Ceny sali weselnej

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 ... 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 dalej
Gość napisał(a):jesli chodzi o dobre jedzenie to Wioletta wymiata naprawde pyszne jedzenie, a na sali mozna zmiescic jak na moje oko 140 osob bo wiecej to juz nie za ciasno by bylo. z wlascicielko idzie sie dogadac naprawde co sobie wymyslisz to dostaniesz, a i potargowac sie mozna{mruga} wiec z czystym sumieniem polecam

Gość

29-11-2012, 09:41
#1
jesli chodzi o dobre jedzenie to Wioletta wymiata naprawde pyszne jedzenie, a na sali mozna zmiescic jak na moje oko 140 osob bo wiecej to juz nie za ciasno by bylo. z wlascicielko idzie sie dogadac naprawde co sobie wymyslisz to dostaniesz, a i potargowac sie mozna{mruga} wiec z czystym sumieniem polecam
Gość napisał(a):no ja miałam na 250, sala na tę ilość w sam raz, rzeczywiście na 130 może być trochę pusto, choć wiem, że oni wtedy nie ustawiają stołów na podeście tylko od razu na podłodze. Ustawiają też same okrągłe stoliki, ona bardzo ładnie wyglądają, załowałam, że u mnie nie może być okrągłych.  

Gość

29-11-2012, 10:46
#2
no ja miałam na 250, sala na tę ilość w sam raz, rzeczywiście na 130 może być trochę pusto, choć wiem, że oni wtedy nie ustawiają stołów na podeście tylko od razu na podłodze. Ustawiają też same okrągłe stoliki, ona bardzo ładnie wyglądają, załowałam, że u mnie nie może być okrągłych.  
Gość napisał(a):no właśnie :) okrągłe stoły danie wyglądają ale wydaje mi się że towarzystwo w tedy bawi się ze swoim stolikiem takie zamknięte koło :)

Gość

29-11-2012, 11:01
#3
no właśnie :) okrągłe stoły danie wyglądają ale wydaje mi się że towarzystwo w tedy bawi się ze swoim stolikiem takie zamknięte koło :)
Gość napisał(a):[quote=Gość]no właśnie :) okrągłe stoły danie wyglądają ale wydaje mi się że towarzystwo w tedy bawi się ze swoim stolikiem takie zamknięte koło :) [/quote]to już oczywiście rzecz gustu i upodobań, choć na niejednym weselu y bylam, gdzie byly 8 osobowe stokiki i bardzo fajnie było. Też dużo zależy od gosci i od usadzenia ich. Wybór sali jest niełatwy to wszystkie byłe panny młode wiedzą {chytry}

Gość

29-11-2012, 15:33
#4
[quote=Gość]no właśnie :) okrągłe stoły danie wyglądają ale wydaje mi się że towarzystwo w tedy bawi się ze swoim stolikiem takie zamknięte koło :) [/quote]to już oczywiście rzecz gustu i upodobań, choć na niejednym weselu y bylam, gdzie byly 8 osobowe stokiki i bardzo fajnie było. Też dużo zależy od gosci i od usadzenia ich. Wybór sali jest niełatwy to wszystkie byłe panny młode wiedzą {chytry}
Gość napisał(a):dobre jedzenie i przyzwoitą salę maja w Rożanie, Tango sie nazywa, więc jak ktoś z tamtych stron, to też polecam. Jedzenie naprawdę super.  

Gość

29-11-2012, 15:35
#5
dobre jedzenie i przyzwoitą salę maja w Rożanie, Tango sie nazywa, więc jak ktoś z tamtych stron, to też polecam. Jedzenie naprawdę super.  
Gość napisał(a):oj tak nie łatwy :)

Gość

29-11-2012, 16:39
#6
oj tak nie łatwy :)
Gość napisał(a):[quote=Gość]oj tak nie łatwy :) [/quote]Ja bym tej Korony nie odrzucała, proponuję przejechać się w niedziele na obiad, spróbować róznych dań, niech każdy zamówi coś innego. I zobaczycie. Jeżeli smaki dla Was będą kompletnie złe, z czystym sumieniem poszukacie czegoś innego. Lepiej wydac na beznadziejny obiad 150 zł niż kilka tysięcy na nieudane wesele.  

Gość

29-11-2012, 20:34
#7
[quote=Gość]oj tak nie łatwy :) [/quote]Ja bym tej Korony nie odrzucała, proponuję przejechać się w niedziele na obiad, spróbować róznych dań, niech każdy zamówi coś innego. I zobaczycie. Jeżeli smaki dla Was będą kompletnie złe, z czystym sumieniem poszukacie czegoś innego. Lepiej wydac na beznadziejny obiad 150 zł niż kilka tysięcy na nieudane wesele.  
Gość napisał(a):pamietam jeszcze z moich doświadczeń weselnych, że sala Arkadia bardzo ładnie się prezentowała, ładne otoczenie, jedzenie które jadłam na weselu też było smaczne. 10 km od Ostrołeki to nie tak strasznie daleko. Chciałam tam zorganizować swoje wesele, ale tam chyba do 200 osób, a ja wiedziałam ze bede miała własnie coś w okolicach 250. Ale brałam ją pod uwagę, bo byłam miło zaskoczona po jednym z wesel.  

Gość

29-11-2012, 20:38
#8
pamietam jeszcze z moich doświadczeń weselnych, że sala Arkadia bardzo ładnie się prezentowała, ładne otoczenie, jedzenie które jadłam na weselu też było smaczne. 10 km od Ostrołeki to nie tak strasznie daleko. Chciałam tam zorganizować swoje wesele, ale tam chyba do 200 osób, a ja wiedziałam ze bede miała własnie coś w okolicach 250. Ale brałam ją pod uwagę, bo byłam miło zaskoczona po jednym z wesel.  
Gość napisał(a):Aleksandria natomiast odpadła po spotkaniu z właścicielką, która mnie strasznie zaskoczyła. Mielismy już zaklepaną kapele CHłopców z placu ema, to mój ulubiony zespoł weselny i nie wyobrazałam sobie wesela bez nich, a pani z Aleksandrii próbowała mnie namówić na zespoł DISCO POLO z Białegostoku, bo ona ma z nimi kontakt podpisany.... a poza tym, to tak duzy zespól, który gra na zywo jak chłopcy to nie zmieszczą sie na podeście i wchodzi w grę tylko pan który puszcza muzę  i pani która śpiewa.... Rozśmieszyła mnie i pożeganłam ją uprzejmie. Właścicielka sali będzie mi kapele wybierać!!!!  

Gość

29-11-2012, 20:43
#9
Aleksandria natomiast odpadła po spotkaniu z właścicielką, która mnie strasznie zaskoczyła. Mielismy już zaklepaną kapele CHłopców z placu ema, to mój ulubiony zespoł weselny i nie wyobrazałam sobie wesela bez nich, a pani z Aleksandrii próbowała mnie namówić na zespoł DISCO POLO z Białegostoku, bo ona ma z nimi kontakt podpisany.... a poza tym, to tak duzy zespól, który gra na zywo jak chłopcy to nie zmieszczą sie na podeście i wchodzi w grę tylko pan który puszcza muzę  i pani która śpiewa.... Rozśmieszyła mnie i pożeganłam ją uprzejmie. Właścicielka sali będzie mi kapele wybierać!!!!  
Gość napisał(a):z tą korona to masz rację :) jedziemy tam i zamówimy kilka dan i się okaże :) mam nadzieje ze będę pozytywnie zaskoczona

Gość

29-11-2012, 20:55
#10
z tą korona to masz rację :) jedziemy tam i zamówimy kilka dan i się okaże :) mam nadzieje ze będę pozytywnie zaskoczona
Gość napisał(a):[quote=Gość]pamietam jeszcze z moich doświadczeń weselnych, że sala Arkadia bardzo ładnie się prezentowała, ładne otoczenie, jedzenie które jadłam na weselu też było smaczne. 10 km od Ostrołeki to nie tak strasznie daleko. Chciałam tam zorganizować swoje wesele, ale tam chyba do 200 osób, a ja wiedziałam ze bede miała własnie coś w okolicach 250. Ale brałam ją pod uwagę, bo byłam miło zaskoczona po jednym z wesel.   [/quote]SALA DO 200 OSÓB? NIE PRZESADZAJBYŁEM NA WESELU GDZIE BYŁO TAM 200 OSÓB I NIE PRZESADZAJĄC NIE MOŻNA BYŁO PRZEJŚĆ MIEDZY STOLIKAMI, PRZY STOLE BYŁO BARDZO CIASNO, A DO ŁAZIENKI NIE MOŻNA BYŁO SIĘ DOSTAĆ, A WIĘC TRZEBA BYŁO PODLEWAĆ DRZEWKA :) Z GOŚCMI KTÓRZY SIEDZIELI W TEJ DRUGIEJ CZĘŚCI WIDZIAŁEM SIĘ W KOŚCIELE I NAD RANEM BO NIE BYŁO SZANSY, ŻEBY SIĘ TAM DOSTAĆ. MOIM ZDANIEM MAKS TO 140 -150 OSÓB.JEDZENIE KWESTIA GUSTU... DLA MNIE SPOKO.

Gość

30-11-2012, 10:23
#11
[quote=Gość]pamietam jeszcze z moich doświadczeń weselnych, że sala Arkadia bardzo ładnie się prezentowała, ładne otoczenie, jedzenie które jadłam na weselu też było smaczne. 10 km od Ostrołeki to nie tak strasznie daleko. Chciałam tam zorganizować swoje wesele, ale tam chyba do 200 osób, a ja wiedziałam ze bede miała własnie coś w okolicach 250. Ale brałam ją pod uwagę, bo byłam miło zaskoczona po jednym z wesel.   [/quote]SALA DO 200 OSÓB? NIE PRZESADZAJBYŁEM NA WESELU GDZIE BYŁO TAM 200 OSÓB I NIE PRZESADZAJĄC NIE MOŻNA BYŁO PRZEJŚĆ MIEDZY STOLIKAMI, PRZY STOLE BYŁO BARDZO CIASNO, A DO ŁAZIENKI NIE MOŻNA BYŁO SIĘ DOSTAĆ, A WIĘC TRZEBA BYŁO PODLEWAĆ DRZEWKA :) Z GOŚCMI KTÓRZY SIEDZIELI W TEJ DRUGIEJ CZĘŚCI WIDZIAŁEM SIĘ W KOŚCIELE I NAD RANEM BO NIE BYŁO SZANSY, ŻEBY SIĘ TAM DOSTAĆ. MOIM ZDANIEM MAKS TO 140 -150 OSÓB.JEDZENIE KWESTIA GUSTU... DLA MNIE SPOKO.
Gość napisał(a):moge prosic kontakt odnosnie pani ktora piasala o sala aleksandria ? mam kilka pytan  

Gość

30-11-2012, 23:07
#12
moge prosic kontakt odnosnie pani ktora piasala o sala aleksandria ? mam kilka pytan  
Gość napisał(a):[quote=Gość]jesli chodzi o dobre jedzenie to Wioletta wymiata naprawde pyszne jedzenie, a na sali mozna zmiescic jak na moje oko 140 osob bo wiecej to juz nie za ciasno by bylo. z wlascicielko idzie sie dogadac naprawde co sobie wymyslisz to dostaniesz, a i potargowac sie mozna{mruga} wiec z czystym sumieniem polecam [/quote]nie zgadzam się z opinią mego poprzednika Wioletta to tragedia jak sama nazwa {diabelek}włascicielka jakaś dziwna i pracownicy też nie polecam Zdecydowanie{nie}  

Gość

04-12-2012, 21:15
#13
[quote=Gość]jesli chodzi o dobre jedzenie to Wioletta wymiata naprawde pyszne jedzenie, a na sali mozna zmiescic jak na moje oko 140 osob bo wiecej to juz nie za ciasno by bylo. z wlascicielko idzie sie dogadac naprawde co sobie wymyslisz to dostaniesz, a i potargowac sie mozna{mruga} wiec z czystym sumieniem polecam [/quote]nie zgadzam się z opinią mego poprzednika Wioletta to tragedia jak sama nazwa {diabelek}włascicielka jakaś dziwna i pracownicy też nie polecam Zdecydowanie{nie}  
Gość napisał(a):Byłam na weselu w Kadzidle u Deptuły. Wesele na około 120 osób. Nie było ciasno:) A jedzenie było bardzo dobre, pyszota. Obsługa też ok, nie musieliśmy długo czekać na jedzenie.{usmiech}

Gość

06-12-2012, 14:07
#14
Byłam na weselu w Kadzidle u Deptuły. Wesele na około 120 osób. Nie było ciasno:) A jedzenie było bardzo dobre, pyszota. Obsługa też ok, nie musieliśmy długo czekać na jedzenie.{usmiech}
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]jesli chodzi o dobre jedzenie to Wioletta wymiata naprawde pyszne jedzenie, a na sali mozna zmiescic jak na moje oko 140 osob bo wiecej to juz nie za ciasno by bylo. z wlascicielko idzie sie dogadac naprawde co sobie wymyslisz to dostaniesz, a i potargowac sie mozna{mruga} wiec z czystym sumieniem polecam [/quote]nie zgadzam się z opinią mego poprzednika Wioletta to tragedia jak sama nazwa {diabelek}włascicielka jakaś dziwna i pracownicy też nie polecam Zdecydowanie{nie}  [/quote]a dlaczego tak uważasz ja uważam ze jest naprawde ok mozna sie dogadac jeli ktos chce oczywiscie a nie robi z igly widły

Gość

06-12-2012, 15:23
#15
[quote=Gość][quote=Gość]jesli chodzi o dobre jedzenie to Wioletta wymiata naprawde pyszne jedzenie, a na sali mozna zmiescic jak na moje oko 140 osob bo wiecej to juz nie za ciasno by bylo. z wlascicielko idzie sie dogadac naprawde co sobie wymyslisz to dostaniesz, a i potargowac sie mozna{mruga} wiec z czystym sumieniem polecam [/quote]nie zgadzam się z opinią mego poprzednika Wioletta to tragedia jak sama nazwa {diabelek}włascicielka jakaś dziwna i pracownicy też nie polecam Zdecydowanie{nie}  [/quote]a dlaczego tak uważasz ja uważam ze jest naprawde ok mozna sie dogadac jeli ktos chce oczywiscie a nie robi z igly widły
Gość napisał(a):Amira (Miastkowo) - jeżeli chodzi o dania, ja chodziłam głodna, nie wspominając o moim partnerze... Wystrój w środku i na zewnątrz bardzo mi się podobał.

Gość

10-12-2012, 14:52
#16
Amira (Miastkowo) - jeżeli chodzi o dania, ja chodziłam głodna, nie wspominając o moim partnerze... Wystrój w środku i na zewnątrz bardzo mi się podobał.
Gość napisał(a):jak wypadła Korona podczas obiadu? Para która miała tam pojechać coś zjeść może się podzielić spostrzeżeniami?  

Gość

10-12-2012, 15:15
#17
jak wypadła Korona podczas obiadu? Para która miała tam pojechać coś zjeść może się podzielić spostrzeżeniami?  
Gość napisał(a):W Amirze miałam swoje wesele. Goście byli zadowoleni, jedzenia pod dostatkiem i bardzo dobre więc nie przesadzaj że chodziłaś głodna. Ludzie co Wy w domu jadacie, że na weselu gdzie jest masa przeróżnego jedzenia chodzicie głodni. Może młodzi wybrali akurat takie menu...które miało być bardziej na pokaz niż do konsumpcji.

Gość

11-12-2012, 15:35
#18
W Amirze miałam swoje wesele. Goście byli zadowoleni, jedzenia pod dostatkiem i bardzo dobre więc nie przesadzaj że chodziłaś głodna. Ludzie co Wy w domu jadacie, że na weselu gdzie jest masa przeróżnego jedzenia chodzicie głodni. Może młodzi wybrali akurat takie menu...które miało być bardziej na pokaz niż do konsumpcji.
Gość napisał(a):no własnie i w jakich ilosciach wy jecie, że na weselu chodzicie głodni, ja po zupce i II daniu nie jestem w stanie w siebie wcisnąć nic więcej...  

Gość

11-12-2012, 17:20
#19
no własnie i w jakich ilosciach wy jecie, że na weselu chodzicie głodni, ja po zupce i II daniu nie jestem w stanie w siebie wcisnąć nic więcej...  
Gość napisał(a):W DOMKU CHLEBEK Z CIENKĄ WARSTWĄ MASEŁKA ALBO MARGARYNY  I TO TYLKO 2 RAZY DZIENNIE, A W GOŚCIACH KOTLETY, SZAMPAN, KAWIOR, HOMARY ITP. NIE WYSTARCZAJĄ :)POPIERAM PRZEDMÓWCÓW.{chytry}wyluzujcie z tym oczernianiem ludzi :)  

Gość

11-12-2012, 17:39
#20
W DOMKU CHLEBEK Z CIENKĄ WARSTWĄ MASEŁKA ALBO MARGARYNY  I TO TYLKO 2 RAZY DZIENNIE, A W GOŚCIACH KOTLETY, SZAMPAN, KAWIOR, HOMARY ITP. NIE WYSTARCZAJĄ :)POPIERAM PRZEDMÓWCÓW.{chytry}wyluzujcie z tym oczernianiem ludzi :)  

strony: wstecz 1 ... 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów