Opiekunka do dziecka

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej
Gość napisał(a):[quote=Gość]mam 16 lat i pracuję dorywczo jako opiekunka na terenie Ostrołęki już od poprzedniego roku, spędziłam wtedy lato z dość nieznośnym i  rozpieszczonym  czterolatkiem, jedynakiem, myślę ,że dobrze spędziłam z nim czas.. byłam opanowana, cierpliwa, nie pokazałam mu ze moze rzadzić domem, podawałam mu również lekarstwa , antybiotyki jak był chory i robiłam inhalację. Starałam się robić wszystko to, co robiłby z nim rodzic, opowiadałam bajki, rysowałam, grałam w piłkę, pomagałam we wszystkim, nauczyłam go samodzielnego jedzenia, wiązania butów, troszkę pisania.. ferie też spędziłam jako niania, obecnie mam zaplanowaną pracę od sierpnia, myslę ,że to bedzie kolejne miłe doświadczenie :)  [/quote] dodam ,ze zarabiałam niewiele bo tylko 4 zł za godzinę i czesto dostawałam od pracodawczyni mniej na autobusy więc dopłacałam ze swoich zarobinych, w tym roku poprosiłam o większą stawkę.

Gość

29-06-2011, 17:04
#1
[quote=Gość]mam 16 lat i pracuję dorywczo jako opiekunka na terenie Ostrołęki już od poprzedniego roku, spędziłam wtedy lato z dość nieznośnym i  rozpieszczonym  czterolatkiem, jedynakiem, myślę ,że dobrze spędziłam z nim czas.. byłam opanowana, cierpliwa, nie pokazałam mu ze moze rzadzić domem, podawałam mu również lekarstwa , antybiotyki jak był chory i robiłam inhalację. Starałam się robić wszystko to, co robiłby z nim rodzic, opowiadałam bajki, rysowałam, grałam w piłkę, pomagałam we wszystkim, nauczyłam go samodzielnego jedzenia, wiązania butów, troszkę pisania.. ferie też spędziłam jako niania, obecnie mam zaplanowaną pracę od sierpnia, myslę ,że to bedzie kolejne miłe doświadczenie :)  [/quote] dodam ,ze zarabiałam niewiele bo tylko 4 zł za godzinę i czesto dostawałam od pracodawczyni mniej na autobusy więc dopłacałam ze swoich zarobinych, w tym roku poprosiłam o większą stawkę.
Gość napisał(a):[quote=Gość]mam 16 lat i pracuję dorywczo jako opiekunka na terenie Ostrołęki już od poprzedniego roku, spędziłam wtedy lato z dość nieznośnym i  rozpieszczonym  czterolatkiem, jedynakiem, myślę ,że dobrze spędziłam z nim czas.. byłam opanowana, cierpliwa, nie pokazałam mu ze moze rzadzić domem, podawałam mu również lekarstwa , antybiotyki jak był chory i robiłam inhalację. Starałam się robić wszystko to, co robiłby z nim rodzic, opowiadałam bajki, rysowałam, grałam w piłkę, pomagałam we wszystkim, nauczyłam go samodzielnego jedzenia, wiązania butów, troszkę pisania.. ferie też spędziłam jako niania, obecnie mam zaplanowaną pracę od sierpnia, myslę ,że to bedzie kolejne miłe doświadczenie :)  [/quote] dodam ,ze zarabiałam niewiele bo tylko 4 zł za godzinę i czesto dostawałam od pracodawczyni mniej na autobusy więc dopłacałam ze swoich zarobinych, w tym roku poprosiłam o większą stawkę.

Gość

29-06-2011, 17:04
#2
[quote=Gość]mam 16 lat i pracuję dorywczo jako opiekunka na terenie Ostrołęki już od poprzedniego roku, spędziłam wtedy lato z dość nieznośnym i  rozpieszczonym  czterolatkiem, jedynakiem, myślę ,że dobrze spędziłam z nim czas.. byłam opanowana, cierpliwa, nie pokazałam mu ze moze rzadzić domem, podawałam mu również lekarstwa , antybiotyki jak był chory i robiłam inhalację. Starałam się robić wszystko to, co robiłby z nim rodzic, opowiadałam bajki, rysowałam, grałam w piłkę, pomagałam we wszystkim, nauczyłam go samodzielnego jedzenia, wiązania butów, troszkę pisania.. ferie też spędziłam jako niania, obecnie mam zaplanowaną pracę od sierpnia, myslę ,że to bedzie kolejne miłe doświadczenie :)  [/quote] dodam ,ze zarabiałam niewiele bo tylko 4 zł za godzinę i czesto dostawałam od pracodawczyni mniej na autobusy więc dopłacałam ze swoich zarobinych, w tym roku poprosiłam o większą stawkę.
Gość napisał(a):[quote=Gość]A ile trzeba zapłacić za opiekę nad dwójką dzieci: 6 i 14 miesięcy? [/quote]6 zł za godzinę to taka średnia, ale jeśli to dwójka dzieci to myślę ,że 5 zł za godzinę za każde było by ok. to 10 zł za godzinę, ale proszę pomyśleć ,zę dla opiekunki to ogromna odpowiedzialnosć.   Ja mogłabym pracować za taką stawkę, myśle ,że to akurat, pozdrawiam :)

Gość

29-06-2011, 17:10
#3
[quote=Gość]A ile trzeba zapłacić za opiekę nad dwójką dzieci: 6 i 14 miesięcy? [/quote]6 zł za godzinę to taka średnia, ale jeśli to dwójka dzieci to myślę ,że 5 zł za godzinę za każde było by ok. to 10 zł za godzinę, ale proszę pomyśleć ,zę dla opiekunki to ogromna odpowiedzialnosć.   Ja mogłabym pracować za taką stawkę, myśle ,że to akurat, pozdrawiam :)
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Poprzedniczko  ,ja też mam sprawdzone wieści jeśli chodzi o zarobki w Warszawie i niekoniecznie jest tak jak piszesz ,opiekunki zarabiają 1500 ,2000 a nawet więcej  w zależności od wielu czynników.Jednak w większości przypadków oferuje się im oprócz wynagrodzenia osobny pokój i wyżywienie itp.A u nas w Ostrołęce to nawet idąc do dziecka do domu to nawet herbatę trzeba zabrać ze sobą  {dobani}{dobani}{dobani}[/quote]Hey!nie wiem u kogo pracowales,ale ja nie musialam nosic herbaty anii kawy!moglam sobie pic na miejscu,pracowalam u pewnej rodziny ponad 2 lata,bardzo sie zzylismy i nadal odwiedzam moja anie,nie kazdy jest okropny,wiem z doswiadczenia ze trzeba sie poznac i bedzie super,pozdrawiam {mruga} [/quote]kiedy pracowałam rok temu , rodzina której dzieckiem się opiekowałam była bardzo miła i koleżeńsko nastawiona, mówiono mi ze mogę brać co chcem gdy jestem głodna i nie zastanawiac się nawet, nie było to dla nich problemem ;)

Gość

29-06-2011, 17:11
#4
[quote=Gość][quote=Gość]Poprzedniczko  ,ja też mam sprawdzone wieści jeśli chodzi o zarobki w Warszawie i niekoniecznie jest tak jak piszesz ,opiekunki zarabiają 1500 ,2000 a nawet więcej  w zależności od wielu czynników.Jednak w większości przypadków oferuje się im oprócz wynagrodzenia osobny pokój i wyżywienie itp.A u nas w Ostrołęce to nawet idąc do dziecka do domu to nawet herbatę trzeba zabrać ze sobą  {dobani}{dobani}{dobani}[/quote]Hey!nie wiem u kogo pracowales,ale ja nie musialam nosic herbaty anii kawy!moglam sobie pic na miejscu,pracowalam u pewnej rodziny ponad 2 lata,bardzo sie zzylismy i nadal odwiedzam moja anie,nie kazdy jest okropny,wiem z doswiadczenia ze trzeba sie poznac i bedzie super,pozdrawiam {mruga} [/quote]kiedy pracowałam rok temu , rodzina której dzieckiem się opiekowałam była bardzo miła i koleżeńsko nastawiona, mówiono mi ze mogę brać co chcem gdy jestem głodna i nie zastanawiac się nawet, nie było to dla nich problemem ;)
Gość napisał(a):[quote=Gość]Witam, jakie są obecnie stawki godzinowe i miesięczne dla opiekunek ? Właśnie jestem na etapie poszukiwania niani {usmiech} [/quote]hm, myslę ,ze 6 zł za godzinę to średnia, a raczej takie minimum.

Gość

29-06-2011, 17:12
#5
[quote=Gość]Witam, jakie są obecnie stawki godzinowe i miesięczne dla opiekunek ? Właśnie jestem na etapie poszukiwania niani {usmiech} [/quote]hm, myslę ,ze 6 zł za godzinę to średnia, a raczej takie minimum.
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]A ile trzeba zapłacić za opiekę nad dwójką dzieci: 6 i 14 miesięcy? [/quote]6 zł za godzinę to taka średnia, ale jeśli to dwójka dzieci to myślę ,że 5 zł za godzinę za każde było by ok. to 10 zł za godzinę, ale proszę pomyśleć ,zę dla opiekunki to ogromna odpowiedzialnosć.   Ja mogłabym pracować za taką stawkę, myśle ,że to akurat, pozdrawiam :) [/quote]To biorąc pod uwagę 2 dzieciaczków i 10 zł/h to średnio wychodzi 90 zł dziennie, 1800-2000 miesięcznie (20-22 dni przy po 9h). Mimo wszystko to bardzo dużo jak na Ostrołękę. Chyba nikt tyle nie paci za 2 dzieci ( ja sama tyle nie zarabiam a musi coś zostać)lepiej posłać do prywatnej pracówki.

Gość

29-06-2011, 22:30
#6
[quote=Gość][quote=Gość]A ile trzeba zapłacić za opiekę nad dwójką dzieci: 6 i 14 miesięcy? [/quote]6 zł za godzinę to taka średnia, ale jeśli to dwójka dzieci to myślę ,że 5 zł za godzinę za każde było by ok. to 10 zł za godzinę, ale proszę pomyśleć ,zę dla opiekunki to ogromna odpowiedzialnosć.   Ja mogłabym pracować za taką stawkę, myśle ,że to akurat, pozdrawiam :) [/quote]To biorąc pod uwagę 2 dzieciaczków i 10 zł/h to średnio wychodzi 90 zł dziennie, 1800-2000 miesięcznie (20-22 dni przy po 9h). Mimo wszystko to bardzo dużo jak na Ostrołękę. Chyba nikt tyle nie paci za 2 dzieci ( ja sama tyle nie zarabiam a musi coś zostać)lepiej posłać do prywatnej pracówki.
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]A ile trzeba zapłacić za opiekę nad dwójką dzieci: 6 i 14 miesięcy? [/quote]6 zł za godzinę to taka średnia, ale jeśli to dwójka dzieci to myślę ,że 5 zł za godzinę za każde było by ok. to 10 zł za godzinę, ale proszę pomyśleć ,zę dla opiekunki to ogromna odpowiedzialnosć.   Ja mogłabym pracować za taką stawkę, myśle ,że to akurat, pozdrawiam :) [/quote]To biorąc pod uwagę 2 dzieciaczków i 10 zł/h to średnio wychodzi 90 zł dziennie, 1800-2000 miesięcznie (20-22 dni przy po 9h). Mimo wszystko to bardzo dużo jak na Ostrołękę. Chyba nikt tyle nie paci za 2 dzieci ( ja sama tyle nie zarabiam a musi coś zostać)lepiej posłać do prywatnej pracówki. [/quote] zawsze można ustalić stałą pensję dla opiekunki w takim przypadku np. 1300-1500 zł, ale godziny pracy powinny być w miarę stałe.

Gość

30-06-2011, 22:56
#7
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]A ile trzeba zapłacić za opiekę nad dwójką dzieci: 6 i 14 miesięcy? [/quote]6 zł za godzinę to taka średnia, ale jeśli to dwójka dzieci to myślę ,że 5 zł za godzinę za każde było by ok. to 10 zł za godzinę, ale proszę pomyśleć ,zę dla opiekunki to ogromna odpowiedzialnosć.   Ja mogłabym pracować za taką stawkę, myśle ,że to akurat, pozdrawiam :) [/quote]To biorąc pod uwagę 2 dzieciaczków i 10 zł/h to średnio wychodzi 90 zł dziennie, 1800-2000 miesięcznie (20-22 dni przy po 9h). Mimo wszystko to bardzo dużo jak na Ostrołękę. Chyba nikt tyle nie paci za 2 dzieci ( ja sama tyle nie zarabiam a musi coś zostać)lepiej posłać do prywatnej pracówki. [/quote] zawsze można ustalić stałą pensję dla opiekunki w takim przypadku np. 1300-1500 zł, ale godziny pracy powinny być w miarę stałe.
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]A ile trzeba zapłacić za opiekę nad dwójką dzieci: 6 i 14 miesięcy? [/quote]6 zł za godzinę to taka średnia, ale jeśli to dwójka dzieci to myślę ,że 5 zł za godzinę za każde było by ok. to 10 zł za godzinę, ale proszę pomyśleć ,zę dla opiekunki to ogromna odpowiedzialnosć.   Ja mogłabym pracować za taką stawkę, myśle ,że to akurat, pozdrawiam :) [/quote]To biorąc pod uwagę 2 dzieciaczków i 10 zł/h to średnio wychodzi 90 zł dziennie, 1800-2000 miesięcznie (20-22 dni przy po 9h). Mimo wszystko to bardzo dużo jak na Ostrołękę. Chyba nikt tyle nie paci za 2 dzieci ( ja sama tyle nie zarabiam a musi coś zostać)lepiej posłać do prywatnej pracówki. [/quote] zawsze można ustalić stałą pensję dla opiekunki w takim przypadku np. 1300-1500 zł, ale godziny pracy powinny być w miarę stałe. [/quote]Czy na prawdę za 2 dzieci płaci się w Ostrołęce ok 1500 zł???? Proszę wypowiedzcie się bo jakoś nie wierzę. Ile płacicie za opiekę nad 2 dzieci???

Gość

01-07-2011, 08:35
#8
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]A ile trzeba zapłacić za opiekę nad dwójką dzieci: 6 i 14 miesięcy? [/quote]6 zł za godzinę to taka średnia, ale jeśli to dwójka dzieci to myślę ,że 5 zł za godzinę za każde było by ok. to 10 zł za godzinę, ale proszę pomyśleć ,zę dla opiekunki to ogromna odpowiedzialnosć.   Ja mogłabym pracować za taką stawkę, myśle ,że to akurat, pozdrawiam :) [/quote]To biorąc pod uwagę 2 dzieciaczków i 10 zł/h to średnio wychodzi 90 zł dziennie, 1800-2000 miesięcznie (20-22 dni przy po 9h). Mimo wszystko to bardzo dużo jak na Ostrołękę. Chyba nikt tyle nie paci za 2 dzieci ( ja sama tyle nie zarabiam a musi coś zostać)lepiej posłać do prywatnej pracówki. [/quote] zawsze można ustalić stałą pensję dla opiekunki w takim przypadku np. 1300-1500 zł, ale godziny pracy powinny być w miarę stałe. [/quote]Czy na prawdę za 2 dzieci płaci się w Ostrołęce ok 1500 zł???? Proszę wypowiedzcie się bo jakoś nie wierzę. Ile płacicie za opiekę nad 2 dzieci???
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quo te=Gość]A ile trzeba zapłacić za opiekę nad dwójką dzieci: 6 i 14 miesięcy? [/quote]6 zł za godzinę to taka średnia, ale jeśli to dwójka dzieci to myślę ,że 5 zł za godzinę za każde było by ok. to 10 zł za godzinę, ale proszę pomyśleć ,zę dla opiekunki to ogromna odpowiedzialnosć.   Ja mogłabym pracować za taką stawkę, myśle ,że to akurat, pozdrawiam :) [/quote]To biorąc pod uwagę 2 dzieciaczków i 10 zł/h to średnio wychodzi 90 zł dziennie, 1800-2000 miesięcznie (20-22 dni przy po 9h). Mimo wszystko to bardzo dużo jak na Ostrołękę. Chyba nikt tyle nie paci za 2 dzieci ( ja sama tyle nie zarabiam a musi coś zostać)lepiej posłać do prywatnej pracówki. [/quote] zawsze można ustalić stałą pensję dla opiekunki w takim przypadku np. 1300-1500 zł, ale godziny pracy powinny być w miarę stałe. [/quote]Czy na prawdę za 2 dzieci płaci się w Ostrołęce ok 1500 zł???? Proszę wypowiedzcie się bo jakoś nie wierzę. Ile płacicie za opiekę nad 2 dzieci??? [/quote]no niestety, około 1000 zł, moze znajdzie pani kogoś młodego kto zgodzi sie na jakas małą stawke.

Gość

01-07-2011, 13:51
#9
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quo te=Gość]A ile trzeba zapłacić za opiekę nad dwójką dzieci: 6 i 14 miesięcy? [/quote]6 zł za godzinę to taka średnia, ale jeśli to dwójka dzieci to myślę ,że 5 zł za godzinę za każde było by ok. to 10 zł za godzinę, ale proszę pomyśleć ,zę dla opiekunki to ogromna odpowiedzialnosć.   Ja mogłabym pracować za taką stawkę, myśle ,że to akurat, pozdrawiam :) [/quote]To biorąc pod uwagę 2 dzieciaczków i 10 zł/h to średnio wychodzi 90 zł dziennie, 1800-2000 miesięcznie (20-22 dni przy po 9h). Mimo wszystko to bardzo dużo jak na Ostrołękę. Chyba nikt tyle nie paci za 2 dzieci ( ja sama tyle nie zarabiam a musi coś zostać)lepiej posłać do prywatnej pracówki. [/quote] zawsze można ustalić stałą pensję dla opiekunki w takim przypadku np. 1300-1500 zł, ale godziny pracy powinny być w miarę stałe. [/quote]Czy na prawdę za 2 dzieci płaci się w Ostrołęce ok 1500 zł???? Proszę wypowiedzcie się bo jakoś nie wierzę. Ile płacicie za opiekę nad 2 dzieci??? [/quote]no niestety, około 1000 zł, moze znajdzie pani kogoś młodego kto zgodzi sie na jakas małą stawke.
Gość napisał(a):Czy wiesz, że nasze zwyczaje, tryb życia, miejsce, w którym mieszkamy, oraz inne czynniki już wpłynęły na długość i przebieg naszego życia.Przeżyte lata zachowują informację o dacie śmierci.Poznawszy datę naszej śmierci na podstawie wydarzeń naszego życia,przeszłych i teraźniejszych faktów, mamy szansę zastanowić się nad przyszłością oraz ocenić popełnione błędy. Jeżeli chcesz poznać datę swojej śmierci wejdź na stronę http://smierc.org już dziś!  

Gość

03-07-2011, 13:21
#10
Czy wiesz, że nasze zwyczaje, tryb życia, miejsce, w którym mieszkamy, oraz inne czynniki już wpłynęły na długość i przebieg naszego życia.Przeżyte lata zachowują informację o dacie śmierci.Poznawszy datę naszej śmierci na podstawie wydarzeń naszego życia,przeszłych i teraźniejszych faktów, mamy szansę zastanowić się nad przyszłością oraz ocenić popełnione błędy. Jeżeli chcesz poznać datę swojej śmierci wejdź na stronę http://smierc.org już dziś!  
Gość napisał(a):Zawsze 1000 to nie 1500 {mruga}Ale i tak wydaje mi się, że opiekunki nie zarabiają więcej niż 600 - 800 zł {mruga} w końcu to nie Warszawa tylko Ostrołęka, zarodki zdecydowanie różne {mruga}

Gość

03-07-2011, 21:59
#11
Zawsze 1000 to nie 1500 {mruga}Ale i tak wydaje mi się, że opiekunki nie zarabiają więcej niż 600 - 800 zł {mruga} w końcu to nie Warszawa tylko Ostrołęka, zarodki zdecydowanie różne {mruga}
Gość napisał(a):ja za 8h dostaje 800zl

Gość

31-07-2011, 22:02
#12
ja za 8h dostaje 800zl
teda3034 napisał(a):Witam mam pytanie ile zarabiają minimalnie a ile maksymalnie za godzinę opiekunki do dziecka. Z góry dziękuje.ps. czy 8 zł/h to wygórowana kwota??

teda3034

Wpisów: 1
Dołączył: 16.08.2011
16-08-2011, 14:59
#13
Witam mam pytanie ile zarabiają minimalnie a ile maksymalnie za godzinę opiekunki do dziecka. Z góry dziękuje.ps. czy 8 zł/h to wygórowana kwota??
Gość napisał(a):8-10 zł/h to jest stawka w dużym mieście np. Poznań; Wrocław a u nas widełki cenowe to z tego co się orientuję  600-850 zł miesięcznie.  

Gość

17-08-2011, 15:39
#14
8-10 zł/h to jest stawka w dużym mieście np. Poznań; Wrocław a u nas widełki cenowe to z tego co się orientuję  600-850 zł miesięcznie.  
Gość napisał(a):Zaopiekuje się dzieckiem mam 23 lata.

Gość

19-08-2011, 06:29
#15
Zaopiekuje się dzieckiem mam 23 lata.
Gość napisał(a):Chętnie podejmę się opieki nad dzieckiem dorywczo lub na stałe. Dopasuję się do wszelkich wymagań rodziców.Mam 23 lat, ale mam już doświadczenie w opiece nad maluchami

Gość

19-08-2011, 06:32
#16
Chętnie podejmę się opieki nad dzieckiem dorywczo lub na stałe. Dopasuję się do wszelkich wymagań rodziców.Mam 23 lat, ale mam już doświadczenie w opiece nad maluchami
Gość napisał(a):Zapraszamy dzieci w wieku 1-3 lata do Klubu Malucha. Oferujemy:• troskliwa opiekę nad maluszkami w godzinach 7:00 do 17:00  od poniedziałku do piątku, w małych grupach• po wcześniejszym uzgodnieniu możliwość opieki po godzinie 17:00  oraz w weekendy,• ciekawe zabawy w domowej atmosferze, • kontakt z rówieśnikami stymulujący prawidłowy rozwój,•zajęcia wychowawcze i dydaktyczne uwzględniające właściwy rozwój psychomotoryczny dziecka•wspomaganie indywidualnego rozwoju dziecka•zapewnienie dziecku warunków bytowych zbliżonych do warunków domowych, zgodnie z jego potrzebamiInformacje i zapisy pod numerem telefonu : 514-254-106

Gość

04-10-2011, 09:40
#17
Zapraszamy dzieci w wieku 1-3 lata do Klubu Malucha. Oferujemy:• troskliwa opiekę nad maluszkami w godzinach 7:00 do 17:00  od poniedziałku do piątku, w małych grupach• po wcześniejszym uzgodnieniu możliwość opieki po godzinie 17:00  oraz w weekendy,• ciekawe zabawy w domowej atmosferze, • kontakt z rówieśnikami stymulujący prawidłowy rozwój,•zajęcia wychowawcze i dydaktyczne uwzględniające właściwy rozwój psychomotoryczny dziecka•wspomaganie indywidualnego rozwoju dziecka•zapewnienie dziecku warunków bytowych zbliżonych do warunków domowych, zgodnie z jego potrzebamiInformacje i zapisy pod numerem telefonu : 514-254-106
Gość napisał(a):Ja płaciłam swojej opiekunce 700zł i była chyba zadowolona,ale ja nie bardzo. Mało bawiła się z moją córka i raczej tylko pilnowała żeby nic złego się nie stało. Jeśli dziecko ma około 3 lat polecam wszystkim rodzicom przedszkole. Dziecko lepiej się rozwija niż z opiekunką, dużo się uczy, usamodzielnia i ma kontakt z rówieśnikami.  

Gość

21-11-2011, 11:14
#18
Ja płaciłam swojej opiekunce 700zł i była chyba zadowolona,ale ja nie bardzo. Mało bawiła się z moją córka i raczej tylko pilnowała żeby nic złego się nie stało. Jeśli dziecko ma około 3 lat polecam wszystkim rodzicom przedszkole. Dziecko lepiej się rozwija niż z opiekunką, dużo się uczy, usamodzielnia i ma kontakt z rówieśnikami.  
Gość napisał(a):http://www.bajkowa-akademia.eu/

Gość

28-11-2011, 09:43
#19
http://www.bajkowa-akademia.eu/
Gość napisał(a):Nowo otwarty Klub Malucha "Bajkowa Akademia Brzdąca" zaprasza dzieci do 3 roku życia. Zapisy do Klubu Malucha przyjmowane będą od poniedziałku (5.XII) w godz. 11.00-15.00.  "Bajkowa Akademia Brzdąca" mieści się w Ostrołęce przy ul. Berka Joselewicza 3.ZAPRASZAMY :)http://www.bajkowa-akademia.eu/

Gość

03-12-2011, 11:53
#20
Nowo otwarty Klub Malucha "Bajkowa Akademia Brzdąca" zaprasza dzieci do 3 roku życia. Zapisy do Klubu Malucha przyjmowane będą od poniedziałku (5.XII) w godz. 11.00-15.00.  "Bajkowa Akademia Brzdąca" mieści się w Ostrołęce przy ul. Berka Joselewicza 3.ZAPRASZAMY :)http://www.bajkowa-akademia.eu/

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów