Zdemaskuj wrednego urzędasa

Założony przez Gość
strony: 1 2 3 4 5 6 dalej
Gość napisał(a):Ostatnio byłam w urzędzie pracy aby zarejestrować się jako bezrobotna, to co mnie tam spotkało przechodzi ludzkie pojęcie, chamstwo trzech urzędasów w pokoju dla rejestrujących się jest na miarę zachowania Pań z GS-ów i sprzedawczyń z mięsnego czasów komunizmu. Zero informacji z ich strony i tekstu w stylu "nie wie pani, przecie wisiała kartka trza było czytać" chyba oderwałam tą Panią od pasjansa dlatego tak sie zbulwersowała. Dlatego postanowiłam założyć ten temat, [b]jeżeli mieliście wątpliwą przyjemność poznać wrednego Urzędasa zdemaskujmy go na tym forum[/b]

Gość

24-07-2008, 18:15
#1
Ostatnio byłam w urzędzie pracy aby zarejestrować się jako bezrobotna, to co mnie tam spotkało przechodzi ludzkie pojęcie, chamstwo trzech urzędasów w pokoju dla rejestrujących się jest na miarę zachowania Pań z GS-ów i sprzedawczyń z mięsnego czasów komunizmu. Zero informacji z ich strony i tekstu w stylu "nie wie pani, przecie wisiała kartka trza było czytać" chyba oderwałam tą Panią od pasjansa dlatego tak sie zbulwersowała. Dlatego postanowiłam założyć ten temat, [b]jeżeli mieliście wątpliwą przyjemność poznać wrednego Urzędasa zdemaskujmy go na tym forum[/b]
Gość napisał(a):Ja też co najmniej 2 razy doświadczyłem po raz drugi, czekałem ponad 3 godziny no ale trudno. Wiadomo że moje dane były cały czas w systemie więc nie brałem ze sobą szkolnych świadectw tym bardziej, że powiedziano mi że nie trzeba. I co? Pani kazała mi przynieść świadectwo na drugi dzień, no bo przecież mogli mi zabrać. No trudno. Przyszedłem drugiego dnia po 14-tej, poczekałem troszkę i dostałem straszną zjebkę od trzech pań siedzących w pokoju, że dlaczego tak późno bo przecież one pracują tylko do 15.30.{co} Niewytrzymałem i konkretnie zripostowałem.Pomogło.Wniosek:chama traktuj po chamskuMam nadzieję że skończy się kiedyś ta przechowalnia dla buractwa i powstanie prawdziwy pośredniak.          

Gość

25-07-2008, 08:26
#2
Ja też co najmniej 2 razy doświadczyłem po raz drugi, czekałem ponad 3 godziny no ale trudno. Wiadomo że moje dane były cały czas w systemie więc nie brałem ze sobą szkolnych świadectw tym bardziej, że powiedziano mi że nie trzeba. I co? Pani kazała mi przynieść świadectwo na drugi dzień, no bo przecież mogli mi zabrać. No trudno. Przyszedłem drugiego dnia po 14-tej, poczekałem troszkę i dostałem straszną zjebkę od trzech pań siedzących w pokoju, że dlaczego tak późno bo przecież one pracują tylko do 15.30.{co} Niewytrzymałem i konkretnie zripostowałem.Pomogło.Wniosek:chama traktuj po chamskuMam nadzieję że skończy się kiedyś ta przechowalnia dla buractwa i powstanie prawdziwy pośredniak.          
Gość napisał(a):Taki raj to tylko może być w naszych marzeniach.Najlepiej unikać i trzymać się z dala. Wiem że to trudne bo sami nas wzywają. {usmiech}

Gość

25-07-2008, 08:30
#3
Taki raj to tylko może być w naszych marzeniach.Najlepiej unikać i trzymać się z dala. Wiem że to trudne bo sami nas wzywają. {usmiech}
Gość napisał(a):Może jakiś urzędnik powie czemu się urzędnicy tak zachowują.Tylko gdy odpowiesz pomyśl.1. My do was nie chcemy wcale przychodzić, jesteśmy zmuszani przez SYSTEM2. Przychodzimy raz na długi czas i nie będziemy czytać kartek powywieszanych po ścianach, bo ci się nie chce powtarzać.

Gość

25-07-2008, 08:38
#4
Może jakiś urzędnik powie czemu się urzędnicy tak zachowują.Tylko gdy odpowiesz pomyśl.1. My do was nie chcemy wcale przychodzić, jesteśmy zmuszani przez SYSTEM2. Przychodzimy raz na długi czas i nie będziemy czytać kartek powywieszanych po ścianach, bo ci się nie chce powtarzać.
Gość napisał(a):Szukam domu do wynajęcia!!!PILNE!!!

Gość

25-07-2008, 08:59
#5
Szukam domu do wynajęcia!!!PILNE!!!
Gość napisał(a):popieram, byłem tam również zarejestrowanie sie jako bezrobotyny jest bardzo ciężką przeprawą, jak bym bezrobotny miał mało innych kłopotów. Pozdrawiam panie i pana tego pokoju-pamietajcie to wy jesteście dla nas a nie na odwrót

Gość

28-07-2008, 10:20
#6
popieram, byłem tam również zarejestrowanie sie jako bezrobotyny jest bardzo ciężką przeprawą, jak bym bezrobotny miał mało innych kłopotów. Pozdrawiam panie i pana tego pokoju-pamietajcie to wy jesteście dla nas a nie na odwrót
Gość napisał(a):te baby w zatrudniaku są takie wredne że szok zwłaszcza jedna taka druga, dostałam od niej zjebkę że nie mam długopisu do wypełnienia no bo przecież ona ma długopis "dla siebie i petentów"!! to kim ja jestem jak nie petentem??? no i musiałam grzać na miast po długopis bo w pobliżu nigdzie nie było

Gość

29-07-2008, 21:43
#7
te baby w zatrudniaku są takie wredne że szok zwłaszcza jedna taka druga, dostałam od niej zjebkę że nie mam długopisu do wypełnienia no bo przecież ona ma długopis "dla siebie i petentów"!! to kim ja jestem jak nie petentem??? no i musiałam grzać na miast po długopis bo w pobliżu nigdzie nie było
Gość napisał(a):miałam na mysli taka GRUBA!!

Gość

29-07-2008, 21:45
#8
miałam na mysli taka GRUBA!!
Gość napisał(a):Było wyrwać jej z ręki. Dziwie się że wyszłaś z pokoju.Ja bym nie wyszedł z tego budynku bez długopisu {zly}

Gość

30-07-2008, 07:32
#9
Było wyrwać jej z ręki. Dziwie się że wyszłaś z pokoju.Ja bym nie wyszedł z tego budynku bez długopisu {zly}
Gość napisał(a):w urzedzie pracy zaszedl mi za skore w rejestracji ten gruby facet poniewaz byl strasznie wredny i bezczelny , jeszcze jak o tym pomysle to cisnienie mi skacze !!!!!bezczelny hamski prosiak napewno wiecie kogo mam na mysli...

Gość

05-08-2008, 21:13
#10
w urzedzie pracy zaszedl mi za skore w rejestracji ten gruby facet poniewaz byl strasznie wredny i bezczelny , jeszcze jak o tym pomysle to cisnienie mi skacze !!!!!bezczelny hamski prosiak napewno wiecie kogo mam na mysli...
Gość napisał(a):Mnie trafia szlag, gdy większość urzędasów traktuje petentów jak biegłych od wszystkich spraw, ich zasranym obowiązkiem jest wytłumaczyć i pomóc, a nie traktować z góry. Popieram opinie o "zatrudniaku", ale dopiero przejścia miałam, gdy załatwiałam budowlankę koło kościoła fary, tam to siedzą zakały wyjęte z czasów komuny, długo by pisać {dobani}

Gość

12-08-2008, 11:24
#11
Mnie trafia szlag, gdy większość urzędasów traktuje petentów jak biegłych od wszystkich spraw, ich zasranym obowiązkiem jest wytłumaczyć i pomóc, a nie traktować z góry. Popieram opinie o "zatrudniaku", ale dopiero przejścia miałam, gdy załatwiałam budowlankę koło kościoła fary, tam to siedzą zakały wyjęte z czasów komuny, długo by pisać {dobani}
Gość napisał(a):a informacja w ostrołeckim PKS-ie...{zly}

Gość

12-08-2008, 16:11
#12
a informacja w ostrołeckim PKS-ie...{zly}
Gość napisał(a):taaaaak w ostroleckim PKS-ie tez sa zakaly a w szczegulnosci ten stary babsztyl z informacji ktory ubiera sie jak prostytutka i zadziera nosa .. wredna paskudna i bezczelna !!!!! niech idzie pod latarnie bo ostrolece psuje wizerunek!!!!

Gość

12-08-2008, 19:56
#13
taaaaak w ostroleckim PKS-ie tez sa zakaly a w szczegulnosci ten stary babsztyl z informacji ktory ubiera sie jak prostytutka i zadziera nosa .. wredna paskudna i bezczelna !!!!! niech idzie pod latarnie bo ostrolece psuje wizerunek!!!!
Gość napisał(a):Masz rację w Starostwie na ul. Szpitalnej to siedzi dopiero jędza w pokoju co się składa dokumenty o pozwolenie na budowę. Stara ropucha{zly}

Gość

13-08-2008, 11:15
#14
Masz rację w Starostwie na ul. Szpitalnej to siedzi dopiero jędza w pokoju co się składa dokumenty o pozwolenie na budowę. Stara ropucha{zly}
Gość napisał(a):pozwolenie na budowę to nic strasznego, gorzej i najgorzej jest w rejonie energetycznym, brak słów co tam się dzieje i szkoda nerwów

Gość

13-08-2008, 17:06
#15
pozwolenie na budowę to nic strasznego, gorzej i najgorzej jest w rejonie energetycznym, brak słów co tam się dzieje i szkoda nerwów
Gość napisał(a):To opowiedz. Ten temat na forum jest ciekawy :)A rejonem nigdy jeszcze nie miałem do czynienia.

Gość

13-08-2008, 22:10
#16
To opowiedz. Ten temat na forum jest ciekawy :)A rejonem nigdy jeszcze nie miałem do czynienia.
Gość napisał(a):To wszystko to jeszcze nic gdy poszedlem do UP aby podpisac sie jako bezrobotny(juz jakis czas temu) Pani nie miala dla mnie czasu BO W JEJ GODZINACH PRACY OPIEKOWALA SIE WNUCZKA W PRACY to przechodzi wszelkie pojecie. I taka Pani urzednik przyjmuje interesantow ktorych oczywiscie zbywa  i jest bardzi nie mila bo przeszkadzaja jej w opiece nad wnusia!!!!A kiedy poszedlem sie rejetrowac łysy Pan był tak nieprzyjemny ze myslalem ze zaraz dam mu w gebe, bo nie bede plakal tak jak niektore dziewczyny wychodzace od niego. Dziwi mnie ze ustruj sie zmienil kraj sie rozwinal a podejscie tych starych pracownikow jest  takie same jak za czasow poprzedniego ustroju. Smiechu warte.

Gość

16-08-2008, 13:02
#17
To wszystko to jeszcze nic gdy poszedlem do UP aby podpisac sie jako bezrobotny(juz jakis czas temu) Pani nie miala dla mnie czasu BO W JEJ GODZINACH PRACY OPIEKOWALA SIE WNUCZKA W PRACY to przechodzi wszelkie pojecie. I taka Pani urzednik przyjmuje interesantow ktorych oczywiscie zbywa  i jest bardzi nie mila bo przeszkadzaja jej w opiece nad wnusia!!!!A kiedy poszedlem sie rejetrowac łysy Pan był tak nieprzyjemny ze myslalem ze zaraz dam mu w gebe, bo nie bede plakal tak jak niektore dziewczyny wychodzace od niego. Dziwi mnie ze ustruj sie zmienil kraj sie rozwinal a podejscie tych starych pracownikow jest  takie same jak za czasow poprzedniego ustroju. Smiechu warte.
Gość napisał(a):Mam nadzieje że adresaci tych wpisów na tym forum przeczytają je i zmienią swoje postępowanie, a jeśli nie oni to ich przełożeni powinni zareagować!!!!{zly}

Gość

16-08-2008, 15:45
#18
Mam nadzieje że adresaci tych wpisów na tym forum przeczytają je i zmienią swoje postępowanie, a jeśli nie oni to ich przełożeni powinni zareagować!!!!{zly}
Gość napisał(a):teraz obywatel nie liczy sie w urzędzie, tam złote klamki, dywany i komputery oraz szlachetne tynki. Była wielka chryja, bo do krewnych przyjechał Pan i po wódce była straszna awantura. Interwencja Policji i Ci odwieźli pijaczka na przystanek, gdzie zmarł bo była już jesień. Rzecznik Policji przed TV musiał sie strasznie tłumaczyć, dlaczego nie odwieźli pijaczka do domu. teraz normalny człowiek sie nie licz. Męty i zboczeńcy - to bohaterzy

Gość

16-08-2008, 17:26
#19
teraz obywatel nie liczy sie w urzędzie, tam złote klamki, dywany i komputery oraz szlachetne tynki. Była wielka chryja, bo do krewnych przyjechał Pan i po wódce była straszna awantura. Interwencja Policji i Ci odwieźli pijaczka na przystanek, gdzie zmarł bo była już jesień. Rzecznik Policji przed TV musiał sie strasznie tłumaczyć, dlaczego nie odwieźli pijaczka do domu. teraz normalny człowiek sie nie licz. Męty i zboczeńcy - to bohaterzy
Gość napisał(a):No najgorzej zostałam potraktowana w urzędzie pracy w rejestracji dla bezrobotnych, musiałam się tam zarejestrować aby móc odbyć staż, z własnego widzi mi się tam nie szłam, chociaż było to w 2005 roku pamiętam ten dzień jak dziś, jedna pani siedząca wtedy pod oknem potraktowała mnie bardzo źle, wręcz jak zło konieczne. Nigdy więcej nie mam zamiaru się tam rejestrować. Koszmar widać że te Panie siedzą tam dzięki znajomościom i są za bardzo pewne swego powinny ustapić miejsca młodym, którzy mają zapał do pracy.

Gość

16-08-2008, 20:15
#20
No najgorzej zostałam potraktowana w urzędzie pracy w rejestracji dla bezrobotnych, musiałam się tam zarejestrować aby móc odbyć staż, z własnego widzi mi się tam nie szłam, chociaż było to w 2005 roku pamiętam ten dzień jak dziś, jedna pani siedząca wtedy pod oknem potraktowała mnie bardzo źle, wręcz jak zło konieczne. Nigdy więcej nie mam zamiaru się tam rejestrować. Koszmar widać że te Panie siedzą tam dzięki znajomościom i są za bardzo pewne swego powinny ustapić miejsca młodym, którzy mają zapał do pracy.

strony: 1 2 3 4 5 6 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów