dobry stomatolog

Założony przez agaM
strony: wstecz 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 dalej
Gość napisał(a):Dosłownie brak sił do tych zębów.

Gość

24-08-2015, 17:09
#1
Dosłownie brak sił do tych zębów.
Gość napisał(a): czy jest gabinet w Ostrołęce który wykonuje ·zabiegi w narkozie?

Gość

12-10-2015, 15:46
#2
czy jest gabinet w Ostrołęce który wykonuje ·zabiegi w narkozie?
Gość napisał(a):witam opinie na temat DEMED łomża i implanty prosze  

Gość

21-10-2015, 14:32
#3
witam opinie na temat DEMED łomża i implanty prosze  
Gość napisał(a):Ja miałam wszczepiany implant w Demed, przez dr Zaniewicza. Profesjonalne podejście do pacjenta, widać, że lekarz nie jeden implant w życiu wszczepił. Dodatkowo atrakcyjne ceny. Polecam

Gość

19-11-2015, 17:38
#4
Ja miałam wszczepiany implant w Demed, przez dr Zaniewicza. Profesjonalne podejście do pacjenta, widać, że lekarz nie jeden implant w życiu wszczepił. Dodatkowo atrakcyjne ceny. Polecam
Gość napisał(a):Dosłownie brak sił i do zębów i do nowej władzy.

Gość

24-02-2016, 11:27
#5
Dosłownie brak sił i do zębów i do nowej władzy.
Gość napisał(a):Mój ulubiony i jednocześnie najlepszy stomatolog do dr Sundman z kliniki Medens w Warszawie. Leczenie u niego było prawdziwą przyjemnością. Bez bólu i niedrogo.

Gość

28-02-2016, 12:43
#6
Mój ulubiony i jednocześnie najlepszy stomatolog do dr Sundman z kliniki Medens w Warszawie. Leczenie u niego było prawdziwą przyjemnością. Bez bólu i niedrogo.
Gość napisał(a):ja nie polecam gabinetu na stacji  

Gość

14-03-2016, 17:54
#7
ja nie polecam gabinetu na stacji  
Gość napisał(a):Czardent na 11 listopada 5 , polecam byłem !  

Gość

15-03-2016, 20:40
#8
Czardent na 11 listopada 5 , polecam byłem !  
Gość napisał(a):[quote=Gość]Dorota Damięcka bardzo dokładna i miła [{pan białobrzeski Arek dokładny solidnie i delikatnie leczy zęby}/quot jest b dobra Monia{ok}

Gość

15-04-2016, 15:59
#9
[quote=Gość]Dorota Damięcka bardzo dokładna i miła [{pan białobrzeski Arek dokładny solidnie i delikatnie leczy zęby}/quot jest b dobra Monia{ok}
Gość napisał(a):Ja polecam nowy gabinet stomatologiczny w Kadzidle - OLDENT. Nowoczesny, całkowicie wyposażony, lekarze Cię traktują jak króla a ceny dużoooo niższe niż w Ostrołęce. www.oldent.ekadzidlo.pl

Gość

19-04-2016, 16:48
#10
Ja polecam nowy gabinet stomatologiczny w Kadzidle - OLDENT. Nowoczesny, całkowicie wyposażony, lekarze Cię traktują jak króla a ceny dużoooo niższe niż w Ostrołęce. www.oldent.ekadzidlo.pl
Gość napisał(a):ktoś może ma nr tel. do dr Agnieszki Kalinowskiej-Dziwiszek? tylko nie do przychodni Stomed, ten i ja mam.

Gość

19-04-2016, 17:10
#11
ktoś może ma nr tel. do dr Agnieszki Kalinowskiej-Dziwiszek? tylko nie do przychodni Stomed, ten i ja mam.
Gość napisał(a):Czardent na 11 listopada 5 , polecam byliśmy !  

Gość

29-04-2016, 18:30
#12
Czardent na 11 listopada 5 , polecam byliśmy !  
Gość napisał(a):Razem z moim 3 letnim synkiem polecamy OLDENT w Kadzidle niedaleko Ostrołęki. Młodzi lekarze, nowoczesny sprzęt i w porównaniu do Ostrołęki dużo taniej.

Gość

28-07-2016, 11:46
#13
Razem z moim 3 letnim synkiem polecamy OLDENT w Kadzidle niedaleko Ostrołęki. Młodzi lekarze, nowoczesny sprzęt i w porównaniu do Ostrołęki dużo taniej.
Gość napisał(a):Jakiego dentyste polecacie tylko na miejscu w Ostrołęce, przyjeżdzam z zagranicy we wrześniu i chce porobić wszytskie zęby.Wymiana plomb, leczenie kamień koronki porcelanowe i jakie są ceny.

Gość

03-08-2016, 12:02
#14
Jakiego dentyste polecacie tylko na miejscu w Ostrołęce, przyjeżdzam z zagranicy we wrześniu i chce porobić wszytskie zęby.Wymiana plomb, leczenie kamień koronki porcelanowe i jakie są ceny.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Jakiego dentyste polecacie tylko na miejscu w Ostrołęce, przyjeżdzam z zagranicy we wrześniu i chce porobić wszytskie zęby.Wymiana plomb, leczenie kamień koronki porcelanowe i jakie są ceny. [/quote]Paweł Duszyc, ul. Jagiełły 3

Gość

04-08-2016, 11:09
#15
[quote=Gość]Jakiego dentyste polecacie tylko na miejscu w Ostrołęce, przyjeżdzam z zagranicy we wrześniu i chce porobić wszytskie zęby.Wymiana plomb, leczenie kamień koronki porcelanowe i jakie są ceny. [/quote]Paweł Duszyc, ul. Jagiełły 3
Gość napisał(a):ok dzieki a telefon do niego? i ile bierze za plombę?

Gość

04-08-2016, 17:57
#16
ok dzieki a telefon do niego? i ile bierze za plombę?
Gość napisał(a):{ok}

Gość

06-08-2016, 20:06
#17
{ok}
protas napisał(a):Ja również regularnie chodzę do Cezarego Korzyńskiego w CZAR-DENT. I polecam wszystkim, bo lekarze tam się przykładają do swojej pracy, a ceny są dobre.  

protas

Wpisów: 3
Dołączył: 13.08.2016
13-08-2016, 15:19
#18
Ja również regularnie chodzę do Cezarego Korzyńskiego w CZAR-DENT. I polecam wszystkim, bo lekarze tam się przykładają do swojej pracy, a ceny są dobre.  
Gość napisał(a):Trafilam do dr Suchcickiej z bolem zeba. Dr stwierdzila ze mam okropna prochnice, borowala bardzo mocno i szybko gdyz nastepny klient czekal. Zaplacilam chyba 200% wiecej niz inni lekarze pobieraja, pani uslyszala ze mieszkam za granica i skasowala mnie niesamowicie, nie otrzymalam zadnego paragonu.Pani dr dodala tez iz praktycznie kazdy zab jest do leczenia juz mnie umawiala na nast wizyty.Inni lekarze zaprzeczaja ze byly one do leczenia.Po wizycie bol sie nasilil, musialam brac leki przeciwbolowe. Trafilam w innym kraju na oddzial chirurgi, teraz musze placic ogromne sumy za niekompetencje tej doktor, przestrzegam!!!!

Gość

13-10-2016, 17:00
#19
Trafilam do dr Suchcickiej z bolem zeba. Dr stwierdzila ze mam okropna prochnice, borowala bardzo mocno i szybko gdyz nastepny klient czekal. Zaplacilam chyba 200% wiecej niz inni lekarze pobieraja, pani uslyszala ze mieszkam za granica i skasowala mnie niesamowicie, nie otrzymalam zadnego paragonu.Pani dr dodala tez iz praktycznie kazdy zab jest do leczenia juz mnie umawiala na nast wizyty.Inni lekarze zaprzeczaja ze byly one do leczenia.Po wizycie bol sie nasilil, musialam brac leki przeciwbolowe. Trafilam w innym kraju na oddzial chirurgi, teraz musze placic ogromne sumy za niekompetencje tej doktor, przestrzegam!!!!
Gość napisał(a):Polecam dr Sadłowska Martynę tel. 575 712 125 przyjmuje w Kadzidle ale opłaca się jechać bo ceny dużo niższe niż w Ostrołęce

Gość

06-11-2017, 09:44
#20
Polecam dr Sadłowska Martynę tel. 575 712 125 przyjmuje w Kadzidle ale opłaca się jechać bo ceny dużo niższe niż w Ostrołęce

strony: wstecz 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów