Opiekunka do dziecka

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej
Gość napisał(a):ktoś był wczoraj na spotkaniu organizacyjnym akademii przedszkolaka proszę o wrażenia i informacje

Gość

11-09-2009, 11:10
#1
ktoś był wczoraj na spotkaniu organizacyjnym akademii przedszkolaka proszę o wrażenia i informacje
Gość napisał(a):żałosne te stawki, które tu podajecie 3-5 zł? toć to śmiech na sali. praca opiekunki to jednak nie jest takie byleco, to jest spora odpowiedzialność. w dużych miastach stawki są w granicach 11zł.wiadomo - oka niższe zarobki, ale bez przesady. czysty wyzysk.

Gość

03-10-2009, 14:10
#2
żałosne te stawki, które tu podajecie 3-5 zł? toć to śmiech na sali. praca opiekunki to jednak nie jest takie byleco, to jest spora odpowiedzialność. w dużych miastach stawki są w granicach 11zł.wiadomo - oka niższe zarobki, ale bez przesady. czysty wyzysk.
Gość napisał(a):{tak} Zgadzam sie opinią wyżej.400-500 zł to chyba na realia naszej Ostrołęki są ok.Za 1500 zł to proszę pracować w Warszawce i nie 9 a 12 godzin.  Moja siostra mieszkai pracuje w stolicy i tyle płaci za 12 godzin, bo często trzeba zostać po godzianch - twierdzi że to dla niej bardzo dużo..

Gość

05-10-2009, 15:36
#3
{tak} Zgadzam sie opinią wyżej.400-500 zł to chyba na realia naszej Ostrołęki są ok.Za 1500 zł to proszę pracować w Warszawce i nie 9 a 12 godzin.  Moja siostra mieszkai pracuje w stolicy i tyle płaci za 12 godzin, bo często trzeba zostać po godzianch - twierdzi że to dla niej bardzo dużo..
Gość napisał(a):Poprzedniczko  ,ja też mam sprawdzone wieści jeśli chodzi o zarobki w Warszawie i niekoniecznie jest tak jak piszesz ,opiekunki zarabiają 1500 ,2000 a nawet więcej  w zależności od wielu czynników.Jednak w większości przypadków oferuje się im oprócz wynagrodzenia osobny pokój i wyżywienie itp.A u nas w Ostrołęce to nawet idąc do dziecka do domu to nawet herbatę trzeba zabrać ze sobą  {dobani}{dobani}{dobani}

Gość

07-10-2009, 08:38
#4
Poprzedniczko  ,ja też mam sprawdzone wieści jeśli chodzi o zarobki w Warszawie i niekoniecznie jest tak jak piszesz ,opiekunki zarabiają 1500 ,2000 a nawet więcej  w zależności od wielu czynników.Jednak w większości przypadków oferuje się im oprócz wynagrodzenia osobny pokój i wyżywienie itp.A u nas w Ostrołęce to nawet idąc do dziecka do domu to nawet herbatę trzeba zabrać ze sobą  {dobani}{dobani}{dobani}
Gość napisał(a):Już wkrótce rusza Świetlikowo Artystyczno-Językowe dla dzieci 2-10 lat.Nie wiesz jak zorganizować czas dla swojej pociechy?Chcesz żeby Twoje Dziecko ciekawie spędzało czas?Jeśli tak, to zapraszamy do Świetlikowa Artystyczno–Językowego.Prowadzimy profesjonalną, doraźną opiekę nad dziećmi w wieku od 2 do 10 lat.Oferujemy: • domowe, kameralne warunki, • pobyt nawet do godz 19-tej ( Świetlikowo czynne w godz 10.00-19.00 )• pomoc w nauce, w odrabianiu lekcji• naukę jęz angielskiego• szeroką gamę zajęć warsztatowych, artystycznych, muzycznych• gry i zabawy edukacyjne• gry i zabawy rozwijające emocjonalnie• kontakt ze sztuką i literaturą• odpoczynek, relaksZapraszamy na zajęcia artystyczne, gdzie Twoje dziecko będzie mogło zostać pod troskliwą opieką i skorzysta z naturalnej radości tworzenia Informacje i zapisy - dora62@o2.plZAPISY DO 1 grudnia  

Gość

05-11-2009, 17:26
#5
Już wkrótce rusza Świetlikowo Artystyczno-Językowe dla dzieci 2-10 lat.Nie wiesz jak zorganizować czas dla swojej pociechy?Chcesz żeby Twoje Dziecko ciekawie spędzało czas?Jeśli tak, to zapraszamy do Świetlikowa Artystyczno–Językowego.Prowadzimy profesjonalną, doraźną opiekę nad dziećmi w wieku od 2 do 10 lat.Oferujemy: • domowe, kameralne warunki, • pobyt nawet do godz 19-tej ( Świetlikowo czynne w godz 10.00-19.00 )• pomoc w nauce, w odrabianiu lekcji• naukę jęz angielskiego• szeroką gamę zajęć warsztatowych, artystycznych, muzycznych• gry i zabawy edukacyjne• gry i zabawy rozwijające emocjonalnie• kontakt ze sztuką i literaturą• odpoczynek, relaksZapraszamy na zajęcia artystyczne, gdzie Twoje dziecko będzie mogło zostać pod troskliwą opieką i skorzysta z naturalnej radości tworzenia Informacje i zapisy - dora62@o2.plZAPISY DO 1 grudnia  
Gość napisał(a):http://www.swietlikowo.eu/

Gość

16-11-2009, 02:57
#6
http://www.swietlikowo.eu/
Gość napisał(a):Witam, opieka nad dzieckiem to bardzo odpowiedzialne zadanie. Nie można traktować tego zajęcia jako dochodowy interes. Tu przede wszystkim liczy się dobro naszego dziecka. Prawdziwy wkład pracy, zaangażowanie i serce opiekuna w opiece nad maleństwem jest w tym wszystkim najważniejsze. Dlatego po zakończeniu urlopu macierzyńskiego mam zamiar pójść na urlop wychowawczy. W tym czasie z miłą chęcią zajmę się dodatkowo jeszcze jednym maleństwem.

Gość

10-02-2010, 13:17
#7
Witam, opieka nad dzieckiem to bardzo odpowiedzialne zadanie. Nie można traktować tego zajęcia jako dochodowy interes. Tu przede wszystkim liczy się dobro naszego dziecka. Prawdziwy wkład pracy, zaangażowanie i serce opiekuna w opiece nad maleństwem jest w tym wszystkim najważniejsze. Dlatego po zakończeniu urlopu macierzyńskiego mam zamiar pójść na urlop wychowawczy. W tym czasie z miłą chęcią zajmę się dodatkowo jeszcze jednym maleństwem.
Gość napisał(a):do rodzicow ktorych pociechy uczeszczaja do prywatnych przedszkoli ile wychozdi oplata miesięcznie za takie przedszkole?

Gość

05-08-2010, 12:50
#8
do rodzicow ktorych pociechy uczeszczaja do prywatnych przedszkoli ile wychozdi oplata miesięcznie za takie przedszkole?
Gość napisał(a):Po przeczytaniu tych wszytkich wypowiedzi można zrozumiec jedną i drugą strone.. Tyle ze naprawdę może jesteście Panie oburzone że zarabiając 1200 zl opiekunce trzeba odać 600 zł .. Niestety te Panie tak samo jak wy pracują !!! praca jak kazda inna , przecież to wielka odpowiedzialnoc by dziecku sie nie stało nic, by było zadowolone..One tak samo przez cały miesiąć siedzą jak dobre ciotki .Również opiekuje sie dziecmi i bolą komentarze ze opiekunka siedzi i tv oglada ...;/ Ja z moimi pociechami bawie sie w szkołe ,lekarza słuchamy bajek, robimy razem jedzenie ( fajna zabawa dla dzieci ) przy czym same się ucza praktycznych rzeczy, chodzimy na plac zabaw,rysujemy, poznajemy literki ,staram sie organizowac czas by sie nie nudzily a przy tym by byłoy to praktyczne zajecia.. I wkładam w to całe serce bo tak samo sie boje ze pod moją opieka mogło by sie coś dziecku stać ...I niestety zdarzają sie mamy co oszukuja takie osoby jak ja,i matki ktore najchetniej nie zajmowaly by sie dziecmi i same przyznaja ze to meczace a od nas oczekuja 100 procent profesjonalizmu przy czym same sa nie lepszymi matkami.. ( w wielu domach juz pracowałam i na prawde sa takie Panie ) i nie mam zadnej szkoly skonczonej poprostu jakos mam podejscie do dzieci bynajmiej zawsze jestem chwalona i mam juz bardzo duzo kobiet ktore dzownia czy im pomege zostane z dzieckiem lub cos cały rok mam prace wiec ja tez sie musze utrzymać jakoś.....sam mam dzieci tyle ze starsze juz. I drogie pracodawczynie : jezeli same nie jesteście w stanie zajc sie swoimi dziecmi ( praca) Pomyślcie nad  Paniami które siedza po 8 godzin dziennie gotuja dbaja o wasz dom jak one tez sie naraobia i co i za ta robote maja dostac 400 zl jak niektore pisza ;/ ? przy czym co niektore siedza owszem 8 godzin dziennie ale przy biurku pijac kawe Pozdrawiam  

Gość

10-08-2010, 17:04
#9
Po przeczytaniu tych wszytkich wypowiedzi można zrozumiec jedną i drugą strone.. Tyle ze naprawdę może jesteście Panie oburzone że zarabiając 1200 zl opiekunce trzeba odać 600 zł .. Niestety te Panie tak samo jak wy pracują !!! praca jak kazda inna , przecież to wielka odpowiedzialnoc by dziecku sie nie stało nic, by było zadowolone..One tak samo przez cały miesiąć siedzą jak dobre ciotki .Również opiekuje sie dziecmi i bolą komentarze ze opiekunka siedzi i tv oglada ...;/ Ja z moimi pociechami bawie sie w szkołe ,lekarza słuchamy bajek, robimy razem jedzenie ( fajna zabawa dla dzieci ) przy czym same się ucza praktycznych rzeczy, chodzimy na plac zabaw,rysujemy, poznajemy literki ,staram sie organizowac czas by sie nie nudzily a przy tym by byłoy to praktyczne zajecia.. I wkładam w to całe serce bo tak samo sie boje ze pod moją opieka mogło by sie coś dziecku stać ...I niestety zdarzają sie mamy co oszukuja takie osoby jak ja,i matki ktore najchetniej nie zajmowaly by sie dziecmi i same przyznaja ze to meczace a od nas oczekuja 100 procent profesjonalizmu przy czym same sa nie lepszymi matkami.. ( w wielu domach juz pracowałam i na prawde sa takie Panie ) i nie mam zadnej szkoly skonczonej poprostu jakos mam podejscie do dzieci bynajmiej zawsze jestem chwalona i mam juz bardzo duzo kobiet ktore dzownia czy im pomege zostane z dzieckiem lub cos cały rok mam prace wiec ja tez sie musze utrzymać jakoś.....sam mam dzieci tyle ze starsze juz. I drogie pracodawczynie : jezeli same nie jesteście w stanie zajc sie swoimi dziecmi ( praca) Pomyślcie nad  Paniami które siedza po 8 godzin dziennie gotuja dbaja o wasz dom jak one tez sie naraobia i co i za ta robote maja dostac 400 zl jak niektore pisza ;/ ? przy czym co niektore siedza owszem 8 godzin dziennie ale przy biurku pijac kawe Pozdrawiam  
Gość napisał(a):W pełni zgadzam się z Pani wypowiedzią!  i chętnie bym Panią zatrudniła do opieki nad dziećmi w swojej placówce. Dla mnie osobiście, (a tez jestem mamą) powołanie w opiece nad dziećmi liczy się przede wszystkim.  

Gość

11-08-2010, 10:47
#10
W pełni zgadzam się z Pani wypowiedzią!  i chętnie bym Panią zatrudniła do opieki nad dziećmi w swojej placówce. Dla mnie osobiście, (a tez jestem mamą) powołanie w opiece nad dziećmi liczy się przede wszystkim.  
Gość napisał(a):po jednej wypowiedzi juz pani jest chetna do zatrudnienia kogos w swojej placowce? ciekawe... ciekawe naprawde musi byc Pani bardzo rozsądna ...:){diabelek}

Gość

12-08-2010, 09:00
#11
po jednej wypowiedzi juz pani jest chetna do zatrudnienia kogos w swojej placowce? ciekawe... ciekawe naprawde musi byc Pani bardzo rozsądna ...:){diabelek}
Gość napisał(a):Witam..opiekunka do dzieci z doświadczeniem poszukuje pracy na terenie Ostrołęki:)podaję numer 725542773.pozdrawiam

Gość

24-11-2010, 14:06
#12
Witam..opiekunka do dzieci z doświadczeniem poszukuje pracy na terenie Ostrołęki:)podaję numer 725542773.pozdrawiam
Gość napisał(a):witam,w ostrolece pensja opiekunki to okolo 500-6oo zl,za mniej to mozna znalezc wylacznie babcie ne emeryturze,co sobie dorabiaja.ja uwielbiam dzieci,ale musze dojezdzac do ostroleki i za 300 zl by  mi sie nie oplacalo{100 zl bilet},tak wiec dostaje 550 zl,ale dziecko jest bardzo fajne,wiadomo dzieci sa rozne,ta praca jest ciezka i odpowiedzialna i normalny czlowiek wie ile kosztuje wychowanie dziecka i nie proponuje 300 zl,bo to smieszne,sam by pewnie tyle nie chcialdostac,pozdrawiam moja podopieczna{usmiech}

Gość

01-12-2010, 20:43
#13
witam,w ostrolece pensja opiekunki to okolo 500-6oo zl,za mniej to mozna znalezc wylacznie babcie ne emeryturze,co sobie dorabiaja.ja uwielbiam dzieci,ale musze dojezdzac do ostroleki i za 300 zl by  mi sie nie oplacalo{100 zl bilet},tak wiec dostaje 550 zl,ale dziecko jest bardzo fajne,wiadomo dzieci sa rozne,ta praca jest ciezka i odpowiedzialna i normalny czlowiek wie ile kosztuje wychowanie dziecka i nie proponuje 300 zl,bo to smieszne,sam by pewnie tyle nie chcialdostac,pozdrawiam moja podopieczna{usmiech}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Poprzedniczko  ,ja też mam sprawdzone wieści jeśli chodzi o zarobki w Warszawie i niekoniecznie jest tak jak piszesz ,opiekunki zarabiają 1500 ,2000 a nawet więcej  w zależności od wielu czynników.Jednak w większości przypadków oferuje się im oprócz wynagrodzenia osobny pokój i wyżywienie itp.A u nas w Ostrołęce to nawet idąc do dziecka do domu to nawet herbatę trzeba zabrać ze sobą  {dobani}{dobani}{dobani}[/quote]Hey!nie wiem u kogo pracowales,ale ja nie musialam nosic herbaty anii kawy!moglam sobie pic na miejscu,pracowalam u pewnej rodziny ponad 2 lata,bardzo sie zzylismy i nadal odwiedzam moja anie,nie kazdy jest okropny,wiem z doswiadczenia ze trzeba sie poznac i bedzie super,pozdrawiam {mruga}

Gość

01-12-2010, 20:51
#14
[quote=Gość]Poprzedniczko  ,ja też mam sprawdzone wieści jeśli chodzi o zarobki w Warszawie i niekoniecznie jest tak jak piszesz ,opiekunki zarabiają 1500 ,2000 a nawet więcej  w zależności od wielu czynników.Jednak w większości przypadków oferuje się im oprócz wynagrodzenia osobny pokój i wyżywienie itp.A u nas w Ostrołęce to nawet idąc do dziecka do domu to nawet herbatę trzeba zabrać ze sobą  {dobani}{dobani}{dobani}[/quote]Hey!nie wiem u kogo pracowales,ale ja nie musialam nosic herbaty anii kawy!moglam sobie pic na miejscu,pracowalam u pewnej rodziny ponad 2 lata,bardzo sie zzylismy i nadal odwiedzam moja anie,nie kazdy jest okropny,wiem z doswiadczenia ze trzeba sie poznac i bedzie super,pozdrawiam {mruga}
Gość napisał(a):Ja płace opiekunce mojego 2,5 rocznego synka  500 zl miesiecznie za 5 dni w tygodniu po 8,5 godziny dziennie , ale zadnych dodatkowych obowiazkow niema ta pani ja dotyczy tylko i wylacznie opieka nad dzieckiem .

Gość

30-04-2011, 09:27
#15
Ja płace opiekunce mojego 2,5 rocznego synka  500 zl miesiecznie za 5 dni w tygodniu po 8,5 godziny dziennie , ale zadnych dodatkowych obowiazkow niema ta pani ja dotyczy tylko i wylacznie opieka nad dzieckiem .
Gość napisał(a):A ile trzeba zapłacić za opiekę nad dwójką dzieci: 6 i 14 miesięcy?

Gość

30-04-2011, 11:52
#16
A ile trzeba zapłacić za opiekę nad dwójką dzieci: 6 i 14 miesięcy?
Gość napisał(a):Hej..mogę z czystym sumieniem polecić świetną kobietkę do opieki na dzieckiem na terenie Ostrołęki..Znam tę osobę dobrze i wiem,jak lubią ją dzieci i jak jest super!To Pani w dojrzałym wieku,ale nie ma nic wspólnego z leniwymi i wrogo nastawionymi starszymi babciami!Podaję zainteresowanym numer tel i pozdrawiam serdecznie!725542773

Gość

02-05-2011, 13:28
#17
Hej..mogę z czystym sumieniem polecić świetną kobietkę do opieki na dzieckiem na terenie Ostrołęki..Znam tę osobę dobrze i wiem,jak lubią ją dzieci i jak jest super!To Pani w dojrzałym wieku,ale nie ma nic wspólnego z leniwymi i wrogo nastawionymi starszymi babciami!Podaję zainteresowanym numer tel i pozdrawiam serdecznie!725542773
Gość napisał(a):Hej..mogę z czystym sumieniem polecić świetną kobietkę do opieki na dzieckiem na terenie Ostrołęki..Znam tę osobę dobrze i wiem,jak lubią ją dzieci i jak jest super!To Pani w dojrzałym wieku,ale nie ma nic wspólnego z leniwymi i wrogo nastawionymi starszymi babciami!Podaję zainteresowanym numer tel i pozdrawiam serdecznie!725542773

Gość

02-05-2011, 13:29
#18
Hej..mogę z czystym sumieniem polecić świetną kobietkę do opieki na dzieckiem na terenie Ostrołęki..Znam tę osobę dobrze i wiem,jak lubią ją dzieci i jak jest super!To Pani w dojrzałym wieku,ale nie ma nic wspólnego z leniwymi i wrogo nastawionymi starszymi babciami!Podaję zainteresowanym numer tel i pozdrawiam serdecznie!725542773
Gość napisał(a):Witam, jakie są obecnie stawki godzinowe i miesięczne dla opiekunek ? Właśnie jestem na etapie poszukiwania niani {usmiech}

Gość

07-05-2011, 11:11
#19
Witam, jakie są obecnie stawki godzinowe i miesięczne dla opiekunek ? Właśnie jestem na etapie poszukiwania niani {usmiech}
Gość napisał(a):mam 16 lat i pracuję dorywczo jako opiekunka na terenie Ostrołęki już od poprzedniego roku, spędziłam wtedy lato z dość nieznośnym i  rozpieszczonym  czterolatkiem, jedynakiem, myślę ,że dobrze spędziłam z nim czas.. byłam opanowana, cierpliwa, nie pokazałam mu ze moze rzadzić domem, podawałam mu również lekarstwa , antybiotyki jak był chory i robiłam inhalację. Starałam się robić wszystko to, co robiłby z nim rodzic, opowiadałam bajki, rysowałam, grałam w piłkę, pomagałam we wszystkim, nauczyłam go samodzielnego jedzenia, wiązania butów, troszkę pisania.. ferie też spędziłam jako niania, obecnie mam zaplanowaną pracę od sierpnia, myslę ,że to bedzie kolejne miłe doświadczenie :)  

Gość

29-06-2011, 17:03
#20
mam 16 lat i pracuję dorywczo jako opiekunka na terenie Ostrołęki już od poprzedniego roku, spędziłam wtedy lato z dość nieznośnym i  rozpieszczonym  czterolatkiem, jedynakiem, myślę ,że dobrze spędziłam z nim czas.. byłam opanowana, cierpliwa, nie pokazałam mu ze moze rzadzić domem, podawałam mu również lekarstwa , antybiotyki jak był chory i robiłam inhalację. Starałam się robić wszystko to, co robiłby z nim rodzic, opowiadałam bajki, rysowałam, grałam w piłkę, pomagałam we wszystkim, nauczyłam go samodzielnego jedzenia, wiązania butów, troszkę pisania.. ferie też spędziłam jako niania, obecnie mam zaplanowaną pracę od sierpnia, myslę ,że to bedzie kolejne miłe doświadczenie :)  

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów