Opiekunka do dziecka

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej
Gość napisał(a):Witam. Właśnie przeczytałam Wasze wypowiedzi, czy nie orientujecie się czasem czy może ktoś potrzebuje niani do dziecka? :) mam 20lat, uwielbiam małe dzieci, w tamtym roku pilnowałam 2 chłopców i rodzice tych dzieci byli ze mnie zadowoleni:)  jestem po maturze i chcę iść na studia zaocznie na pedagogikę:)mój adres email aniutek153@wp.pl

Gość

26-06-2009, 10:13
#1
Witam. Właśnie przeczytałam Wasze wypowiedzi, czy nie orientujecie się czasem czy może ktoś potrzebuje niani do dziecka? :) mam 20lat, uwielbiam małe dzieci, w tamtym roku pilnowałam 2 chłopców i rodzice tych dzieci byli ze mnie zadowoleni:)  jestem po maturze i chcę iść na studia zaocznie na pedagogikę:)mój adres email aniutek153@wp.pl
Gość napisał(a):Praca z cudzym dzieckiem to ogromna odpowiedzialność za jego zdrowie a nawet życie. Więc, jak sądzę, oglądanie telewizji nie wchodzi w grę. Maluch młodszy czy starszy swoją aktywnością nie pozwala na bezczynność. Ciekawe jest to, że poszukujący opiekunki z góry zakładają,iż będzie to osoba bierna i nieuczciwa. Ludzie miejcie do siebie więcej zaufania. Nie mozna mierzyć wszystkich jedną miarą. Wiem, że zdarzają się różne opiekunki ale dzieci prawie każdy uwielbia i można z nimi pracując wspaniale spędzać czas. A wynagrodzenie za tę trudną,{usmiech} ale i przyjemną pracę, to sprawa obydwu ston. Zapewne potrafią się domówić.

Gość

26-06-2009, 13:33
#2
Praca z cudzym dzieckiem to ogromna odpowiedzialność za jego zdrowie a nawet życie. Więc, jak sądzę, oglądanie telewizji nie wchodzi w grę. Maluch młodszy czy starszy swoją aktywnością nie pozwala na bezczynność. Ciekawe jest to, że poszukujący opiekunki z góry zakładają,iż będzie to osoba bierna i nieuczciwa. Ludzie miejcie do siebie więcej zaufania. Nie mozna mierzyć wszystkich jedną miarą. Wiem, że zdarzają się różne opiekunki ale dzieci prawie każdy uwielbia i można z nimi pracując wspaniale spędzać czas. A wynagrodzenie za tę trudną,{usmiech} ale i przyjemną pracę, to sprawa obydwu ston. Zapewne potrafią się domówić.
Gość napisał(a):A może chciałby ktoś z was zatrudnić 17-to letnią dziewczynę, która zaopiekowałaby się dzieckiem w wakacje. Mój numer gg: 3463460{ok}

Gość

30-06-2009, 08:45
#3
A może chciałby ktoś z was zatrudnić 17-to letnią dziewczynę, która zaopiekowałaby się dzieckiem w wakacje. Mój numer gg: 3463460{ok}
Gość napisał(a):A może chciałby ktoś z was zatrudnić 17-to letnią dziewczynę, która zaopiekowałaby się dzieckiem w wakacje. Mój numer gg: 3463460{ok}

Gość

30-06-2009, 08:45
#4
A może chciałby ktoś z was zatrudnić 17-to letnią dziewczynę, która zaopiekowałaby się dzieckiem w wakacje. Mój numer gg: 3463460{ok}
Gość napisał(a):Od września chciałbym zatrudnić opiekunkę do dziecka na około 9 godzin ile powinnam jej zaproponować za miesiąc?  

Gość

24-07-2009, 18:02
#5
Od września chciałbym zatrudnić opiekunkę do dziecka na około 9 godzin ile powinnam jej zaproponować za miesiąc?  
Gość napisał(a):Od września chciałbym zatrudnić opiekunkę do dziecka na około 9 godzin ile powinnam jej zaproponować za miesiąc?  

Gość

24-07-2009, 18:02
#6
Od września chciałbym zatrudnić opiekunkę do dziecka na około 9 godzin ile powinnam jej zaproponować za miesiąc?  
Gość napisał(a):za godzine 5 zl

Gość

25-07-2009, 22:18
#7
za godzine 5 zl
Gość napisał(a):A jeśli umówię się nie za godzinę tylko za miesiąc?

Gość

28-07-2009, 20:20
#8
A jeśli umówię się nie za godzinę tylko za miesiąc?
Gość napisał(a):5 zł za godzinę?? Prz założeniu, że praca jest 9 godzin dziennie, przez 5 dni w tygodni i 4 tygodnie w miesiącu, to opiekunka zarabiałaby 900 zł. No może i są tacy co tak płacą.... ale ja ich nie znam. Wśród moich znajomych opiekunki mają umówiona stawkę miesięczną 600-650 zł. Ale Panie opiekunki nie oburzać się od razu!! Zakres obowiązków jest ograniczony do zajmowania się dzieckiem, a nie sprzątania, prasowania czy gotowania. Jak ktoś nie pracuje na stałym etacie to może i płaci po 5 zł za godzinę, ale wtedy tych godzin opieki jest o wiele mniej a więc i pensja też maleje - i ląduje na 600 zł, tak czy inaczej.....PS. I nie porównujcie pensji warszawskich, bo tam tez ci który zatrudniaja opiekunki zarabiają więcej :)

Gość

31-07-2009, 14:01
#9
5 zł za godzinę?? Prz założeniu, że praca jest 9 godzin dziennie, przez 5 dni w tygodni i 4 tygodnie w miesiącu, to opiekunka zarabiałaby 900 zł. No może i są tacy co tak płacą.... ale ja ich nie znam. Wśród moich znajomych opiekunki mają umówiona stawkę miesięczną 600-650 zł. Ale Panie opiekunki nie oburzać się od razu!! Zakres obowiązków jest ograniczony do zajmowania się dzieckiem, a nie sprzątania, prasowania czy gotowania. Jak ktoś nie pracuje na stałym etacie to może i płaci po 5 zł za godzinę, ale wtedy tych godzin opieki jest o wiele mniej a więc i pensja też maleje - i ląduje na 600 zł, tak czy inaczej.....PS. I nie porównujcie pensji warszawskich, bo tam tez ci który zatrudniaja opiekunki zarabiają więcej :)
Gość napisał(a):600 zł za 9 godzin dziennie i ktoś się zgadza za tyle pracować?

Gość

25-08-2009, 10:11
#10
600 zł za 9 godzin dziennie i ktoś się zgadza za tyle pracować?
Gość napisał(a):600 zł za 9 godzin dziennie i ktoś się zgadza za tyle pracować?

Gość

25-08-2009, 10:12
#11
600 zł za 9 godzin dziennie i ktoś się zgadza za tyle pracować?
Gość napisał(a):Pare dni temu pewna kobieta proponowała mi za opiekę nad jej dzieckiem 3 zł. za godzinę .śmieszna kwota ,niech sobie sama idzie za takie pieniądze do pracy ,OPIEKUNKI WEŻCIE SIĘ W GARŚC ,NIE ZGADZAJCIE SIĘ  ABY KTOŚ PŁACIŁ WAM JAŁMUŻNE ZA CIĘŻKĄ PRACE, JAKĄ   JEST OPIEKA NAD CUDZYM DZIECKIEM{!}{!}{!}

Gość

26-08-2009, 18:18
#12
Pare dni temu pewna kobieta proponowała mi za opiekę nad jej dzieckiem 3 zł. za godzinę .śmieszna kwota ,niech sobie sama idzie za takie pieniądze do pracy ,OPIEKUNKI WEŻCIE SIĘ W GARŚC ,NIE ZGADZAJCIE SIĘ  ABY KTOŚ PŁACIŁ WAM JAŁMUŻNE ZA CIĘŻKĄ PRACE, JAKĄ   JEST OPIEKA NAD CUDZYM DZIECKIEM{!}{!}{!}
Gość napisał(a):Witam wszystkich. Uważam, że płaca jest i winna być adekwatna do pracy. Moja opiekunka jest ze mną juz prawie dwa lata, jest to wspaniala kobieta warta każdych pieniędzy. Wspaniale opiekuje się dzieckiem a na dodatek gotuje nam wszytskim pyszne obiady. płacę jej 5 zł za godzinę, czyli miesiecznie ok. 800 zł i wcale nie uważam że to za dużo. Choć pewnie komu innemu tyle bym nie zapłacila, podwyżki były stopniowe,  w miare jak zuważałam, że w domu mam skarb. OPiekunki, dajcie się poznac nie żadajcie od razu kokosów. Pozdrawiam

Gość

27-08-2009, 11:20
#13
Witam wszystkich. Uważam, że płaca jest i winna być adekwatna do pracy. Moja opiekunka jest ze mną juz prawie dwa lata, jest to wspaniala kobieta warta każdych pieniędzy. Wspaniale opiekuje się dzieckiem a na dodatek gotuje nam wszytskim pyszne obiady. płacę jej 5 zł za godzinę, czyli miesiecznie ok. 800 zł i wcale nie uważam że to za dużo. Choć pewnie komu innemu tyle bym nie zapłacila, podwyżki były stopniowe,  w miare jak zuważałam, że w domu mam skarb. OPiekunki, dajcie się poznac nie żadajcie od razu kokosów. Pozdrawiam
Gość napisał(a):POMOCY!!! PILNIE POSZUKUJE OPIEKUNKI!!! W OSTROŁĘCESzukam opiekunki do dziecka, na 8,5h dziennie zrezygnowałam z poprzedniej opiekunki w maju tego roku ponieważ woziłam dziecko do pracy w innym mieście, płaciłam opiekunce 400zł woziłam córkę do niej i potem odbierałam, Czy jest wogóle szansa dzisiaj żeby zatrudnić opiekunkę za podobną pensję??Niestety wracam do pracy do Ostrołęki i na więcej mnie nie stać! Jak zresztą wiele osób.Czy ktoś może mi pomóc ?? ile teraz należy proponować za opiekę nad dzieckiem?? Rozumiem że to niewiele za wielką odpowiedzialność ale przy dzisiejszej polityce i  pensjach?? sama nie wiem.... czy mam szansę na znalezienie opieki nad dzieckiem??Do przedszkola niestety dziecko się nie dostało, z tego co wiem to koszt ok. 250 zł.{smutny}

Gość

02-09-2009, 19:41
#14
POMOCY!!! PILNIE POSZUKUJE OPIEKUNKI!!! W OSTROŁĘCESzukam opiekunki do dziecka, na 8,5h dziennie zrezygnowałam z poprzedniej opiekunki w maju tego roku ponieważ woziłam dziecko do pracy w innym mieście, płaciłam opiekunce 400zł woziłam córkę do niej i potem odbierałam, Czy jest wogóle szansa dzisiaj żeby zatrudnić opiekunkę za podobną pensję??Niestety wracam do pracy do Ostrołęki i na więcej mnie nie stać! Jak zresztą wiele osób.Czy ktoś może mi pomóc ?? ile teraz należy proponować za opiekę nad dzieckiem?? Rozumiem że to niewiele za wielką odpowiedzialność ale przy dzisiejszej polityce i  pensjach?? sama nie wiem.... czy mam szansę na znalezienie opieki nad dzieckiem??Do przedszkola niestety dziecko się nie dostało, z tego co wiem to koszt ok. 250 zł.{smutny}
Gość napisał(a):Czy 400 zł. można nazwać pensją ,to śmieszna kwota.Droga pani opieka nad pani dzieckiem jest taka samą pracą jak  każda inna,więc dlaczego miałaby być warta tylko 400  zł.Ale wiem że dziś o pracę trudno dlatego jestem pewna że znajdzie pani opiekunkę za 400 zł ,tylko czy będzie to opiekunka z prawdziwego zdarzenia ,która z zaangażowaniem będzie opiekować się tym dzieckiem ,to wielki znak zapytania.{co}

Gość

03-09-2009, 16:52
#15
Czy 400 zł. można nazwać pensją ,to śmieszna kwota.Droga pani opieka nad pani dzieckiem jest taka samą pracą jak  każda inna,więc dlaczego miałaby być warta tylko 400  zł.Ale wiem że dziś o pracę trudno dlatego jestem pewna że znajdzie pani opiekunkę za 400 zł ,tylko czy będzie to opiekunka z prawdziwego zdarzenia ,która z zaangażowaniem będzie opiekować się tym dzieckiem ,to wielki znak zapytania.{co}
Gość napisał(a):Drogi panie rozmawiając o pensji dla niani trzeba wziąć pod uwagę swoją. Jeśli ekspedientka w sklepie zarabia 1200 to serce jej pęka jak musi zapłacić niani 900zł wiedząc w dodatku że żłobek to koszt ok. 200-300zł a opieka jest super (wiem z doświadczenia). Niestety muszę jeszcze dodać że zrobienie dziecku śniadania, obiadu, ubranie i wyjście na spacer to nie tak wiele. A pozatym na spacerze można załatwić drobne sprawy np. zapłacić rachunki, zrobić zakupy itp. a siedząc w pracy raczej się nie da.  

Gość

03-09-2009, 17:47
#16
Drogi panie rozmawiając o pensji dla niani trzeba wziąć pod uwagę swoją. Jeśli ekspedientka w sklepie zarabia 1200 to serce jej pęka jak musi zapłacić niani 900zł wiedząc w dodatku że żłobek to koszt ok. 200-300zł a opieka jest super (wiem z doświadczenia). Niestety muszę jeszcze dodać że zrobienie dziecku śniadania, obiadu, ubranie i wyjście na spacer to nie tak wiele. A pozatym na spacerze można załatwić drobne sprawy np. zapłacić rachunki, zrobić zakupy itp. a siedząc w pracy raczej się nie da.  
Gość napisał(a):Szanowne mamusie ,więc czemu szukacie opiekunek jeśli was na nie nie stać ,najlepiej same zajmujcie się własnymi dziećmi .{!}

Gość

03-09-2009, 21:22
#17
Szanowne mamusie ,więc czemu szukacie opiekunek jeśli was na nie nie stać ,najlepiej same zajmujcie się własnymi dziećmi .{!}
Gość napisał(a):chętnie zaopiekuje się dzieckiem,najchętniej u siebie.Jestem młodą energiczna osobą z doświadczeniem w opiece nad dziećmi w każdym wieku....ewa

Gość

08-09-2009, 13:00
#18
chętnie zaopiekuje się dzieckiem,najchętniej u siebie.Jestem młodą energiczna osobą z doświadczeniem w opiece nad dziećmi w każdym wieku....ewa
Gość napisał(a):a ile płaci się za opiekę nad bliźniakami?

Gość

08-09-2009, 17:23
#19
a ile płaci się za opiekę nad bliźniakami?
Gość napisał(a):Dwa razy tyle co za jedno {usmiech}{usmiech}{usmiech}

Gość

08-09-2009, 18:01
#20
Dwa razy tyle co za jedno {usmiech}{usmiech}{usmiech}

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów