Pomóżcie mi wybrać kamerzyste i fotografa na wesele!

Założony przez ka4rolcia
strony: wstecz 1 ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 dalej
Gość napisał(a):Nikt go nie zna ;P poza tym zero fot w necie hehe :P

Gość

24-01-2014, 21:50
#1
Nikt go nie zna ;P poza tym zero fot w necie hehe :P
Gość napisał(a):U nas na slubie i weselu film robil Michał L. Zdjęcia ktoś inny. Zdjęcia wyszły super a film obejrzeliśmy z raz, dwa po półrocznym czekaniu. Przy takim poślizgu nawet nie chciało nam sie już z nim rozmawiac o poprawkach bo oczywiście zapomniał jak się umawialismy. Plus jest taki że niewątpliwie talent do nagrywania ma. Minus to podejście do klienta...

Gość

26-01-2014, 08:40
#2
U nas na slubie i weselu film robil Michał L. Zdjęcia ktoś inny. Zdjęcia wyszły super a film obejrzeliśmy z raz, dwa po półrocznym czekaniu. Przy takim poślizgu nawet nie chciało nam sie już z nim rozmawiac o poprawkach bo oczywiście zapomniał jak się umawialismy. Plus jest taki że niewątpliwie talent do nagrywania ma. Minus to podejście do klienta...
Gość napisał(a):1. portfolio, 2. umowa, 3. legalny  

Gość

28-01-2014, 23:22
#3
1. portfolio, 2. umowa, 3. legalny  
Gość napisał(a):Z tego co się orientuję to p.Balas nie jest żadnym "Swieżakiem"... ot co. A to ze nie ma zdjęć w necie to o niczym nie świadczy. Założenie strony internetowej i chwalenie się często kiepskimi zdjęciami świadczy o poziomie? Raczej nie. I co ma Agencja informacyjna do Agencji fotograficznej? Chyba ktoś niedokładnie przeczytał posty.

Gość

29-01-2014, 01:22
#4
Z tego co się orientuję to p.Balas nie jest żadnym "Swieżakiem"... ot co. A to ze nie ma zdjęć w necie to o niczym nie świadczy. Założenie strony internetowej i chwalenie się często kiepskimi zdjęciami świadczy o poziomie? Raczej nie. I co ma Agencja informacyjna do Agencji fotograficznej? Chyba ktoś niedokładnie przeczytał posty.
Gość napisał(a):Uczy sie i jeleni szuka :P ot co :D

Gość

10-02-2014, 12:59
#5
Uczy sie i jeleni szuka :P ot co :D
Gość napisał(a):www.fotoaktywny.plwww.artproject-studio.pli bedzie git{mruga}[size=18][/size]

Gość

11-02-2014, 19:57
#6
www.fotoaktywny.plwww.artproject-studio.pli bedzie git{mruga}[size=18][/size]
Gość napisał(a):szału nie ma  

Gość

20-02-2014, 13:36
#7
szału nie ma  
Gość napisał(a):Bałas to stary wyjadacz, choć rzeczywiście nie jest mocno znanydobre zdjeciaMnie też smieszą te wszystkie Agencje, których się porobiła na pęczkiNie masz pomysłu na życie i pracy otwierasz Agencje, to taka nowa ostrołecka modaMoze za lat 15 dorosną do jako takiego poziomu. Na FB jest też pełno nowotworów  Fotografia/Fotograf XYZ

Gość

20-02-2014, 19:20
#8
Bałas to stary wyjadacz, choć rzeczywiście nie jest mocno znanydobre zdjeciaMnie też smieszą te wszystkie Agencje, których się porobiła na pęczkiNie masz pomysłu na życie i pracy otwierasz Agencje, to taka nowa ostrołecka modaMoze za lat 15 dorosną do jako takiego poziomu. Na FB jest też pełno nowotworów  Fotografia/Fotograf XYZ
Gość napisał(a):Ta. zrobi dwie sesje rodzinie i już pisze ze ma duże doświadczenie  

Gość

23-02-2014, 18:38
#9
Ta. zrobi dwie sesje rodzinie i już pisze ze ma duże doświadczenie  
Pawel_P napisał(a):WitamPoszukując fotografa ślubnego zapraszam na moje portfolio pod adresem www.swiatloczuly.net.pl oraz do kontaktu na e-mail - pawelpostaleniec@gmail.com Pracuję na terenie od Ostrołęki po Warszawę. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania i przedstawię swoją ofertę.PozdrawiamPaweł Postaleniec

Pawel_P

Wpisów: 2
Dołączył: 24.02.2014
24-02-2014, 00:50
#10
WitamPoszukując fotografa ślubnego zapraszam na moje portfolio pod adresem www.swiatloczuly.net.pl oraz do kontaktu na e-mail - pawelpostaleniec@gmail.com Pracuję na terenie od Ostrołęki po Warszawę. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania i przedstawię swoją ofertę.PozdrawiamPaweł Postaleniec
Gość napisał(a):Paweł wybacz ale twoje zdjęcia są nijakie... widać, ze masz małe doświadczenie bo masz raptem jeden ślub czy dwa więc wiesz....

Gość

25-02-2014, 19:28
#11
Paweł wybacz ale twoje zdjęcia są nijakie... widać, ze masz małe doświadczenie bo masz raptem jeden ślub czy dwa więc wiesz....
Gość napisał(a):I nie nazywaj siebie fotografem :p bo jesteś  człowiekiem który ma aparat :p fotografem jest pan jarek Sender albo pan Darek pogorzelski :)

Gość

03-03-2014, 09:12
#12
I nie nazywaj siebie fotografem :p bo jesteś  człowiekiem który ma aparat :p fotografem jest pan jarek Sender albo pan Darek pogorzelski :)
Gość napisał(a):tak, wielu myśli ze jak kupi canona 5d II, 5d III lud 6D to bedzie bardziej rzetelnie z tym sprzętem wyglądał. Niestety aparat nie czyni z człowieka fotografa.  

Gość

06-03-2014, 19:17
#13
tak, wielu myśli ze jak kupi canona 5d II, 5d III lud 6D to bedzie bardziej rzetelnie z tym sprzętem wyglądał. Niestety aparat nie czyni z człowieka fotografa.  
Gość napisał(a):Z całego serca polecam Martę i Marcina Piekarskich.Wesele nagrane niestandardowo i atrakcyjnie. Każdy gość z naszego wesela otrzymał płytę i każdy jest zachwycony jakością oraz pomysłowością nagrania. Nasza rodzina zapowiedziała już, że zaproszą tych Państwa pod Lublin, aby i ich nagrali.Marta i Marcin to bardzo sympatyczni ludzie, widać, że wykonują swoją pracę z pasją, są bardzo elastyczni co do sugestii młodych i wierzcie każde nagranie jest inne, a oglądałam parę ich produkcji.  W przeciwieństwie do Studio Borkowski. Tam owszem, nagranie także robi wrażenie kilka kamer, filmowanie z góry itp, ale oglądając filmy na ich stronie, odniosłam wrażenie, że wszystkie robione są identycznie według tego samego schematu, nawet muzyka jest ta sama.Mogłabym tak zachwalać studio PRYMUS w nieskończoność;-) Szczerze polecam, bo warto a pamiątka cudowna.....

Gość

07-03-2014, 19:50
#14
Z całego serca polecam Martę i Marcina Piekarskich.Wesele nagrane niestandardowo i atrakcyjnie. Każdy gość z naszego wesela otrzymał płytę i każdy jest zachwycony jakością oraz pomysłowością nagrania. Nasza rodzina zapowiedziała już, że zaproszą tych Państwa pod Lublin, aby i ich nagrali.Marta i Marcin to bardzo sympatyczni ludzie, widać, że wykonują swoją pracę z pasją, są bardzo elastyczni co do sugestii młodych i wierzcie każde nagranie jest inne, a oglądałam parę ich produkcji.  W przeciwieństwie do Studio Borkowski. Tam owszem, nagranie także robi wrażenie kilka kamer, filmowanie z góry itp, ale oglądając filmy na ich stronie, odniosłam wrażenie, że wszystkie robione są identycznie według tego samego schematu, nawet muzyka jest ta sama.Mogłabym tak zachwalać studio PRYMUS w nieskończoność;-) Szczerze polecam, bo warto a pamiątka cudowna.....
Gość napisał(a):[quote=Gość]Chętnie podzielę się swoimi spostrzeżeniami na temat kamerzystów, ponieważ aktualnie sam objechałem bardziej znane studia w celu zapoznania się z ich twórczością.1. Foton - jedyne wesele jakie można od nich dostać to takie z lipca 2006 r. , ponieważ jak to mi pan wyjaśnił, oni na pokaz to chcą dać płytę gdzie wesele w całości było organizowane przez nich (tzn. zespół + fotograf + kamerzysta)....czyli chyba już teraz to się nikt nie doczeka nowego materiału, bo żeby ktoś skusił się na komplet usług musiałby być zarówno głuchy jak i ślepy.Masa beznadziejnych przejść robionych komputerowo, które w żaden sposób nie oddają atmosfery.2. Studio Perfekt - był to mój faworyt z uwagi na komentarze, jedynie do momentu jak obejrzałem dwa wesela - wizytówki. W studiu perfekt zauważalny jest ten sam problem który dotknął studio borkowki. WESELA ROBIONE HURTOWO!!A tak przecież nie można robić, bo jednak w takiej sytuacji trzeba szanować parę młodych i podejść do nich z odrobiną indywidualizmu. Perfekt chwali się wysoką dostępnością, jednak widać że kamerzyści prezentują zerowy poziom. Uzasadnienie: - pierwsze wesele odbywało się u augustyniaka, gdzie jest duża ilość okien. Ponad połowa nagrania jest raz jasna raz ciemna, kamerzysta stojąc blisko okien a metr od ludzi nagrał tak, że kompletnie nie było widać ich twarzy....chyba że to taki cwany sposób na ustawę o ochronie danych osobowych i zakrywanie twarz gości ;P.- stwierdziłem że może to przypadek, i drugie wesele będzie lepsze....jakże się rozczarowałem....kamerzysta zamiast ingerować w zabawę gości gdy tworzyli kółka, nagrywał ich plecy z bliskiej odległości....tylko współczuć młodym, że dostali takie nagrania ja bym tego nie odpuścił :/.Bardzo istotny plus studia perfekt - możliwość wynajęcia projektora w celu pokazania w dużym formacie na weselu fragmentów nagrania scenek typu randka, trwających zazwyczaj kilka minut. Nie ma jednak róży bez kolców, koszt - 600zł, co w porównaniu do ceny całego nagrania (przyp. 1300zł) to lekka przesada.3. Borkowski - czytaj komentarz dotyczący perfektu. ta sama śpiewka. super dostępni, wielu kamerzystów. Kryterium zatrudniania kamerzysty: - umiejętność trzymania kamery w jednej ręce. Nie pogardzimy osobami potrafiącymi utrzymać kamerę używając obu rąk, ewentualnie służymy statywem.4. Takton albo taktofon;) (sklep muzyk) - biorąc pod uwagę poziom konkurencji, zdecydowanie najlepsze nagranie. Rozpatrując stronę techniczną nagrania. Podczas oglądania materiału z trzech wesel, jedynie na jednym zauważyłem załamania barwy głosu nagrania, czyt. raz ciszej raz głośniej. Sytuacja miała miejsce gdy kamerzysta stał blisko zespołu.Niestety bardzo jestem na to wyczulony z uwagi na moją "chorobę" - audiofilia;)Ogólnie powiedziałbym, że materiał nagrany poprawnie. Poziom jasności obrazu był zachowany, nie występowało zjawisko trzęsących się rąk u kamerzysty. Ograniczone do minimum tandeciarstwo związane z pseudo-bajerami komputerowymi. Jeżeli ktoś jest w stanie polecić innych kamerzystów to proszę o odpowiedź. Chętnie sprawdzę i wyraże swoją opinię.Z góry proszę bez autoreklamy, bo wydaje mi się że trzeba szanować nasz wspólny czas.[/quote]

Gość

07-03-2014, 19:55
#15
[quote=Gość]Chętnie podzielę się swoimi spostrzeżeniami na temat kamerzystów, ponieważ aktualnie sam objechałem bardziej znane studia w celu zapoznania się z ich twórczością.1. Foton - jedyne wesele jakie można od nich dostać to takie z lipca 2006 r. , ponieważ jak to mi pan wyjaśnił, oni na pokaz to chcą dać płytę gdzie wesele w całości było organizowane przez nich (tzn. zespół + fotograf + kamerzysta)....czyli chyba już teraz to się nikt nie doczeka nowego materiału, bo żeby ktoś skusił się na komplet usług musiałby być zarówno głuchy jak i ślepy.Masa beznadziejnych przejść robionych komputerowo, które w żaden sposób nie oddają atmosfery.2. Studio Perfekt - był to mój faworyt z uwagi na komentarze, jedynie do momentu jak obejrzałem dwa wesela - wizytówki. W studiu perfekt zauważalny jest ten sam problem który dotknął studio borkowki. WESELA ROBIONE HURTOWO!!A tak przecież nie można robić, bo jednak w takiej sytuacji trzeba szanować parę młodych i podejść do nich z odrobiną indywidualizmu. Perfekt chwali się wysoką dostępnością, jednak widać że kamerzyści prezentują zerowy poziom. Uzasadnienie: - pierwsze wesele odbywało się u augustyniaka, gdzie jest duża ilość okien. Ponad połowa nagrania jest raz jasna raz ciemna, kamerzysta stojąc blisko okien a metr od ludzi nagrał tak, że kompletnie nie było widać ich twarzy....chyba że to taki cwany sposób na ustawę o ochronie danych osobowych i zakrywanie twarz gości ;P.- stwierdziłem że może to przypadek, i drugie wesele będzie lepsze....jakże się rozczarowałem....kamerzysta zamiast ingerować w zabawę gości gdy tworzyli kółka, nagrywał ich plecy z bliskiej odległości....tylko współczuć młodym, że dostali takie nagrania ja bym tego nie odpuścił :/.Bardzo istotny plus studia perfekt - możliwość wynajęcia projektora w celu pokazania w dużym formacie na weselu fragmentów nagrania scenek typu randka, trwających zazwyczaj kilka minut. Nie ma jednak róży bez kolców, koszt - 600zł, co w porównaniu do ceny całego nagrania (przyp. 1300zł) to lekka przesada.3. Borkowski - czytaj komentarz dotyczący perfektu. ta sama śpiewka. super dostępni, wielu kamerzystów. Kryterium zatrudniania kamerzysty: - umiejętność trzymania kamery w jednej ręce. Nie pogardzimy osobami potrafiącymi utrzymać kamerę używając obu rąk, ewentualnie służymy statywem.4. Takton albo taktofon;) (sklep muzyk) - biorąc pod uwagę poziom konkurencji, zdecydowanie najlepsze nagranie. Rozpatrując stronę techniczną nagrania. Podczas oglądania materiału z trzech wesel, jedynie na jednym zauważyłem załamania barwy głosu nagrania, czyt. raz ciszej raz głośniej. Sytuacja miała miejsce gdy kamerzysta stał blisko zespołu.Niestety bardzo jestem na to wyczulony z uwagi na moją "chorobę" - audiofilia;)Ogólnie powiedziałbym, że materiał nagrany poprawnie. Poziom jasności obrazu był zachowany, nie występowało zjawisko trzęsących się rąk u kamerzysty. Ograniczone do minimum tandeciarstwo związane z pseudo-bajerami komputerowymi. Jeżeli ktoś jest w stanie polecić innych kamerzystów to proszę o odpowiedź. Chętnie sprawdzę i wyraże swoją opinię.Z góry proszę bez autoreklamy, bo wydaje mi się że trzeba szanować nasz wspólny czas.[/quote]
Gość napisał(a):Nie wiem czemu ale jakoś w jakiś sposób niechcący udostępniłam tekst powyżej i nie podpisuję się po powyższym komentarzem,, nie wiem czemu się tak stało iza

Gość

07-03-2014, 20:06
#16
Nie wiem czemu ale jakoś w jakiś sposób niechcący udostępniłam tekst powyżej i nie podpisuję się po powyższym komentarzem,, nie wiem czemu się tak stało iza
Gość napisał(a):[quote=Gość]Z całego serca polecam Martę i Marcina Piekarskich.Wesele nagrane niestandardowo i atrakcyjnie. Każdy gość z naszego wesela otrzymał płytę i każdy jest zachwycony jakością oraz pomysłowością nagrania. Nasza rodzina zapowiedziała już, że zaproszą tych Państwa pod Lublin, aby i ich nagrali.Marta i Marcin to bardzo sympatyczni ludzie, widać, że wykonują swoją pracę z pasją, są bardzo elastyczni co do sugestii młodych i wierzcie każde nagranie jest inne, a oglądałam parę ich produkcji.  W przeciwieństwie do Studio Borkowski. Tam owszem, nagranie także robi wrażenie kilka kamer, filmowanie z góry itp, ale oglądając filmy na ich stronie, odniosłam wrażenie, że wszystkie robione są identycznie według tego samego schematu, nawet muzyka jest ta sama.Mogłabym tak zachwalać studio PRYMUS w nieskończoność;-) Szczerze polecam, bo warto a pamiątka cudowna..... [/quote]CHYBA AUTOREKLAMA. NA EOSTROLECE TO SAMO, NA MOJEJ-OSTROLECE TEŻ. CZYŻBY KLIENTÓW BRAKOWAŁO??? {diabelek}

Gość

07-03-2014, 20:13
#17
[quote=Gość]Z całego serca polecam Martę i Marcina Piekarskich.Wesele nagrane niestandardowo i atrakcyjnie. Każdy gość z naszego wesela otrzymał płytę i każdy jest zachwycony jakością oraz pomysłowością nagrania. Nasza rodzina zapowiedziała już, że zaproszą tych Państwa pod Lublin, aby i ich nagrali.Marta i Marcin to bardzo sympatyczni ludzie, widać, że wykonują swoją pracę z pasją, są bardzo elastyczni co do sugestii młodych i wierzcie każde nagranie jest inne, a oglądałam parę ich produkcji.  W przeciwieństwie do Studio Borkowski. Tam owszem, nagranie także robi wrażenie kilka kamer, filmowanie z góry itp, ale oglądając filmy na ich stronie, odniosłam wrażenie, że wszystkie robione są identycznie według tego samego schematu, nawet muzyka jest ta sama.Mogłabym tak zachwalać studio PRYMUS w nieskończoność;-) Szczerze polecam, bo warto a pamiątka cudowna..... [/quote]CHYBA AUTOREKLAMA. NA EOSTROLECE TO SAMO, NA MOJEJ-OSTROLECE TEŻ. CZYŻBY KLIENTÓW BRAKOWAŁO??? {diabelek}
Gość napisał(a):Po prawie każdym pozytywnym wpisie na czyjś temat pojawia się komentarz że to autoreklama. Pomyślcie trochę -a może to zadowoleni ludzie chcą najnormalniej w świecie podzielić się swoją pozytywną opinią z innymi? Jednak tak jak w życiu codziennym tak i w internecie - więcej wylewania kwasu niż pozytywnego myślenia.

Gość

07-03-2014, 21:23
#18
Po prawie każdym pozytywnym wpisie na czyjś temat pojawia się komentarz że to autoreklama. Pomyślcie trochę -a może to zadowoleni ludzie chcą najnormalniej w świecie podzielić się swoją pozytywną opinią z innymi? Jednak tak jak w życiu codziennym tak i w internecie - więcej wylewania kwasu niż pozytywnego myślenia.
Gość napisał(a):www.studioprymus.pl dupy nie urywa {usmiech}

Gość

07-03-2014, 23:46
#19
www.studioprymus.pl dupy nie urywa {usmiech}
Gość napisał(a):IP: 89.67.13.219zmień chociaż IP jak chwalisz pod niebiosa tylko jedną firmę i obrabiasz dupę całej konkurencji tej jedynej firmy {diabelek}normalny klient pisze że się albo coś podobało albo nie, a wyliczanki zmyślonych nieudanych ujęć to podchodzą pod "FACHOWCA"moim zdaniem krytykuje się ta konkurencję której ktoś się boi :)żal D ściska że nie ma roboty ;)Pary Młode pochodźcie po tych najgorszych firmach i poprzeglądajcie ich prace, nie słuchajcie anonimowych super znawców, bo złych komentarzy na konkurencję każdy może w godzinę zrobić dziesiątki i w ciągu chwili te "najlepsze" firmy nie będą już takie super {diabelek}

Gość

08-03-2014, 07:28
#20
IP: 89.67.13.219zmień chociaż IP jak chwalisz pod niebiosa tylko jedną firmę i obrabiasz dupę całej konkurencji tej jedynej firmy {diabelek}normalny klient pisze że się albo coś podobało albo nie, a wyliczanki zmyślonych nieudanych ujęć to podchodzą pod "FACHOWCA"moim zdaniem krytykuje się ta konkurencję której ktoś się boi :)żal D ściska że nie ma roboty ;)Pary Młode pochodźcie po tych najgorszych firmach i poprzeglądajcie ich prace, nie słuchajcie anonimowych super znawców, bo złych komentarzy na konkurencję każdy może w godzinę zrobić dziesiątki i w ciągu chwili te "najlepsze" firmy nie będą już takie super {diabelek}

strony: wstecz 1 ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów