Lodziarnia Rialto (w handlowcu) - co sądzicie na temat obsługi

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej
Gość napisał(a):dziewczyny sa super{chytry}- stały klient{zakochany}

Gość

10-04-2010, 08:25
#1
dziewczyny sa super{chytry}- stały klient{zakochany}
Gość napisał(a):mi tam one nie przeszkadzają, chociaż mogłyby się czasami uśmiechać, a nie tylko warczeć na klienta.. to taka mała prośba :)

Gość

10-04-2010, 09:43
#2
mi tam one nie przeszkadzają, chociaż mogłyby się czasami uśmiechać, a nie tylko warczeć na klienta.. to taka mała prośba :)
Gość napisał(a):[quote=Gość]dziewczyny sa super{chytry}- stały klient{zakochany} [/quote]Raczej mąż albo chłopak którejś z lalek sprzedających napisał powyższy komentarz.Moja opinia: lody super, obsługa beznadziejna, totalna lipa i tragedia (chyba że kupujesz jak szef siedzi obok - wtedy jest zupełnie inaczej).  

Gość

23-04-2010, 17:39
#3
[quote=Gość]dziewczyny sa super{chytry}- stały klient{zakochany} [/quote]Raczej mąż albo chłopak którejś z lalek sprzedających napisał powyższy komentarz.Moja opinia: lody super, obsługa beznadziejna, totalna lipa i tragedia (chyba że kupujesz jak szef siedzi obok - wtedy jest zupełnie inaczej).  
Gość napisał(a):Fajnie by był gdyby zadbały o higienę osobistą, ale nie koniecznie podczas pracy. Nie napiszę szczegółów bo nie pójdziecie tam więcej. Czystość naczyń i ubikacji też pozostawia wiele do życzenia. {gafa}

Gość

23-04-2010, 19:45
#4
Fajnie by był gdyby zadbały o higienę osobistą, ale nie koniecznie podczas pracy. Nie napiszę szczegółów bo nie pójdziecie tam więcej. Czystość naczyń i ubikacji też pozostawia wiele do życzenia. {gafa}
Gość napisał(a):obsługa wiecznie naburmuszona, oprócz dzeiwczyny która chyba ma córeczkę ona jest spoko ale reszta do kitu{dobani}

Gość

24-04-2010, 19:51
#5
obsługa wiecznie naburmuszona, oprócz dzeiwczyny która chyba ma córeczkę ona jest spoko ale reszta do kitu{dobani}
Gość napisał(a):Dziewczyny są super{chytry}-stały klient{zakochany} ani chłopak ani mąż - stały klient {ok} ale w innych komentarzech też jest szczypta prawdy{gafa}

Gość

25-04-2010, 11:45
#6
Dziewczyny są super{chytry}-stały klient{zakochany} ani chłopak ani mąż - stały klient {ok} ale w innych komentarzech też jest szczypta prawdy{gafa}
Gość napisał(a):Lody O.K. Obsługa do kitu!!!

Gość

26-04-2010, 10:08
#7
Lody O.K. Obsługa do kitu!!!
Gość napisał(a):Ale porcje dają teraz takie malutkie....Bez porównania jak było tam wcześniej...

Gość

26-04-2010, 12:55
#8
Ale porcje dają teraz takie malutkie....Bez porównania jak było tam wcześniej...
Gość napisał(a):bo wczesniej to oni mieli konkurencje. Kiedys siedzac o 20 (lokal jest do 21) 2 dziewczyny obgadywaly mnie i moich znajomych ze tu jeszcze siedzimy i zaczey beszczelnie przy nas skladac stoly i stawiac krzeselka na stoliki. Po chwili bylismy otoczeni tymi krzeslami{zly} Pamietam ze jedna z tych dziewczyn byla szczupla tlenowana blondynka. Nie ma to jak kultura...pewnie szefa nie bylo...

Gość

26-04-2010, 14:54
#9
bo wczesniej to oni mieli konkurencje. Kiedys siedzac o 20 (lokal jest do 21) 2 dziewczyny obgadywaly mnie i moich znajomych ze tu jeszcze siedzimy i zaczey beszczelnie przy nas skladac stoly i stawiac krzeselka na stoliki. Po chwili bylismy otoczeni tymi krzeslami{zly} Pamietam ze jedna z tych dziewczyn byla szczupla tlenowana blondynka. Nie ma to jak kultura...pewnie szefa nie bylo...
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ale porcje dają teraz takie malutkie....Bez porównania jak było tam wcześniej... [/quote]To prawda porcje są o połowę mniejsze niż na początku jak otwierała się lodziarnia i dziewczyny zawsze obrażone, może dlatego że miały zaplanowane siedzenie a przez klientów muszą wstawać.{dobani}

Gość

27-04-2010, 07:36
#10
[quote=Gość]Ale porcje dają teraz takie malutkie....Bez porównania jak było tam wcześniej... [/quote]To prawda porcje są o połowę mniejsze niż na początku jak otwierała się lodziarnia i dziewczyny zawsze obrażone, może dlatego że miały zaplanowane siedzenie a przez klientów muszą wstawać.{dobani}
Gość napisał(a):Moim zdaniem nie można uogólniać i twierdzić że obsługa jest kiepska.Faktycznie niektóre dziewczyny są mało sympatyczne i pechowcom którzy na nie natrafiają nie ma co się dziwić negatywnej opinii, ale ja zwykle trafiam na tą miłą część obsługi, która moim zdaniem wcale nie jest taka mała (chociaż to chyba oczywiste że i te mile czasem mają trochę gorszy dzień).I przy okazji to nie ma co się dziwić że dziewczyny nie uśmiechają się non stop od ucha do ucha w czasie największego ruchu - nie raz widziałam kolejki sięgające do filarów na zewnątrz, które utrzymywały się przez kilka godzin, a klient który musi chwile poczekać w kolejce często uprzejmością nie grzeszy. Za to jak nie ma natłoku klientów to dziewczyny zawsze bez pośpiechu doradzą jakiego smaku warto spróbować:)

Gość

15-06-2010, 13:46
#11
Moim zdaniem nie można uogólniać i twierdzić że obsługa jest kiepska.Faktycznie niektóre dziewczyny są mało sympatyczne i pechowcom którzy na nie natrafiają nie ma co się dziwić negatywnej opinii, ale ja zwykle trafiam na tą miłą część obsługi, która moim zdaniem wcale nie jest taka mała (chociaż to chyba oczywiste że i te mile czasem mają trochę gorszy dzień).I przy okazji to nie ma co się dziwić że dziewczyny nie uśmiechają się non stop od ucha do ucha w czasie największego ruchu - nie raz widziałam kolejki sięgające do filarów na zewnątrz, które utrzymywały się przez kilka godzin, a klient który musi chwile poczekać w kolejce często uprzejmością nie grzeszy. Za to jak nie ma natłoku klientów to dziewczyny zawsze bez pośpiechu doradzą jakiego smaku warto spróbować:)
Gość napisał(a):Moim zdaniem nie można uogólniać i twierdzić że obsługa jest kiepska.Faktycznie niektóre dziewczyny są mało sympatyczne i pechowcom którzy na nie natrafiają nie ma co się dziwić negatywnej opinii, ale ja zwykle trafiam na tą miłą część obsługi, która moim zdaniem wcale nie jest taka mała (chociaż to chyba oczywiste że i te mile czasem mają trochę gorszy dzień).I przy okazji to nie ma co się dziwić że dziewczyny nie uśmiechają się non stop od ucha do ucha w czasie największego ruchu - nie raz widziałam kolejki sięgające do filarów na zewnątrz, które utrzymywały się przez kilka godzin, a klient który musi chwile poczekać w kolejce często uprzejmością nie grzeszy. Za to jak nie ma natłoku klientów to dziewczyny zawsze bez pośpiechu doradzą jakiego smaku warto spróbować:)

Gość

15-06-2010, 13:46
#12
Moim zdaniem nie można uogólniać i twierdzić że obsługa jest kiepska.Faktycznie niektóre dziewczyny są mało sympatyczne i pechowcom którzy na nie natrafiają nie ma co się dziwić negatywnej opinii, ale ja zwykle trafiam na tą miłą część obsługi, która moim zdaniem wcale nie jest taka mała (chociaż to chyba oczywiste że i te mile czasem mają trochę gorszy dzień).I przy okazji to nie ma co się dziwić że dziewczyny nie uśmiechają się non stop od ucha do ucha w czasie największego ruchu - nie raz widziałam kolejki sięgające do filarów na zewnątrz, które utrzymywały się przez kilka godzin, a klient który musi chwile poczekać w kolejce często uprzejmością nie grzeszy. Za to jak nie ma natłoku klientów to dziewczyny zawsze bez pośpiechu doradzą jakiego smaku warto spróbować:)
Gość napisał(a):masakra  tępe dziewy

Gość

15-06-2010, 17:13
#13
masakra  tępe dziewy
Gość napisał(a):dziewczyny w Aliusie sa spoko, ale te w handlowcu...szkoda pisac.Skoro maja ciezki dzien i pozniej wyzywaja sie na klientach to niech zmienia prace. Mozna? mozna...

Gość

16-06-2010, 00:40
#14
dziewczyny w Aliusie sa spoko, ale te w handlowcu...szkoda pisac.Skoro maja ciezki dzien i pozniej wyzywaja sie na klientach to niech zmienia prace. Mozna? mozna...
Gość napisał(a):Łaskę robią księżne że tam pracują. Często chodzimy tam z mężem i dzieckiem na lody, bo nam poprostu smakują, tyle tylko, że przy składaniu zamówienia czujemy się jakbyśmy komuś przeszkadzali, a jak spytamy o coś to jak grochem o ścianę, odpowiedzi nie ma, nie wiem udają, że nie słyszą. Podsumowując: lody super smaczne, ale obsługa porażka.

Gość

16-06-2010, 08:25
#15
Łaskę robią księżne że tam pracują. Często chodzimy tam z mężem i dzieckiem na lody, bo nam poprostu smakują, tyle tylko, że przy składaniu zamówienia czujemy się jakbyśmy komuś przeszkadzali, a jak spytamy o coś to jak grochem o ścianę, odpowiedzi nie ma, nie wiem udają, że nie słyszą. Podsumowując: lody super smaczne, ale obsługa porażka.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Jeśli chodzi o wydawanie pieniędzy to nikt nie chce oszukiwać!!!!!Pracując tyle godzin każdy się może pomylić a Ty możesz się upomnieć {!}.Jeśli chodzi o gałki porównajcie sobie w Warszawie.[/quote]ale tu jest ostrołęka, a nie Warszawa:) do Warszawy to jeszcze duuuuużo wam brakuje

Gość

29-06-2010, 12:29
#16
[quote=Gość]Jeśli chodzi o wydawanie pieniędzy to nikt nie chce oszukiwać!!!!!Pracując tyle godzin każdy się może pomylić a Ty możesz się upomnieć {!}.Jeśli chodzi o gałki porównajcie sobie w Warszawie.[/quote]ale tu jest ostrołęka, a nie Warszawa:) do Warszawy to jeszcze duuuuużo wam brakuje
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]A nie pomysli nikt o tym ze taka praca przy obslugiwaniu ludzi wcale nie jest latwa? Wiem bo sama taka mam. A ludzie przychodza rozni, jeden jest mily i w porzadku a drugi przyjdzie i tylko warczy. Zwroccie tez czasem uwage na swoje zachowanie a nie tylko na tych ktorzy was obsluguja w roznych miejscach publicznych. Poza tym ciezko jest sie usmiechac gdy pracuje sie 10 godzine gdy czlowiek jest bardzo zmeczony. [/quote]jak najbardziej sie z ta wypowiedzia zgadzam![/quote]klient nasz pan

Gość

29-06-2010, 13:08
#17
[quote=Gość][quote=Gość]A nie pomysli nikt o tym ze taka praca przy obslugiwaniu ludzi wcale nie jest latwa? Wiem bo sama taka mam. A ludzie przychodza rozni, jeden jest mily i w porzadku a drugi przyjdzie i tylko warczy. Zwroccie tez czasem uwage na swoje zachowanie a nie tylko na tych ktorzy was obsluguja w roznych miejscach publicznych. Poza tym ciezko jest sie usmiechac gdy pracuje sie 10 godzine gdy czlowiek jest bardzo zmeczony. [/quote]jak najbardziej sie z ta wypowiedzia zgadzam![/quote]klient nasz pan
Gość napisał(a):[quote=Gość]dziewczyny w Aliusie sa spoko, ale te w handlowcu...szkoda pisac. [/quote]To bardzo ciekawe biorąc pod uwagę fakt, że w handlowcu i w Aliusie pracują te same dziewczyny:P

Gość

16-07-2010, 11:25
#18
[quote=Gość]dziewczyny w Aliusie sa spoko, ale te w handlowcu...szkoda pisac. [/quote]To bardzo ciekawe biorąc pod uwagę fakt, że w handlowcu i w Aliusie pracują te same dziewczyny:P
Gość napisał(a):Ta, i tak biegają z jednego miejsca w drugie, tu obsłużą klienta, biegną tam obsłużą i tak cały czas?

Gość

16-07-2010, 12:24
#19
Ta, i tak biegają z jednego miejsca w drugie, tu obsłużą klienta, biegną tam obsłużą i tak cały czas?
Gość napisał(a):"Przesympatyczna" obsługa {gafa}

Gość

16-07-2010, 13:40
#20
"Przesympatyczna" obsługa {gafa}

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów