dobry stomatolog

Założony przez agaM
strony: wstecz 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 dalej
Gość napisał(a):Ja również polecam lek.stom. Izę Szelkowską.  

Gość

12-12-2014, 23:11
#1
Ja również polecam lek.stom. Izę Szelkowską.  
Gość napisał(a):Marianna Stefańczyk ul. Azaliowa 6 ;) Gorąco Polecam ;)[size=18][/size]

Gość

16-12-2014, 07:49
#2
Marianna Stefańczyk ul. Azaliowa 6 ;) Gorąco Polecam ;)[size=18][/size]
Gość napisał(a):witamja polecam dr. Suchcicka - nowy szpitaldr. Pyzlak - nowa wieś

Gość

16-12-2014, 08:42
#3
witamja polecam dr. Suchcicka - nowy szpitaldr. Pyzlak - nowa wieś
Gość napisał(a):NIGDY, wiecej sp. stomatolog na stacji. Polecam Panią Kogut. Profesjonalistka.  

Gość

17-12-2014, 20:48
#4
NIGDY, wiecej sp. stomatolog na stacji. Polecam Panią Kogut. Profesjonalistka.  
Gość napisał(a):nie odwlekajcie problemów z zębami bo traficie na pogotowie stomatologiczne w szpitalu tak jak ja a tam nic nie pomogą bo leczą tylko znajomych i swoje rodzinki za publiczne pieniądze..

Gość

06-03-2015, 03:35
#5
nie odwlekajcie problemów z zębami bo traficie na pogotowie stomatologiczne w szpitalu tak jak ja a tam nic nie pomogą bo leczą tylko znajomych i swoje rodzinki za publiczne pieniądze..
Gość napisał(a):nie odwlekajcie problemów z zębami bo traficie na pogotowie stomatologiczne w szpitalu tak jak ja a tam nic nie pomogą bo leczą tylko znajomych i swoje rodzinki za publiczne pieniądze..

Gość

06-03-2015, 03:35
#6
nie odwlekajcie problemów z zębami bo traficie na pogotowie stomatologiczne w szpitalu tak jak ja a tam nic nie pomogą bo leczą tylko znajomych i swoje rodzinki za publiczne pieniądze..
Gość napisał(a):A jak wyglada wizyta na tym pogotowiu.

Gość

08-03-2015, 13:28
#7
A jak wyglada wizyta na tym pogotowiu.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Godna polecenia p.Brzozowska.{ok} [/quote]Chciałabym się dowiedzieć gdzie ta pani przyjmuje :D

Gość

09-03-2015, 19:20
#8
[quote=Gość]Godna polecenia p.Brzozowska.{ok} [/quote]Chciałabym się dowiedzieć gdzie ta pani przyjmuje :D
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ja polecam p.Budźko bloki koło Aliusa. Dobrze i pewnie  [/quote]czy przyjmują tam na NFZ ?

Gość

09-03-2015, 19:47
#9
[quote=Gość]Ja polecam p.Budźko bloki koło Aliusa. Dobrze i pewnie  [/quote]czy przyjmują tam na NFZ ?
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ja polecam p.Budźko bloki koło Aliusa. Dobrze i pewnie  [/quote]czy przyjmują tam na NFZ ?

Gość

09-03-2015, 19:48
#10
[quote=Gość]Ja polecam p.Budźko bloki koło Aliusa. Dobrze i pewnie  [/quote]czy przyjmują tam na NFZ ?
Gość napisał(a):a szelkowska na stacji  

Gość

10-03-2015, 15:48
#11
a szelkowska na stacji  
Gość napisał(a):Nie polecam Pani Suchcickiej !!!! Zeby robila w expessowym tepie, niestety wszystkie zeby byly niedoleczone a kanawowki do ponownego przeleczenia!!!

Gość

12-03-2015, 14:27
#12
Nie polecam Pani Suchcickiej !!!! Zeby robila w expessowym tepie, niestety wszystkie zeby byly niedoleczone a kanawowki do ponownego przeleczenia!!!
Gość napisał(a):Ludzie myjcie zeby.

Gość

13-03-2015, 08:18
#13
Ludzie myjcie zeby.
Gość napisał(a):{mruga}

Gość

13-03-2015, 18:16
#14
{mruga}
Gość napisał(a):Pani dr Suchcicka

Gość

14-03-2015, 18:44
#15
Pani dr Suchcicka
Gość napisał(a):Polecam dr.Mariannę StefańczykPrzemiła Pani doktor,bardzo delikatna,sympatyczna.Pomimo wizyty na NFZ ,czułam się jak w jakiejś prywatnej klinice.Bardzo przyjazna atmosfera.Polecam ze szczerego serca.

Gość

31-03-2015, 22:22
#16
Polecam dr.Mariannę StefańczykPrzemiła Pani doktor,bardzo delikatna,sympatyczna.Pomimo wizyty na NFZ ,czułam się jak w jakiejś prywatnej klinice.Bardzo przyjazna atmosfera.Polecam ze szczerego serca.
Gość napisał(a):Cukier to biała śmierć.{zly}

Gość

09-04-2015, 11:39
#17
Cukier to biała śmierć.{zly}
Gość napisał(a):{ok}

Gość

12-04-2015, 18:09
#18
{ok}
Gość napisał(a):Dr Suchcicki to wyjątkowy gbur, traktuje pacjentów  z lekceważeniem. Panu doktorowi nie są znane podstawowe dobre maniery. W gabinecie o ile to można nazwać gabinetem, panuje totalny  brud, pracuje z pacjentem bez rękawiczek.  Tfu aż mnie wstrząsa na samo wspomnienie tamtej wizyty. Ogólna porażka.  NIE POLECAM TEGO DOKTORA!!!!

Gość

20-07-2015, 22:21
#19
Dr Suchcicki to wyjątkowy gbur, traktuje pacjentów  z lekceważeniem. Panu doktorowi nie są znane podstawowe dobre maniery. W gabinecie o ile to można nazwać gabinetem, panuje totalny  brud, pracuje z pacjentem bez rękawiczek.  Tfu aż mnie wstrząsa na samo wspomnienie tamtej wizyty. Ogólna porażka.  NIE POLECAM TEGO DOKTORA!!!!
Gość napisał(a):[quote=Gość]Suchcicka na pogotowiu to z wielka laska przyjmuje i jeszcze swoje madrosci wciska! Nigdy kiecej do niej  [/quote]  ZGADZAM SIĘ! DR SUCHCICKA NIBY PRZYJMIE BO TAKI MA OBOWIĄZWK, ALE SWOJE MĄDROŚCI MOGŁABY ZACHOWAC DLA SIEBIE.  

Gość

22-08-2015, 11:35
#20
[quote=Gość]Suchcicka na pogotowiu to z wielka laska przyjmuje i jeszcze swoje madrosci wciska! Nigdy kiecej do niej  [/quote]  ZGADZAM SIĘ! DR SUCHCICKA NIBY PRZYJMIE BO TAKI MA OBOWIĄZWK, ALE SWOJE MĄDROŚCI MOGŁABY ZACHOWAC DLA SIEBIE.  

strony: wstecz 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów