Zdemaskuj wrednego urzędasa

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej
Gość napisał(a):To fakt! Nasz pośredniak to chamska obsługa, mnie również spotkała nieprzyjemność kiedy się rejestrowałam! To takie wszystko na "odwal sie" [size=18][/size]To żadna łaska udzielić jakiejkolwiek informacji!!!

Gość

14-11-2008, 17:42
#1
To fakt! Nasz pośredniak to chamska obsługa, mnie również spotkała nieprzyjemność kiedy się rejestrowałam! To takie wszystko na "odwal sie" [size=18][/size]To żadna łaska udzielić jakiejkolwiek informacji!!!
Gość napisał(a):WIĘCEJ KULTURY DROGIE PANIE URZĘDNICZKI!!!!

Gość

14-11-2008, 17:43
#2
WIĘCEJ KULTURY DROGIE PANIE URZĘDNICZKI!!!!
Gość napisał(a):{usmiech}

Gość

14-11-2008, 18:03
#3
{usmiech}
Gość napisał(a):to sie tyczy do wypowiedzi  nieco powyzej . a ty za kogo sie masz zeby mówić ze ci co tu piszą nazywasz najgorszymi przedstawicielami społeczenstwa pewnie jakis urzednik.przewaznie to pierwsi urzednicy chamsko sie odzywaja a nie petenci.

Gość

14-11-2008, 20:11
#4
to sie tyczy do wypowiedzi  nieco powyzej . a ty za kogo sie masz zeby mówić ze ci co tu piszą nazywasz najgorszymi przedstawicielami społeczenstwa pewnie jakis urzednik.przewaznie to pierwsi urzednicy chamsko sie odzywaja a nie petenci.
Gość napisał(a):Do ""pośredniaka "przychodzą się rejestrować ludzie którzy stracili pracą są to ludzie często sfrustrowani, załamani ponieważ często pracodawca ich oszukał, również osoby które w życiu nie pracowały, a także osoby które obwiniają wszystkich za to że nie mogą znaleść pracę. No i oczywiście swoje niepowodzenia trzeba odreagować na tym biednym urządniku, a wyobraźcie sobie jak ma się czuć ten urzędnik po załatwieniu tylko kilku takich trudnych klientów którzy tylko rządają od innych żeby koło niego skakali i za niego wszystko zrobili a sam ze swojej strony nie wykazuje żadnej inicjatywy? Trzeba szanować czyjąś pracę bo jak sam będziesz pracował odczujesz na własnej skórze jak twój klient da ci popalić! Szanujmy się nawzajem a życie będzie o wiele prostrze i przyjemniejsze. Uśmiech więcej zdziała niż nienawiść.

Gość

20-11-2008, 20:47
#5
Do ""pośredniaka "przychodzą się rejestrować ludzie którzy stracili pracą są to ludzie często sfrustrowani, załamani ponieważ często pracodawca ich oszukał, również osoby które w życiu nie pracowały, a także osoby które obwiniają wszystkich za to że nie mogą znaleść pracę. No i oczywiście swoje niepowodzenia trzeba odreagować na tym biednym urządniku, a wyobraźcie sobie jak ma się czuć ten urzędnik po załatwieniu tylko kilku takich trudnych klientów którzy tylko rządają od innych żeby koło niego skakali i za niego wszystko zrobili a sam ze swojej strony nie wykazuje żadnej inicjatywy? Trzeba szanować czyjąś pracę bo jak sam będziesz pracował odczujesz na własnej skórze jak twój klient da ci popalić! Szanujmy się nawzajem a życie będzie o wiele prostrze i przyjemniejsze. Uśmiech więcej zdziała niż nienawiść.
Gość napisał(a):Bardzo często rejestruję się w urzędzie pracy,  i dziwię się osobom które opisują takie okropne rzeczy bo mnie nigdy nie spotkały takie nieprzyjemności. Miałem "przyjemność" rejestrować się u pani, która siedzi przy oknie  oraz u tego starszego pana i jestem im niezmiernie wdzięczny bo nie dość że usłyszałem od nich dużo słów otuchy, bo jestem naprawde w dość trudnej sytuacji to jeszcze udzielili mi porad jak mam załatwić zapomogę w opiece i dodatek mieszkaniowy bo sam nie wiedziałem że mi się należy. Niezmiernie jestem tym paniom wdzięczny i życzę im dużo zdrowia.

Gość

20-11-2008, 21:02
#6
Bardzo często rejestruję się w urzędzie pracy,  i dziwię się osobom które opisują takie okropne rzeczy bo mnie nigdy nie spotkały takie nieprzyjemności. Miałem "przyjemność" rejestrować się u pani, która siedzi przy oknie  oraz u tego starszego pana i jestem im niezmiernie wdzięczny bo nie dość że usłyszałem od nich dużo słów otuchy, bo jestem naprawde w dość trudnej sytuacji to jeszcze udzielili mi porad jak mam załatwić zapomogę w opiece i dodatek mieszkaniowy bo sam nie wiedziałem że mi się należy. Niezmiernie jestem tym paniom wdzięczny i życzę im dużo zdrowia.
Gość napisał(a):{zdziwko}O BOże Ja tego łysego pana znam! On jest taki biedny i samotny toć go do rany przyłóż kto go tak nienawidzi?????????Ludzie opamiętajcie się nie krzywdżcie innych!!!!!!!

Gość

20-11-2008, 21:30
#7
{zdziwko}O BOże Ja tego łysego pana znam! On jest taki biedny i samotny toć go do rany przyłóż kto go tak nienawidzi?????????Ludzie opamiętajcie się nie krzywdżcie innych!!!!!!!
Gość napisał(a):14 wpisow tzw."komentarzy" negatywnych oczywiście /na trzech/stronach dokonała jedna i ta sama osoba.Po przeczytaniu tych okropieństw dochodzę do wniosku,że jest to zwykła/y pieniacz,intrygant lub jak kto woli osoba niezrównoważona .Proszę się zastanowić kto posługuje sie takim językiem.Jak człowiek uważający sie za kulturalnego może nazwać kogoś"grubym prosiakiem","prostytutką","ropuchą" lub innymi inwektywami,jak?To dopiero jest porażające!Panią z informacji PKS znam i nie uważam,aby Jej miejsce było pod latarnią,znam również od ponad 20 lat Panią  z Urzędu Pracy/mieszka na tym samym osiedlu i nasze dzieci chodziły do jednej klasy przez wiele lat/,jest to bardzo miła,kulturalna i uczynna - tak,tak bardzo uczynna Pani i nie wierzę aby równie kulturalnego człowieka jak Ona mogła źle potraktować.Wstyd mi moja/mój drogi czytać o kimś takie obelgi.Byłoby lepiej i pożyteczniej gdybyście przeanalizowali swoje zachowanie, a tych obrażanych powinniści mieć odwagę przeprosić również na forum,a nie bić pianę o brak jakiegoś długopisu.Pozdrawiam

Gość

22-11-2008, 20:50
#8
14 wpisow tzw."komentarzy" negatywnych oczywiście /na trzech/stronach dokonała jedna i ta sama osoba.Po przeczytaniu tych okropieństw dochodzę do wniosku,że jest to zwykła/y pieniacz,intrygant lub jak kto woli osoba niezrównoważona .Proszę się zastanowić kto posługuje sie takim językiem.Jak człowiek uważający sie za kulturalnego może nazwać kogoś"grubym prosiakiem","prostytutką","ropuchą" lub innymi inwektywami,jak?To dopiero jest porażające!Panią z informacji PKS znam i nie uważam,aby Jej miejsce było pod latarnią,znam również od ponad 20 lat Panią  z Urzędu Pracy/mieszka na tym samym osiedlu i nasze dzieci chodziły do jednej klasy przez wiele lat/,jest to bardzo miła,kulturalna i uczynna - tak,tak bardzo uczynna Pani i nie wierzę aby równie kulturalnego człowieka jak Ona mogła źle potraktować.Wstyd mi moja/mój drogi czytać o kimś takie obelgi.Byłoby lepiej i pożyteczniej gdybyście przeanalizowali swoje zachowanie, a tych obrażanych powinniści mieć odwagę przeprosić również na forum,a nie bić pianę o brak jakiegoś długopisu.Pozdrawiam
Gość napisał(a):Brawo! Nareszcie ktoś odważył się zaprotestować przeciw chamstwu, jestem również "urzędasem" ale nigdy nie pozwoliłbym aby jakiś tchórzliwy gówniarz prawdopodnobnie niezaradny życiowo obrażał mnie publicznie , podałbym tą osobę do sądu, I nie myśl że jesteś anonimowy są sposoby na to aby właśnie Ciebie wrednego klienta zdemaskować!

Gość

23-11-2008, 10:38
#9
Brawo! Nareszcie ktoś odważył się zaprotestować przeciw chamstwu, jestem również "urzędasem" ale nigdy nie pozwoliłbym aby jakiś tchórzliwy gówniarz prawdopodnobnie niezaradny życiowo obrażał mnie publicznie , podałbym tą osobę do sądu, I nie myśl że jesteś anonimowy są sposoby na to aby właśnie Ciebie wrednego klienta zdemaskować!
Gość napisał(a):Na temat dotacji na otworzenie działalności gospodarczej to Pani z pokoju 13 to ma dużo do powiedzenia ale nie od razu{zly}. Trzeba trochę poganiać petenta.{zdziwko} Ja byłem nawet na skardze u pana dyrektora na działania tej urzędniczki. Ale przecież to fachowiec jest taki że niedawno ona szukała pracy. I oczywiście dotacji nie dostałem.{nie}

Gość

23-11-2008, 10:53
#10
Na temat dotacji na otworzenie działalności gospodarczej to Pani z pokoju 13 to ma dużo do powiedzenia ale nie od razu{zly}. Trzeba trochę poganiać petenta.{zdziwko} Ja byłem nawet na skardze u pana dyrektora na działania tej urzędniczki. Ale przecież to fachowiec jest taki że niedawno ona szukała pracy. I oczywiście dotacji nie dostałem.{nie}
Gość napisał(a):Stare baby trzeba wyrzucić z urzędów(patrz po 50 -tce)  po co one są potrzebna niech zdychają, łyssi i grubi też nie mają czego szukać , do krematorium najlepiej spalić. Młodzi są górą ! Ci co tak pisza niech nosza sfastyki. Haj Hitler{!}

Gość

23-11-2008, 12:32
#11
Stare baby trzeba wyrzucić z urzędów(patrz po 50 -tce)  po co one są potrzebna niech zdychają, łyssi i grubi też nie mają czego szukać , do krematorium najlepiej spalić. Młodzi są górą ! Ci co tak pisza niech nosza sfastyki. Haj Hitler{!}
Gość napisał(a):Ramonka powiedz mi dziecko ile ty masz lat że pamiętasz czasy PRL -u, a może tylko oglądałaś film MIS?sklepowa z mięsnego

Gość

23-11-2008, 13:27
#12
Ramonka powiedz mi dziecko ile ty masz lat że pamiętasz czasy PRL -u, a może tylko oglądałaś film MIS?sklepowa z mięsnego
Gość napisał(a):jak sie kogoś zna od 20 lat to jak mozna być nie uczynnym dla tego kogoś i nie miłym.ale dla zwykłych petentów co zdarza sie czesto to sa urzednicy nie mili i nic nie mozna sie od nich dowiedzieć.oczywiście nie wszyscy sa tacy .

Gość

23-11-2008, 13:48
#13
jak sie kogoś zna od 20 lat to jak mozna być nie uczynnym dla tego kogoś i nie miłym.ale dla zwykłych petentów co zdarza sie czesto to sa urzednicy nie mili i nic nie mozna sie od nich dowiedzieć.oczywiście nie wszyscy sa tacy .
Gość napisał(a):Najeżdzamy tylko na urzędasów ale nikt nie pisze co dzieje się w atubusach PKS toć to normalna kpina i rozbój w biały dzień co wyrabiają i jak traktują Ci pseudo kierowcy podróżnych i czym bielsza koszula i krawacik ( to ci z dłuższych tras ) tym większe chamstwo kto im pozwala na zachowanie aaa pewnie p. dyrektor gratuluję nadzoru może niedługo Was sprzedadzą i coś się zmieni .

Gość

24-11-2008, 21:39
#14
Najeżdzamy tylko na urzędasów ale nikt nie pisze co dzieje się w atubusach PKS toć to normalna kpina i rozbój w biały dzień co wyrabiają i jak traktują Ci pseudo kierowcy podróżnych i czym bielsza koszula i krawacik ( to ci z dłuższych tras ) tym większe chamstwo kto im pozwala na zachowanie aaa pewnie p. dyrektor gratuluję nadzoru może niedługo Was sprzedadzą i coś się zmieni .
Gość napisał(a):Jestem po studiach we Wrocławiu i nie mogłam znalesc pracy, więc musiałam sie zarejestrować w UP i też mam nie miłe doświadczenia. Pani była miła, tzn nic nie mówiła oprócz tego jakie mam dać dokumenty, ale moje nazwisko i adres wpisywała do komputera pół godziny. Szybciej by było jakby wystawili te komputery na korytarzu i każdy sam by sie wpisał!!!

Gość

26-11-2008, 15:02
#15
Jestem po studiach we Wrocławiu i nie mogłam znalesc pracy, więc musiałam sie zarejestrować w UP i też mam nie miłe doświadczenia. Pani była miła, tzn nic nie mówiła oprócz tego jakie mam dać dokumenty, ale moje nazwisko i adres wpisywała do komputera pół godziny. Szybciej by było jakby wystawili te komputery na korytarzu i każdy sam by sie wpisał!!!
Gość napisał(a):[quote=]Jestem po studiach we Wrocławiu i nie mogłam znalesc pracy, więc musiałam sie zarejestrować w UP i też mam nie miłe doświadczenia. Pani była miła, tzn nic nie mówiła oprócz tego jakie mam dać dokumenty, ale moje nazwisko i adres wpisywała do komputera pół godziny. Szybciej by było jakby wystawili te komputery na korytarzu i każdy sam by sie wpisał!!![/quote]mam nadzieję ,że w tym Wrocławiu  to koleżanka polonistyki nie studiowała

Gość

26-11-2008, 18:14
#16
[quote=]Jestem po studiach we Wrocławiu i nie mogłam znalesc pracy, więc musiałam sie zarejestrować w UP i też mam nie miłe doświadczenia. Pani była miła, tzn nic nie mówiła oprócz tego jakie mam dać dokumenty, ale moje nazwisko i adres wpisywała do komputera pół godziny. Szybciej by było jakby wystawili te komputery na korytarzu i każdy sam by sie wpisał!!![/quote]mam nadzieję ,że w tym Wrocławiu  to koleżanka polonistyki nie studiowała
Gość napisał(a):Ja też miałam doczynienie z ludzmi z rejestracji w zatrudniaku obsługiwał mnie mężczyzna na początku był rzeczywiście nie miły i to bardzo.Dopiero jak zobaczył moje dokumenty staż pracy w moim wieku( nie mam 30 lat a miałam ponad 10 lat pracy)zmienił podejście zaczoł żartować i był uprzejmy.Będąc jednak w pokoju obserwowałam panią siedzącą pod oknem i ją mogę nazwać z czystym sumieniem wrednym urzędasem, co to za babsztyl, okropna.Jak ona się odzywała do tych ludzi, podczas mojego pobytu w tym pokoju przyjeła 3 osoby podnosiła głos, była niemiła, nie udzielała nikomu żadnych informacji po prostu ich zbywała a potem okazało się dlaczego cyt."NAWET Z RANA NIE MOŻNA WYPIĆ CIEPŁEJ KAWY".Byłam zaskoczona podejściem tej pani.

Gość

29-11-2008, 20:52
#17
Ja też miałam doczynienie z ludzmi z rejestracji w zatrudniaku obsługiwał mnie mężczyzna na początku był rzeczywiście nie miły i to bardzo.Dopiero jak zobaczył moje dokumenty staż pracy w moim wieku( nie mam 30 lat a miałam ponad 10 lat pracy)zmienił podejście zaczoł żartować i był uprzejmy.Będąc jednak w pokoju obserwowałam panią siedzącą pod oknem i ją mogę nazwać z czystym sumieniem wrednym urzędasem, co to za babsztyl, okropna.Jak ona się odzywała do tych ludzi, podczas mojego pobytu w tym pokoju przyjeła 3 osoby podnosiła głos, była niemiła, nie udzielała nikomu żadnych informacji po prostu ich zbywała a potem okazało się dlaczego cyt."NAWET Z RANA NIE MOŻNA WYPIĆ CIEPŁEJ KAWY".Byłam zaskoczona podejściem tej pani.
Gość napisał(a):xxx

Gość

04-12-2008, 01:48
#18
xxx
Gość napisał(a):dajcie spokój,niedługo święta a Wy tylko o jednym.Każdy ma prawo do lepszych i gorszych dni-jesteśmy wszyscy TYLKO ludzmi i my i oni.Pozdrawiam

Gość

05-12-2008, 11:19
#19
dajcie spokój,niedługo święta a Wy tylko o jednym.Każdy ma prawo do lepszych i gorszych dni-jesteśmy wszyscy TYLKO ludzmi i my i oni.Pozdrawiam
Gość napisał(a):Ja też sie rejestrowałam i nie bede mowic jak było bo juz wiele osób to pisało milo napewno nie było. Ale panie pod 21 są super.

Gość

05-12-2008, 12:07
#20
Ja też sie rejestrowałam i nie bede mowic jak było bo juz wiele osób to pisało milo napewno nie było. Ale panie pod 21 są super.

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów