego nie było - ale wtedy była konkurencja Czartoryskich Teraz brak konkurencji wyzwolił dziadostwo{dobani}

Gość

07-05-2009, 11:50
#2
wszystko fajnie ale czy rzeczywiście do słodkiego wafelka trzeba dopłacać 30gr. Dla mnie to żenujące. I wcale nei chodzi mi o te pare groszy. W ubiegłym roku tego nie było - ale wtedy była konkurencja Czartoryskich Teraz brak konkurencji wyzwolił dziadostwo{dobani}
Gość napisał(a):Od momentu zamknięcia Caffe Bravo lodziarnia Rialto nie ma właściwie konkurencji, co można zauważyc po wielkości gałek, dopłatach do wafelków, oszczędzaniu na wielkości wafla ( przykład: 3 gałki do najmniejszego wafla, gdzie przy temp. jaka była ostatnio na dworze cieknie wszystko po rękach ... ) {smutny}Dawniej była to najlepsza lodziarnia w mieście... .Teraz też jest najlepsza bo jest tylko jedna... .Ogólnie mówiąc: Brak konkurencji więc nie trzeba dbać o klienta, i tak przyjdzie...

Gość

07-05-2009, 12:13
#3
Od momentu zamknięcia Caffe Bravo lodziarnia Rialto nie ma właściwie konkurencji, co można zauważyc po wielkości gałek, dopłatach do wafelków, oszczędzaniu na wielkości wafla ( przykład: 3 gałki do najmniejszego wafla, gdzie przy temp. jaka była ostatnio na dworze cieknie wszystko po rękach ... ) {smutny}Dawniej była to najlepsza lodziarnia w mieście... .Teraz też jest najlepsza bo jest tylko jedna... .Ogólnie mówiąc: Brak konkurencji więc nie trzeba dbać o klienta, i tak przyjdzie...
Gość napisał(a):a ja chciałam dodać ,że nie podoba mi się obsługa,strasznie haotyczna, dziewczyny nie rozumieją gdy mówi się do nich ile gałek chcę bądź jakie smaki, nie potrafią wydać reszty już parę razy próbowały mnie oszukać i wydać za mało , a NAJBARDZIEJ NIE PODOBA MI SIĘ FAKT,ŻE ZA KAŻDYM RAZEM ZA TEN SAM ZESTAW LODOWY ,TAKI ,KTÓRY SAMA SOBIE WYBIERAM CZYLI 2 GAŁKI, BITA SMIETANA I POLEWA PŁACĘ ZUPełnie różne kwoty!!! no przepraszam bardzo o co tu chodzi? raz zapłaciłam za taki zestaw 6 zł często się zdarza ,że 8 a ostatnio to nawet 15 ,śmieszne to jest, nie rozumiem czy to przez tę obsługę, która nalicza sobię napiwki czy przez szefa, bo tak im każe. ale szczerze mówiąc nie podoba mi się tam, desery smakowite lecz klimat i ta atmosfera mają wiele do życzenia, a obsługa kiedys była miła a teraz...!

Gość

07-05-2009, 15:07
#4
a ja chciałam dodać ,że nie podoba mi się obsługa,strasznie haotyczna, dziewczyny nie rozumieją gdy mówi się do nich ile gałek chcę bądź jakie smaki, nie potrafią wydać reszty już parę razy próbowały mnie oszukać i wydać za mało , a NAJBARDZIEJ NIE PODOBA MI SIĘ FAKT,ŻE ZA KAŻDYM RAZEM ZA TEN SAM ZESTAW LODOWY ,TAKI ,KTÓRY SAMA SOBIE WYBIERAM CZYLI 2 GAŁKI, BITA SMIETANA I POLEWA PŁACĘ ZUPełnie różne kwoty!!! no przepraszam bardzo o co tu chodzi? raz zapłaciłam za taki zestaw 6 zł często się zdarza ,że 8 a ostatnio to nawet 15 ,śmieszne to jest, nie rozumiem czy to przez tę obsługę, która nalicza sobię napiwki czy przez szefa, bo tak im każe. ale szczerze mówiąc nie podoba mi się tam, desery smakowite lecz klimat i ta atmosfera mają wiele do życzenia, a obsługa kiedys była miła a teraz...!
Gość napisał(a):Faktycznie jeśli chodzi o wielkość gałek to masakra. Kiedyś te gałki były rzeczywiście pokaźne, ale teraz to już przesada, teraz dwie gałki to jak kiedyś jedna i rzeczywiście trzeba zwracać uwage na reszte, choć jak jest dużo ludzi to dziewczyny też są tylko ludżmi i może im sie zdarzyć pomyłka!!! Ale brak konkurencji widać gołym okiem!!

Gość

08-05-2009, 12:24
#5
Faktycznie jeśli chodzi o wielkość gałek to masakra. Kiedyś te gałki były rzeczywiście pokaźne, ale teraz to już przesada, teraz dwie gałki to jak kiedyś jedna i rzeczywiście trzeba zwracać uwage na reszte, choć jak jest dużo ludzi to dziewczyny też są tylko ludżmi i może im sie zdarzyć pomyłka!!! Ale brak konkurencji widać gołym okiem!!
Gość napisał(a):masakra.. kiedys bylo tam fajniej.. a teraz na odwal aby szybciej ;/

Gość

08-05-2009, 12:50
#6
masakra.. kiedys bylo tam fajniej.. a teraz na odwal aby szybciej ;/
Gość napisał(a):mi się nie podoba to, ze dziewczyny, które tam obsługują są ponure i ruszają się jak mucha w smole. ostatnio np. było kilka osób w kolejce, a jedna z dziewczyn pisała sobie sms-y. więcej uśmiechu i energii dziewczyny!!!

Gość

08-05-2009, 13:29
#7
mi się nie podoba to, ze dziewczyny, które tam obsługują są ponure i ruszają się jak mucha w smole. ostatnio np. było kilka osób w kolejce, a jedna z dziewczyn pisała sobie sms-y. więcej uśmiechu i energii dziewczyny!!!
Gość napisał(a):lodzik dobra rzecz {mruga}

Gość

08-05-2009, 17:01
#8
lodzik dobra rzecz {mruga}
Gość napisał(a):niektore dziewczyny nie powinny tam w ogole pracowac, obserwując ich renomę na mieście i sposób bycia - czyli spojrzenie w stylu "zabiję cię k***o" :) ale cóż - nie ja je zatrudniam i nie ja im płacę {co}

Gość

12-05-2009, 16:40
#9
niektore dziewczyny nie powinny tam w ogole pracowac, obserwując ich renomę na mieście i sposób bycia - czyli spojrzenie w stylu "zabiję cię k***o" :) ale cóż - nie ja je zatrudniam i nie ja im płacę {co}
Gość napisał(a):Faktycznie potwierdzam zachowanie dziewczyn. Pracujace tam dziewczyny są strasznie niemiłe obsługują klientów tak jak by za karę i tak było w tamtym roku i wtym też się to potwierdza. Czy szefostwo tego nie widzi. Takie zachowanie troch odstrasza ludzi.

Gość

20-05-2009, 07:24
#10
Faktycznie potwierdzam zachowanie dziewczyn. Pracujace tam dziewczyny są strasznie niemiłe obsługują klientów tak jak by za karę i tak było w tamtym roku i wtym też się to potwierdza. Czy szefostwo tego nie widzi. Takie zachowanie troch odstrasza ludzi.
Gość napisał(a):A ja mam miłe wspomnienie - podano nam kawę i lody przed godziną 10:00, przed otwarciem kawiarni. Panie dopiero ustawiały stoliki na dworzu.{ok}{ok}

Gość

20-05-2009, 07:54
#11
A ja mam miłe wspomnienie - podano nam kawę i lody przed godziną 10:00, przed otwarciem kawiarni. Panie dopiero ustawiały stoliki na dworzu.{ok}{ok}
Gość napisał(a):A nie pomysli nikt o tym ze taka praca przy obslugiwaniu ludzi wcale nie jest latwa? Wiem bo sama taka mam. A ludzie przychodza rozni, jeden jest mily i w porzadku a drugi przyjdzie i tylko warczy. Zwroccie tez czasem uwage na swoje zachowanie a nie tylko na tych ktorzy was obsluguja w roznych miejscach publicznych. Poza tym ciezko jest sie usmiechac gdy pracuje sie 10 godzine gdy czlowiek jest bardzo zmeczony.

Gość

21-05-2009, 09:39
#12
A nie pomysli nikt o tym ze taka praca przy obslugiwaniu ludzi wcale nie jest latwa? Wiem bo sama taka mam. A ludzie przychodza rozni, jeden jest mily i w porzadku a drugi przyjdzie i tylko warczy. Zwroccie tez czasem uwage na swoje zachowanie a nie tylko na tych ktorzy was obsluguja w roznych miejscach publicznych. Poza tym ciezko jest sie usmiechac gdy pracuje sie 10 godzine gdy czlowiek jest bardzo zmeczony.
Gość napisał(a):Jeśli chodzi o wydawanie pieniędzy to nikt nie chce oszukiwać!!!!!Pracując tyle godzin każdy się może pomylić a Ty możesz się upomnieć {!}.Jeśli chodzi o gałki porównajcie sobie w Warszawie.

Gość

23-05-2009, 16:43
#13
Jeśli chodzi o wydawanie pieniędzy to nikt nie chce oszukiwać!!!!!Pracując tyle godzin każdy się może pomylić a Ty możesz się upomnieć {!}.Jeśli chodzi o gałki porównajcie sobie w Warszawie.
Gość napisał(a):Jak wam nie pasuje nie musicie przychodzić są lody na patyku{jezyk}dla mnie jest ok. Jeśli klient jest miły to i obsługa miła. Gdy w kawiarni jest dużo ludzi jest chaos i nie słychać co kto mówi.Korona z głowy nie spadnie jak powtórzy się. Nie chciał bym być na miejscu dziewczyn pracujących 365 dni w roku w każde święta i za psi grosz. Szacun

Gość

23-05-2009, 16:51
#14
Jak wam nie pasuje nie musicie przychodzić są lody na patyku{jezyk}dla mnie jest ok. Jeśli klient jest miły to i obsługa miła. Gdy w kawiarni jest dużo ludzi jest chaos i nie słychać co kto mówi.Korona z głowy nie spadnie jak powtórzy się. Nie chciał bym być na miejscu dziewczyn pracujących 365 dni w roku w każde święta i za psi grosz. Szacun
Gość napisał(a):wg mnie są tu najsmaczniejsze lody i do tego miła obsługa a jeśli się komuś nie podoba to może nie przychodzić, nikt na siłę was nie ciągnie

Gość

23-05-2009, 21:11
#15
wg mnie są tu najsmaczniejsze lody i do tego miła obsługa a jeśli się komuś nie podoba to może nie przychodzić, nikt na siłę was nie ciągnie
marian3025 napisał(a):te dziewczyny tam za karę pracują...

marian3025

Wpisów: 4
Dołączył: 21.03.2009
24-05-2009, 10:51
#16
te dziewczyny tam za karę pracują...
Gość napisał(a):typowy obóz pracy współczesnej{smutny}

Gość

24-05-2009, 21:12
#17
typowy obóz pracy współczesnej{smutny}
Gość napisał(a):trzeba przyznać że dziewczyny pracują tam ciężko bo jak jest duży ruch to chyba nie mają czasu nawet do wc iść i na dodatek dostają za to marne grosze więc nie ma się co dziwić że czasem nie mają siły uśmiechać się do każdego klijęnta. Trochę wyrozumiałości ludzie!!!

Gość

25-05-2009, 10:05
#18
trzeba przyznać że dziewczyny pracują tam ciężko bo jak jest duży ruch to chyba nie mają czasu nawet do wc iść i na dodatek dostają za to marne grosze więc nie ma się co dziwić że czasem nie mają siły uśmiechać się do każdego klijęnta. Trochę wyrozumiałości ludzie!!!
Gość napisał(a):najładniejsze dziewczyny najsmaczniejsze lody najlepsza kawiarnia w O. {usmiech}

Gość

26-05-2009, 00:01
#19
najładniejsze dziewczyny najsmaczniejsze lody najlepsza kawiarnia w O. {usmiech}
Gość napisał(a):tak to prawda ze wlasciciel płaci tam grosze tym dziewczynom al one musza latac jak głupie!! i jak zauwazyliscie tam cały czas wisi kartka ze przyjma młoda dziewczyna{dobani}

Gość

26-05-2009, 09:56
#20
tak to prawda ze wlasciciel płaci tam grosze tym dziewczynom al one musza latac jak głupie!! i jak zauwazyliscie tam cały czas wisi kartka ze przyjma młoda dziewczyna{dobani}

strony: 1 2 3 4 5 6 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów