Pomóżcie mi wybrać kamerzyste i fotografa na wesele!

Założony przez ka4rolcia
strony: wstecz 1 ... 34 35 36 37 38 39 40 41 dalej
Gość napisał(a):[quote=Gość]Dajcie się ludziom wykazać. Ania [/quote]Bądźmy konsekwentni - bronicie początkujących fotografów, to polecajcie ludziom również byle jakie sale weselne, kucharzy, którzy gotowali jedynie dla siebie i dwojga znajomych oraz kelnerów amatorów noszących po jednym talerzu.To porównywalne usługi. Jak ktoś chce mieć dziadostwo, to po całości. Czemu akurat oszczędzać na fotografie? Jedzenie się zje, kelnerów mało kto zapamięta, a kiepskie zdjęcia będą na wiele wiele lat...

Gość

22-03-2014, 08:28
#1
[quote=Gość]Dajcie się ludziom wykazać. Ania [/quote]Bądźmy konsekwentni - bronicie początkujących fotografów, to polecajcie ludziom również byle jakie sale weselne, kucharzy, którzy gotowali jedynie dla siebie i dwojga znajomych oraz kelnerów amatorów noszących po jednym talerzu.To porównywalne usługi. Jak ktoś chce mieć dziadostwo, to po całości. Czemu akurat oszczędzać na fotografie? Jedzenie się zje, kelnerów mało kto zapamięta, a kiepskie zdjęcia będą na wiele wiele lat...
Gość napisał(a):Taka mentalność, na fotografie się oszczędza nie ważne jakie zdjęcia grunt , że będą. Najważniejsze chyba jest to aby był widoczny człowiek z aparatem  na sali i nic więcej :)  Co do paragonów... hmmm mi jest to nie potrzebne  bo mam umowę i tam mamy napisane ,że mamy konkretny czas do zgłaszania uwag po odbiorze i tyle :) Widzieliśmy co podpisaliśmy obejrzeliśmy 4 wesela i wiemy  jak zdjęcia będą wyglądały.Poza tym wystarczy sprawdzić w necie ile panów fotografów z MO i Eo którzy się ogłaszają maja pozawieszane działalności a zadatki bierze i podpisuje umowy :) Więc  trochę to żenujące bo akcja z paragonem jest autorstwa bez dwóch zdań jakiegoś "PRO" fotografa którego boli to ,że młodzi zabierają mu prace i w ten sposób chce z nimi walczyć .  

Gość

22-03-2014, 10:09
#2
Taka mentalność, na fotografie się oszczędza nie ważne jakie zdjęcia grunt , że będą. Najważniejsze chyba jest to aby był widoczny człowiek z aparatem  na sali i nic więcej :)  Co do paragonów... hmmm mi jest to nie potrzebne  bo mam umowę i tam mamy napisane ,że mamy konkretny czas do zgłaszania uwag po odbiorze i tyle :) Widzieliśmy co podpisaliśmy obejrzeliśmy 4 wesela i wiemy  jak zdjęcia będą wyglądały.Poza tym wystarczy sprawdzić w necie ile panów fotografów z MO i Eo którzy się ogłaszają maja pozawieszane działalności a zadatki bierze i podpisuje umowy :) Więc  trochę to żenujące bo akcja z paragonem jest autorstwa bez dwóch zdań jakiegoś "PRO" fotografa którego boli to ,że młodzi zabierają mu prace i w ten sposób chce z nimi walczyć .  
Gość napisał(a):"Nie bądź jeleń, weź paragon"Paragon jest najprostszym dowodem zakupu - potwierdza, co kupiono, od kogo, kiedy i po jakiej cenie. Dzięki niemu można reklamować produkty lub usługi, które okażą się niezgodne z umową. Niezależnie od miejsca zakupu.

Gość

28-03-2014, 23:53
#3
"Nie bądź jeleń, weź paragon"Paragon jest najprostszym dowodem zakupu - potwierdza, co kupiono, od kogo, kiedy i po jakiej cenie. Dzięki niemu można reklamować produkty lub usługi, które okażą się niezgodne z umową. Niezależnie od miejsca zakupu.
Gość napisał(a):Nie bądź jeleń, weź kwit potwierdzający wpłatę zadatku z pieczątka i datą ;) i zgłoś to do Urzędu skarbowego a co tam ;)

Gość

30-03-2014, 09:24
#4
Nie bądź jeleń, weź kwit potwierdzający wpłatę zadatku z pieczątka i datą ;) i zgłoś to do Urzędu skarbowego a co tam ;)
Gość napisał(a):Ta agencji fotograficznych u nas jak mrówek w lesiewiekszość czerwona i gryzie ;)Wybór fotografa to wazna decyzja i nie ma co liczyć na młodych i niedoświadczonych niech się lepiej uczą robić zdjęcia na wlasnej rodzinie siostrach, braciach, kolezankach i kolegach, niech trzepią te foty po portalach. a za 10 lat moze, zaznaczam moze będą w stanie zrobić konkurencję dla dobrych fotografów

Gość

05-04-2014, 13:51
#5
Ta agencji fotograficznych u nas jak mrówek w lesiewiekszość czerwona i gryzie ;)Wybór fotografa to wazna decyzja i nie ma co liczyć na młodych i niedoświadczonych niech się lepiej uczą robić zdjęcia na wlasnej rodzinie siostrach, braciach, kolezankach i kolegach, niech trzepią te foty po portalach. a za 10 lat moze, zaznaczam moze będą w stanie zrobić konkurencję dla dobrych fotografów
Gość napisał(a):"Nie bądź jeleń, weź paragon"Paragon jest najprostszym dowodem zakupu - potwierdza, co kupiono, od kogo, kiedy i po jakiej cenie. Dzięki niemu można reklamować produkty lub usługi, które okażą się niezgodne z umową. Niezależnie od miejsca zakupu.Nie daj się oszukać  

Gość

06-04-2014, 23:08
#6
"Nie bądź jeleń, weź paragon"Paragon jest najprostszym dowodem zakupu - potwierdza, co kupiono, od kogo, kiedy i po jakiej cenie. Dzięki niemu można reklamować produkty lub usługi, które okażą się niezgodne z umową. Niezależnie od miejsca zakupu.Nie daj się oszukać  
Gość napisał(a):Nie bądź jeleń, zgłoś do Urzędu Skarbowego fakt ,że pan foto robił u Was zdjęcia na ślubie  :) Nie daj oszukać Państwa bo pan foto ukrywa realną liczbę ślubów wykazując 3-4 w sezonie ;)  

Gość

07-04-2014, 09:30
#7
Nie bądź jeleń, zgłoś do Urzędu Skarbowego fakt ,że pan foto robił u Was zdjęcia na ślubie  :) Nie daj oszukać Państwa bo pan foto ukrywa realną liczbę ślubów wykazując 3-4 w sezonie ;)  
Gość napisał(a):{zly}

Gość

08-04-2014, 13:51
#8
{zly}
Gość napisał(a):Nie bądź jeleń, zgłoś do Urzędu Skarbowego fakt ,że pan foto robił u Was zdjęcia na ślubie  :) Nie daj oszukać Państwa bo pan foto ukrywa realną liczbę ślubów wykazując 3-4 w sezonie ;)  

Gość

08-04-2014, 21:23
#9
Nie bądź jeleń, zgłoś do Urzędu Skarbowego fakt ,że pan foto robił u Was zdjęcia na ślubie  :) Nie daj oszukać Państwa bo pan foto ukrywa realną liczbę ślubów wykazując 3-4 w sezonie ;)  
Gość napisał(a):taaaaaaaaaa............ ostrołęccy fotografowie........ temat rzeka

Gość

10-04-2014, 20:04
#10
taaaaaaaaaa............ ostrołęccy fotografowie........ temat rzeka
Gość napisał(a):Witam serdecznie, Jestem przed wyborem kamerzysty i ostatecznie zdecydowałam się na dwóch, ale czas mija a ja muszę wybrać jednego, którego nagrania są dobrej jakości a poza tym ciekawe. Może doradzicie mi którego mam wybrać: Fluksa czy Mackiewicza ? Będę wdzięczna za każdą opinię. Pozdrawiam

Gość

11-04-2014, 13:17
#11
Witam serdecznie, Jestem przed wyborem kamerzysty i ostatecznie zdecydowałam się na dwóch, ale czas mija a ja muszę wybrać jednego, którego nagrania są dobrej jakości a poza tym ciekawe. Może doradzicie mi którego mam wybrać: Fluksa czy Mackiewicza ? Będę wdzięczna za każdą opinię. Pozdrawiam
Gość napisał(a):My wybraliśmy pana Leszka ;)

Gość

11-04-2014, 22:05
#12
My wybraliśmy pana Leszka ;)
Gość napisał(a):[quote=Gość]Witam serdecznie, Jestem przed wyborem kamerzysty i ostatecznie zdecydowałam się na dwóch, ale czas mija a ja muszę wybrać jednego, którego nagrania są dobrej jakości a poza tym ciekawe. Może doradzicie mi którego mam wybrać: Fluksa czy Mackiewicza ? Będę wdzięczna za każdą opinię. Pozdrawiam [/quote]; D

Gość

11-04-2014, 22:28
#13
[quote=Gość]Witam serdecznie, Jestem przed wyborem kamerzysty i ostatecznie zdecydowałam się na dwóch, ale czas mija a ja muszę wybrać jednego, którego nagrania są dobrej jakości a poza tym ciekawe. Może doradzicie mi którego mam wybrać: Fluksa czy Mackiewicza ? Będę wdzięczna za każdą opinię. Pozdrawiam [/quote]; D
Gość napisał(a):Podejmij decyzję sama. Jest to indywidualna sprawa.

Gość

12-04-2014, 09:32
#14
Podejmij decyzję sama. Jest to indywidualna sprawa.
Gość napisał(a):Fotografia dziecięca - kogo wybrać?

Gość

13-04-2014, 08:52
#15
Fotografia dziecięca - kogo wybrać?
Gość napisał(a):[quote=Gość]Fotografia dziecięca - kogo wybrać? [/quote]My się zdecydowaliśmy na Joannę Ił. Przekonał nas program w TVN z jej udziałem. Jej podejście do dzieci jest super. Zresztą wszyscy inni fotografowie z Ostrołęki na niej się wzorują. To ona zaczęła robić foty dzieciaczków w fajnych przebraniach i aranżacjach. Poza tym potrafi dziecko ustawić w fajnych pozach, a pozostali po prostu wsadzają do koszyka, skrzynki czy kładą na dywan. Jestem mega zadowolona i gorąco polecam. Do starszych dzieci poleciłabym Adama Wołosza, kiedys dzieciakom moich znajomych robił fajne foty. Tez ma dobre podejscie do dzieciaków. Ale młodsze dzieciaki to Joanna. Naprawdę piękne zdjęcia robi.  No i ma już wiele lat doświadczenia. Pewnie zaraz będą zarzuty ze to reklama, ale ja naprawdę jako klientka nie mogę wyjść z zachwytu nad profesjonalnością tej Pani Fotograf.  

Gość

13-04-2014, 09:37
#16
[quote=Gość]Fotografia dziecięca - kogo wybrać? [/quote]My się zdecydowaliśmy na Joannę Ił. Przekonał nas program w TVN z jej udziałem. Jej podejście do dzieci jest super. Zresztą wszyscy inni fotografowie z Ostrołęki na niej się wzorują. To ona zaczęła robić foty dzieciaczków w fajnych przebraniach i aranżacjach. Poza tym potrafi dziecko ustawić w fajnych pozach, a pozostali po prostu wsadzają do koszyka, skrzynki czy kładą na dywan. Jestem mega zadowolona i gorąco polecam. Do starszych dzieci poleciłabym Adama Wołosza, kiedys dzieciakom moich znajomych robił fajne foty. Tez ma dobre podejscie do dzieciaków. Ale młodsze dzieciaki to Joanna. Naprawdę piękne zdjęcia robi.  No i ma już wiele lat doświadczenia. Pewnie zaraz będą zarzuty ze to reklama, ale ja naprawdę jako klientka nie mogę wyjść z zachwytu nad profesjonalnością tej Pani Fotograf.  
Gość napisał(a):Joanna IL ;-)

Gość

13-04-2014, 22:57
#17
Joanna IL ;-)
Gość napisał(a):Pierwsza w Ostrołęce to robiła dzieciom foty Marta G. i Pani Joanna się  na niej wzorowała jak i pewnie nadal wzoruje.Nie mówie ze robi złe zdjęcia ale pisanie ze była pierwsza osoba jest głupot...  

Gość

14-04-2014, 10:53
#18
Pierwsza w Ostrołęce to robiła dzieciom foty Marta G. i Pani Joanna się  na niej wzorowała jak i pewnie nadal wzoruje.Nie mówie ze robi złe zdjęcia ale pisanie ze była pierwsza osoba jest głupot...  
Gość napisał(a):http://www.fusionlab.pl/dzieci-2/Polecam! tanio, indywidualnie i z dojazdem do domu: )

Gość

16-04-2014, 12:51
#19
http://www.fusionlab.pl/dzieci-2/Polecam! tanio, indywidualnie i z dojazdem do domu: )
Gość napisał(a):Odkupię termin czerwiec/wrzesień w Zakładach Mięsnych na 2015r.

Gość

16-04-2014, 12:59
#20
Odkupię termin czerwiec/wrzesień w Zakładach Mięsnych na 2015r.

strony: wstecz 1 ... 34 35 36 37 38 39 40 41 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów