Zdemaskuj wrednego urzędasa

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej
Gość napisał(a):Smiechu warte najpierw sie przyjmuje do pracy osoby które sa znajomymi znajomych wysoko postawionych osob w urzedach a potem sa takie efekty ze na stanowisku gdzie jest bardzo wiele chetnych osob pracuje osoba ktora ma do wszystkich pretensje bo jej sie wszystko nalezy i wiecznie ma za male zarobki. Dla mnie jest to zenada, ze osoby w Ostrołęce które skończyly powazne uczelnie (mowie tu np. o prawie) nie moga znalesc pracy i uciekaja do warszawy bo tu ludzi przyjmuje sie po znajomosci a potem sa takie tego efekty. Ja tez jestem pracodawca i zatrudniam ludzi ale nie ma tu miejsca dla znajomych i rodziny i wszystko chodzi jak w zegarku tylko dlatego ze ludzie ktorym dalem szanse sie starali i sami cos osiagneli!!!!!

Gość

11-09-2008, 19:37
#1
Smiechu warte najpierw sie przyjmuje do pracy osoby które sa znajomymi znajomych wysoko postawionych osob w urzedach a potem sa takie efekty ze na stanowisku gdzie jest bardzo wiele chetnych osob pracuje osoba ktora ma do wszystkich pretensje bo jej sie wszystko nalezy i wiecznie ma za male zarobki. Dla mnie jest to zenada, ze osoby w Ostrołęce które skończyly powazne uczelnie (mowie tu np. o prawie) nie moga znalesc pracy i uciekaja do warszawy bo tu ludzi przyjmuje sie po znajomosci a potem sa takie tego efekty. Ja tez jestem pracodawca i zatrudniam ludzi ale nie ma tu miejsca dla znajomych i rodziny i wszystko chodzi jak w zegarku tylko dlatego ze ludzie ktorym dalem szanse sie starali i sami cos osiagneli!!!!!
Gość napisał(a):A najfajniejsze dziewczyny są w starostwie, tam gdzie rejestruje się samochody. Trzeba tu oczywiście wspomnieć głównie o tych młodych dziewczynach, które wydają dowody stałe. Bardzo miło zostałem obsłużony, bez stresów. Normalnie mógłbym zostać jeszcze na kawę, ale nie było ulubionej mojej pani - ślicznej brunetki (niestety mężatka). Więc są jeszcze pozytywne sprawy na tym świecie. Pozdrowienia dla Pań od dowodów rejestracyjnych {zakochany}

Gość

11-09-2008, 20:46
#2
A najfajniejsze dziewczyny są w starostwie, tam gdzie rejestruje się samochody. Trzeba tu oczywiście wspomnieć głównie o tych młodych dziewczynach, które wydają dowody stałe. Bardzo miło zostałem obsłużony, bez stresów. Normalnie mógłbym zostać jeszcze na kawę, ale nie było ulubionej mojej pani - ślicznej brunetki (niestety mężatka). Więc są jeszcze pozytywne sprawy na tym świecie. Pozdrowienia dla Pań od dowodów rejestracyjnych {zakochany}
Gość napisał(a):zgadzam się z poprzednikiem, panie w starostwie "od dowodów" są bardzo uprzejme. Pani od rejestrowania samochodów też. Dziewczyny ! tak trzymać.

Gość

12-09-2008, 10:28
#3
zgadzam się z poprzednikiem, panie w starostwie "od dowodów" są bardzo uprzejme. Pani od rejestrowania samochodów też. Dziewczyny ! tak trzymać.
Gość napisał(a):Ktoś musi dawac przykład, nie byłem w starostwie ale skore dziewczyny nie dały sie przerobic na wredne biurwy to chwała im za to, Przesyłam całusy dla wszystkich{ok} miłych urzędniczek

Gość

12-09-2008, 17:13
#4
Ktoś musi dawac przykład, nie byłem w starostwie ale skore dziewczyny nie dały sie przerobic na wredne biurwy to chwała im za to, Przesyłam całusy dla wszystkich{ok} miłych urzędniczek
Gość napisał(a):te panie ze starostwa tez były wczesniej takie uwiezcie mi ale zostały zagnane na dywanik do dyrektora i dlatego sie znieniły bobyły tez skargi na nie wiec to jest tez moze przykład dla bab z PUPu ze jesli nie skoncza  tak z chamskim zachowaniem swoim beda wzywane na dywanik nalezołoby sie w koncu ktos sie wkur......i i to samo zrobi a wy kobiety i chłopy  z PUPu nawróccie sie {jezyk}

Gość

25-09-2008, 16:12
#5
te panie ze starostwa tez były wczesniej takie uwiezcie mi ale zostały zagnane na dywanik do dyrektora i dlatego sie znieniły bobyły tez skargi na nie wiec to jest tez moze przykład dla bab z PUPu ze jesli nie skoncza  tak z chamskim zachowaniem swoim beda wzywane na dywanik nalezołoby sie w koncu ktos sie wkur......i i to samo zrobi a wy kobiety i chłopy  z PUPu nawróccie sie {jezyk}
Gość napisał(a):Troszkę chyba przesadzacie. Ja też jestem urzędnikiem i wydaje mi się, że miłym. U nas zawsze staramy się traktować ludzi po ludzku.

Gość

26-09-2008, 15:27
#6
Troszkę chyba przesadzacie. Ja też jestem urzędnikiem i wydaje mi się, że miłym. U nas zawsze staramy się traktować ludzi po ludzku.
Gość napisał(a):każdy ma lepsze i gorsze dni....urzędnik też człowiek, a punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, niektórym interesantom brakuje kultury osobistej i zrozumienia dla przepisów, jak sie wchodzi z pretensjami o czekanie w kolejce albo aroganckim tonem przelewa się frustracje życiowe na człowieka siedzącego za biurkiem to trudno żeby nas urzędnicy miło obsługiwali... KIJ MA ZAWSZE DWA KOŃCE...jak sie czujesz źle potraktowany to sie najpierw zastanów czy ty jesteś w porządku

Gość

26-09-2008, 19:06
#7
każdy ma lepsze i gorsze dni....urzędnik też człowiek, a punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, niektórym interesantom brakuje kultury osobistej i zrozumienia dla przepisów, jak sie wchodzi z pretensjami o czekanie w kolejce albo aroganckim tonem przelewa się frustracje życiowe na człowieka siedzącego za biurkiem to trudno żeby nas urzędnicy miło obsługiwali... KIJ MA ZAWSZE DWA KOŃCE...jak sie czujesz źle potraktowany to sie najpierw zastanów czy ty jesteś w porządku
Gość napisał(a):a co myślicie o urzędnikach z Urzędu Miasta? bo ja uważam, że tam jest ok {usmiech} miła obsługa

Gość

27-09-2008, 07:58
#8
a co myślicie o urzędnikach z Urzędu Miasta? bo ja uważam, że tam jest ok {usmiech} miła obsługa
Gość napisał(a):Z Urzędem MIasta miałam doczynienia z tym na Kościuszki, Pani z informacji przemiła aż chce się człowiekowi o coś pytać, tak samo w meldunkach i dowodach - dla tych Pań ogromny plus a Urząd Pracy - totalna porażka - też tam byłam parę razy i za każdym razem jak szłam do podpisu czułam się skompromitowana!!@ Szczególnie rejestracja jest porażająca, do tego faceta nigdy nie trafiłam ale za byłam obok jak obsługiwał inne osoby, poprostu przerażające, że urzędnik tak się odzywa do petenta tak samą jest z tą czarną grubą babą po oknem!!! Nie wiem czemu oni tacy są??? Muszą mieć chyba jakieś osobiste problemy skoro są tacy zgorzkniali bo inaczej nie potrafię sobie tego wytłumaczyć...

Gość

28-09-2008, 12:00
#9
Z Urzędem MIasta miałam doczynienia z tym na Kościuszki, Pani z informacji przemiła aż chce się człowiekowi o coś pytać, tak samo w meldunkach i dowodach - dla tych Pań ogromny plus a Urząd Pracy - totalna porażka - też tam byłam parę razy i za każdym razem jak szłam do podpisu czułam się skompromitowana!!@ Szczególnie rejestracja jest porażająca, do tego faceta nigdy nie trafiłam ale za byłam obok jak obsługiwał inne osoby, poprostu przerażające, że urzędnik tak się odzywa do petenta tak samą jest z tą czarną grubą babą po oknem!!! Nie wiem czemu oni tacy są??? Muszą mieć chyba jakieś osobiste problemy skoro są tacy zgorzkniali bo inaczej nie potrafię sobie tego wytłumaczyć...
Gość napisał(a):tak zgadzam sie ze w UP SA STRASZNE BABY.A JAK SIE CHODZIŁO NA PODPIS TO TEN MŁODY PAN CO SIEDZIAŁ MIEDZY DWOMA STARYMI WREDNYMI BABAMI TO CHYBA UCZY SIE OD NICH OBCHODZENIA Z LUDZMI BO NIC DOBREGO NIE MOZNA O NIM POWIEDZIEC.

Gość

10-11-2008, 21:35
#10
tak zgadzam sie ze w UP SA STRASZNE BABY.A JAK SIE CHODZIŁO NA PODPIS TO TEN MŁODY PAN CO SIEDZIAŁ MIEDZY DWOMA STARYMI WREDNYMI BABAMI TO CHYBA UCZY SIE OD NICH OBCHODZENIA Z LUDZMI BO NIC DOBREGO NIE MOZNA O NIM POWIEDZIEC.
Gość napisał(a):ZA TO W URZEDZIE SKARBOWYM W POKOJU 24 SA MIŁE PANIE.POPROSIMY O TAKICH WIECEJ

Gość

10-11-2008, 21:39
#11
ZA TO W URZEDZIE SKARBOWYM W POKOJU 24 SA MIŁE PANIE.POPROSIMY O TAKICH WIECEJ
Gość napisał(a):ale w pokoju 10{zly}

Gość

11-11-2008, 09:40
#12
ale w pokoju 10{zly}
Gość napisał(a):Też coś wiem na temat UP ,sprobójcie czegokolwiek dowiedziec się na temat dotacji na otwarcie dzialalności gospodarczej,niewykonalne,pani chyba nie wie po co tam siedzi.

Gość

11-11-2008, 14:36
#13
Też coś wiem na temat UP ,sprobójcie czegokolwiek dowiedziec się na temat dotacji na otwarcie dzialalności gospodarczej,niewykonalne,pani chyba nie wie po co tam siedzi.
Gość napisał(a):ja troszkie omine urzedy i napisze o pani pielegniarce co jest w przychodni na gorbatowa w gabinecie zabiegowym.z samego wygladu mozna sie jej wystraszyc .a co dopiero isc na pobieranie krwi.robi problem z wszystkiego.wiecznie jest nie zadowolona.nie dziwne ze dzieci strasznie płacza jak tam sie tylko wejdzie.normalny HORROR. {zly}

Gość

12-11-2008, 13:09
#14
ja troszkie omine urzedy i napisze o pani pielegniarce co jest w przychodni na gorbatowa w gabinecie zabiegowym.z samego wygladu mozna sie jej wystraszyc .a co dopiero isc na pobieranie krwi.robi problem z wszystkiego.wiecznie jest nie zadowolona.nie dziwne ze dzieci strasznie płacza jak tam sie tylko wejdzie.normalny HORROR. {zly}
Gość napisał(a):A JA POWIEM O PANI Z APTEKI na gorbatowa.byłam tam z małym dzieckiem któremu musiałam wykupic leki.pani ta ze znajoma dyskutowały sobie na temat leku z 10 minut.a ludzi w kolejce było bardzo duzo.dziecko zaczeło mi grymasic i powiedziałam tej pani czy można troszkie szybciej a ona do mnie'''ze apteka to nie piekarnia'''i wyszłam z tamtad juz nigdy tam nie zajrze.hamstwo poprostu.

Gość

12-11-2008, 13:15
#15
A JA POWIEM O PANI Z APTEKI na gorbatowa.byłam tam z małym dzieckiem któremu musiałam wykupic leki.pani ta ze znajoma dyskutowały sobie na temat leku z 10 minut.a ludzi w kolejce było bardzo duzo.dziecko zaczeło mi grymasic i powiedziałam tej pani czy można troszkie szybciej a ona do mnie'''ze apteka to nie piekarnia'''i wyszłam z tamtad juz nigdy tam nie zajrze.hamstwo poprostu.
Gość napisał(a):a ja wam powiem tak > jak będziecie w urzędzie i traficie na takich tłumanów to nie krępujcie się i opierdo....e bo urzędasy wykorzystują niewiedzę petentów a są jakd**aod srania /tj od udzielania informacji/ zróbcie raban dużo krzyku od razu z grubej rury do przełożonego albo i wyżej , pamiętajcie oni fikają myśląc że to są ich prywatne firmy a tak nie jest ..pozdrawiam wszystkich a i z chamem walczymy jak chamy{gafa}

Gość

12-11-2008, 19:48
#16
a ja wam powiem tak > jak będziecie w urzędzie i traficie na takich tłumanów to nie krępujcie się i opierdo....e bo urzędasy wykorzystują niewiedzę petentów a są jakd**aod srania /tj od udzielania informacji/ zróbcie raban dużo krzyku od razu z grubej rury do przełożonego albo i wyżej , pamiętajcie oni fikają myśląc że to są ich prywatne firmy a tak nie jest ..pozdrawiam wszystkich a i z chamem walczymy jak chamy{gafa}
Gość napisał(a):spalić w ****u te wszystkie URZENDY z tymi babsztylami i będzie spokój!!! albo dać im po 500 zeta na łeb , piepszone ropuchy!!! Ich zasranym obowiązkem jest  "pożyczyć" długopis, bo naszym napewno nie jest jego posiadanie!!!! ich piepszonym obowiązkiem jest łagodne wytłumaczenie Petentom co trzeba zrobić bo my się akurat znamy na czym innym!!!!!!!!!!!  Szlag mnie trafia!!!!!!!!!!

Gość

13-11-2008, 15:30
#17
spalić w ****u te wszystkie URZENDY z tymi babsztylami i będzie spokój!!! albo dać im po 500 zeta na łeb , piepszone ropuchy!!! Ich zasranym obowiązkem jest  "pożyczyć" długopis, bo naszym napewno nie jest jego posiadanie!!!! ich piepszonym obowiązkiem jest łagodne wytłumaczenie Petentom co trzeba zrobić bo my się akurat znamy na czym innym!!!!!!!!!!!  Szlag mnie trafia!!!!!!!!!!
Gość napisał(a):"Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett.{diabelek}

Gość

13-11-2008, 17:16
#18
"Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett.{diabelek}
Gość napisał(a):tu sie wypowiadają jacyś niewyżyci przedstawiciele najgorszego  społeczeństwa, anonimowi, więc zakompleksieni "odważni bohaterowie"....jak słusznie którys z "szacownych" petentów zauważył... na chamstwo reagować chamstwem... więc już wszyscy wiemy czemu Was źle traktują w urzędach, też odpowiadają na Wasze zachowanie chamstem...

Gość

13-11-2008, 21:16
#19
tu sie wypowiadają jacyś niewyżyci przedstawiciele najgorszego  społeczeństwa, anonimowi, więc zakompleksieni "odważni bohaterowie"....jak słusznie którys z "szacownych" petentów zauważył... na chamstwo reagować chamstwem... więc już wszyscy wiemy czemu Was źle traktują w urzędach, też odpowiadają na Wasze zachowanie chamstem...
Gość napisał(a):W UP w pokoju dla rejestrujących się bezrobotnych przerwy śniadaniowe, kawowe, deserowe, obiadowe i wiele innych odbywają się bez żadnych wyznaczonych na to godzin tylko wtedy kiedy jest ochota, a ty czekaj pod drzwiami przecież jak jesteś bezrobotny to masz czas...{zly}

Gość

14-11-2008, 11:38
#20
W UP w pokoju dla rejestrujących się bezrobotnych przerwy śniadaniowe, kawowe, deserowe, obiadowe i wiele innych odbywają się bez żadnych wyznaczonych na to godzin tylko wtedy kiedy jest ochota, a ty czekaj pod drzwiami przecież jak jesteś bezrobotny to masz czas...{zly}

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów