Opiekunka do dziecka

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej
Gość napisał(a):opiekunka 550-650 za 8 godzin dziennie 5 razy w tygodniu . natomiwast nie ma gwarancji czy trafi się na dobrą. koleżanka zrobiła casting i przewineło sie 28 dziewczyn i pań. Spośród nich nadawała się jedna i to nie rodowita ostrołęczanka. Natomiast casting dotyczył głownie pytań z bezpieczeństwa i zachowania w róznych sytuacjach i naprawdę nie był czymś wygórowanym. No niestety drogie panie i drodzy panowie nie ma w mieście opiekunek które chociażby w dostatecznym stopniu się nadawały nikt ich nie wyszkolił. Możecie zapytać "jak to przecież ja opiekowałam się kiedyś dzieckiem i byłam świetna"- fakt tylko każdy z nas ma inne poczucie własnej wartości i inne wartości wynosi z domupytanie czy zależy nam na wspieraniu naszego dziecka w rozwoju czy na przechowalini przed telewizorem z miernym poczuciem bezpieczeństwa.emenems

Gość

27-08-2008, 21:20
#1
opiekunka 550-650 za 8 godzin dziennie 5 razy w tygodniu . natomiwast nie ma gwarancji czy trafi się na dobrą. koleżanka zrobiła casting i przewineło sie 28 dziewczyn i pań. Spośród nich nadawała się jedna i to nie rodowita ostrołęczanka. Natomiast casting dotyczył głownie pytań z bezpieczeństwa i zachowania w róznych sytuacjach i naprawdę nie był czymś wygórowanym. No niestety drogie panie i drodzy panowie nie ma w mieście opiekunek które chociażby w dostatecznym stopniu się nadawały nikt ich nie wyszkolił. Możecie zapytać "jak to przecież ja opiekowałam się kiedyś dzieckiem i byłam świetna"- fakt tylko każdy z nas ma inne poczucie własnej wartości i inne wartości wynosi z domupytanie czy zależy nam na wspieraniu naszego dziecka w rozwoju czy na przechowalini przed telewizorem z miernym poczuciem bezpieczeństwa.emenems
Gość napisał(a):chcialabym nadmienic iz ludzie ktorzy zatrodniaja opiekunke czesto sa niewdzieczni i tak naprawde moim zdaniem sami ... malo zajmuja sie dzieckiem jak wracaja to pytaja tylko o to czy jadlo.... zapominaja o tym czy bylo grzeczne... dzieci potrafia zachowac sie naprawde bezczelnie (mowie o starszych dzieciach 5letnich w zwyz..)a opiekunka to znosi i mimo to ze sie stara z niektorymi dziecmi nie da sie pracowac lub zamiast wyjsc w lato na podworko na spacer wola komputer i telewizor czasami inaczej sie nie da... a opiekunka chocby chciala inaczej zajac sie dzieckiem to sie nie da. I to nie chodzi o podejscie do dziecka, chozdi o to jak liczy sie zdanie rozdicow dla tego malego czlowieka, rodzice pozwalaja na wszystko dzieciom a opiekunka to znosi a w zamian dostaje fakt faktem jakies pieniadze mniejsze czy wieksze ale nie dostaje wdziecznosci podstawowych odruchow ludzkich... mimo to ze pozornie jest dobrze traktowana Pozdrawiam

Gość

04-09-2008, 12:21
#2
chcialabym nadmienic iz ludzie ktorzy zatrodniaja opiekunke czesto sa niewdzieczni i tak naprawde moim zdaniem sami ... malo zajmuja sie dzieckiem jak wracaja to pytaja tylko o to czy jadlo.... zapominaja o tym czy bylo grzeczne... dzieci potrafia zachowac sie naprawde bezczelnie (mowie o starszych dzieciach 5letnich w zwyz..)a opiekunka to znosi i mimo to ze sie stara z niektorymi dziecmi nie da sie pracowac lub zamiast wyjsc w lato na podworko na spacer wola komputer i telewizor czasami inaczej sie nie da... a opiekunka chocby chciala inaczej zajac sie dzieckiem to sie nie da. I to nie chodzi o podejscie do dziecka, chozdi o to jak liczy sie zdanie rozdicow dla tego malego czlowieka, rodzice pozwalaja na wszystko dzieciom a opiekunka to znosi a w zamian dostaje fakt faktem jakies pieniadze mniejsze czy wieksze ale nie dostaje wdziecznosci podstawowych odruchow ludzkich... mimo to ze pozornie jest dobrze traktowana Pozdrawiam
Gość napisał(a):Ostatni komentarz napisała jakaś bardzo mądra osoba znająca zycie kochani taka jest rzeczywistość. Bardzo popieram ostatnią wypowiedź. Szczerze mówiąc zajmowałam sie juz i maleńkimi dziećmi oraz takimi 5-7lat i gdybym miała wybierać to napewno wolałabym 10 takich maleńkich niż1 starsze bezczelne i pyskate. Rodzice wychowujcie dzieci aby szanowały drugą osobę a nie zabierzecie dupę w garść i ulotnicie sie do bracy a obca osoba musi znosic humory takiego bezczelnego dziecka i to za marne pare groszy które niekiedy przejeździ po to by sie danym dzieckiem zająć. pozdrawiam wszystkie opiekunki kochane nie dajcie sie rolować.

Gość

04-09-2008, 20:06
#3
Ostatni komentarz napisała jakaś bardzo mądra osoba znająca zycie kochani taka jest rzeczywistość. Bardzo popieram ostatnią wypowiedź. Szczerze mówiąc zajmowałam sie juz i maleńkimi dziećmi oraz takimi 5-7lat i gdybym miała wybierać to napewno wolałabym 10 takich maleńkich niż1 starsze bezczelne i pyskate. Rodzice wychowujcie dzieci aby szanowały drugą osobę a nie zabierzecie dupę w garść i ulotnicie sie do bracy a obca osoba musi znosic humory takiego bezczelnego dziecka i to za marne pare groszy które niekiedy przejeździ po to by sie danym dzieckiem zająć. pozdrawiam wszystkie opiekunki kochane nie dajcie sie rolować.
Gość napisał(a):Jest  napewno kilka czynników które wpływają na zachowanie się 10 latka (tj. starszego dziecka) owszem zgadzam się że one nie potrafią oszczędzić ,ale napewno trzeba zwrócić UWAGĘ nie tylko na wartości jakie przekazywane w najmłodszych latach  przez rodziców. Ja bym uważała na to mówiąc że rodzice nie potrafią wychowywać i mają cyt. "wszystko w dupie" ...kurde ludzie z całym szacunkiem! a kto ma ich nauczyć tego jak mają zajmować się dziećmi?....tak naprawdę to rodzic zmaga się z trudem funkcjonowania" w społeczeństwie" i nie zapominajmy o tym że to on ponosi konsekwencje róznych działań swojego dziecka i często zadaje sobie pytanie co ja takiego zrobiłem. NIE WOLNO ZARZUCAĆ ŻE RODZIC MA GDZIEŚ SWOJE DZIECKO BO PYTA TYLKO CZY NIE JEST GŁODNE...ON NIE MA PYTAĆ CZY DZIECKO BYŁO GRZECZNE. CO TO ZNACZY GRZECZNE? ...TO POJĘCIE JEST TAK WZGLĘDNE ŻE DLA NIEKTÓRYCH TO ŻE NIE SIEDZI PROSTO PRZY STOLE TO JUŻ ZNACZY ŻE JEST NIEGRZECZNE. Inną sprawą na którą trzeba zwrócić uwagę to to ,że każde dziecko rodzi się z pewnymi predyspozycjami i albo jest pełne energi albo ciche spokojne i to my powinniśmy tak funkcjonować wobec niego aby pewne zachowania wmacniać a nieporządane eliminować . PODCHODZMY DO DZIECI INDYWIDUALNIE TO ZYWY ORGANIZM KTÓRY MA SWOJE PRAWA. Inna sprawą jaka mi się jeszcze nasuwa to to że dziecko przechodzi różne etapy rozwoju i nie mozemy na każdym etapie traktować go tak samo. A RODZICE ? TODZICE DRODZY PAŃSTWO SĄ EKSPERTAMI OD WŁASNEGO DZIECKA !!! o tym należy pamiętać. Jedynie mogę zaprosić na dłuższą rozmowę w tej sprawie jutro o godzinie 18.00 w Loku

Gość

04-09-2008, 22:00
#4
Jest  napewno kilka czynników które wpływają na zachowanie się 10 latka (tj. starszego dziecka) owszem zgadzam się że one nie potrafią oszczędzić ,ale napewno trzeba zwrócić UWAGĘ nie tylko na wartości jakie przekazywane w najmłodszych latach  przez rodziców. Ja bym uważała na to mówiąc że rodzice nie potrafią wychowywać i mają cyt. "wszystko w dupie" ...kurde ludzie z całym szacunkiem! a kto ma ich nauczyć tego jak mają zajmować się dziećmi?....tak naprawdę to rodzic zmaga się z trudem funkcjonowania" w społeczeństwie" i nie zapominajmy o tym że to on ponosi konsekwencje róznych działań swojego dziecka i często zadaje sobie pytanie co ja takiego zrobiłem. NIE WOLNO ZARZUCAĆ ŻE RODZIC MA GDZIEŚ SWOJE DZIECKO BO PYTA TYLKO CZY NIE JEST GŁODNE...ON NIE MA PYTAĆ CZY DZIECKO BYŁO GRZECZNE. CO TO ZNACZY GRZECZNE? ...TO POJĘCIE JEST TAK WZGLĘDNE ŻE DLA NIEKTÓRYCH TO ŻE NIE SIEDZI PROSTO PRZY STOLE TO JUŻ ZNACZY ŻE JEST NIEGRZECZNE. Inną sprawą na którą trzeba zwrócić uwagę to to ,że każde dziecko rodzi się z pewnymi predyspozycjami i albo jest pełne energi albo ciche spokojne i to my powinniśmy tak funkcjonować wobec niego aby pewne zachowania wmacniać a nieporządane eliminować . PODCHODZMY DO DZIECI INDYWIDUALNIE TO ZYWY ORGANIZM KTÓRY MA SWOJE PRAWA. Inna sprawą jaka mi się jeszcze nasuwa to to że dziecko przechodzi różne etapy rozwoju i nie mozemy na każdym etapie traktować go tak samo. A RODZICE ? TODZICE DRODZY PAŃSTWO SĄ EKSPERTAMI OD WŁASNEGO DZIECKA !!! o tym należy pamiętać. Jedynie mogę zaprosić na dłuższą rozmowę w tej sprawie jutro o godzinie 18.00 w Loku
Gość napisał(a):wiec ktos byl na tym spotkaniu?

Gość

09-09-2008, 10:49
#5
wiec ktos byl na tym spotkaniu?
Gość napisał(a):Szukalam niedawno opiekunki....wybaczcie kochane nienie ktore sie tu wymadrzaja ale nigdy w zyciu nie zostawie dziecka z wymalowana 18 latka w biodrowkach i tipsach...Zadacie po 600 zl za miesiac..ale co dacie w zamian?? przeczytana bajke? czy kreskowke a dvd??  samo nazwanie dziecka "cudzym" jest nie na miejscu - prawdziwa niania tak nie mowi. I zadna z Was nie wmowi mi ze nie wychodzicie z dzieckiem na spacer bo ono woli komputer - do kazdego dziecka trzeb miec podejscie i trzeba je po prostu lubic. Dziecko to wyczuje - kiedy nabzdyczona niania bawiaca sie komorka i zujaca gume po prostu go nie lubi, chce odwalic 8 godzin i dostac kase. Pozdrawiam "doswiadczone nianie" (dla mnie doswiadczeniem nie jest kurs pierwszej pomocy i studia pedagogiczne tylko wychowanie wlasnych dzieci, lub rodzenstwa)

Gość

20-09-2008, 14:29
#6
Szukalam niedawno opiekunki....wybaczcie kochane nienie ktore sie tu wymadrzaja ale nigdy w zyciu nie zostawie dziecka z wymalowana 18 latka w biodrowkach i tipsach...Zadacie po 600 zl za miesiac..ale co dacie w zamian?? przeczytana bajke? czy kreskowke a dvd??  samo nazwanie dziecka "cudzym" jest nie na miejscu - prawdziwa niania tak nie mowi. I zadna z Was nie wmowi mi ze nie wychodzicie z dzieckiem na spacer bo ono woli komputer - do kazdego dziecka trzeb miec podejscie i trzeba je po prostu lubic. Dziecko to wyczuje - kiedy nabzdyczona niania bawiaca sie komorka i zujaca gume po prostu go nie lubi, chce odwalic 8 godzin i dostac kase. Pozdrawiam "doswiadczone nianie" (dla mnie doswiadczeniem nie jest kurs pierwszej pomocy i studia pedagogiczne tylko wychowanie wlasnych dzieci, lub rodzenstwa)
Gość napisał(a):hehehe :) no tak co racja to racja ale dzieciaki tez sa wredne i powie ci to kazdy ... :)))))

Gość

23-09-2008, 11:15
#7
hehehe :) no tak co racja to racja ale dzieciaki tez sa wredne i powie ci to kazdy ... :)))))
Gość napisał(a):haaaahhaaa ,,,,za 300zl super,,,,dla niektórych to i tyle za dużo

Gość

24-09-2008, 15:48
#8
haaaahhaaa ,,,,za 300zl super,,,,dla niektórych to i tyle za dużo
Gość napisał(a):Nie oszukując sie ja zarabiam 15 tys. miesiecznie a moja opiekunka siedzi z dzieckiem 10 godzin dziennie 5 dni w tyg. za 1.100 zl...moje dziecko ma dwa latka i nie moge oddac go do przedszkola z powodu problemów zdrowotnych...ale widze ze moje dziecko jest zadowolne ze spedzania czasu z niania...polecam{usmiech}{ok}

Gość

06-10-2008, 21:43
#9
Nie oszukując sie ja zarabiam 15 tys. miesiecznie a moja opiekunka siedzi z dzieckiem 10 godzin dziennie 5 dni w tyg. za 1.100 zl...moje dziecko ma dwa latka i nie moge oddac go do przedszkola z powodu problemów zdrowotnych...ale widze ze moje dziecko jest zadowolne ze spedzania czasu z niania...polecam{usmiech}{ok}
Gość napisał(a):MINI PRZEDSZKOLE PRZY UL. TARGOWEJ 11 JUŻ OTWARTE. SĄ JESZCZE WOLNE MIEJSCA CAŁA OPŁATA WRAZ Z WYŻYWIENIEM (4POSIŁKI) WYNOSI 550 ZŁ. WYSPECJALIZOWANA KADRA , OPIEKA SPECJALISTÓW. ZAPRASZAMY

Gość

07-10-2008, 10:52
#10
MINI PRZEDSZKOLE PRZY UL. TARGOWEJ 11 JUŻ OTWARTE. SĄ JESZCZE WOLNE MIEJSCA CAŁA OPŁATA WRAZ Z WYŻYWIENIEM (4POSIŁKI) WYNOSI 550 ZŁ. WYSPECJALIZOWANA KADRA , OPIEKA SPECJALISTÓW. ZAPRASZAMY
Gość napisał(a):mamusie dorabiaja sie na opiekunkach!!!!mysla sobie glupia studentka dam jej 300zl i bedzie zadowolona a glupia opiekunka siedzi normalne godziny czyli 8h za takie marne pieniadze jeszcze sprzata i gotuje i czesto sie zdarza ze jest jeszcze obgadywana przez te wspaniale mamusie byscie sie wstydzily wykorzystywac mlode dziewczyny!!!!jezeli wszyscy beda sie ponizac i charowac za takie pieniadze to ****a ten kraj nigdy sie niezmieni i cale zycie glupia opiekunka dostanie gownoooooo!!!!!

Gość

14-10-2008, 13:09
#11
mamusie dorabiaja sie na opiekunkach!!!!mysla sobie glupia studentka dam jej 300zl i bedzie zadowolona a glupia opiekunka siedzi normalne godziny czyli 8h za takie marne pieniadze jeszcze sprzata i gotuje i czesto sie zdarza ze jest jeszcze obgadywana przez te wspaniale mamusie byscie sie wstydzily wykorzystywac mlode dziewczyny!!!!jezeli wszyscy beda sie ponizac i charowac za takie pieniadze to ****a ten kraj nigdy sie niezmieni i cale zycie glupia opiekunka dostanie gownoooooo!!!!!
Gość napisał(a):Ostro widze...{zly} ja znalazłam lepsze wyjście z tej trudnej sytuacji...sama zarabiam niewiele wiec znalazłam PRYWATNE PRZEDSZKOLE...w LOKu{usmiech} moje dziecko chodzi tam bardzo chętnie i co najważniejsze poprzez zabawą także sie edukuje!!! Nie spędza tych godzin na oglądaniu tv tylko na fajnych edukacyjnych zajęciach z innymi dzieciakami, a ten kontakt jest bardzo ważny!!! Żadna opiekunka, niestety, nie zapewni dziecku takiego globalnego rozwoju jak DOBRE przedszkole...a ja takie znalazłam!!! {usmiech} POLECAM SERDECZNIE!!!

Gość

15-10-2008, 09:32
#12
Ostro widze...{zly} ja znalazłam lepsze wyjście z tej trudnej sytuacji...sama zarabiam niewiele wiec znalazłam PRYWATNE PRZEDSZKOLE...w LOKu{usmiech} moje dziecko chodzi tam bardzo chętnie i co najważniejsze poprzez zabawą także sie edukuje!!! Nie spędza tych godzin na oglądaniu tv tylko na fajnych edukacyjnych zajęciach z innymi dzieciakami, a ten kontakt jest bardzo ważny!!! Żadna opiekunka, niestety, nie zapewni dziecku takiego globalnego rozwoju jak DOBRE przedszkole...a ja takie znalazłam!!! {usmiech} POLECAM SERDECZNIE!!!
Gość napisał(a):Do wszystkich "dam",które wzięły żywy udział w rozmowie krytykując rodziców i CUDZE dzieci.Kochane psełdo-opiekunki,pisząc że rodzice są głupi bo za mało płacą za siedzenie z CUDZYM dzieckiem,a dzieci są wredne dajecie świadectwo o sobie.Rozsądny człowiek czytając to wyciągnie odpowiednie wnioski.Dam Wam radę-nie bierzcie się do pracy do której się nie nadajecie.Ktoś na Was się poznał i nie ocenił Was zbyt wysoko i teraz macie do całego świata żal "bo mało płacą,bo wymagają"!!!A co Wy drogie panie sobą reprezentujecie?! zawiść,chęć zbicia szmalu na nic-nierobieniu!!!!!!!!Nikt Wam nie każe zajmować się CUDZYM dzieckiem,macie wybór,jak Wam zapłata nie odpowiada to nie pracujcie!!!!!Jeszcze kilka słów o sobie,mam 2 letnie dziecko i wspaniałą nianię.Kobietka siedzi 5 dni w tyg po 8 godzin za .......uwaga...400 zł.Na tyle się umówiłyśmy jak zaczynała.Ona potrzebowała zajęcia a ja opiekunki.Nie znałam jej,była to kobieta z ogłoszenia,ale w miarę jak się bliżej poznawałyśmy doceniłam jej zaangażowanie,poświęcenie i oddanie dla mego dziecka.Wychodzę z domu i jestem spokojna że nic złego nie spotka mojego skarbka bo ma ono osobistego Anioła Stróża w postaci opiekunki.Zarabiam 800 zł,ostatecznie opiekunce płacę 450-550zł,ale umówione jesteśmy na 400 i jak mam gorszy miesiąc to daję tylko 400 i niania nie kręci nosem.A zajmuje się dzieckiem bardzo dobrze,kocha je jak własne i złego słowa nie da powiedzieć nawet mi-matce.Życzę takiej niani każdemu dziecku,pozdrawiam Mariola.

Gość

29-10-2008, 15:39
#13
Do wszystkich "dam",które wzięły żywy udział w rozmowie krytykując rodziców i CUDZE dzieci.Kochane psełdo-opiekunki,pisząc że rodzice są głupi bo za mało płacą za siedzenie z CUDZYM dzieckiem,a dzieci są wredne dajecie świadectwo o sobie.Rozsądny człowiek czytając to wyciągnie odpowiednie wnioski.Dam Wam radę-nie bierzcie się do pracy do której się nie nadajecie.Ktoś na Was się poznał i nie ocenił Was zbyt wysoko i teraz macie do całego świata żal "bo mało płacą,bo wymagają"!!!A co Wy drogie panie sobą reprezentujecie?! zawiść,chęć zbicia szmalu na nic-nierobieniu!!!!!!!!Nikt Wam nie każe zajmować się CUDZYM dzieckiem,macie wybór,jak Wam zapłata nie odpowiada to nie pracujcie!!!!!Jeszcze kilka słów o sobie,mam 2 letnie dziecko i wspaniałą nianię.Kobietka siedzi 5 dni w tyg po 8 godzin za .......uwaga...400 zł.Na tyle się umówiłyśmy jak zaczynała.Ona potrzebowała zajęcia a ja opiekunki.Nie znałam jej,była to kobieta z ogłoszenia,ale w miarę jak się bliżej poznawałyśmy doceniłam jej zaangażowanie,poświęcenie i oddanie dla mego dziecka.Wychodzę z domu i jestem spokojna że nic złego nie spotka mojego skarbka bo ma ono osobistego Anioła Stróża w postaci opiekunki.Zarabiam 800 zł,ostatecznie opiekunce płacę 450-550zł,ale umówione jesteśmy na 400 i jak mam gorszy miesiąc to daję tylko 400 i niania nie kręci nosem.A zajmuje się dzieckiem bardzo dobrze,kocha je jak własne i złego słowa nie da powiedzieć nawet mi-matce.Życzę takiej niani każdemu dziecku,pozdrawiam Mariola.
Gość napisał(a):MINI PRZEDSZKOLE- GRUPY ZABAWOWECHCESZ ZROBIĆ ZAKUPY W SOBOTĘ, A NIEMASZ ZKIM ZOSTAWIĆ SWOJEJ POCIECHY?ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROFESJONALNEJ OPIEKI RÓWNIEŻ W KAZDĄ SOBOTĘ OD GODZINY 8.30-14.30 UL.TARGOWA 11 W OSTROŁĘCE.GODZINY BĘDĄ RÓWNIEŻ DOSTOSOWANE DO POTRZEB RODZICÓW I DZIECI.SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Gość

04-11-2008, 22:47
#14
MINI PRZEDSZKOLE- GRUPY ZABAWOWECHCESZ ZROBIĆ ZAKUPY W SOBOTĘ, A NIEMASZ ZKIM ZOSTAWIĆ SWOJEJ POCIECHY?ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROFESJONALNEJ OPIEKI RÓWNIEŻ W KAZDĄ SOBOTĘ OD GODZINY 8.30-14.30 UL.TARGOWA 11 W OSTROŁĘCE.GODZINY BĘDĄ RÓWNIEŻ DOSTOSOWANE DO POTRZEB RODZICÓW I DZIECI.SERDECZNIE ZAPRASZAMY
Gość napisał(a):przepraszam w soboty od 7.30-14.30 zapraszamy.

Gość

06-11-2008, 17:53
#15
przepraszam w soboty od 7.30-14.30 zapraszamy.
Gość napisał(a):koszt godziny to 5zł

Gość

07-11-2008, 17:31
#16
koszt godziny to 5zł
Gość napisał(a):Drogie opiekunki!!!!!!!!!!pani monika zatrudnia opiekunke do rocznego dziecka ale jest niewypłacalna!!!!oszustka!!!!ostrzegam was!!!!!

Gość

09-11-2008, 22:13
#17
Drogie opiekunki!!!!!!!!!!pani monika zatrudnia opiekunke do rocznego dziecka ale jest niewypłacalna!!!!oszustka!!!!ostrzegam was!!!!!
Gość napisał(a):Drogie opiekunki!!!!!!!!!!pani monika z ulicy Modrzejewskiej5/43obok starego szpitala zatrudnia opiekunke  do rocznego dziecka ale jest niewypłacalna!!!!oszustka!!!!ostrzegam was!!!!!{dobani}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}

Gość

09-11-2008, 22:15
#18
Drogie opiekunki!!!!!!!!!!pani monika z ulicy Modrzejewskiej5/43obok starego szpitala zatrudnia opiekunke  do rocznego dziecka ale jest niewypłacalna!!!!oszustka!!!!ostrzegam was!!!!!{dobani}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}
Gość napisał(a):Drogie opiekunki!!!!!!!!!!pani monika z ulicy Modrzejewskiej5/43obok starego szpitala zatrudnia opiekunke  do rocznego dziecka ale jest niewypłacalna!!!!oszustka!!!!ostrzegam was{!}{!}{!}{!}{!}{!}{zly}

Gość

09-11-2008, 22:16
#19
Drogie opiekunki!!!!!!!!!!pani monika z ulicy Modrzejewskiej5/43obok starego szpitala zatrudnia opiekunke  do rocznego dziecka ale jest niewypłacalna!!!!oszustka!!!!ostrzegam was{!}{!}{!}{!}{!}{!}{zly}
Gość napisał(a):drogie mamy i nianie !!!ja opiekowalam sie dzieckiem dwa lata temu przez prawie 3 lata,i wiem ile trzeba wlozyc w to prace wysilku i serca,ale moj podopieczny i jego rodzice cały czas mnie odwiedzaja,a maly dalej teskni za mna,a ja za nim...do dzieci trzeba mieć podejście a sama szkoła nie wystarczy nawet najwyższa pedagogiczna .....

Gość

28-11-2008, 19:52
#20
drogie mamy i nianie !!!ja opiekowalam sie dzieckiem dwa lata temu przez prawie 3 lata,i wiem ile trzeba wlozyc w to prace wysilku i serca,ale moj podopieczny i jego rodzice cały czas mnie odwiedzaja,a maly dalej teskni za mna,a ja za nim...do dzieci trzeba mieć podejście a sama szkoła nie wystarczy nawet najwyższa pedagogiczna .....

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów