Lodziarnia Rialto (w handlowcu) - co sądzicie na temat obsługi

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]dziewczyny w Aliusie sa spoko, ale te w handlowcu...szkoda pisac. [/quote]To bardzo ciekawe biorąc pod uwagę fakt, że w handlowcu i w Aliusie pracują te same dziewczyny:P [/quote]widac ze rzadko tam chodzisz :Pw Aliusie zupelnie inaczej sie zachowuja, jest lepiej.

Gość

16-07-2010, 17:03
#1
[quote=Gość][quote=Gość]dziewczyny w Aliusie sa spoko, ale te w handlowcu...szkoda pisac. [/quote]To bardzo ciekawe biorąc pod uwagę fakt, że w handlowcu i w Aliusie pracują te same dziewczyny:P [/quote]widac ze rzadko tam chodzisz :Pw Aliusie zupelnie inaczej sie zachowuja, jest lepiej.
Gość napisał(a):Chcę wtrącić słówko do tematu. Pracowałam tam kiedyś.Dziewczyny tak się starają jak im płacą! Choć czasem wystarczy trochę chęci do  pracy i już będzie inaczej.Nie zarabia się kokosów mimo, że pracy jest nie mało.To szef narzuca wielkość gałek i opłaty nie mal za wszystko. Gość jest ostro nastawiony na zarabianie i całkiem szybko mu to idzie, bo działa już w Ostrołęce 9 lat. I póki nie ma konkurencji to On ustala zasady.A że lody są dobre,  czy nam się podoba czy nie, będziemy je dalej kupować.Pozdrawiam wszystkich smakoszy lodów{usmiech}

Gość

16-07-2010, 22:14
#2
Chcę wtrącić słówko do tematu. Pracowałam tam kiedyś.Dziewczyny tak się starają jak im płacą! Choć czasem wystarczy trochę chęci do  pracy i już będzie inaczej.Nie zarabia się kokosów mimo, że pracy jest nie mało.To szef narzuca wielkość gałek i opłaty nie mal za wszystko. Gość jest ostro nastawiony na zarabianie i całkiem szybko mu to idzie, bo działa już w Ostrołęce 9 lat. I póki nie ma konkurencji to On ustala zasady.A że lody są dobre,  czy nam się podoba czy nie, będziemy je dalej kupować.Pozdrawiam wszystkich smakoszy lodów{usmiech}
Gość napisał(a):lody lody dla ochłody :)

Gość

18-07-2010, 13:30
#3
lody lody dla ochłody :)
Gość napisał(a):Gdybym zarabiała taki marny hajs, też by mi się nie chciało :P

Gość

18-07-2010, 14:18
#4
Gdybym zarabiała taki marny hajs, też by mi się nie chciało :P
Gość napisał(a):w Kaprysie są przepyszne lody a dziewczyny na prawdę bardzo sympatycznie obsługują

Gość

18-07-2010, 20:16
#5
w Kaprysie są przepyszne lody a dziewczyny na prawdę bardzo sympatycznie obsługują
Gość napisał(a):nie jadłam, ale poszłam po wafelka dla dziecka. Chciałam zapłacić, to Pani się obraziła, że ona dziecku wafelków żałowac nie bedzie ;)ale co do lodziarni.. no wiecie, może kasa mała, ale jak dziewczynom nie pasuje, to warto poszukac innej - po co się męczyć? W handlowcu jest jedna sympatyczna, która i nakłada normalne gałki i się uśmiechnie. Zawsze czekam aż będzie wolna i mnie obsłuży :)

Gość

19-07-2010, 08:56
#6
nie jadłam, ale poszłam po wafelka dla dziecka. Chciałam zapłacić, to Pani się obraziła, że ona dziecku wafelków żałowac nie bedzie ;)ale co do lodziarni.. no wiecie, może kasa mała, ale jak dziewczynom nie pasuje, to warto poszukac innej - po co się męczyć? W handlowcu jest jedna sympatyczna, która i nakłada normalne gałki i się uśmiechnie. Zawsze czekam aż będzie wolna i mnie obsłuży :)
Gość napisał(a):To co mnie dziś spotkało w Galerii Alius podczas zakupu lodów to istny szok!!! Osoba obsługująca (ta szczuplejsza) na 10 minut przed zamknięciem na widok rosnącej kolejki powiedziała do swojej koleżanki zmywającej podłogę: "Chowamy te lody, bo zobacz co się robi". W kolejce stały 4 może 5 osób. Nie wiem co robią w tej lodziarni z lodami, które zostają niesprzedane ale wynika z tego zajścia że są bardzo cenne - cenniejsze niż zadowolony klient. Myślę że każdy normalny pracownik powinien się cieszyć jak towar schodzi, tym bardziej jeśli tym towarem jest jakiekolwiek jedzenie. Dziewczyno zastanów się nad swoim zachowaniem, bo odstraszasz klientów - bez względu na to ile zarabiasz i ile godzin dziennie pracujesz. Przez takie osoby jak Ty twój szef może w przyszłości pójść z torbami.

Gość

03-08-2010, 21:45
#7
To co mnie dziś spotkało w Galerii Alius podczas zakupu lodów to istny szok!!! Osoba obsługująca (ta szczuplejsza) na 10 minut przed zamknięciem na widok rosnącej kolejki powiedziała do swojej koleżanki zmywającej podłogę: "Chowamy te lody, bo zobacz co się robi". W kolejce stały 4 może 5 osób. Nie wiem co robią w tej lodziarni z lodami, które zostają niesprzedane ale wynika z tego zajścia że są bardzo cenne - cenniejsze niż zadowolony klient. Myślę że każdy normalny pracownik powinien się cieszyć jak towar schodzi, tym bardziej jeśli tym towarem jest jakiekolwiek jedzenie. Dziewczyno zastanów się nad swoim zachowaniem, bo odstraszasz klientów - bez względu na to ile zarabiasz i ile godzin dziennie pracujesz. Przez takie osoby jak Ty twój szef może w przyszłości pójść z torbami.
Gość napisał(a):Co ty wypisujesz, dziewczyna pewnie umówiła się z chłopakiem i nie chciała się spóźnić, więc klient nie był jej na rękę.

Gość

03-08-2010, 21:58
#8
Co ty wypisujesz, dziewczyna pewnie umówiła się z chłopakiem i nie chciała się spóźnić, więc klient nie był jej na rękę.
Gość napisał(a):ja byłam wczoraj w galerii, stałam w kolejce 10min, bo Pani rozmawiała z kimś zawzięcie przez telefon.. Ktoś jej uwagę zwrócił to oburzona wróciła do pracy. Do d..y z taką obsługą ;|

Gość

04-08-2010, 12:48
#9
ja byłam wczoraj w galerii, stałam w kolejce 10min, bo Pani rozmawiała z kimś zawzięcie przez telefon.. Ktoś jej uwagę zwrócił to oburzona wróciła do pracy. Do d..y z taką obsługą ;|
Gość napisał(a):a mi jakis czas temu w galerii Alius trafil sie włos w lodach... głupia tylko byłam ze tego faktu nie zglosilam od razu tylko zostawiłam dla siebie, mój błąd, ale teraz juz tam nie kupuje lodów bo mam niesmak  

Gość

04-08-2010, 21:23
#10
a mi jakis czas temu w galerii Alius trafil sie włos w lodach... głupia tylko byłam ze tego faktu nie zglosilam od razu tylko zostawiłam dla siebie, mój błąd, ale teraz juz tam nie kupuje lodów bo mam niesmak  
Gość napisał(a):Przydało by im się szkolenie BHP. Drapią się gdzie popadnie, trzymają w reku pieniądze itp a potem wezmą wafelka i go ukręcą w niby serwetkę.  

Gość

05-08-2010, 09:52
#11
Przydało by im się szkolenie BHP. Drapią się gdzie popadnie, trzymają w reku pieniądze itp a potem wezmą wafelka i go ukręcą w niby serwetkę.  
Gość napisał(a):[quote=Gość]ja byłam wczoraj w galerii, stałam w kolejce 10min, bo Pani rozmawiała z kimś zawzięcie przez telefon.. Ktoś jej uwagę zwrócił to oburzona wróciła do pracy. Do d..y z taką obsługą ;| [/quote]Widzę że 3ego sierpnia zmiana popołudniowa przyszła z dużą motywacją do pracy:-))

Gość

06-08-2010, 09:36
#12
[quote=Gość]ja byłam wczoraj w galerii, stałam w kolejce 10min, bo Pani rozmawiała z kimś zawzięcie przez telefon.. Ktoś jej uwagę zwrócił to oburzona wróciła do pracy. Do d..y z taką obsługą ;| [/quote]Widzę że 3ego sierpnia zmiana popołudniowa przyszła z dużą motywacją do pracy:-))
Gość napisał(a):prostaczki doslownie rzucaja pieniędzmi na lade,jak wydaja reszte.

Gość

15-09-2010, 16:36
#13
prostaczki doslownie rzucaja pieniędzmi na lade,jak wydaja reszte.
Gość napisał(a):prostaczki doslownie rzucaja pieniędzmi na lade,jak wydaja reszte.

Gość

15-09-2010, 16:45
#14
prostaczki doslownie rzucaja pieniędzmi na lade,jak wydaja reszte.
Gość napisał(a):Płacą im mało, bo mają pracę za którą trudno płacić dużo. Zrobienie kawy, nałożenie lodów to jakaś ambitna robota? Nie. Ja nie szydzę, tylko stwierdzam fakty.A miny mają jakby wiecznie były nie zadowolone.Ale to już nie nasza wina {diabelek}

Gość

16-09-2010, 22:06
#15
Płacą im mało, bo mają pracę za którą trudno płacić dużo. Zrobienie kawy, nałożenie lodów to jakaś ambitna robota? Nie. Ja nie szydzę, tylko stwierdzam fakty.A miny mają jakby wiecznie były nie zadowolone.Ale to już nie nasza wina {diabelek}
Gość napisał(a):DZIEWCZYNA PRACUJĄCA W ALLIUSIE (Z PIEPRZYKIEM NA POLICZKU) ŻRE - bo to nie jest jedzenie tylko ŻARCIE, LODY PATYCZKIEM PROSTO Z POJEMNIKÓW, TAKŻE ŻYCZĘ SMACZNEGO ZAJADANIA SIE LODAMI, TO CO WIDZIAŁAM BYŁO OBRZYDLIWE, JAK CHCE JUŻ PODJADAĆ TO NIECH SOBIE NAŁOZY DO KUBECZKA A NIE SWOJĄ ŚLINE I BAKTERIE PRZENOSI DO POJEMNIKÓW CIEKAWE CO NA TO JEJ SZEF????

Gość

27-09-2010, 17:16
#16
DZIEWCZYNA PRACUJĄCA W ALLIUSIE (Z PIEPRZYKIEM NA POLICZKU) ŻRE - bo to nie jest jedzenie tylko ŻARCIE, LODY PATYCZKIEM PROSTO Z POJEMNIKÓW, TAKŻE ŻYCZĘ SMACZNEGO ZAJADANIA SIE LODAMI, TO CO WIDZIAŁAM BYŁO OBRZYDLIWE, JAK CHCE JUŻ PODJADAĆ TO NIECH SOBIE NAŁOZY DO KUBECZKA A NIE SWOJĄ ŚLINE I BAKTERIE PRZENOSI DO POJEMNIKÓW CIEKAWE CO NA TO JEJ SZEF????
Gość napisał(a):chyba przestane tam kupowac te lody po ostatnim poscie na tym forum.... naprawde przegiecie...

Gość

27-09-2010, 22:42
#17
chyba przestane tam kupowac te lody po ostatnim poscie na tym forum.... naprawde przegiecie...
Gość napisał(a):ludzie... jestescie zalosni.... a niby skad wy wiecie jak tam naprawde jest ? piszecie jakies glupoty bo sami jestescie glupi !! a mozne w innych lokalach to jest idealnie?? wszedzie sa jakies wady... ktos cos uslyszy zobaczy przekreci i wielka afere tworzy ! zalosny jest  komentarz "prostaczki doslownie rzucaja pieniędzmi na lade,jak wydaja reszte." a moze poprostu wypadly przec pospiech ? z reszta reszta tez jest zalosna.. tak jak pani ktora stwierdzila ze dziewczyna "zre"... ty popatrz na siebie i swoja rodzine czy przypadkiem nie zre skoro okreslasz tak innych ludzi ! a moze ona jadla innymi patyczkami nei pomyslalas kobieto o tym..?ogolnie to brak slow bo na kazdym forum sa tylko krytyki i krytyki !! wiecznie macie o wszytsko jakies ale . spojrzcie ludzie na siebie a nie tylko dzieci neo klikacie i wrazen szukacie !

Gość

29-09-2010, 20:47
#18
ludzie... jestescie zalosni.... a niby skad wy wiecie jak tam naprawde jest ? piszecie jakies glupoty bo sami jestescie glupi !! a mozne w innych lokalach to jest idealnie?? wszedzie sa jakies wady... ktos cos uslyszy zobaczy przekreci i wielka afere tworzy ! zalosny jest  komentarz "prostaczki doslownie rzucaja pieniędzmi na lade,jak wydaja reszte." a moze poprostu wypadly przec pospiech ? z reszta reszta tez jest zalosna.. tak jak pani ktora stwierdzila ze dziewczyna "zre"... ty popatrz na siebie i swoja rodzine czy przypadkiem nie zre skoro okreslasz tak innych ludzi ! a moze ona jadla innymi patyczkami nei pomyslalas kobieto o tym..?ogolnie to brak slow bo na kazdym forum sa tylko krytyki i krytyki !! wiecznie macie o wszytsko jakies ale . spojrzcie ludzie na siebie a nie tylko dzieci neo klikacie i wrazen szukacie !
Gość napisał(a):[quote=Gość]ludzie... jestescie zalosni.... a niby skad wy wiecie jak tam naprawde jest ? piszecie jakies glupoty bo sami jestescie glupi !! a mozne w innych lokalach to jest idealnie?? wszedzie sa jakies wady... ktos cos uslyszy zobaczy przekreci i wielka afere tworzy ! zalosny jest  komentarz "prostaczki doslownie rzucaja pieniędzmi na lade,jak wydaja reszte." a moze poprostu wypadly przec pospiech ? z reszta reszta tez jest zalosna.. tak jak pani ktora stwierdzila ze dziewczyna "zre"... ty popatrz na siebie i swoja rodzine czy przypadkiem nie zre skoro okreslasz tak innych ludzi ! a moze ona jadla innymi patyczkami nei pomyslalas kobieto o tym..?ogolnie to brak slow bo na kazdym forum sa tylko krytyki i krytyki !! wiecznie macie o wszytsko jakies ale . spojrzcie ludzie na siebie a nie tylko dzieci neo klikacie i wrazen szukacie ! [/quote]jak by ci do loda napluto to z checia bys to wylizal/a ?! chyba ktos tu z lodzirni sie odezwal ze wsparciem {diabelek}

Gość

29-09-2010, 21:19
#19
[quote=Gość]ludzie... jestescie zalosni.... a niby skad wy wiecie jak tam naprawde jest ? piszecie jakies glupoty bo sami jestescie glupi !! a mozne w innych lokalach to jest idealnie?? wszedzie sa jakies wady... ktos cos uslyszy zobaczy przekreci i wielka afere tworzy ! zalosny jest  komentarz "prostaczki doslownie rzucaja pieniędzmi na lade,jak wydaja reszte." a moze poprostu wypadly przec pospiech ? z reszta reszta tez jest zalosna.. tak jak pani ktora stwierdzila ze dziewczyna "zre"... ty popatrz na siebie i swoja rodzine czy przypadkiem nie zre skoro okreslasz tak innych ludzi ! a moze ona jadla innymi patyczkami nei pomyslalas kobieto o tym..?ogolnie to brak slow bo na kazdym forum sa tylko krytyki i krytyki !! wiecznie macie o wszytsko jakies ale . spojrzcie ludzie na siebie a nie tylko dzieci neo klikacie i wrazen szukacie ! [/quote]jak by ci do loda napluto to z checia bys to wylizal/a ?! chyba ktos tu z lodzirni sie odezwal ze wsparciem {diabelek}
Gość napisał(a):tez mi sie wydaje ze ktos z pracowników wlasnie sie oburzył, a tekst "a moze ona jadła innym patyczkiem " jest niezły. tu nie chodzi o to jakim patyczkiem tudzież  łyżeczka te lody jadła, tylko o sam fakt ze jadła je bezpośrednio z pojemników a  to jest nie do pomyślenia normalnie!! skandal..

Gość

29-09-2010, 22:32
#20
tez mi sie wydaje ze ktos z pracowników wlasnie sie oburzył, a tekst "a moze ona jadła innym patyczkiem " jest niezły. tu nie chodzi o to jakim patyczkiem tudzież  łyżeczka te lody jadła, tylko o sam fakt ze jadła je bezpośrednio z pojemników a  to jest nie do pomyślenia normalnie!! skandal..

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów