Opiekunka do dziecka

Założony przez Gość
strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej
Gość napisał(a):chcialabym sie zapytac  Rodzicow pociech jak i osob opiekujacych sie dziecmi :) ile placa opiekunkom i ile biora opiekunki :) i w jakim wymiarze czasu :) gdyz dziwi mnie to ze kobiety proponuja mi za 9h pracy 300 zl miesiecznie z tego co sie orientuje 300zl to bardzo malo.. i mozna bylo to zaproponowac komus pare lat temu :) lub same nie wiedza ile moga dac tylko sie pytaja ale jako tzw pracodawca te osoby same powinny sie okreslic :) prosze o wasze opinie i wypowiedzi :) Pozdrawiam

Gość

20-03-2008, 11:51
#1
chcialabym sie zapytac  Rodzicow pociech jak i osob opiekujacych sie dziecmi :) ile placa opiekunkom i ile biora opiekunki :) i w jakim wymiarze czasu :) gdyz dziwi mnie to ze kobiety proponuja mi za 9h pracy 300 zl miesiecznie z tego co sie orientuje 300zl to bardzo malo.. i mozna bylo to zaproponowac komus pare lat temu :) lub same nie wiedza ile moga dac tylko sie pytaja ale jako tzw pracodawca te osoby same powinny sie okreslic :) prosze o wasze opinie i wypowiedzi :) Pozdrawiam
Gość napisał(a):500 zł

Gość

21-03-2008, 14:53
#2
500 zł
Gość napisał(a):ale nie 300 bo to smieszne troche jest :D

Gość

25-03-2008, 20:49
#3
ale nie 300 bo to smieszne troche jest :D
Gość napisał(a):400 zł. Pięć dni w tygodniu po 9 godzin.

Gość

25-03-2008, 21:53
#4
400 zł. Pięć dni w tygodniu po 9 godzin.
Gość napisał(a):z tego co sie orientuje 300-350 zl placono pare lat temu :) a teraz opiekunkom placa duzo wiecej tylko nie wiem z kad biara takie propozycje yhm... moze dla tego ze starsze kobiety na emeryturze posiedza za takie pieniazki :)

Gość

26-03-2008, 09:02
#5
z tego co sie orientuje 300-350 zl placono pare lat temu :) a teraz opiekunkom placa duzo wiecej tylko nie wiem z kad biara takie propozycje yhm... moze dla tego ze starsze kobiety na emeryturze posiedza za takie pieniazki :)
Gość napisał(a):Tak jak ktoś już napisał - 400 zł za 9 godzin 5 dni w tygodniu to standard.To i tak prawie połowa pensji większości Ostrołęczan.Ale 300 to trochę za mało.....300 to dla niani która się obija i ogląda TV zamiast się zajmować dzieckiem {jezyk} Napisz czy znalazłaś pracę i na jakich warunkach,pozdrawiam.

Gość

27-03-2008, 18:58
#6
Tak jak ktoś już napisał - 400 zł za 9 godzin 5 dni w tygodniu to standard.To i tak prawie połowa pensji większości Ostrołęczan.Ale 300 to trochę za mało.....300 to dla niani która się obija i ogląda TV zamiast się zajmować dzieckiem {jezyk} Napisz czy znalazłaś pracę i na jakich warunkach,pozdrawiam.
Gość napisał(a):Efa,jeśli nadal szukasz pracy to napisz jakiś kontakt do siebie i ile masz lat,może będę mogła Ci coś zaproponować.Pozdrawiam -Buba

Gość

27-03-2008, 19:04
#7
Efa,jeśli nadal szukasz pracy to napisz jakiś kontakt do siebie i ile masz lat,może będę mogła Ci coś zaproponować.Pozdrawiam -Buba
Gość napisał(a):kontakt meilowy efa1986@op.pl :)

Gość

28-03-2008, 08:57
#8
kontakt meilowy efa1986@op.pl :)
Gość napisał(a):{tak}[quote=]kontakt meilowy efa1986@op.pl :)[/quote]

Gość

28-03-2008, 13:27
#9
{tak}[quote=]kontakt meilowy efa1986@op.pl :)[/quote]
Gość napisał(a):kochane kobietki moim zdaniem jesli ktoś naprawde szuka opiekunki to nie za 400 zł bo to sa śmieszne pieniądze ja juz w tamtym roku siedziałam z dziewczynką 7mcy i dostawałam 600zł na miesiąc a siedziałam z nią 8godzin 5dni w tygodniu i do moich obowiązków nalezała tylko i wyłącznie opieka nad dzieckiem bo niektórzy sobie zyczą jeszcze zeby dla dziecka ugotowałaopiekunka i co pewnie zapłacą 400zł smieszne. nie zgadzajcie sie za taka kase. Obecnie mam swoje dziecko i  mam opiekunkę która dostaje ode mnie 650 zł takze 8godz, 5dni w tygodniu gdy jej tyle zaproponowałam była w szoku ze az tyle ale gdy komus bardzo zalezy na dobru dziecka to idzie na kompromis. nie dajcie sie oszukać dziewczyny. pozdrawiam.{usmiech}

Gość

28-04-2008, 14:12
#10
kochane kobietki moim zdaniem jesli ktoś naprawde szuka opiekunki to nie za 400 zł bo to sa śmieszne pieniądze ja juz w tamtym roku siedziałam z dziewczynką 7mcy i dostawałam 600zł na miesiąc a siedziałam z nią 8godzin 5dni w tygodniu i do moich obowiązków nalezała tylko i wyłącznie opieka nad dzieckiem bo niektórzy sobie zyczą jeszcze zeby dla dziecka ugotowałaopiekunka i co pewnie zapłacą 400zł smieszne. nie zgadzajcie sie za taka kase. Obecnie mam swoje dziecko i  mam opiekunkę która dostaje ode mnie 650 zł takze 8godz, 5dni w tygodniu gdy jej tyle zaproponowałam była w szoku ze az tyle ale gdy komus bardzo zalezy na dobru dziecka to idzie na kompromis. nie dajcie sie oszukać dziewczyny. pozdrawiam.{usmiech}
Gość napisał(a):To, że dużo zapłacisz nie gwarantuje, że niania dobrze zaopiekuje się twoim dzieckiem. Uważam, że 500 zł to naprawdę sporo jak na Ostrołęka. W końcu tu mamy jeśli nawet pracują, to nie zarabiają nie wiadomo ile.

Gość

28-04-2008, 14:39
#11
To, że dużo zapłacisz nie gwarantuje, że niania dobrze zaopiekuje się twoim dzieckiem. Uważam, że 500 zł to naprawdę sporo jak na Ostrołęka. W końcu tu mamy jeśli nawet pracują, to nie zarabiają nie wiadomo ile.
Gość napisał(a):Witam. Właśnie przeczytałam Wasze wypowiedzi, czy nie orientujecie się czasem czy może ktoś potrzebuje niani do dziecka? :) mam 21 lat, uwielbiam małe dzieci, w przyszłości planuję uczyć w szkole, studiuję AWF. To mój adres mailowy miksiara@wp.pl. Pozdrawiam

Gość

07-05-2008, 21:25
#12
Witam. Właśnie przeczytałam Wasze wypowiedzi, czy nie orientujecie się czasem czy może ktoś potrzebuje niani do dziecka? :) mam 21 lat, uwielbiam małe dzieci, w przyszłości planuję uczyć w szkole, studiuję AWF. To mój adres mailowy miksiara@wp.pl. Pozdrawiam
Gość napisał(a):nie zagladalam tu dawno :) ale opiekuje sie dziewczynka 7 letnia i mam 6 zl na godz :) 5 dni w tyg po 5 h :) wiec nie jest zle :) jestem bardzo zadowolona a i dziewczynka rowniez... :) Pozdrawiam

Gość

08-05-2008, 13:26
#13
nie zagladalam tu dawno :) ale opiekuje sie dziewczynka 7 letnia i mam 6 zl na godz :) 5 dni w tyg po 5 h :) wiec nie jest zle :) jestem bardzo zadowolona a i dziewczynka rowniez... :) Pozdrawiam
Gość napisał(a):żal mi waszych sum... w innych miastach płaca conajmniej 1500zł i człowiek wie za co "pracuje" ehh

Gość

18-05-2008, 22:04
#14
żal mi waszych sum... w innych miastach płaca conajmniej 1500zł i człowiek wie za co "pracuje" ehh
Gość napisał(a):Tylko zwróć uwagę na to, po ile mamy zarabiają w innych miastach, a ile zarabia się w Ostrołęce. Logiczne jest, że nikt  nie odda całej wypłaty  (albo jeszcze musiałby dołożyć) dla opiekunki. Gdy trzeba dla opiekunki oddać większość wypłaty, to chyba już lepiej jest siedzieć samemu z dzieckiem. Wtedy bynajmniej ma się pewność, że dziecko jest w dobrych rękach-z mamusią{usmiech} Nie popadajmy ze skrajności w skrajność... 300 złotych to kwota śmieszna, ale 1500 to nie na ostrołęckie realia...

Gość

19-05-2008, 12:18
#15
Tylko zwróć uwagę na to, po ile mamy zarabiają w innych miastach, a ile zarabia się w Ostrołęce. Logiczne jest, że nikt  nie odda całej wypłaty  (albo jeszcze musiałby dołożyć) dla opiekunki. Gdy trzeba dla opiekunki oddać większość wypłaty, to chyba już lepiej jest siedzieć samemu z dzieckiem. Wtedy bynajmniej ma się pewność, że dziecko jest w dobrych rękach-z mamusią{usmiech} Nie popadajmy ze skrajności w skrajność... 300 złotych to kwota śmieszna, ale 1500 to nie na ostrołęckie realia...
Gość napisał(a):skoro ktos chce zostawic dziecko z dobra opiekunka to niech dobrze zaplaci bo 300 zl badz 400 za 9h pracy to jest nic a praca z dzieckiem wcale nie jest latwa. I naprawde niech osoby ktore dobrze zajmuja sie dziecmi poswiecaja im czas bawia sie z nimi rozmawiaja pomagaja i ucza itd...nie zgadzaja sie za prace za 400zl miesiecznie no chyba ze siedza i ogladaja tv............. za 400zl za opieke nad dzieckiem bym sie nie wysilala... :) znasz siebie swoj w klad w prace dziewczyny CENCIE SIE !!

Gość

20-05-2008, 19:56
#16
skoro ktos chce zostawic dziecko z dobra opiekunka to niech dobrze zaplaci bo 300 zl badz 400 za 9h pracy to jest nic a praca z dzieckiem wcale nie jest latwa. I naprawde niech osoby ktore dobrze zajmuja sie dziecmi poswiecaja im czas bawia sie z nimi rozmawiaja pomagaja i ucza itd...nie zgadzaja sie za prace za 400zl miesiecznie no chyba ze siedza i ogladaja tv............. za 400zl za opieke nad dzieckiem bym sie nie wysilala... :) znasz siebie swoj w klad w prace dziewczyny CENCIE SIE !!
Gość napisał(a):w 100% zgadzam sie z ostatnim komentarzem. Nigdy nie zgodziłabym sie siedziec z czyims dzieckiem za marne 400 zł. Nie kazde dziecko jest grzeczne i tylko spi jak moje moze przespac cały dzien. Wiadomo ze dziecko trzeba przewinąć nakarmic a niekiedy cały czas trzymac na rękach i to jeszcze płacze bez przerwy. Moim zdaniem osoba szukająca opiekunki chce aby jej dziecko trafiło w dobre ręce bez wyzywania sie nad nim z byle powodu bo płacze. a 300 badz 400 zł to sa smieszne kwoty chybaze dla osoby ktora chce sobie dorobic to tak. Nie dajcie sie omanic dziewczyny.

Gość

21-05-2008, 13:44
#17
w 100% zgadzam sie z ostatnim komentarzem. Nigdy nie zgodziłabym sie siedziec z czyims dzieckiem za marne 400 zł. Nie kazde dziecko jest grzeczne i tylko spi jak moje moze przespac cały dzien. Wiadomo ze dziecko trzeba przewinąć nakarmic a niekiedy cały czas trzymac na rękach i to jeszcze płacze bez przerwy. Moim zdaniem osoba szukająca opiekunki chce aby jej dziecko trafiło w dobre ręce bez wyzywania sie nad nim z byle powodu bo płacze. a 300 badz 400 zł to sa smieszne kwoty chybaze dla osoby ktora chce sobie dorobic to tak. Nie dajcie sie omanic dziewczyny.
Gość napisał(a):Przepraszam bardzo ale chyba niektórym miasta się pomyliły Ostrołęka to nie Warszawa czy inne większe miasto,zarabiam sama 900 zł i płace opiekunce 400 zł za 6 godzin pracy pięc dni w tygodniu niestety jak bym miała płacic 600 czy bagatela 1500 to bym zrezygnowała z pracy i siedziała w domu bo nie po to poszłam do pracy bo mi się w domu nudziło tylko aby odciążyć domowy budżet.Bardzo mi przykra ale tako sytuacje ma wiekszośc mieszkańców naszego miasta .Wiec nie nastawiajcie sie że w tej pracy zarobicie kokosy to nie nasze Ostrołęckie realia!!!!!!!!!!!!

Gość

23-05-2008, 21:56
#18
Przepraszam bardzo ale chyba niektórym miasta się pomyliły Ostrołęka to nie Warszawa czy inne większe miasto,zarabiam sama 900 zł i płace opiekunce 400 zł za 6 godzin pracy pięc dni w tygodniu niestety jak bym miała płacic 600 czy bagatela 1500 to bym zrezygnowała z pracy i siedziała w domu bo nie po to poszłam do pracy bo mi się w domu nudziło tylko aby odciążyć domowy budżet.Bardzo mi przykra ale tako sytuacje ma wiekszośc mieszkańców naszego miasta .Wiec nie nastawiajcie sie że w tej pracy zarobicie kokosy to nie nasze Ostrołęckie realia!!!!!!!!!!!!
Gość napisał(a):no tak bo najlepiej jakbby opiekunka jeszcze sprzatala gotowala i byla matka dla dziecka za marne 400 zl pffff, a dzieci zajmuja sie inaczej przy rodzicach niz np w przedszkolu itd tak tak wasze dzieci to aniolki ..... i kazda kobieta powinna siedziec z nimi za darmo hehehehehehehehehehehe....

Gość

26-05-2008, 14:42
#19
no tak bo najlepiej jakbby opiekunka jeszcze sprzatala gotowala i byla matka dla dziecka za marne 400 zl pffff, a dzieci zajmuja sie inaczej przy rodzicach niz np w przedszkolu itd tak tak wasze dzieci to aniolki ..... i kazda kobieta powinna siedziec z nimi za darmo hehehehehehehehehehehe....
Gość napisał(a):Nie za darmo - 400-500 zł to nie darmo;wiadomo, opieka nad dzieckiem to nie jest lekka praca, ale ja w pracy też mam mnóstwo roboty i stresu, za niewiele więcej.

Gość

27-05-2008, 14:52
#20
Nie za darmo - 400-500 zł to nie darmo;wiadomo, opieka nad dzieckiem to nie jest lekka praca, ale ja w pracy też mam mnóstwo roboty i stresu, za niewiele więcej.

strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów