Ceny sali weselnej

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... 66 dalej
Gość napisał(a):Hey, o co chodzi z tą Niezapominajką ? też mam tam wesele w przyszłym roku i widzę, że dużo osób chce oddać swoje terminy, wiec nie wiem za bardzo - jest aż tak źle ?  

Gość

06-02-2012, 13:27
#1
Hey, o co chodzi z tą Niezapominajką ? też mam tam wesele w przyszłym roku i widzę, że dużo osób chce oddać swoje terminy, wiec nie wiem za bardzo - jest aż tak źle ?  
Gość napisał(a):[quote=Gość]Hey, o co chodzi z tą Niezapominajką ? też mam tam wesele w przyszłym roku i widzę, że dużo osób chce oddać swoje terminy, wiec nie wiem za bardzo - jest aż tak źle ?  [/quoteProblem polega na tym, że terminy trzeba rezerwować nawet 2 lata wcześniej, więc nie ma się co dziwić, że niektórzy w tym czasie zdążą sie rozstać {mruga} Miałam tam wesele w lipcu i był to bardzo dobry wybór {ok}

Gość

07-02-2012, 13:08
#2
[quote=Gość]Hey, o co chodzi z tą Niezapominajką ? też mam tam wesele w przyszłym roku i widzę, że dużo osób chce oddać swoje terminy, wiec nie wiem za bardzo - jest aż tak źle ?  [/quoteProblem polega na tym, że terminy trzeba rezerwować nawet 2 lata wcześniej, więc nie ma się co dziwić, że niektórzy w tym czasie zdążą sie rozstać {mruga} Miałam tam wesele w lipcu i był to bardzo dobry wybór {ok}
Gość napisał(a):jakie forum jest najlepsze,najbardziej odwiedzane dla Ostrołęki ?

Gość

08-02-2012, 10:02
#3
jakie forum jest najlepsze,najbardziej odwiedzane dla Ostrołęki ?
Gość napisał(a):Witam!Odstępię termin 07.07.2012. w sali bankietowej Elba Bis w Ostrołęce (Zakłady Mięsne). Zainteresowanych proszę o kontakt507-950-065.

Gość

13-02-2012, 09:01
#4
Witam!Odstępię termin 07.07.2012. w sali bankietowej Elba Bis w Ostrołęce (Zakłady Mięsne). Zainteresowanych proszę o kontakt507-950-065.
Gość napisał(a):a co sondzicie o Abc w Tobolicach{mruga}

Gość

13-02-2012, 20:00
#5
a co sondzicie o Abc w Tobolicach{mruga}
Gość napisał(a):Witam!Odstępię termin 07.07.2012. w sali bankietowej Elba Bis w Ostrołęce (Zakłady Mięsne). Zainteresowanych proszę o kontakt507-950-065.

Gość

13-02-2012, 22:04
#6
Witam!Odstępię termin 07.07.2012. w sali bankietowej Elba Bis w Ostrołęce (Zakłady Mięsne). Zainteresowanych proszę o kontakt507-950-065.
Gość napisał(a):to powinnam rezygnować z tej niezapominajki czy nie ?

Gość

17-02-2012, 13:29
#7
to powinnam rezygnować z tej niezapominajki czy nie ?
Gość napisał(a):rezygnacja bez powodu powoduje  zerwanie umowy a to równa się poniesieniem kosztów przez zrywającego zawartą umowę .już  zadatkowaną!!!!!!!!!!!!!!!!

Gość

17-02-2012, 19:44
#8
rezygnacja bez powodu powoduje  zerwanie umowy a to równa się poniesieniem kosztów przez zrywającego zawartą umowę .już  zadatkowaną!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość napisał(a):stracić tysiaka a kilkanaście tyś też jest różnica Pani właścicielko, którą chcą właśnie wywalić z lokalu  

Gość

18-02-2012, 10:03
#9
stracić tysiaka a kilkanaście tyś też jest różnica Pani właścicielko, którą chcą właśnie wywalić z lokalu  
Gość napisał(a):Jeżeli Pani chce ratować biznes to należy pomyśleć o poprawie jakości na taką jaka była kiedyś - bo zbliża się kolejny rok wesel i takich opinii się tu może pojawiać wiele, a jeżeli moje wesele zostanie zachrzanione to założę specjalną stronę w necie, żeby każdy wiedział na co się pisze.  

Gość

18-02-2012, 10:05
#10
Jeżeli Pani chce ratować biznes to należy pomyśleć o poprawie jakości na taką jaka była kiedyś - bo zbliża się kolejny rok wesel i takich opinii się tu może pojawiać wiele, a jeżeli moje wesele zostanie zachrzanione to założę specjalną stronę w necie, żeby każdy wiedział na co się pisze.  
Gość napisał(a):Potwierdzam ta Pani nie powinna zajmować się organizowaniem wesel. Trochę pokory

Gość

18-02-2012, 11:25
#11
Potwierdzam ta Pani nie powinna zajmować się organizowaniem wesel. Trochę pokory
Gość napisał(a):[quote=Gość]to powinnam rezygnować z tej niezapominajki czy nie ? [/quote]Absolutnie nie rezygnuj z NIEZAPOMINAJKI nie słuchaj tych głupich komentarzy. Przed swoim weselem, naczytałam sie tych bredni i też miałam te same wątpliwości co Ty... Na szczęście posłuchałam zdrowego rozsądku {usmiech}Wesele było suuper, goście byli pod wrażeniem, szczególnie jesli chodzi o drugą część sali :) zdecydowanie polecam, a naprawdę jestem wymagająca {jezyk}

Gość

20-02-2012, 14:02
#12
[quote=Gość]to powinnam rezygnować z tej niezapominajki czy nie ? [/quote]Absolutnie nie rezygnuj z NIEZAPOMINAJKI nie słuchaj tych głupich komentarzy. Przed swoim weselem, naczytałam sie tych bredni i też miałam te same wątpliwości co Ty... Na szczęście posłuchałam zdrowego rozsądku {usmiech}Wesele było suuper, goście byli pod wrażeniem, szczególnie jesli chodzi o drugą część sali :) zdecydowanie polecam, a naprawdę jestem wymagająca {jezyk}
Gość napisał(a):Witam!Odstępię termin 07.07.2012. w sali bankietowej Elba Bis w Ostrołęce (Zakłady Mięsne). Zainteresowanych proszę o kontakt507-950-065.

Gość

21-02-2012, 10:36
#13
Witam!Odstępię termin 07.07.2012. w sali bankietowej Elba Bis w Ostrołęce (Zakłady Mięsne). Zainteresowanych proszę o kontakt507-950-065.
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]to powinnam rezygnować z tej niezapominajki czy nie ? [/quote]Absolutnie nie rezygnuj z NIEZAPOMINAJKI nie słuchaj tych głupich komentarzy. Przed swoim weselem, naczytałam sie tych bredni i też miałam te same wątpliwości co Ty... Na szczęście posłuchałam zdrowego rozsądku {usmiech}Wesele było suuper, goście byli pod wrażeniem, szczególnie jesli chodzi o drugą część sali :) zdecydowanie polecam, a naprawdę jestem wymagająca {jezyk} [/quote]Pod wrażeniem czego ? Chyba tylko rzeczywiście ładnej sali i dekoracji. Bo porcje malutkie jak dla kilkulatka, w kiblu nie dostarczają papieru, wyłącza klimatyzację i w dodatku jak jej powiedziałam, że nie chcemy poprawin w tym lokalu to zrobił się problem z wydaniem jedzenia. Kpina! Byłam zdegustowana, tym bardziej że byłam tam kilka razy na sylwestra i było bardzo przyzwoicie. Nigdy więcej tam nie pójdę i zadbam by nikt ze znajomych tego błędu nie popełnił i nie zamówił tej sali na swoje wesele.

Gość

23-02-2012, 09:26
#14
[quote=Gość][quote=Gość]to powinnam rezygnować z tej niezapominajki czy nie ? [/quote]Absolutnie nie rezygnuj z NIEZAPOMINAJKI nie słuchaj tych głupich komentarzy. Przed swoim weselem, naczytałam sie tych bredni i też miałam te same wątpliwości co Ty... Na szczęście posłuchałam zdrowego rozsądku {usmiech}Wesele było suuper, goście byli pod wrażeniem, szczególnie jesli chodzi o drugą część sali :) zdecydowanie polecam, a naprawdę jestem wymagająca {jezyk} [/quote]Pod wrażeniem czego ? Chyba tylko rzeczywiście ładnej sali i dekoracji. Bo porcje malutkie jak dla kilkulatka, w kiblu nie dostarczają papieru, wyłącza klimatyzację i w dodatku jak jej powiedziałam, że nie chcemy poprawin w tym lokalu to zrobił się problem z wydaniem jedzenia. Kpina! Byłam zdegustowana, tym bardziej że byłam tam kilka razy na sylwestra i było bardzo przyzwoicie. Nigdy więcej tam nie pójdę i zadbam by nikt ze znajomych tego błędu nie popełnił i nie zamówił tej sali na swoje wesele.
Gość napisał(a):to oszczerstwo,proszę się przedstawić .To byli pracownicy tak dziekują za pracę.Takie pomówienia są karalne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gość

23-02-2012, 19:23
#15
to oszczerstwo,proszę się przedstawić .To byli pracownicy tak dziekują za pracę.Takie pomówienia są karalne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość napisał(a):[quote=Gość]to oszczerstwo,proszę się przedstawić .To byli pracownicy tak dziekują za pracę.Takie pomówienia są karalne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/quote]również anonimowa wypowiedź..

Gość

24-02-2012, 10:32
#16
[quote=Gość]to oszczerstwo,proszę się przedstawić .To byli pracownicy tak dziekują za pracę.Takie pomówienia są karalne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/quote]również anonimowa wypowiedź..
Gość napisał(a):Witam!Odstępię termin 07.07.2012. w sali bankietowej Elba Bis w Ostrołęce (Zakłady Mięsne). Zainteresowanych proszę o kontakt507-950-065.

Gość

01-03-2012, 11:36
#17
Witam!Odstępię termin 07.07.2012. w sali bankietowej Elba Bis w Ostrołęce (Zakłady Mięsne). Zainteresowanych proszę o kontakt507-950-065.
Gość napisał(a):Hej. Może bym się zdecydowała na zmianę sali i zrobiła wesele w zakładach mięsnych. A jaka cena za osobę i co w niej jest?Agata.

Gość

01-03-2012, 16:00
#18
Hej. Może bym się zdecydowała na zmianę sali i zrobiła wesele w zakładach mięsnych. A jaka cena za osobę i co w niej jest?Agata.
Gość napisał(a):Witam:)Agatkocena za osobę jaką ustalaliśmy z właścicielką na 2012r. to 130 zł. Cena jest najniższa w całej okolicy bo z tego co się orientowałam praktycznie wszędzie należy dokupić dodatkowo napoje, ciasta i owoce. Sala jak pewnie słyszałaś jest naprawdę śliczna, jedzenie też bardzo dobre  - byłam tam na kilku weselach i za każdym razem wszystko było bdb przygotowane. Nigdy nie zrezygnowałabym z tej sali bo wg. mnie jest najlepsza jednak na początku tego roku okazało się, że planowany jest jeszcze jeden ślub w rodzinie mojego narzeczonego w tym samym terminie:/ i niestety już wiemy, że rodzina częściowa się podzieli obecnością i ta sala będzie dla nas zdecydowanie za duża bo liczba gości drastycznie się zmniejszy. Zaliczka jaką wpłaciliśmy była w wysokości 500 zł.Jeśli zdecydowałabyś się proszę o kontakt 507-950-065Pozdrawiam serdecznie:)  

Gość

03-03-2012, 19:40
#19
Witam:)Agatkocena za osobę jaką ustalaliśmy z właścicielką na 2012r. to 130 zł. Cena jest najniższa w całej okolicy bo z tego co się orientowałam praktycznie wszędzie należy dokupić dodatkowo napoje, ciasta i owoce. Sala jak pewnie słyszałaś jest naprawdę śliczna, jedzenie też bardzo dobre  - byłam tam na kilku weselach i za każdym razem wszystko było bdb przygotowane. Nigdy nie zrezygnowałabym z tej sali bo wg. mnie jest najlepsza jednak na początku tego roku okazało się, że planowany jest jeszcze jeden ślub w rodzinie mojego narzeczonego w tym samym terminie:/ i niestety już wiemy, że rodzina częściowa się podzieli obecnością i ta sala będzie dla nas zdecydowanie za duża bo liczba gości drastycznie się zmniejszy. Zaliczka jaką wpłaciliśmy była w wysokości 500 zł.Jeśli zdecydowałabyś się proszę o kontakt 507-950-065Pozdrawiam serdecznie:)  
Gość napisał(a):Witam!Odstępię termin 07.07.2012. w sali bankietowej Elba Bis w Ostrołęce (Zakłady Mięsne). Zainteresowanych proszę o kontakt507-950-065.

Gość

09-03-2012, 09:04
#20
Witam!Odstępię termin 07.07.2012. w sali bankietowej Elba Bis w Ostrołęce (Zakłady Mięsne). Zainteresowanych proszę o kontakt507-950-065.

strony: wstecz 1 ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... 66 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów