Pomóżcie mi wybrać kamerzyste i fotografa na wesele!

Założony przez ka4rolcia
strony: wstecz 1 ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 dalej
Gość napisał(a):[quote=Gość]U mnie na weselu fotografował Marcin Szyszkowski i byłam mega zadowolona. Gdy szukałam fotografa w Ostrołęce wśród najbardziej popularnych, to  słyszałam, że zdjęcia będzie robił 5 godzin - zatem albo dopłacę albo sobie tort przesunę na 22:), zdjęcia dostanę za 2-3 tygodnie i cena z kosmosu. A tu zero problemu - przyjechał o 13, sfotografował przygotowania, oczywiście ślub i wesele. Zdjęcia skończył robić chyba o 2 albo 3 w nocy. TO co mnie zastrzeliło, gdy powiedział, że zdjęcia obrobione otrzymam w ciągu tygodnia, a fotoalbumy w ciągu następnego - u innych chyba nieosiągalne!!. Plener też robiliśmy w innym dniu niż wesele, aby gości nie zostawiać - oczywiście bez dodatkowych dopłat! Proponował również, że może być 2 fotografów jeśli chcemy - wtedy będzie więcej różnych ujęć (zagadka: ile drożej? w niemalże tej samej cenie!). Ja tak nie chciałam, bo baliśmy się, że będzie tłok przy ołtarzu, ale po tym co widziałam na ślubie to koleś prawie był niewidoczny! Kamerzysta się pałętał (miał kamerę i aparat nie wiadomo po co?!? ) wszędzie go było pełno, coś ustawiał przesuwał a fotograf pełna profeska, często się zastanawialiśmy kiedy on te zdjęcia zrobił. Cicho, bezszelestnie, zero problemów, zawsze na tak, miły kulturalny, porozmawia, zażartuje  i nawet całkiem przystojny:P, dla mnie rewelacja. Jeśli ktoś szuka, to polecam.Jego strona www.profphoto.pl ale chyba coś nie działa, wcześniej było ok, jak by ktoś chciał to mam też do niego nr telefonu: 509437052. Wiem, że fotografuje, bo kumpeli polecałam i ona dzwoniła, wzięła go na swoje wesele i też jest w pełni zadowolona. [/quote]

Gość

29-07-2013, 23:48
#1
[quote=Gość]U mnie na weselu fotografował Marcin Szyszkowski i byłam mega zadowolona. Gdy szukałam fotografa w Ostrołęce wśród najbardziej popularnych, to  słyszałam, że zdjęcia będzie robił 5 godzin - zatem albo dopłacę albo sobie tort przesunę na 22:), zdjęcia dostanę za 2-3 tygodnie i cena z kosmosu. A tu zero problemu - przyjechał o 13, sfotografował przygotowania, oczywiście ślub i wesele. Zdjęcia skończył robić chyba o 2 albo 3 w nocy. TO co mnie zastrzeliło, gdy powiedział, że zdjęcia obrobione otrzymam w ciągu tygodnia, a fotoalbumy w ciągu następnego - u innych chyba nieosiągalne!!. Plener też robiliśmy w innym dniu niż wesele, aby gości nie zostawiać - oczywiście bez dodatkowych dopłat! Proponował również, że może być 2 fotografów jeśli chcemy - wtedy będzie więcej różnych ujęć (zagadka: ile drożej? w niemalże tej samej cenie!). Ja tak nie chciałam, bo baliśmy się, że będzie tłok przy ołtarzu, ale po tym co widziałam na ślubie to koleś prawie był niewidoczny! Kamerzysta się pałętał (miał kamerę i aparat nie wiadomo po co?!? ) wszędzie go było pełno, coś ustawiał przesuwał a fotograf pełna profeska, często się zastanawialiśmy kiedy on te zdjęcia zrobił. Cicho, bezszelestnie, zero problemów, zawsze na tak, miły kulturalny, porozmawia, zażartuje  i nawet całkiem przystojny:P, dla mnie rewelacja. Jeśli ktoś szuka, to polecam.Jego strona www.profphoto.pl ale chyba coś nie działa, wcześniej było ok, jak by ktoś chciał to mam też do niego nr telefonu: 509437052. Wiem, że fotografuje, bo kumpeli polecałam i ona dzwoniła, wzięła go na swoje wesele i też jest w pełni zadowolona. [/quote]
Gość napisał(a):Osobiście odradzam Pana LaskowskiegoMiałem straszne przeboje z nim, żeby dostać film i zdjęcia, odwlekał to w czasie ponad 2 miesiące, a jak je wreszcie dostałem to jakość filmu była tragiczna. Do zdjęć się nie czepiam. Zastrzeżenie mam do fotografa, którego Pan Laskowski zatrudnił. O ile dobrze pamiętam nazwisko to był nim Pan Rogalski.

Gość

28-08-2013, 14:57
#2
Osobiście odradzam Pana LaskowskiegoMiałem straszne przeboje z nim, żeby dostać film i zdjęcia, odwlekał to w czasie ponad 2 miesiące, a jak je wreszcie dostałem to jakość filmu była tragiczna. Do zdjęć się nie czepiam. Zastrzeżenie mam do fotografa, którego Pan Laskowski zatrudnił. O ile dobrze pamiętam nazwisko to był nim Pan Rogalski.
Gość napisał(a):Widać, że nie masz pojęcia co piszesz. Michał zawsze informuje o opóźnieniach, które wynikają z bardzo dużej liczby zleceń. Widziałem wiele jego filmów i nie powiedziałbym, że jakikolwiek jest złej jakości. Uważam, że trzyma on bardzo wysoki poziom zarówno jeżeli chodzi o zdjęcia jak i video.  

Gość

28-08-2013, 16:31
#3
Widać, że nie masz pojęcia co piszesz. Michał zawsze informuje o opóźnieniach, które wynikają z bardzo dużej liczby zleceń. Widziałem wiele jego filmów i nie powiedziałbym, że jakikolwiek jest złej jakości. Uważam, że trzyma on bardzo wysoki poziom zarówno jeżeli chodzi o zdjęcia jak i video.  
Gość napisał(a):WAŻNE!!! UWAGA!!! Pamiętajcie żeby ZAWSZE spisać umowę przed nawiązaniem współpracy. Wypiszcie w tej umowie wszystko, np. termin oddania gotowego filmu i zdjęć, informację, iż w cenie usługi mają być wliczone poprawki filmu+termin do kiedy poprawki mają być gotowe itp.

Gość

13-09-2013, 13:37
#4
WAŻNE!!! UWAGA!!! Pamiętajcie żeby ZAWSZE spisać umowę przed nawiązaniem współpracy. Wypiszcie w tej umowie wszystko, np. termin oddania gotowego filmu i zdjęć, informację, iż w cenie usługi mają być wliczone poprawki filmu+termin do kiedy poprawki mają być gotowe itp.
Gość napisał(a):oj ten Michał, Michał, dobry chłopak, ale podejście ma nie zawsze profesjonalne...zdarza mu się olać temat...

Gość

19-09-2013, 15:23
#5
oj ten Michał, Michał, dobry chłopak, ale podejście ma nie zawsze profesjonalne...zdarza mu się olać temat...
Gość napisał(a):tez troche czekałam na film i zdjecia ale sie opłacało :) fakt ze terminy sa dosc dlugie ale pamiatka nie jest na jedno obejrzenie i warto. poza tym nie robia problemow z dodatkowymi rzeczami ktore sobie wymyslicie. W sumie to z nami przed weselem dwa dni nagrywali i moze dlatego terminy sa dluzsze niz u wiekszosci bo i pracy wiecej. w sumie to ja oceniam ze jak ktos nie jest niecierpliwy to warto. A jak ktos chce film szybko ale słabszy (na jedna kamere) to musi wybrac inna firme.

Gość

26-09-2013, 17:17
#6
tez troche czekałam na film i zdjecia ale sie opłacało :) fakt ze terminy sa dosc dlugie ale pamiatka nie jest na jedno obejrzenie i warto. poza tym nie robia problemow z dodatkowymi rzeczami ktore sobie wymyslicie. W sumie to z nami przed weselem dwa dni nagrywali i moze dlatego terminy sa dluzsze niz u wiekszosci bo i pracy wiecej. w sumie to ja oceniam ze jak ktos nie jest niecierpliwy to warto. A jak ktos chce film szybko ale słabszy (na jedna kamere) to musi wybrac inna firme.
Gość napisał(a):pojawiło się ostatnio kilku nowych fotografów co sądzicie?Ja jednak nie mam zaufania do fotografów, którzy w swojej ofercie nie mają ani jednego slubu czy wesela w portfolio, albo mają raptem 1 czy 2 i to najczęsciej kogoś z rodzinyZgadzacie się?

Gość

02-11-2013, 10:52
#7
pojawiło się ostatnio kilku nowych fotografów co sądzicie?Ja jednak nie mam zaufania do fotografów, którzy w swojej ofercie nie mają ani jednego slubu czy wesela w portfolio, albo mają raptem 1 czy 2 i to najczęsciej kogoś z rodzinyZgadzacie się?
Gość napisał(a):pojawiło się ostatnio kilku nowych fotografów co sądzicie?Ja jednak nie mam zaufania do fotografów, którzy w swojej ofercie nie mają ani jednego slubu czy wesela w portfolio, albo mają raptem 1 czy 2 i to najczęsciej kogoś z rodzinyZgadzacie się?

Gość

02-11-2013, 10:52
#8
pojawiło się ostatnio kilku nowych fotografów co sądzicie?Ja jednak nie mam zaufania do fotografów, którzy w swojej ofercie nie mają ani jednego slubu czy wesela w portfolio, albo mają raptem 1 czy 2 i to najczęsciej kogoś z rodzinyZgadzacie się?
Gość napisał(a):To skoro nie masz zaufania to po co zadajesz pytanie na forum ?  

Gość

04-11-2013, 17:06
#9
To skoro nie masz zaufania to po co zadajesz pytanie na forum ?  
Gość napisał(a):Wszystko wydawało się być ok podczas podpisania umowy i chwilę później, pomysły fajne lecz profesjonalizmu zero. Michał zapowiadał 3 miesiące czekania, minęło pół roku a filmu i zdjęć jak nie było tak nie ma. Żeby chociaż o tym poinformował...ale najlepiej nie odbierać telefonu, bo po co się tłumaczyć...a gdy już się umówił na spotkanie, to po prostu nie dotarł...zero przeprosin, cisza trwa dalej...

Gość

13-11-2013, 17:38
#10
Wszystko wydawało się być ok podczas podpisania umowy i chwilę później, pomysły fajne lecz profesjonalizmu zero. Michał zapowiadał 3 miesiące czekania, minęło pół roku a filmu i zdjęć jak nie było tak nie ma. Żeby chociaż o tym poinformował...ale najlepiej nie odbierać telefonu, bo po co się tłumaczyć...a gdy już się umówił na spotkanie, to po prostu nie dotarł...zero przeprosin, cisza trwa dalej...
Gość napisał(a):Ciekawe o której dzwoniłeś. Bardzo długo współpracowałem z tym człowiekiem i zawsze jeżeli nie może odebrać to oddzwania. Częściej nie odbierają jego klienci niż on sam. Zresztą ilosć komentarzy dotyczących go świadczy o jego popularności. A jak wiele osób tu zaznaczało, materiały przez niego wykonane można oglądać wiele razy a jak ktoś oczekuje zdjęć czy filmu po dwóch tygodniach to musi szykować się na rozczarowanie

Gość

14-11-2013, 10:55
#11
Ciekawe o której dzwoniłeś. Bardzo długo współpracowałem z tym człowiekiem i zawsze jeżeli nie może odebrać to oddzwania. Częściej nie odbierają jego klienci niż on sam. Zresztą ilosć komentarzy dotyczących go świadczy o jego popularności. A jak wiele osób tu zaznaczało, materiały przez niego wykonane można oglądać wiele razy a jak ktoś oczekuje zdjęć czy filmu po dwóch tygodniach to musi szykować się na rozczarowanie
Gość napisał(a):A jaki masz termin w umowie ? i czy w ogóle masz umowę  ?  

Gość

14-11-2013, 22:16
#12
A jaki masz termin w umowie ? i czy w ogóle masz umowę  ?  
Gość napisał(a):Radzę wszystkim parom aby z fotografem i kamerzystą dokładnie ustalić co ma fotografować i nagrywać. Tak jak na moim przykładzie mało zdjęć w kościele koło 20 ( wspaniałe tez nie były)gdzie my tylko z mężem jakby gości wcale nie było na ślubie. Czy życzycie sobie nagrywanie i zdjęć  życzeń całych; czy przed Kościołem wspólne zdjęcie z gośćmi tak jak u mnie było po 10 min wyrwał kamerzysta z fotografem na salę a po co wiadomo po wodę . Potem usprawiedliwieniem było to nic nie mówiliście nam. Tak jakby młodzi na głowie mieli jeszcze obowiązek pokazywanie palcem co ma robić kamerzysta z fotografem. Do tego bylo ustalone aby jechał wolniej za młodym bo zgubi się a przecież nie wiedział gdzie młoda mieszka. I tak się stało na podwórko zajechał pierwszy młody niż panowie kamerzysta i fotograf. Wpadli jak poparzeni. Kamerzysta był w zastępstwie a fotografa nie poznaliśmy wcześniej. Biedacy nawet się nie przedstawili nie wiedzieli która to młoda a która świadkowa  doszli po tym jak młody witał się z młodą i świadek ze świadkową. Także radzę wszystko ustalić i wypisać co sobie życzycie. Jeśli mamy wydać 3, 200 to bądźmy pewni za co płacimy. My tez myśleliśmy, że wiemy. Pozdrawiam.  

Gość

15-11-2013, 19:03
#13
Radzę wszystkim parom aby z fotografem i kamerzystą dokładnie ustalić co ma fotografować i nagrywać. Tak jak na moim przykładzie mało zdjęć w kościele koło 20 ( wspaniałe tez nie były)gdzie my tylko z mężem jakby gości wcale nie było na ślubie. Czy życzycie sobie nagrywanie i zdjęć  życzeń całych; czy przed Kościołem wspólne zdjęcie z gośćmi tak jak u mnie było po 10 min wyrwał kamerzysta z fotografem na salę a po co wiadomo po wodę . Potem usprawiedliwieniem było to nic nie mówiliście nam. Tak jakby młodzi na głowie mieli jeszcze obowiązek pokazywanie palcem co ma robić kamerzysta z fotografem. Do tego bylo ustalone aby jechał wolniej za młodym bo zgubi się a przecież nie wiedział gdzie młoda mieszka. I tak się stało na podwórko zajechał pierwszy młody niż panowie kamerzysta i fotograf. Wpadli jak poparzeni. Kamerzysta był w zastępstwie a fotografa nie poznaliśmy wcześniej. Biedacy nawet się nie przedstawili nie wiedzieli która to młoda a która świadkowa  doszli po tym jak młody witał się z młodą i świadek ze świadkową. Także radzę wszystko ustalić i wypisać co sobie życzycie. Jeśli mamy wydać 3, 200 to bądźmy pewni za co płacimy. My tez myśleliśmy, że wiemy. Pozdrawiam.  
Gość napisał(a):a ja tam wole starych i sprawdzonych - Wołosza, Pogorzelskiego a nie mlodych i bez talentu którzy widzą w tym sposób na łatwe pieniądze

Gość

16-11-2013, 17:53
#14
a ja tam wole starych i sprawdzonych - Wołosza, Pogorzelskiego a nie mlodych i bez talentu którzy widzą w tym sposób na łatwe pieniądze
Gość napisał(a):Nie sterty cena robi swoje, ale potem zostaje tylko płacz i lament. Po pierwsze umowa, a po drugie zobaczyć portfolio i pełne reportaże. A w razie czego odszkodowanie :)  

Gość

16-11-2013, 18:05
#15
Nie sterty cena robi swoje, ale potem zostaje tylko płacz i lament. Po pierwsze umowa, a po drugie zobaczyć portfolio i pełne reportaże. A w razie czego odszkodowanie :)  
Gość napisał(a):[quote=Gość]a ja tam wole starych i sprawdzonych - Wołosza, Pogorzelskiego a nie mlodych i bez talentu którzy widzą w tym sposób na łatwe pieniądze [/quote]stary i sprawdzony to jest chyba tylko jeden {usmiech}

Gość

17-11-2013, 08:30
#16
[quote=Gość]a ja tam wole starych i sprawdzonych - Wołosza, Pogorzelskiego a nie mlodych i bez talentu którzy widzą w tym sposób na łatwe pieniądze [/quote]stary i sprawdzony to jest chyba tylko jeden {usmiech}
Gość napisał(a):Który to jest stary ? :)  

Gość

17-11-2013, 22:48
#17
Który to jest stary ? :)  
Gość napisał(a):A czy ktoś coś może mi powiedzieć o fotografie p. Sławomirze Balas? Agencja Kontra. Baaardzo mało informacji jest o nim w internecie. Słyszałam te nazwisko kilka razy. Ale może ktoś z nim współpracował - miał go na swoim ślubie?

Gość

17-01-2014, 22:33
#18
A czy ktoś coś może mi powiedzieć o fotografie p. Sławomirze Balas? Agencja Kontra. Baaardzo mało informacji jest o nim w internecie. Słyszałam te nazwisko kilka razy. Ale może ktoś z nim współpracował - miał go na swoim ślubie?
Gość napisał(a):Nic o nim nie ma bo to jakiś Świeżak ot co... Śmieszy mnie ten trend  w nazwach Agencje Informacyjne bla bla i o czym one informują? robią zdjęcia ale nazwa informacyjna??? WTF!?

Gość

24-01-2014, 01:37
#19
Nic o nim nie ma bo to jakiś Świeżak ot co... Śmieszy mnie ten trend  w nazwach Agencje Informacyjne bla bla i o czym one informują? robią zdjęcia ale nazwa informacyjna??? WTF!?
Gość napisał(a):P. Balas ma wieloletnie doświadczenie. Widziałem wiele jego reportaży i złego słowa nie mogę powiedzieć. Warto go odwiedzić i na miejscu zobaczyć portfolio. Miły, sympatyczny człowiek fotografujący z pasją mający porządny warsztat. Pozdrawiam

Gość

24-01-2014, 20:20
#20
P. Balas ma wieloletnie doświadczenie. Widziałem wiele jego reportaży i złego słowa nie mogę powiedzieć. Warto go odwiedzić i na miejscu zobaczyć portfolio. Miły, sympatyczny człowiek fotografujący z pasją mający porządny warsztat. Pozdrawiam

strony: wstecz 1 ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów