Zdemaskuj wrednego urzędasa

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej
Gość napisał(a):potwierdzam urzad pracy w ostrolece to jeden z ostatnich skansenow komunizmu.

Gość

05-12-2008, 19:33
#1
potwierdzam urzad pracy w ostrolece to jeden z ostatnich skansenow komunizmu.
Gość napisał(a):potwierdzam urzad pracy w ostrolece to jeden z ostatnich skansenow komunizmu.

Gość

05-12-2008, 19:34
#2
potwierdzam urzad pracy w ostrolece to jeden z ostatnich skansenow komunizmu.
Gość napisał(a):dziwią mnie wypowiedzi niektórych osób na temat jakości obsługi osób rejestrujących, też niejednokrotnie byłem zmuszony odwiedzić ten urząd ale w tym jedynie pokoju mogłem dowiedzieć się na temat usług jakie oferuje ten urząd, dzięki uprzejmości tych pań dowiedziałem się że mogę ukończyć szkolenie za darmo oraz że mogę porozmawiać z doradcą zawodowym. Myślę że wielu bezrobotnych nie wie po prostu po co się rejestrują oni widzą tylko panią która się czepia dokumentów,  to nie pani z rejestracji ma mu pomóc znaleźć pracę ale pośrednik. I nie trzeba studiów polonistycznych kończyć we Wrocławiu aby być wartościowym człowiekiem ja takowych nie kończyłem a jednak dostałem pracę z Urzędu Pracy. Pozdrawiam wszystkich optymistów i przeciętniaków którzy nigdy się nie poddają i widzą same dobre rzeczy w życiu. BRYSTOL

Gość

05-12-2008, 21:35
#3
dziwią mnie wypowiedzi niektórych osób na temat jakości obsługi osób rejestrujących, też niejednokrotnie byłem zmuszony odwiedzić ten urząd ale w tym jedynie pokoju mogłem dowiedzieć się na temat usług jakie oferuje ten urząd, dzięki uprzejmości tych pań dowiedziałem się że mogę ukończyć szkolenie za darmo oraz że mogę porozmawiać z doradcą zawodowym. Myślę że wielu bezrobotnych nie wie po prostu po co się rejestrują oni widzą tylko panią która się czepia dokumentów,  to nie pani z rejestracji ma mu pomóc znaleźć pracę ale pośrednik. I nie trzeba studiów polonistycznych kończyć we Wrocławiu aby być wartościowym człowiekiem ja takowych nie kończyłem a jednak dostałem pracę z Urzędu Pracy. Pozdrawiam wszystkich optymistów i przeciętniaków którzy nigdy się nie poddają i widzą same dobre rzeczy w życiu. BRYSTOL
Gość napisał(a):rejestrowalam sie w posredniaku i jak widzialam i slyszalam jakie typy siedzialy ze mna na jednej lawce do rejestracji to sie nie dziwnie ze urzednikom puszczaja nerwy. Smrod, brod, no i rejestrowanie sie tylko zeby wziasc kwitek ze sie ma ubezpieczenia jak sie idzie do lekarza, chyba trudno z kims takim współpracowac, mysle ze przyzwoitych ludzi zle nie traktuja

Gość

05-12-2008, 22:15
#4
rejestrowalam sie w posredniaku i jak widzialam i slyszalam jakie typy siedzialy ze mna na jednej lawce do rejestracji to sie nie dziwnie ze urzednikom puszczaja nerwy. Smrod, brod, no i rejestrowanie sie tylko zeby wziasc kwitek ze sie ma ubezpieczenia jak sie idzie do lekarza, chyba trudno z kims takim współpracowac, mysle ze przyzwoitych ludzi zle nie traktuja
Gość napisał(a):nie wiem czy już mówiłem, że w starostwie są takie Panie od wydawania dowodów stałych, bardzo bardzo miłe i ładne w dodatku(może dlatego miłe bo ładne).Jeżeli jeszcze nie mówiłem to mówię. Z przyjemnością zmienię samochód niedługo i pójdę odebrać taki dowód.:)Pozdrawiam wszystkich tych, którzy są mili w tych miejscach gdzie pracują.

Gość

06-12-2008, 00:49
#5
nie wiem czy już mówiłem, że w starostwie są takie Panie od wydawania dowodów stałych, bardzo bardzo miłe i ładne w dodatku(może dlatego miłe bo ładne).Jeżeli jeszcze nie mówiłem to mówię. Z przyjemnością zmienię samochód niedługo i pójdę odebrać taki dowód.:)Pozdrawiam wszystkich tych, którzy są mili w tych miejscach gdzie pracują.
Gość napisał(a):Po prostu niech w urzędach pracują same ładne panie, bo ładne to miłe a miłe bo ładne (ciekawe czy jestem ładna?) Serdecznie pozdrawiam miłe panie, niekoniecznie ładne!

Gość

07-12-2008, 11:55
#6
Po prostu niech w urzędach pracują same ładne panie, bo ładne to miłe a miłe bo ładne (ciekawe czy jestem ładna?) Serdecznie pozdrawiam miłe panie, niekoniecznie ładne!
Gość napisał(a):na drzwiach jest napisane ze rejestracja przyjmuje do 14 a one tam sidza do 16 ale musza miec czas tez na inne sprawy urzedowe np. wprowadzanie danych do komputera. a jesli chodzi o dlugopisy to bezrobotny chyba powinien miec swiadomosc ze idac do urzedu pracy bedzie podpisywal dokumenty w pokoju.mozliwe nawet ze na korytarzu bedzie musial napisac podanie albo cos innego a wiadomo ze jak by taki urzednik kazdemu dawal dlugopis to nie kazdy odda. i nie wiem co mysla bezrobotni ze urzednicy z jakiegokolwiek urzedu dostaja dlugopisy codziennie?? albo maja ich niewiadomo ile?? moze raz na rok jakis tam dostana dlugopis???

Gość

19-12-2008, 22:56
#7
na drzwiach jest napisane ze rejestracja przyjmuje do 14 a one tam sidza do 16 ale musza miec czas tez na inne sprawy urzedowe np. wprowadzanie danych do komputera. a jesli chodzi o dlugopisy to bezrobotny chyba powinien miec swiadomosc ze idac do urzedu pracy bedzie podpisywal dokumenty w pokoju.mozliwe nawet ze na korytarzu bedzie musial napisac podanie albo cos innego a wiadomo ze jak by taki urzednik kazdemu dawal dlugopis to nie kazdy odda. i nie wiem co mysla bezrobotni ze urzednicy z jakiegokolwiek urzedu dostaja dlugopisy codziennie?? albo maja ich niewiadomo ile?? moze raz na rok jakis tam dostana dlugopis???
Gość napisał(a):Wesołych świąt Może teraz założymy wątek zdemaskuj wredną sprzedawczynię, kanara, policjanta, pielęgniarkę, lekarza, księdza itd.

Gość

20-12-2008, 10:04
#8
Wesołych świąt Może teraz założymy wątek zdemaskuj wredną sprzedawczynię, kanara, policjanta, pielęgniarkę, lekarza, księdza itd.
Gość napisał(a):... i bezrobotnego

Gość

20-12-2008, 17:00
#9
... i bezrobotnego
Gość napisał(a):no właśnie...i bezrobotnego!wszystkiego dobrego w Nowym /może lepszym?/ 2009 Roku

Gość

01-01-2009, 00:59
#10
no właśnie...i bezrobotnego!wszystkiego dobrego w Nowym /może lepszym?/ 2009 Roku
Gość napisał(a):A ja poweim tyle LUBIe pania z zatrudniaka z pokoju 13 ,jest uprzejma i w dodatku sympatyczna

Gość

01-01-2009, 20:13
#11
A ja poweim tyle LUBIe pania z zatrudniaka z pokoju 13 ,jest uprzejma i w dodatku sympatyczna
Gość napisał(a):A ja lubię panie z rejestracji są bardzo sympatyczne, szczególnie jedna i zawsze mogę do nich zajść , porozmawiać. Serdecznie pozdrawiam je w nowym roku 2009 i życzę zdrówka!!!!!!!!!!

Gość

12-01-2009, 21:58
#12
A ja lubię panie z rejestracji są bardzo sympatyczne, szczególnie jedna i zawsze mogę do nich zajść , porozmawiać. Serdecznie pozdrawiam je w nowym roku 2009 i życzę zdrówka!!!!!!!!!!
Gość napisał(a):A ja lubię tę blondynkę co rejestruje bo podobna jest do tej sędzi Anny Marii Wesołowskiej i nawet głos ma podobny, ta kobieta naprawdę jest bardzo sympatyczna i wzbudza zaufanie

Gość

12-01-2009, 22:07
#13
A ja lubię tę blondynkę co rejestruje bo podobna jest do tej sędzi Anny Marii Wesołowskiej i nawet głos ma podobny, ta kobieta naprawdę jest bardzo sympatyczna i wzbudza zaufanie
Gość napisał(a):no niestety... nic w naszym urzędzie pracy nie zmieni się na lesze do momentu gdy powymierają wszystkie pokolenia tych, którzy są emerytowanymi pracownikami UP"Rączka rączkę myje" :>

Gość

13-01-2009, 20:08
#14
no niestety... nic w naszym urzędzie pracy nie zmieni się na lesze do momentu gdy powymierają wszystkie pokolenia tych, którzy są emerytowanymi pracownikami UP"Rączka rączkę myje" :>
Gość napisał(a):a co myślicie o paniach w ARiMR

Gość

13-01-2009, 21:05
#15
a co myślicie o paniach w ARiMR
Gość napisał(a):Urząd Pracy to przede wszystkim pośrednictwo i tam pracują młode panie ale nie zauważyłem z ich stron żadnej aktywności zawodowej, siedzą przy biurkach w pustych pokojach i nie wiadomo co robią zaś pracownicy rejestracji (jak zauważyłem)produkują się  żeby załatwić jak najwięcej bezrobotnych ,i na nich wylewa się pomyje. Jestem od dwóch miesięcy na bezrobociu i do tej pory nie otrzymałem sensownej propozycji pracy, raczej jestem straszony że jak odmówię pracy to zostanę wykreślony, jak się rejestrowałem mówiono mi że będę pod opieką pośredników niestety mój optymizm osłabł w momencie gdy złożyłem pierwszy podpis. Jestem obiektywny i chyba to nie wina rejestracji że bezrobotni skarżą się na jakość obsługi UP (i wcale nie mam tam nikogo znajomego żeby )

Gość

15-01-2009, 19:52
#16
Urząd Pracy to przede wszystkim pośrednictwo i tam pracują młode panie ale nie zauważyłem z ich stron żadnej aktywności zawodowej, siedzą przy biurkach w pustych pokojach i nie wiadomo co robią zaś pracownicy rejestracji (jak zauważyłem)produkują się  żeby załatwić jak najwięcej bezrobotnych ,i na nich wylewa się pomyje. Jestem od dwóch miesięcy na bezrobociu i do tej pory nie otrzymałem sensownej propozycji pracy, raczej jestem straszony że jak odmówię pracy to zostanę wykreślony, jak się rejestrowałem mówiono mi że będę pod opieką pośredników niestety mój optymizm osłabł w momencie gdy złożyłem pierwszy podpis. Jestem obiektywny i chyba to nie wina rejestracji że bezrobotni skarżą się na jakość obsługi UP (i wcale nie mam tam nikogo znajomego żeby )
Gość napisał(a):Biwald Robert to wredny dyrektorek jednego z działów w Stora Enso.Jak leżał na łożu śmierci i był jedną nogą na tamtym świecie to pracownicy dawali forsę lekarzom i na mszę aby wyzdrowiał i tak się stało.ON wcześniej i teraz zwalnia ludzi z pracy i wywala jak śmiecia na bruk.Życzymy MU aby jego dzieci i rodzina zaznały jeszcze kiedyś tyle krzywdy i biedy co MYzwolnieni przez NIEGO.

Gość

16-01-2009, 01:16
#17
Biwald Robert to wredny dyrektorek jednego z działów w Stora Enso.Jak leżał na łożu śmierci i był jedną nogą na tamtym świecie to pracownicy dawali forsę lekarzom i na mszę aby wyzdrowiał i tak się stało.ON wcześniej i teraz zwalnia ludzi z pracy i wywala jak śmiecia na bruk.Życzymy MU aby jego dzieci i rodzina zaznały jeszcze kiedyś tyle krzywdy i biedy co MYzwolnieni przez NIEGO.
Gość napisał(a):może zapracowałeś na to zwolnienie a jak jeszcze nie mówiłem to powiem, że Panie z powiatowego urzędu, gdzie się odbiera dowody stałe są bardzo miłe i ładneszczególnie ta brunetka :)super

Gość

16-01-2009, 09:45
#18
może zapracowałeś na to zwolnienie a jak jeszcze nie mówiłem to powiem, że Panie z powiatowego urzędu, gdzie się odbiera dowody stałe są bardzo miłe i ładneszczególnie ta brunetka :)super
Gość napisał(a):do gościa z 13.01.2009r godz. 20.08.Czytam cię i naprawdę zastanawiam się czy ty to masz....po wypadku czy sie z tym urodziłeś?Agresja i podłość wobec ludzi,ty jednak masz coś z czaszką,poza tym wszyscy w domu zdrowi?A może to się leczy ...zacietrzewiona osóbko?

Gość

17-01-2009, 13:27
#19
do gościa z 13.01.2009r godz. 20.08.Czytam cię i naprawdę zastanawiam się czy ty to masz....po wypadku czy sie z tym urodziłeś?Agresja i podłość wobec ludzi,ty jednak masz coś z czaszką,poza tym wszyscy w domu zdrowi?A może to się leczy ...zacietrzewiona osóbko?
Gość napisał(a):Wredną osobą w ZUS jest Pani Beata Bukowska

Gość

17-01-2009, 15:54
#20
Wredną osobą w ZUS jest Pani Beata Bukowska

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów