Ceny sali weselnej

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 ... 59 60 61 62 63 64 65 66 dalej
Gość napisał(a):Zagroda Leśna..sala położona w fajnym miejscu. Dookola las. Podpisują umowę tylko do 120 osób. Mnie nie podoba się to, że sala do tańczenia jest oddzielona grubymi filarami tak, że ciężko się popatrzeć jak się ludzie bawią, no i minusem jest to, że sala jest bardziej długa, jak szeroka. Jedzenie za to jest pyszniuchne :) Pozdrawiam

Gość

15-01-2014, 06:51
#1
Zagroda Leśna..sala położona w fajnym miejscu. Dookola las. Podpisują umowę tylko do 120 osób. Mnie nie podoba się to, że sala do tańczenia jest oddzielona grubymi filarami tak, że ciężko się popatrzeć jak się ludzie bawią, no i minusem jest to, że sala jest bardziej długa, jak szeroka. Jedzenie za to jest pyszniuchne :) Pozdrawiam
Gość napisał(a):Ja byłem kilka razy na weselach w Augustyniaku i żadnych włosów nie było:) Jedzenia w dechę reszta również ok :)Swoje też tam zrobię.

Gość

15-01-2014, 16:25
#2
Ja byłem kilka razy na weselach w Augustyniaku i żadnych włosów nie było:) Jedzenia w dechę reszta również ok :)Swoje też tam zrobię.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ja byłem kilka razy na weselach w Augustyniaku i żadnych włosów nie było:) Jedzenia w dechę reszta również ok :)Swoje też tam zrobię. [/quote]Oby tak było, bo ja swoje też tam robię. Nigdy tam nie byłam, oparłam się na opiniach innych. Pozdrawiam

Gość

16-01-2014, 06:37
#3
[quote=Gość]Ja byłem kilka razy na weselach w Augustyniaku i żadnych włosów nie było:) Jedzenia w dechę reszta również ok :)Swoje też tam zrobię. [/quote]Oby tak było, bo ja swoje też tam robię. Nigdy tam nie byłam, oparłam się na opiniach innych. Pozdrawiam
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Ja byłem kilka razy na weselach w Augustyniaku i żadnych włosów nie było:) Jedzenia w dechę reszta również ok :)Swoje też tam zrobię. [/quote]Oby tak było, bo ja swoje też tam robię. Nigdy tam nie byłam, oparłam się na opiniach innych. Pozdrawiam [/quote]Ja swoje miałem w tamtym roku i wszystko było super ekstra!!!Nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń.Wszystko było tak jak miało być :) A więc nie musisz się martwić.Michał

Gość

16-01-2014, 09:36
#4
[quote=Gość][quote=Gość]Ja byłem kilka razy na weselach w Augustyniaku i żadnych włosów nie było:) Jedzenia w dechę reszta również ok :)Swoje też tam zrobię. [/quote]Oby tak było, bo ja swoje też tam robię. Nigdy tam nie byłam, oparłam się na opiniach innych. Pozdrawiam [/quote]Ja swoje miałem w tamtym roku i wszystko było super ekstra!!!Nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń.Wszystko było tak jak miało być :) A więc nie musisz się martwić.Michał
Gość napisał(a):ile w Augustyniaku na Granicznej kosztuje stół wiejski i na jakich zasadach się go przygotowuje?

Gość

01-02-2014, 16:01
#5
ile w Augustyniaku na Granicznej kosztuje stół wiejski i na jakich zasadach się go przygotowuje?
Gość napisał(a):Uważam ze forum to nie jest wiarygodne źródło informacji. Najlepiej zadzwoń to Ci powiedzą.  

Gość

03-02-2014, 01:08
#6
Uważam ze forum to nie jest wiarygodne źródło informacji. Najlepiej zadzwoń to Ci powiedzą.  
Gość napisał(a):Odkupię termin w sali Elba Bis (Zakłady Mięsne) na czerwiec-wrzesień 2015r.

Gość

19-03-2014, 23:31
#7
Odkupię termin w sali Elba Bis (Zakłady Mięsne) na czerwiec-wrzesień 2015r.
Gość napisał(a):Ile w zakładach mięsnych chcą za osobę? Mi niestety właścicielka nie chciała powiedzieć twierdząc ze jeszcze nie wiadza. Nie wyobrażam sobie podpisać umowę bez podanej ceny. To zwykle kupno kota w worku  

Gość

20-03-2014, 19:44
#8
Ile w zakładach mięsnych chcą za osobę? Mi niestety właścicielka nie chciała powiedzieć twierdząc ze jeszcze nie wiadza. Nie wyobrażam sobie podpisać umowę bez podanej ceny. To zwykle kupno kota w worku  
Gość napisał(a):w zakladach jest tak, ze poda cene, a pozniej przy rozliczeniu dolicza a to dekoracja, a to oswietlenie, a to zaiks, a to pokrowce. W rezultacie wychodzi o okolo 20 zl wiecej za osobe.  

Gość

20-03-2014, 19:50
#9
w zakladach jest tak, ze poda cene, a pozniej przy rozliczeniu dolicza a to dekoracja, a to oswietlenie, a to zaiks, a to pokrowce. W rezultacie wychodzi o okolo 20 zl wiecej za osobe.  
Gość napisał(a):To nie ładnie. W rezultacie ile wychodzi za osobę?

Gość

20-03-2014, 23:08
#10
To nie ładnie. W rezultacie ile wychodzi za osobę?
Gość napisał(a):ok 170 zl

Gość

21-03-2014, 08:40
#11
ok 170 zl
Gość napisał(a):Właścicielka od razu mówi co ile kosztuje na pierwszym spotkaniu, tzn. określa cene za tzw. "talerzyk" oraz wszystkie rzeczy dodatkowo płatne, z których możesz zrezygnować, tj. dekoratorka, światła, pokrowce na siedzenia.  

Gość

21-03-2014, 19:55
#12
Właścicielka od razu mówi co ile kosztuje na pierwszym spotkaniu, tzn. określa cene za tzw. "talerzyk" oraz wszystkie rzeczy dodatkowo płatne, z których możesz zrezygnować, tj. dekoratorka, światła, pokrowce na siedzenia.  
Gość napisał(a):Co sądzicie o sali Renesans, jak jedzenie???????????/

Gość

22-03-2014, 20:01
#13
Co sądzicie o sali Renesans, jak jedzenie???????????/
Gość napisał(a):poszukaj to forum tu sa o Renesansie informacje  

Gość

22-03-2014, 20:50
#14
poszukaj to forum tu sa o Renesansie informacje  
Gość napisał(a):Jaki adres jest do tego domu weselnego

Gość

17-04-2014, 17:28
#15
Jaki adres jest do tego domu weselnego
Gość napisał(a):[quote=Gość]Zielony zakątek to rewelacyjna sala. Przede wszystki  na wielkiego plusa zasługuje otoczenie, piękne stawy, drzewka, po prostu bajka. Od razu chciałabym zdementować różne plotki jakoby jedzenie było niedobre. Wszystko jest super i jest to sprawdzona opinia, ponieważ dwie moje siostry miały tam wesele. Jedna latem druga zimą i oba wesela były na naprawdę wysokim poziomie, goście byli zachwyceni. Nie wiem ja Zakłady Mięsne czy Augustyniak, ale moim zdanie to są beznadziejne miejsca, chociażby z tego powodu, że sale te znajdują się w okropnym miejscu, stare garaże, opuszczone baraki, stacje benzynowe. Nie wiem jak można chcieć urządzić tam wesele...TRAGEDIA...[/quote]

Gość

20-04-2014, 22:44
#16
[quote=Gość]Zielony zakątek to rewelacyjna sala. Przede wszystki  na wielkiego plusa zasługuje otoczenie, piękne stawy, drzewka, po prostu bajka. Od razu chciałabym zdementować różne plotki jakoby jedzenie było niedobre. Wszystko jest super i jest to sprawdzona opinia, ponieważ dwie moje siostry miały tam wesele. Jedna latem druga zimą i oba wesela były na naprawdę wysokim poziomie, goście byli zachwyceni. Nie wiem ja Zakłady Mięsne czy Augustyniak, ale moim zdanie to są beznadziejne miejsca, chociażby z tego powodu, że sale te znajdują się w okropnym miejscu, stare garaże, opuszczone baraki, stacje benzynowe. Nie wiem jak można chcieć urządzić tam wesele...TRAGEDIA...[/quote]
Gość napisał(a):Mam pytanie? Czy wesele robi się w otoczeniu czy w sali? Jestem fotografem i powiem szczerze, że takie Podwórko jak w zielonym zakątku to wielki problem bo jak goście się porozchodza to trudno ich zwolac np. na oczepinym lub inne eleelementy przyjęcia. Na sali jest porostu pusto. Było by inaczej przy imprezie np na 250 osób a przy takiej małej sali średnia sprawa z tym podwurkiem. Te dwie sale o których wspomniano moim zdaniem są jednymi z lepszch. Pozdrawiam

Gość

21-04-2014, 17:01
#17
Mam pytanie? Czy wesele robi się w otoczeniu czy w sali? Jestem fotografem i powiem szczerze, że takie Podwórko jak w zielonym zakątku to wielki problem bo jak goście się porozchodza to trudno ich zwolac np. na oczepinym lub inne eleelementy przyjęcia. Na sali jest porostu pusto. Było by inaczej przy imprezie np na 250 osób a przy takiej małej sali średnia sprawa z tym podwurkiem. Te dwie sale o których wspomniano moim zdaniem są jednymi z lepszch. Pozdrawiam
Gość napisał(a):Zgadzam sie z poprzednikiem. Zaklady i Augustyniak, to jedyne sale ktore znaja sie na organizowaniu wesel

Gość

21-04-2014, 18:09
#18
Zgadzam sie z poprzednikiem. Zaklady i Augustyniak, to jedyne sale ktore znaja sie na organizowaniu wesel
laiokon napisał(a):Nie ma co generalizować. Rynek cały czas się powiększa. Warto czasami poszukać gdzieś dalej.

laiokon

Wpisów: 3
Dołączył: 22.04.2014
22-04-2014, 14:01
#19
Nie ma co generalizować. Rynek cały czas się powiększa. Warto czasami poszukać gdzieś dalej.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Polecam Zielony Zakątek w Susku Starym, dookoła pikny plener, gdzie można zrobić świetne fotki!!! Cena za os. uzależniona jest od dań, ja płaciłam 125 zł w 2010 roku, sami wybraliśmy, jakie dania chcemy!!! W cenie był Wiejski Stół, we własnym zakresie ciasta i słodkości i tort oczywiście!!! Sali nie trzeba za specjalnie stroić, bo jest ładnie, ale sama przystroiłam stoły, ak jak sobie wymyśliłam, światła są w cenie!!! Są tam dwie sale, mała i duża, ja miałam w tej małej, jesteśmy bardzo zadowoleni,  miło i kameralnie, 80 gości!!! [/quote]

Gość

29-05-2014, 11:25
#20
[quote=Gość]Polecam Zielony Zakątek w Susku Starym, dookoła pikny plener, gdzie można zrobić świetne fotki!!! Cena za os. uzależniona jest od dań, ja płaciłam 125 zł w 2010 roku, sami wybraliśmy, jakie dania chcemy!!! W cenie był Wiejski Stół, we własnym zakresie ciasta i słodkości i tort oczywiście!!! Sali nie trzeba za specjalnie stroić, bo jest ładnie, ale sama przystroiłam stoły, ak jak sobie wymyśliłam, światła są w cenie!!! Są tam dwie sale, mała i duża, ja miałam w tej małej, jesteśmy bardzo zadowoleni,  miło i kameralnie, 80 gości!!! [/quote]

strony: wstecz 1 ... 59 60 61 62 63 64 65 66 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów