Ceny sali weselnej

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 dalej
Gość napisał(a):niestety nie trafiles bo ja nie jestem ZENEK  

Gość

23-09-2013, 10:24
#1
niestety nie trafiles bo ja nie jestem ZENEK  
Gość napisał(a):Witam , chciałabym się dowiedzieć jaką salkę polecacie na małe wesele ok.30/40 osób w przyzwoitej cenie? :)

Gość

29-09-2013, 18:13
#2
Witam , chciałabym się dowiedzieć jaką salkę polecacie na małe wesele ok.30/40 osób w przyzwoitej cenie? :)
Gość napisał(a):Jak z salami w Myszyńcu? Co o nich myślicie? Która najlepsza?

Gość

08-11-2013, 14:20
#3
Jak z salami w Myszyńcu? Co o nich myślicie? Która najlepsza?
Gość napisał(a):w myszyncu mozesz wybierac marysienkie i wersal bylem tu i tu.tylko ze marysienka stoi w leprzym plenerze.

Gość

13-11-2013, 15:42
#4
w myszyncu mozesz wybierac marysienkie i wersal bylem tu i tu.tylko ze marysienka stoi w leprzym plenerze.
Gość napisał(a):kwadrans to dnooooo !

Gość

19-11-2013, 17:59
#5
kwadrans to dnooooo !
Gość napisał(a):kochani z tego co czytam co piszecie to zaczynam zalowac ze nie mieszkam w ostrolece... mieszkam na wsi cena wesela za os to ok. 150-180zlo osoby......\zazdroszcze wam.....

Gość

19-11-2013, 22:25
#6
kochani z tego co czytam co piszecie to zaczynam zalowac ze nie mieszkam w ostrolece... mieszkam na wsi cena wesela za os to ok. 150-180zlo osoby......\zazdroszcze wam.....
Gość napisał(a):Sam jesteś dno{diabelek}[quote=Gość]kwadrans to dnooooo ! [/quote]

Gość

20-11-2013, 13:02
#7
Sam jesteś dno{diabelek}[quote=Gość]kwadrans to dnooooo ! [/quote]
Gość napisał(a):a co sądzicie o sali AUGUSTYNIAK na Granicznej? Chodzi mi szczególnie o jedzenie.

Gość

29-12-2013, 01:43
#8
a co sądzicie o sali AUGUSTYNIAK na Granicznej? Chodzi mi szczególnie o jedzenie.
Gość napisał(a):Moim zdaniem jest bardzo dobre. Ogólnie wszystko jest ok. W przyszłym roku mam tam swoje weselicho :) Tylko proszę mnie nie zjechać za dobre słowo wobec tej sali. Szczęśliwego nowego roku :)

Gość

29-12-2013, 12:35
#9
Moim zdaniem jest bardzo dobre. Ogólnie wszystko jest ok. W przyszłym roku mam tam swoje weselicho :) Tylko proszę mnie nie zjechać za dobre słowo wobec tej sali. Szczęśliwego nowego roku :)
Gość napisał(a):Moim zdaniem jest bardzo dobre. Ogólnie wszystko jest ok. W przyszłym roku mam tam swoje weselicho :) Tylko proszę mnie nie zjechać za dobre słowo wobec tej sali.a można wiedzieć kiedy rezerwowaliście salę i na kiedy macie termin?

Gość

29-12-2013, 22:21
#10
Moim zdaniem jest bardzo dobre. Ogólnie wszystko jest ok. W przyszłym roku mam tam swoje weselicho :) Tylko proszę mnie nie zjechać za dobre słowo wobec tej sali.a można wiedzieć kiedy rezerwowaliście salę i na kiedy macie termin?
Gość napisał(a):W AUGUSTYNIAKU mój brat miał wesele,w tym roku byłam dwa razy na chrzcinach,więc z czystym sumieniem mogę polecić tą restaurację.Dla mnie wszystko było okej.

Gość

29-12-2013, 23:14
#11
W AUGUSTYNIAKU mój brat miał wesele,w tym roku byłam dwa razy na chrzcinach,więc z czystym sumieniem mogę polecić tą restaurację.Dla mnie wszystko było okej.
Gość napisał(a):Proponuje jeszcze salę "Gracja" w Czerwinie dobre ceny: za cisto+owoce+napoje +6dań gorących cena 120zł/osobę, Byłem tam na weselu w we wrześniu i naprawdę dobre jedzenie dają.Polecam

Gość

30-12-2013, 13:44
#12
Proponuje jeszcze salę "Gracja" w Czerwinie dobre ceny: za cisto+owoce+napoje +6dań gorących cena 120zł/osobę, Byłem tam na weselu w we wrześniu i naprawdę dobre jedzenie dają.Polecam
Gość napisał(a):co sadzicie o hotelu korona? Znajomi którzy tam byli mówili, że oprócz ładnego budynku nic dobrego tam nie ujrzeli. Jakie jest wasze zdanie?

Gość

30-12-2013, 18:07
#13
co sadzicie o hotelu korona? Znajomi którzy tam byli mówili, że oprócz ładnego budynku nic dobrego tam nie ujrzeli. Jakie jest wasze zdanie?
Gość napisał(a):Grację w Czerwinie też polecam miałam wesele  córki .Miła obsługa smaczne jedzonko i super właścicielka. Pozdrawiam właścicielkę.

Gość

30-12-2013, 20:12
#14
Grację w Czerwinie też polecam miałam wesele  córki .Miła obsługa smaczne jedzonko i super właścicielka. Pozdrawiam właścicielkę.
Gość napisał(a):Nie chcę nikogo obrazić ale na weselu mojego brata w mięsie znalazły się włosy u kilku osób;/ Nie miałam ochoty już na dalsze jedzenie;/

Gość

02-01-2014, 11:04
#15
Nie chcę nikogo obrazić ale na weselu mojego brata w mięsie znalazły się włosy u kilku osób;/ Nie miałam ochoty już na dalsze jedzenie;/
Gość napisał(a):Nie chcę nikogo obrazić ale na weselu mojego brata w mięsie znalazły się włosy u kilku osób;/ Nie miałam ochoty już na dalsze jedzenie;/

Gość

02-01-2014, 11:05
#16
Nie chcę nikogo obrazić ale na weselu mojego brata w mięsie znalazły się włosy u kilku osób;/ Nie miałam ochoty już na dalsze jedzenie;/
Gość napisał(a):Nie chcę nikogo obrazić ale na weselu mojego brata w mięsie znalazły się włosy u kilku osób;/ Nie miałam ochoty już na dalsze jedzenie;/

Gość

02-01-2014, 11:05
#17
Nie chcę nikogo obrazić ale na weselu mojego brata w mięsie znalazły się włosy u kilku osób;/ Nie miałam ochoty już na dalsze jedzenie;/
Gość napisał(a):[quote=Gość]Nie chcę nikogo obrazić ale na weselu mojego brata w mięsie znalazły się włosy u kilku osób;/ Nie miałam ochoty już na dalsze jedzenie;/ [/quote]Mowa o Augustyniaku.

Gość

02-01-2014, 11:06
#18
[quote=Gość]Nie chcę nikogo obrazić ale na weselu mojego brata w mięsie znalazły się włosy u kilku osób;/ Nie miałam ochoty już na dalsze jedzenie;/ [/quote]Mowa o Augustyniaku.
Gość napisał(a):A co sądzicie o Leśnej Zagrodzie?  

Gość

14-01-2014, 16:01
#19
A co sądzicie o Leśnej Zagrodzie?  
Gość napisał(a):Potwierdzam o koronie. Tylko budynek i to z zewnątrz, bo na wesele lipna sala jeżeli chodzi o środek.

Gość

14-01-2014, 21:59
#20
Potwierdzam o koronie. Tylko budynek i to z zewnątrz, bo na wesele lipna sala jeżeli chodzi o środek.

strony: wstecz 1 ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów